vlkův log - lepší už to nebude


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 118, 119, 120 ... 225, 226, 227  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> vlkův log - lepší už to nebude
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Judson


PříspěvekZaslal: st prosinec 13, 2017 7:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty pracovni serie si planoval jet pyraminu nahoru ? Vrta me hlavou proc jen 4x120, kdyz podle tech 9ti opacek by si urco v poho jel serie po 6 - 7 opackach.
Ja kdyz delam pracovni serie, tak v kazde jedu maximalni pocet opacek co zvladnu, vyjimka je kdyz davam planovane kradsi pauzy.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dante Flyshit


PříspěvekZaslal: st prosinec 13, 2017 7:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Veľmi dobré! To by mohlo byť maxko okolo 155kg touch and go.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: st prosinec 13, 2017 8:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Judson napsal:

Ja kdyz delam pracovni serie, tak v kazde jedu maximalni pocet opacek co zvladnu


A to je prave u siloveho treninku jedna z nejvetsich chyb.
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: st prosinec 13, 2017 11:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tom.K. napsal:
Judson napsal:

Ja kdyz delam pracovni serie, tak v kazde jedu maximalni pocet opacek co zvladnu


A to je prave u siloveho treninku jedna z nejvetsich chyb.


To klidne verim, ale kdyz jedu bench 1x za 4 dny tak si to cu uzit, nedovedu si predstavit jet serie s rezervou, to by bylo o nicem a nudne.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: čt prosinec 14, 2017 6:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty první serie sice s rezervou budou, ale nakonec si můžeš dat nějaký amrap nebo něco podobného.
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: čt prosinec 14, 2017 8:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vlku, kamaráde můj nejsilnější, já se též musím z nedělního tréninku omluvit. Před dvěma týdny jsme lehli celá rodina a i když už jsem dnes relativně v pohodě, na cvičení s takovými monstry to nevidím a bylo by mi to i líto na vás jen tak civět. Sejdeme se v lednu, nebo v únoru, jak píše pan Tom? To už bych měl být lehce rozhýbaný a alespoň ty kotouče bych vám mohl nakládat...

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: čt prosinec 14, 2017 10:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Tak holt musím dať najprv 10x120 a až potom 20x100. Aaaahjo...


nemusíš... dopřej mi tu chvilku pohody, že na 120 zatlačím při mimořádné konstelaci stropních zářivek stejné numero opakování :D

seeya napsal:
Fesak vedla potajomky spotoval :D Parada so 120 super


už jsem si všiml... určo by doběhl a v případě závalu mě zachránil :D ale na takové RPE už sám nejezdím.

Turakam napsal:
Veľmi pekné


díky, všici teď benčujete a tlakujete jak o život :)

Tom.K. napsal:
Ahoj. Ja se z treninku musim omluvit. ... Navsteva phy se tak posouva az nekdy pred silvestr. Kdyz budu mit cas na trenink, urcite se ozvu.


škoda, tak hlavně ať se paní stopro zotaví! těšili jsme se, že se něco přiučíme od mistra suma, tak někdy příště ;)

Dave1913 napsal:
Super výkon vlku!!! Kolik máš vlastně? maximálku? 140 nebo se mýlím? Při devítce na 120 by měla 150 padnout ;) já se 145 bych to dal tak 5-6x


díky, jednou jsem zatlačil 142.5 kg, teď přes měsícem jsem zkoušel a ani 140 nepadlo. a to ještě bez stopek :) holt nemám ty maximálky a ty seš zase soutěžní typ ;)

Judson napsal:
Ty pracovni serie si planoval jet pyraminu nahoru ? Vrta me hlavou proc jen 4x120, kdyz podle tech 9ti opacek by si urco v poho jel serie po 6 - 7 opackach.
Ja kdyz delam pracovni serie, tak v kazde jedu maximalni pocet opacek co zvladnu, vyjimka je kdyz davam planovane kradsi pauzy.


v plánu bylo 6x4 120 kg s RPE kolem 8-9 a to jsem tomu ještě moc nevěřil. jenže jak tam nebyl Magumi a času bylo dost, tak jsem si řekl, že bych si mohl jednu sérii natočit, že už jsem dlouho nic netočil... no a když už jsem to nainstaloval a lehnul si pod činku, tak mi zase ruplo v hlavě - jak tam není Magumi, tak se nedržím plánu - že když už to točím a půjde to, tak zkusím max reps... no a šlo to líp než jsem čekal, tak jsem tlačil, až jsem vyčerpal baterku a bylo hotovo.

amrapy jezdíme cíleně v jednom programu - zrovna jsem ho zkoušel než se to zase narušilo, a je to jenom součást a to ještě do technického selhání, ne úplného, protože jich je několik za sebou. jinak ne.

pokud mám třeba v plánu 6x4 s RPE kolem 8, tak to neznamená, že by tam šly šestky s RPE 10 :) jedna nebo možná dvě, pak bych chcípnul. kouzlo RPE 8 spočívá právě v tom objemu, který se dá odjet, i když v závěru už to spíše bývá RPE 9. ale každý má svůj systém :)

Dante Flyshit napsal:
Veľmi dobré! To by mohlo byť maxko okolo 155kg touch and go.


ale ne u mě... já bych si teď nevsadil ani na 140 :D

Olejnas napsal:
Vlku, kamaráde můj nejsilnější, já se též musím z nedělního tréninku omluvit. Před dvěma týdny jsme lehli celá rodina a i když už jsem dnes relativně v pohodě, na cvičení s takovými monstry to nevidím a bylo by mi to i líto na vás jen tak civět. Sejdeme se v lednu, nebo v únoru, jak píše pan Tom? To už bych měl být lehce rozhýbaný a alespoň ty kotouče bych vám mohl nakládat...


jasně, kamaráde můj stále silnější a silnější... ale docela dobře bys zapadnul, Magumi se teď věnuje vzpírání a na trojboj nemá natrénováno, já jsem taky mimo silovou formu, Tom nemůže a nikdo jiný zatím nepotvrdil... tak to odložíme a budu se těšit až budeš zdráv a ohromíš nás svým progresem :)

Vánoční MiB trénink se odkládá na neurčito... sami tam s Magumim nepůjdeme :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xavo


PříspěvekZaslal: čt prosinec 14, 2017 12:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Judson napsal:
Tom.K. napsal:
Judson napsal:

Ja kdyz delam pracovni serie, tak v kazde jedu maximalni pocet opacek co zvladnu


A to je prave u siloveho treninku jedna z nejvetsich chyb.


To klidne verim, ale kdyz jedu bench 1x za 4 dny tak si to cu uzit, nedovedu si predstavit jet serie s rezervou, to by bylo o nicem a nudne.


tak si to radne uzi (y) az budes zas mit v pici raminko, nebo zjistis, ze ses za posledni rok zlepsil presne o 0 kg, tak budes mit odpoved na svoji prapuvodni otazku
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: čt prosinec 14, 2017 12:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Judson napsal:

To klidne verim, ale kdyz jedu bench 1x za 4 dny tak si to cu uzit, nedovedu si predstavit jet serie s rezervou, to by bylo o nicem a nudne.
xavo napsal:

tak si to radne uzi...


klídek, Judson už cvíčí léta, baví ho to, a na to svoje si postupně přichází jako my všichni... není potřeba tak agresivně.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po prosinec 18, 2017 9:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

18. prosince 2017, pondělí

MEN IN BLACK - já a Magumi, World Class Václavák, udržovačka do nového roku

- v pátek jsem vynechal, dospával jsem čtvrteční firemní večírek, na který jsem šel s plánem, že v pátek ráno překvapím Magumiho, když jsem mu předem hlásil, že zřejmě nedorazím :) nepřekvapil.
- už přes týden zanedbávám suplementaci, jak je to teď před vánocema rozlítané, což se projevilo tak, že o víkendu jsem hromadu času prospal a jedl zhruba každé dvě hodiny čistě z pocitu hladu :) což mi dnes ráno váha spočítala. jím stále i během dneška.


MOBILITA 15 minut

Dřepy: (low-bar)
4x 60 kg
4x 80 kg
4x 100 kg
4x 120 kg
4x 140 kg
4x 150 kg
4x 160 kg
4x 170 kg, opasek
3x 180 kg
- problém dostat se na low-bar a ještě to sabotovalo levé zápěstí - stáhl jsem bandáží tak, že jsem o něm nevěděl, většina sérií mid-bar
- 150 nesedla, ale nehodil jsem flintu do žita, na 160 mě Magumi nahecoval na správné odebrání a šloto i bez pásku
- na 180 už jsem si nevěřil, tak na jedno opáčko, ale stál za mnou Magumi a fajn, že jsem tři vymáčknul, ale je to pod formou, co už, ten low-bar bude vyžadovat větší péči


Military press:
4x 40 kg
4x 50 kg
4x 60 kg
4x 70 kg
3x 80 kg
8x 60 kg
- na 70 jsem si ověřil, že to nepůjde a tak aspoň ta tři opáčka na 80 potěšila
- pak jsem shodil na 60 a ověřil si podruhé, že dnes je to silově slabší


Váhovka: 96.7 kg, opasek 4. dírka, ale ani o kousek víc, přibývá to ve špatným místě :/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spekounP


PříspěvekZaslal: po prosinec 18, 2017 10:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Gut, dřepovací síla tam je pořád
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá prosinec 22, 2017 1:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

22. prosince 2017, pátek

MEN IN BLACK - já a Magumi, World Class Václavák, udržovačka

MOBILITA cca 20 minut

Mrtvý tah SUMO: (no belt, no straps)
4x 70 kg
4x 100 kg
4x 140 kg
4x 160 kg, nadhmat
4x 180 kg, hookgrip
2x 200 kg, a pak z jedné strany upadlo kolo :/
0x 220 kg, neodlepeno
0x 220 kg, opasek, dtto
- nakládali jsme novou LifeFitness osu origo tlustýma kotoučema a už při 180 bylo plno, tak jsme ještě přidali tenké desítky, ale už nešly dobře zajistit no a dopadlo to tak, že po druhém položení mi jedna desítka upadla, přitom setup se povedl a sílu na dvě další opáčka jsem tam ještě cítil,
- těch 220 už bylo epických, nedokázal jsem se dostat srovnaný až na osu a pak už jsem to jednoduše neodlepil, co ti odpustí -20 kg, to maxko už neodpustí
- hookgrip s tekutým magnézkem drží jak přibitý, akorát se mi po prvním testu maxka spustila krev z pod nehtu jednoho palce, ale jak nejezdím high-reps, tak nic nemám rozmačkané a nic nebolí, překvapivě jak jedu už několik měsíců pracovní série trhačkama, tak mám úchop nadhmatem i hookgrip silnější než jsem míval a už mě nelimituje na maximálce
- druhých 220 jsem ještě zkusil s opaskem, ale na low-reps mi spíše překáží
- a ještě mi při té druhé 220 něco luplo v koleni, takže už jsem pak neměl morál ani potrénovat techniku na 180... přitom jsem věděl, že to musím v pohodě odlepit, ale spodek prostě odmítal zabrat, tak jsem to zabalil, uvidím zítra jestli něco nebo nic


Bench-press:
4x 50 kg
4x 80 kg
4x 110 kg, těžší než má být
4x 120 kg, nebude to ľahké, kdeže minulý týden je...
3x 130 kg, max reps, něco mezi výkonem a potupou
1x 140 kg, Magumi je super spotter, nesáhnul a nechal mě to vygrindovat po 0,1 mm než se to rozjelo :)
15x 100 kg, první desítka úžo-žůžo, pak šla síla raketově dolů
- slabší než minulý týden, ale tak tři modré vždycky potěší... dnes tedy čtyři žluté :D no a na 100 klasika... dorovnal jsem osobáček a ani ťuk navíc, pravý loket signalizoval, že ještě jednou ho un-locknu a půjde volným pádem.

Váhovka: 95.6 kg

mezi svátkama možná ještě jeden trénink, aby tělo nezlenivělo a od ledna zase nějaký systém.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spekounP


PříspěvekZaslal: pá prosinec 22, 2017 2:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pěkný Vlku, 3plates bench se počítá
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá prosinec 22, 2017 2:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

spekounP napsal:
Pěkný Vlku, 3plates bench se počítá


díky za podporu :) je to teď před vánocema slabší, ale při té frekvenci a "kvalitě" tréninku není divu, od ledna snad bude líp a počítám s tebou jako velkým motivátorem ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st prosinec 27, 2017 3:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

27. prosince 2017, středa

MAN IN BLACK - sólo udržovací trénink, World Class Václavák

MOBILITA 20 minut

Dřep low-bar paused:
6x 60 kg
6x 80 kg
6x 100 kg
6x 120 kg, opasek
6x 140 kg
6x 150 kg, 1. pracovní
6x 150 kg
6x 150 kg
6x 150 kg, 4. pracovní, RPE 10
- kolem 100 jsem se dostal na low-bar, kvůli zápěstí jsem musel palcově a samozřejmě bandy kolem zápěstí
- těch 150 jsem přestřelil, už po třetí pracovní jsem byl vyřízený, ale čtyři jsou minimum, tak jsem to hodně rozdýchával
- obdiv Pajáskovi, že si to dává pravidelně, pro větší objem budu muset začít s menší váhou
- pauzy jsou docela fajn, ale low-bar postoj v předklonu je mi nekomfortní


***
- když už jsem jel pracovní, tak beze slova přišel týpek, sebral mi desítku opřenou o stojan a šel pryč, pak si přišel pro druhou, ale vzal si jiný typ - přitom z každé strany jsem měl připravenou jednu, nechápu, musel jsem si předtím obejít fitko, abych si našel dvě pěkné desítky, na pracovní zrovna nevyšly, ale později jsem je ještě potřeboval, tak jsem si znovu musel tu jednu najít
- vedle se rozcvičovala holka typu Petra Kvitová, téměř metr osmdesát, všeho všude dostatek, dobře se odpočívalo mezi sériema, každá nemusí být miss ;)
***

Military press:
6x 40 kg
6x 50 kg
6x 60 kg
4x 70 kg, zlatý voči...
4x 60 kg, ...a stříbrný a bronzový... čangu, když se nesoustředíš, nejsi to ty...
6x 60 kg
6x 60 kg, RPE 10
- při těch 70 jakoby v autě vypadly všechny posilovače
- tak jsem pak sebral ještě morál a dojel aspoň ty šestky se 60


Váhovka: cca 96 kg, neváženo, opasek 4. dírka akorát, ale bez rezervy
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 118, 119, 120 ... 225, 226, 227  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: