Co vám leze na nervy 4


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 1188, 1189, 1190 ... 1192, 1193, 1194  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Co vám leze na nervy 4  Úvodní stránka -> Ostatní -> Co vám leze na nervy 4
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Wojtkingson


PříspěvekZaslal: st březen 28, 2018 8:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Grimley napsal:
člověk napsal:
Grimley napsal:
mam 10 dni novy auto a uz mam dulek na blatniku a odrenej lak, protoze nejakej sulin neumi otevrit dvere jako clovek .... bych z tech lidi zahorknul... chytit ho u toho, tak pockam az odejde od auta a objedu mu auto dokola klicem

To já když jsem nechával na podzim minulého roku opravovat jeden ťukanec, tak jsem nechal přebarvit a rozleštit všechny oděrky. Večer jsem si vyzvednul auto a zaparkoval před barákem. Hned ráno jsem našel otisknuté něčí dveře na mém blatníku
Taky bych potřeboval garáž už i z toho důvodů, že parkovat s mým autem je jako parkovat s menším tankem


Sorry, nemyslel jsem jako ty Máš nějaký SUV? Lidi jsou fakt kreténi no. Já už si domluvil opravu - musej sundat celej blatník, vyklepat, obrousit a znovu přelakovat.... tak doufám, že to pak někde nenechám zas a nebude to to samý, to už bych vážně zahořknul. Taky nemám teď zrovna malý auto, ale kurvadrát místa tam bylo všude dost, prostě nepochopím


na kolik cca vyjde taková sranda s tím lakováním atd?
_________________
The pain you feel today will be the strength you feel tomorrow
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: st březen 28, 2018 8:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No hele, říkal odhad okolo 4-5k no ... tak uvidím, přijde mi to ještě relativně v poho :D
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
člověk


PříspěvekZaslal: st březen 28, 2018 9:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Grimley napsal:
člověk napsal:
Grimley napsal:
mam 10 dni novy auto a uz mam dulek na blatniku a odrenej lak, protoze nejakej sulin neumi otevrit dvere jako clovek .... bych z tech lidi zahorknul... chytit ho u toho, tak pockam az odejde od auta a objedu mu auto dokola klicem

To já když jsem nechával na podzim minulého roku opravovat jeden ťukanec, tak jsem nechal přebarvit a rozleštit všechny oděrky. Večer jsem si vyzvednul auto a zaparkoval před barákem. Hned ráno jsem našel otisknuté něčí dveře na mém blatníku
Taky bych potřeboval garáž už i z toho důvodů, že parkovat s mým autem je jako parkovat s menším tankem


Sorry, nemyslel jsem jako ty Máš nějaký SUV? Lidi jsou fakt kreténi no. Já už si domluvil opravu - musej sundat celej blatník, vyklepat, obrousit a znovu přelakovat.... tak doufám, že to pak někde nenechám zas a nebude to to samý, to už bych vážně zahořknul. Taky nemám teď zrovna malý auto, ale kurvadrát místa tam bylo všude dost, prostě nepochopím


V pohodě, já jsem to ani tak nebral Mám Chrysler 300c. Rozměrově je to trošku větší, takže do malých parkovacích míst, které tu zbyly ještě z dob komunismu se nevlezu plus průměr otáčení to má docela velký, takže je to trochu takové nemotorné.
Ale u přes to vše to auto mám rád
_________________
Můj log:
http://forum.ronnie.cz/clovek-log-t33609.html

Volná sestava:
http://www.youtube.com/watch?v=M9eTnVam068

18 let /// 180cm /// váha je parametr, který u mě nikdy nelze přesně určit :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: út duben 03, 2018 11:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Grimley napsal:
No já právě parkuju v garáži, před barákem bych ho nenechal, to je skoro 100% jistota že bych tam našel nějakej škrábanec. Na nákupy jezdím Ceedem, kterej máme do města - tady jsem parkoval v Čáslavi na náměstí když jsme jeli k tetě na oběd. Přijel jsem, nikde žádný auto... odjíždím a nikde žádný auto a pak při mytí si všimnu, že tam nějaký auto přeci jen parkovalo .... nakonec můžu bejt rád, že mi nevzal celej bok ten šulin


Pokud chceš mít auto chráněné, tak jedině "clear bra".
Ono nejde jen o dveře na parkovišti, ale i "stone chips" a další věci co neovlivníš.
Nebo se s tím prostě smířít u auta do města..

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út duben 03, 2018 1:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kvalitní přelakování je drahá legrace... to bych vůbec neřešil, opravíš to a někdo ti do toho bouchne, že to budeš měnit celé :) parkuju teď v garáži, ale je to úplně jedno, přijedeš na parkoviště ke Globíku, Tescu, Hornbachu, na bazén, na nádraží, kdekoliv na výlet... dokonce už i u lesa na houby, kde bylo pět aut a hromada místa, jsem ho nechal a stejně stihl přijet (a odjet) ještě někdo další, kdo mi nechal barevný pozdrav na dveřích. zčásti za to mohou úzká parkovací místa (šetření na špatném místě) a zčásti ne-řidiči, kteří auto nevlastní a nemají vztah ani k cizímu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: pá duben 20, 2018 7:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: út duben 24, 2018 12:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chlast je sviňa no...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: pá květen 18, 2018 9:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nejake napady co to sakra mohlo byt ?
Vcera jsem mel uplne beznej den, jidlo, cinosti , nic extra. Kolem 17:00 jsem si sel na chvilu lehnout, to delam pravidelne pres den, kdyz nejsem v praci.
Normalne sednu na postel a svalim se na bok do hajan.
A jak blesk z cisteho nebe, se me silene zacala tocit hlava, at jsem zavrel oci nebo nechal otevreny, lehl si nebo sedl, uplne se me tocil obraz pred ocima jak na nejaky kolotoci. Hrozne jsem se spotil studenym potem a vubec netusil co se sakra deje, jen jsem lezel a snazil se usnout. Na zvraceni me nebylo, ani nic od zaludku nebolelo, ale hlava uplne mimo.
To trvalo aspon 10 min.
Po cca 1 h spanku jsem opatrne vztal a v poho, ale ne na 100% porad jsem citil ,ze se neco stalo, a bohuzel to obcas pocitim jeste ted. Nic hrozneho ,ale takovou pripominku/pocit v hlave.
Tlak mam ok, chodim, pravidelne na plazmu a tam se meri, low sacha to urcite take byt nemohly.
Tak wtf ? Kdyby me toto prepadlo beham rizeni nebo s cinkou nad hlavou, tak nevim (
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: pá květen 18, 2018 10:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vertigo, závrať, nepríjemné, ale zažil som tiež a bolo aj vracanie...si preťažený, potrebuješ dať hlave a očiam oddýchnuť.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: ne květen 20, 2018 7:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Stop doing drugs
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dante Flyshit


PříspěvekZaslal: ne květen 20, 2018 7:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik napsal:
Stop doing drugs


Prestaň robiť drogy?

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: po květen 21, 2018 9:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dante Flyshit napsal:
Spazik napsal:
Stop doing drugs


Prestaň robiť drogy?


"Doing drugs" is almost always applied to indicate recurring recreational/illicit drug use.

"Taking drugs" is used for that case, but also covers non-recurring and medical drug usage as well.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: po květen 21, 2018 9:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

a teraz si mu zavaril google translate
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dante Flyshit


PříspěvekZaslal: po květen 21, 2018 10:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Klídek, srandujem
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mmks


PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2018 11:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

asi před měsícem jsem si asi odřel palec od nových holeních chráničů. Píšu asi, protože na něm nejde vůbec nic vidět, při dotyku a normálně vůbec nebolí. Ale stačí jen po něm blbě přejet látkou (třeb při nazouvání ponožky, kalhot, přes gauč) a pálí to okamžitě jak sirkou. Když trefím při lowkicku palcem lapu, tak se můžu pochcat. Přitom na kůži nic viditelného, v botě nebolí, ale při tréninku nepomůže ani to, jestli si chránič nechám, sundám, palec ovážu náplastí atd. Už jsem myslel, že dávno bude OK, ale minule jsem si ani nemohl kopnout a jen jsem to kvůli vyhýbání bolesti ku*vil.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Co vám leze na nervy 4 Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 1188, 1189, 1190 ... 1192, 1193, 1194  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: