vlkův log - lepší už to nebude


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 123, 124, 125 ... 225, 226, 227  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> vlkův log - lepší už to nebude
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
spekounP


PříspěvekZaslal: st březen 28, 2018 9:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pěkný, uvidíš, že se ti pauzovany dřepy začnou za chvíli líbit.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út duben 03, 2018 10:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

3. dubna 2018, úterý

MAN IN BLACK - sólo povelikonoční trénink, World Class Václavák

MOBILITA 20 minut

Bench-press:
osa
5x 40 kg
5x 60 kg
5x 80 kg
5x 100 kg
5x 110 kg
5x 115 kg, 5RM
5x 110 kg, 1. amrap
5x 105 kg, 2. amrap
zátěžový test pravého prsa, překvapivě drželo a to i při odkládání! ale od těch 115 už jsem cítil, že jedu na hraně a měl jsem nepříjemný pocit, že se "ucho utrhne" a budu si nadávat, že jsem nezatěžoval postupně. uvidím zítra, ale vypadá to nadějně, pokud to navyšování intenzity a objemu vemu za správný konec. síla šla samozřejmě dolů, ale s tím se počítá a dá se to napravit ;)

Dřepy: (low-bar, no belt)
osa
5x 40 kg
5x 60 kg
5x 80 kg
5x 100 kg
5x 120 kg
5x 130 kg
5x 140 kg
5x 150 kg, pořád v tempu bez stopek nahoře, spoko
5x 160 kg, no belt, špatný setup, fuj série...
příprava na vyšší objemy, pásek jsem nechal doma, stejně mám podezření, že může za různé komplikace v oblasti vzpřimovačů, až do 150 to šlo krásně a 160 měla být třešnička na závěr, houby, zkusil jsem užší úchop, aby to "líp sedělo", napoprvé jsem se nedostal pod osu na dostatečný low-bar, napodruhé mírně širší úchop, ale taky se nepodařilo, zápěstí už polámané, ale chtěl jsem to odjet, tak jsem odebral... no tragédie, oddřepoval jsem, ale byl to boj.

Váhovka: cca 97 kg, neváženo, možná víc, protože velikonoce

o velikonocích jsem dva tréninky zazdil, tak jsem začal už dnes a zítra zkusím s Magumim znovu. dnes jsem dal takticky první benč, protože jsem opakovaně ověřil, že na dřepech si ničím předloktí a na benči pak nic nezvednu. naopak to asi nevadí, tak budu zkoušet dál. prsa i záda se lepší, klep, klep, tak dám pár přípravných tréninků na vyšší objem a uvidím. taky začnu omezovat kalorie, resp. přidám kardio, zima je pryč a zásoby tuku musí taky pryč.

spekounP napsal:
Pěkný, uvidíš, že se ti pauzovany dřepy začnou za chvíli líbit.


ale jo, stopky jsou fajn, když člověk konečně začne pracovat na své mobilitě a k tomu potřebuje mít vše pod kontrolou :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st duben 04, 2018 10:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

4. dubna 2018, středa

MEN IN BLACK - já a Magumi, World Class Václavák

MOBILITA cca 25 minut

Military press:
osa
5x 40 kg
5x 50 kg
5x 60 kg
5x 70 kg, 5RM
5x 67.5 kg, 1. amrap
4x 65 kg, 2. amrap
lítalo to hezky, prso po včerejšku drží, tak snad to půjde pomalu nahoru

Dřepy: (high-bar, no belt)
osa
5x 60 kg
5x 80 kg
5x 100 kg
5x 120 kg
5x 130 kg
5x 140 kg, až potud v tempu bez stopek nahoře
5x 150 kg, 5RM, no belt, těžké, ale ještě pořád technicky
bezpalcový úzký úchop, bez bandáží na zápěstí, až do 140 se dřepovalo krásně, těch 150 už mě lámalo dopředu.

Mrtvý tah: (trhový úchop, malíky 5 cm od krajů, boty vzpěračky)
5x 50 kg
3x 90 kg
3x 110 kg, hookgrip
3x 125 kg
3x 130 kg, 1. pracovní
3x 130 kg
3x 130 kg
3x 130 kg
3x 130 kg, 5. pracovní
Magumi mě nalákal, pro mě nezvyk, ale pak mi poradil více vytočit špičky a hned se to líp zvedalo. cítil jsem spodní záda - prý mám cítit zadek, tak to asi dělám špatně. hookgrip naširoko je lahůdka, ještěže jenom trojky, ale stejně jsem si na palcích strhnul starou kůži.

Váhovka: 96.2 kg

máme tam borce, který od pondělka najel na MiB IV . v pondělí měl těžké dřepy 8x6, dnes těžké tahy 8x6. jenže my s Magumim jeli sumo, abychom to zvládli a tenhle borec jede klasiku. ale zvládnul to, fakt jsem koukal, sice po každé šestce umřel, ale pak se zase zvednul a šel tahat a přitom pořád hlídal techniku. jsem zvědavý, jak to přežije a jestli v pátek zvládne zase dřepovat :)

při úvodní mobilitě se vedle mobilizovala jedna holka... nohy v sedě skoro do rozštěpu a ještě hlavu skoro na zem, pak ve stoje hlavu až na kolena... připadal jsem si jak dřevo, když jsem tam dělal ty své několikastupňové průhyby, ohyby a rotace. pak šla dolů dřepovat a to bylo materiálu na zpracování! dřevo možná sem, ale dřepovat už jsem se jakž takž naučil, zatímco tohle bylo pole téměř neorané... taková škoda, že si ji nevzal někdo do parády :)

dnes opět nejprve tlaky - pak dřepy. funguje to, na tlaky je předloktí ready a omezuje pouze síla a výdrž. Magumi dnes nadhodil 3x 92.5 kg a opět si posunul osobáček.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st duben 04, 2018 10:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
pole téměř neorané... taková škoda, že si ji nevzal někdo do parády


To si koľkokrát poviem aj ja, ale potom si spomeniem, že už mám rodinu Tak musí poorať niekto iný.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st duben 04, 2018 10:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
vlk# napsal:
pole téměř neorané... taková škoda, že si ji nevzal někdo do parády


To si koľkokrát poviem aj ja, ale potom si spomeniem, že už mám rodinu

právě... proto už očumuji čistě z profesionálního zájmu

decarabas napsal:
Tak musí poorať niekto iný.

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po duben 09, 2018 9:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

9. dubna 2017, pondělí

MEN IN BLACK - já a Magumi, World Class Václavák

Bench-press:
osa
8x 40 kg
8x 60 kg
5x 80 kg
5x 100 kg
5x 105 kg
5x 110 kg, 1. pracovní
5x 110 kg
5x 110 kg, 3. pracovní, RPE 9

Dřepy: (low-bar)
osa
5x 60 kg
5x 80 kg
5x 100 kg
5x 120 kg
5x 140 kg
5x 150 kg
5x 160 kg, 1. pracovní, opasek
5x 160 kg
5x 160 kg, 3. pracovní, RPE 8

Váhovka: 97.3 kg, opasek 4. dírka hodně natěsno

Magumi si ve čtvrtek natáhnul kolenní vazy, tak páteční trénink vynechal, já měl svalovku z úterka a středy, tak jsem toho využil a taky vynechal, a dnes bylo klasicky všechno těžké. Magumi cvičí lehce - ale mně se zdá, že pořád přidává a testuje, co to snese, já se snažím pomalu zvyšovat objem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st duben 11, 2018 10:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

11. dubna 2018, středa

MEN IN BLACK - já a Magumi, World Class Václavák

Military press:
osa
5x 40 kg
5x 50 kg
5x 60 kg
4x 70 kg, :/
5x 60 kg
oukej, vertikální tlaková síla tam není, jsou různé způsoby, jak pokračovat... já to balím.

Dřepy: (high-bar)
5x 60 kg
5x 80 kg
5x 100 kg
5x 120 kg
5x 140 kg
5x 150 kg, 1. pracovní, opasek
5x 150 kg
5x 150 kg, 3. pracovní
nebyla chuť, tak jsem odjel jenom minimální objem.

Shyby: (nadhmat, naširoko)
3x BW
3x BW
3x BW
3x BW
3x BW
3x BW
3x BW
3x BW, 8.
trojky jsou zatím akorát, abych to zvládl striktně a komfortně, předloktí dnes v pohodě.

Váhovka: 95.5 kg, opasek 4. dírka

Magumi jede, co mu koleno dovolí a co má předepsáno, dnes přemisťoval a vyrážel 95 kg ve dvojkách, pomalu se blíží své letošní metě 110 ;) a včera si trhnul osobáček 85 kg, tak jsem ho poplácal po rameni, že už trhá více než Julča :D

kolega Martin, co jede MiB IV už má za sebou 5 tréninků a zatím furt žije... je to borec, maká, umře, vstane a znovu maká. a ještě je spokojený, že už mu to kleslo na 6 pracovních sérií :)

když jsme vyšli po tréninku z fitka a sluníčko už začínalo hřát, tak Magumi povídá, to je ale hezký den, teď si zajít do hospody... to je asi brzo :) tak jsme šli do práce.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po duben 16, 2018 12:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

15. dubna 2018, neděle

MOBILITA 25 minut

Mrtvý tah SUMO: (no belt)
5x 60 kg
5x 100 kg
3x 140 kg, při druhém jsem přepadnul, při třetím jsem zapadnul :/
5x 140 kg, 1. pracovní, nadhmat
5x 140 kg
5x 140 kg, zkouška trhaček - tahá se líp, ale hůře se k tomu rovná, dále zase nadhmat
5x 140 kg
5x 140 kg, 5. pracovní
po dlouhé době jsem zkusil tahat a podle toho to vypadalo, snaha o techniku, pravé prso jsem sice ke své nelibosti stále cítil, ale jenom lehce, a k těžším váhám jsem se stejně nedostal, těch zahřívacích 140 bylo tak akorát, abych se soustředil na techniku a ještě dal pět opáček, naprostá silová deprese... to bude práce!

CG bench-press: (cca 40 cm)
osa
5x 50 kg
5x 80 kg
5x 100 kg, 1. pracovní, ha-ha, taky není síla
5x 90 kg
5x 90 kg
5x 90 kg
5x 90 kg, 5. pracovní
chca-nechca jsem si musel pracovní shodit, ten den prostě nebyla šťáva, a lepší něco odpracovat, než to zabalit (teda doufám)

Váhovka: 96.2 kg (polední)

slabý den, v pondělí (dnes) mi to nevycházelo - šel jsem přezouvat, tak jsem si dal neděli a jak to nešlo, tak jsem možná ani nemusel chodit.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spekounP


PříspěvekZaslal: po duben 16, 2018 2:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zjistil jsem, že je dobrý mít nějaký koncept nebo plán, ale v samotném tréninku chodit víc na pocit, když to prostě nejde, tak to nehrotit - hlavně mi tohle vyhovuje u tahů

v pátek jsem se nechal vyhecovat lifterskou omladinou ve fitku a po skoro 2,5hodinách tréninku jsem jel ještě dřepy na závěr a celej víkend jsem byl dost nasračky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po duben 16, 2018 2:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

spekounP napsal:
zjistil jsem, že je dobrý mít nějaký koncept nebo plán, ale v samotném tréninku chodit víc na pocit, když to prostě nejde, tak to nehrotit - hlavně mi tohle vyhovuje u tahů


dříve (nejen) mi fungovalo, že jsem dopředu věděl, co pojedu a hlava se na to nastavila... jenže to chce být bez zranění, pravidelný trénink, strava, odpočinek... klasika. zatímco posledního 3/4 roku furt něco a nemůžu se do toho souvisle opřít. ale lepší se to, klep, klep.

co jsem teď naposled zkoušel, když jsem nemohl žádný větší objem ani některé cviky, bylo vyjet si komfortní 1RM, pak shodit 10-15% a nějaký ty pracovní trojky... to bylo super, protože to "maxko" na dřepu lítalo klidně 10 kg a to už je rozdíl, ale hlavně je to no-stress. teď ale zase musím nahnat nějaký objem, ať nemám svalovky :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st duben 18, 2018 11:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

18. dubna 2018, středa

MOBILITA 20 minut

Bench-press:
osa
5x 60 kg
5x 80 kg
5x 100 kg, 1. pracovní
5x 100 kg
5x 100 kg
5x 100 kg, 4. pracovní, RPE 8
není co komentovat, musím se zase rozbenčovat k větším váhám.

Dřepy: (low-bar, bez klobouku opasku bos )
osa
5x 60 kg
5x 80 kg
5x 100 kg
5x 120 kg
5x 140 kg, 1. pracovní
5x 140 kg
5x 140 kg
5x 140 kg, 4. pracovní, mám video (Magumi má a snad dodá)
na doporučení fyzio zkouška dřepování bez bot, abych ty nožičky srovnal... čekal jsem, že to bude větší porod, ale šlo to fajn, takže jsem zůstal bos i na pracovní série, ale pro začátek si nechal lehčí váhu. jednu sérii jsem si od Magumiho nakonec nechal natočit... a teda v zrcadle i pocitově je ta hloubka v pohodě, ale na telefonu je to z nějakého divného úhle :D no nic, pokud Magumi dodá a bude tam něco vidět, tak to sem šoupnu.

Váhovka: 96.0 kg

kratší trénink, dnes jsem do fitka dorazil později... zkusím ten ranní režim překopat, protože za hodinu toho moc nestíhám a je to poznat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st duben 18, 2018 3:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

video jak dřepuju bez klobouku opasku bos ...


nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá duben 20, 2018 11:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

20. dubna 2018, pátek

MEN IN BLACK - já a Magumi, World Class Václavák

MOBILITA 20 minut

Mrtvý tah SUMO: (no belt)
5x 60 kg
5x 100 kg
5x 140 kg, 1. pracovní, nadhmat
5x 140 kg
5x 140 kg, hookgrip - a hned to bylo o dvacet kilo lehčí :)
5x 150 kg
5x 160 kg
3x 170 kg, oukej... tak tady už došla síla
5x 160 kg
3x 160 kg, a teď už i tady
lepší než v neděli, ale pořád jsem na půl cesty, přepadávám dopředu a když je více opáček, tak už pak neudržím záda, budu pokračovat až se technika i síla vrátí.

CG bench-press: (cca 40 cm)
5x 60 kg
5x 80 kg
5x 105 kg, 1. pracovní
5x 107.5 kg
3x 110 kg, 3. pracovní
přidal jsem se ke kolegovi, který to má v rámci programu, ale na benč je teď na mě moc silný :) dával tam šestky a já dával, co šlo. na protažení dobrý, hlavně, že zase můžu benčovat.

Váhovka: 96.3 kg

dnes kratší ranní trénink, scházeli jsme se na place už před sedmou, kluci pak ještě makali a já musel něco po osmé k zubáčkovi. dvě hodinky nejíst a zase půl roku klid :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po duben 23, 2018 10:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

23. dubna 2018, pondělí

MEN IN BLACK - já a Magumi, World Class Václavák

MOBILITA 15 minut

Dřepy: (high-bar, no belt, no shoes, middle stand)
osa
5x 60 kg
5x 80 kg
5x 100 kg
10x 120 kg, 1. pracovní
10x 120 kg
10x 120 kg
10x 120 kg
10x 120 kg, 5. pracovní
do těžkých vah se mi nechtělo, tak jsem zkusil desítky, nahoře vždy srovnat a tak 2-3 nádechy, šlo to dobře, v závěru série už limitovalo předloktí, jinak bych si v pohodě dodřepoval, ale takhle jsem musel přidat, abych už mohl odložit :) uvidím co nohy, snad v pohodě a můžu přidávat série/váhu.

Military press:
osa
10x 40 kg, 1. pracovní
10x 40 kg
6x 40 kg
8x 40 kg
6x 40 kg, 5. pracovní
hezký pokus jak desetkrát nic umoří i vola :) od třetí série už to bylo dokud mi neztuhly ruce, s tím už se pak zvedat nedá. aspoň vidím, jak bídně na to jsem ;)

Shyby: (nadhmat, naširoko, bezpalec)
4x BW
4x BW
4x BW
4x BW
3x BW :/
shybař ze mě nebude, ale pokoušet to budu ;)

Váhovka: 96.6 kg, včera nemilé překvapení, když jsem na sebe zkoušel kraťasy z loňského léta (stehna se ještě vešla) :/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: po duben 23, 2018 4:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to military ozaj?
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 123, 124, 125 ... 225, 226, 227  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: