Dave / příprava na oblast družstva raw ipf (15.2.)


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 33, 34, 35  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Dave / příprava na oblast družstva raw ipf (15.2.)  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Dave / příprava na oblast družstva raw ipf (15.2.)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dave1913


PříspěvekZaslal: pá srpen 25, 2017 9:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

PONDĚLÍ 21.8.

Low-bar dřep
70-6
110-6
140-5
160-2 ... belt on
bandy
160-5
170-3
180-2x2 ... RPE 9 ... první serie dle nad paralel, druhá serie už platná

Pauzovanej klasickej tah
chtěl jsem jet pauzovanej sumo, ale bolely mě kyčle
120-3x3 ... pauzovanej nad zemí, no belt

Split squat
30 kg - 4x12 na každou nohu

GM
70-5

Břicho + strečink

ÚTERÝ 22.8.

Bench press
do 127,5-2x2

Motýlek
3s pumpa

Shyby jsem vynechal, mám zánět v prstech ještě z pneumatiky

Přítahy v předklonu
90-3x10

Veslo
všechno bez dvou cihliček - 3x10

Latisimy jednoruč kladka
3s, solidní procítění, paráda

Kliky na bradlech
0-10x
0-10x
+20-4x ... byl jsem ztuhlej, cítil se špatně, těžký to bylo
0-3x10


ČTVRTEK 24.8.

Sumo tahy
70-6
120-5
150-5 .. belt on
170-1
180-3x3 ... PR na sumu, RPE 9...

Natočil jsem se zepředu, jak psal maciak, aby šlo vidět, co dělají kolena. Trošku jdou dovnitř, je to asi slabýma hýžděma. Přišlo mně, že to tahám trochu přes záda, tak jsem poslední sérku natočil z boku. Je to pravda, trochu to tahám přes záda. A dneska, den po tréninku, mě bolí záda, takže jsem to přes ně tahal. Slabý nohy?







Speed dřep
100+řetězy 2x17 kg-7x2 ... minuta pauzy, no belt

Speed benč
85+řetězy 2x17 kg-7x3 ... minuta pauzy, lehký, rezerva

Zakop jednonož
3x8 na každou

Břicho+strečink
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: pá srpen 25, 2017 10:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

kolena su ok.
Ak nemas deadliftku tak stojjiz podla mna prilis na uzko, lebo co si pametam tak sme rovnako vysoky. Akurat to rozsierenie sa neda spravit skokovo.
Zboku vidno ze stale sa snazis zacinat s ritou prilis nizko a ked zacnes tahat tak ti vyleti a potom zaberes viac chrbtom, preto citis ten chrbat.
Podla mna to je cisto len technikou a nie slabinou v konkretnej svalovej skupine.
ja som robieval roky technicku pripravu na sumo ze som 2-3 mesiace v roku tahal vyslovene male vahy 140-160 kg dokym tam nebola ukazkova technika a potom som az zacal pridavat vahu, lebo si treba zvyknut ze to je uplne iny pohybovy vzorec ako klasika.
Jednoducho si musis na sumo vytvorit inter muskularnu koordinaciu, su ludia ktory sa to naucia za jeden trening (pozdravujem Ripperra :D ) a potom tragedi ako ja ktorym to trva roky.
Toto je vec preco vela ludi zanevrie na sumo lebo cakaju ze hned budu dvihat rovnake vahy ako sumo.

podla mna nezacinas v idealnej pozicii a preto ti vystreli zadok hore, ale tazko sa mi to hodnoti cez video.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: čt září 07, 2017 5:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Posílám pozdrav z Kréty!
Pred odletem jsem byl docela pretrenovanej, tak jsem mel v planu se celej týden válet a mít aktivni odpočinek (plavani a tak). Nechapal jsem carabase, proc cvici i na dovolene, ale po 4 dnech nic nedelani jsem ho pochopil, nedalo me to a kazdy dopoledne jsem si dal 30minotovej trénink s vlastni vahou na pokoji (zadny posilovna, zadny venkovni prolezacky).
Zitra poslední den prezirani all inclusive a v noci odlet dom. Jsem zvedavej kolik priberu :))

Pozdrav pro carabase a jeho pritelkyni :) bar vedle naseho hotela

_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt září 07, 2017 6:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Heh dík brácho.

Oceňujem bicáky a Soraya Sorayu
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: čt září 07, 2017 9:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dobré ruky, tak to má vyzerať
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá září 08, 2017 10:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

úplnej atlet... někomu to holt roste "samo"

k tomu sumu jsem chtěl napsat něco podobného jako maciak... je to spíš taková širší klasika, něco jako tahá moocha, a není divu - já se sumo učil rok (jenom), a už tak že mám špatnou mobilitu, tak z toho vždy bolela třísla a vnější stehna... no trápil jsem se, ale je fakt, že po tom roce jsem dost znatelně pobil klasiku na objemu, to se sumu nedá upřít. teď se chci opět výhradně věnovat klasice a někam ji posunout - zatěžuje svalové partie, které mi více vyhovují.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: út září 12, 2017 8:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

maciak, vlk:
díky kluci za rady, určitě si z toho hodně vezmu... když jdu s nohama dál od sebe, je to pro mě nezvyk, od spodu mi to přijde nad 160 kg těžký a pomalu to odlepuju. Časem to vypiluju a půjde to

carabas, turakam:
díky chlapi, bicáky cvičím poslední rok jednou za dva týdny, vezmu si 50 kg velkou osu a udělám 3 sérky po 8op... už to vůbec nehrotím, je to tam geneticky. Jak nemám lýtka, tak mám bicáky :D
i když je pravda že dřív když jsem cvičil kulturisticky (dřepy skoro vůbec, mrtvola vůbec), valil sem furt ramena, prsa, bicáky :D tak tam asi něco zůstalo ještě z té doby
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: út září 12, 2017 8:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak a mám po dovolené a začínám najíždět do závodní přípravy. V listopadu je mrtvola. Budu cyklovat všechny 3 cviky, nebudu se soustředit jen na mrtvolu. Ještě nevím, jestli pojedu, protože jedu to sumo, a pokud nedám na tréninku aspoň usmrkaných 210 kg, pojedu jen jako podpora a budu hlídat moje kluky.

Od včera jsem najel na konjugovanou metodu max effort od WSB (pro mě od Radka Vašíka). Myslím že to stejný jede i jeho svěřenec co sem píše, Ozzy.

Pojedu čtyřikrát týdně, 2x dolní část těla, 2x horní část těla.
Budu začínat s 3x1 s 90% , pak zhodím na 5x3 s 77,5% a každý týden budu přidávat 2,5%. Po 3 týdnech deload (pokud bude potřeba).

Včera to bylo zatím hodně lehký, vypadalo to takhle:

PONDĚLÍ 12.9.

Low-bar dřep
70-7
110-5
140-3 ... belt on
160-1
bandy
175-3x1 ... bandy lehce, vše RPE 8-8,5

bez band 140-5x3 ... RPE 9

Speed klasickej tah
140-8x2 ... minuta pauzy

Split squat s jednoručkama
2x12 kg - 4x12 na každou nohu

Zakop jednonož
3 serie

Břicho + strečink

Po hodně dlouhé době jsem jel tahy klasikou. Srovnal bych to asi takto. U klasiky je mi příjemná na tréninku, den po tréninku nepříjemně bolí záda. U suma je to občas nepříjemný na tréninku, ale po tréninku se cítím perfektně.
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út září 12, 2017 10:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dave1913 napsal:
...když jdu s nohama dál od sebe, je to pro mě nezvyk, od spodu mi to přijde nad 160 kg těžký a pomalu to odlepuju.


jj, to je ono, musíš dát výš zadek a trefit to na centimetr - hledej ;) když netrefíš, tak s tím ani nehneš, když trefiš, nasázíš tam klidně i několik opáček s těžkou váhou :)

Dave1913 napsal:
Po hodně dlouhé době jsem jel tahy klasikou. Srovnal bych to asi takto. U klasiky je mi příjemná na tréninku, den po tréninku nepříjemně bolí záda. U suma je to občas nepříjemný na tréninku, ale po tréninku se cítím perfektně.


je to tak... ale až půjdeš u suma šíř, tak něco po tréninku taky bude bolet :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: út září 12, 2017 12:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to tak... u jedné serie jsem 3 opakování urval fakt vydřeně a najednou poslední čtvrtý opakování vylítlo jak nic. Potřeba to vychytat.

Jo, když jsem dával sumo dvakrát týdně (jednou těžce, jednou lehce speedy), bolely mě kyčle. Tak teď dávám tu lehkou dynamickou mrtvolu klasiku.
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: st září 13, 2017 8:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ÚTERÝ 12.9.

Bench press
50-8
70-8
90-5
110-3
120-1
130-1 ... RPE 9
110-5x3 ... RPE 8

Přítahy v předklonu (ze země, každý op. položit na zem, záda rovnoměrně se zemí
50-10
70-10
80-2x8

Kliky bradla
bw 2x10
+20 kg - 5x6
+20 kg - 10

Shyby
3x9 bw
shyby jedu jak pussy teď s trhačkama, neskutečně mě bolí ty prsty, zánět se furt nevyléčil

Břicho + strečink

Lehkej, rychlej trénink, cítil jsem se dobře, vodsépalo to
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: pá září 15, 2017 6:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ČTVRTEK 14.9.

Sumo tahy
180-3x1 ... RPE 7,5
160-5x3 ... RPE 8,5





Myslím, že technika u prvního videa je už solidní. Vychytal jsem výšku zadku, kde začínat. Pří tahu mi jde činka, hrudník i zadek nahoru zároveň, jak psal maciak.
Ty jedničky byly hodně lehký. Další trojky už ne tolik lehký, ale ještě to byla lahoda. Pět serií bylo dobrých k tomu, abych mohl spekulovat o šířce postoje. Úplně široký postoj pro mě není až tak pohodlnej, ale to půjde... v listopadu tam zas snad bude min. 220 jako kdysi

Speed squat
120-8x2 ... minuta pauzy, vše bez vybavení. Chtěl jsem deset, ale už to nebylo tak rychlý jak potřebuju, tak jsem dal jen 8 serií

Speed benč
90+ 2x17 kg řetězy - 10x2 ... hodně lehký, raketa jak prase

Good mornings
50-8
70-8
90-4x4 ... belt on

Výpady s VČ vzad
50-14
70-12
80-10

Břicho+strečink

Po tréninku hodina sauna. 4 serie po 10 minutách, perfektní odpočinek. Jak psychickej tak fyzickej. Ráno se cítím skvěle. Bolí mě zadek, nohy, ale záda vůbec. V pondělí jsem jel dynamický tahy klasikou, po měsíci tam byla klasika, blbých 140 kg 8x2 dynamika, ale záda mě bolely 2 dny. V životě jsem nečekal že to řeknu, ale bude ze mě sumař samozřejmě klasiku budu kvůli strongman závodům trénovat pořád.

Příští sobotu mají 2 kluci od nás z oddílu MS v GPC. Pojedou na mrtvolu. Včera byl zkusit maximálku Kuba, 19 let, do 90 kg (teď teda má 93,5 kg, tak snad to stáhne ), natural - dám za něj ruku do ohně. Cvičí nějaký dva roky, ale od 3 let hokejista. Maximálky má 255/150/270. Včera potáhl na tuhé ose 270 kg, 275 jen lehce nad kolena. Na deadliftce a na závodech má na to potáhnout 280 kg. Všichni znáte Matěje Syrovátku, je s ním v kategorii, tak bohužel vždy druhej

_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá září 15, 2017 11:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

lepší, to první video, keep going!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: po září 18, 2017 1:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar,

SOBOTA 16.9.

Bench objemově
60-8
80-8
95-4x8 ... RPE 8

Military press
50-5
60-5
65-5x5 ... RPE 9

Stř. delty - rozpažování s JČ
10-2x12
15-2x10

Z. delty
3+3s superserie

Biceps s VČ
50-2x8
55-6

Rotátory
3s s 3kg kotoučem
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: út září 19, 2017 6:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

PONDĚLÍ 18.9.

Dřep
60-8
100-5
130-5 ... belt on
150-2
170-2 ... bandy
180-3x1 ... RPE 9
140-5x3 ... bez band, RPE 8
Tady sem se blb podíval na minulej týden a místo 145 jsem naložil zas 140... no nic, příští týden bude větší skok na 147,5.
Poslední video mi kamoš natočil kvůli hloubce a dřep se mi docela líbí



Speed tahy klasikou
140-9x2 ... no belt, 60s pauzy

Glute ham raises s odporovou gumou na ripstoli
3x5

Břicho, strečink
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Dave / příprava na oblast družstva raw ipf (15.2.) Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 33, 34, 35  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: