vlkův log - lepší už to nebude


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 125, 126, 127 ... 225, 226, 227  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> vlkův log - lepší už to nebude
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vlk#


PříspěvekZaslal: pá květen 11, 2018 2:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

11. května 2018, pátek

MAN IN BLACK - sólo polední trénink, World Class Václavák

ráno jsem se ještě necítil zcela zdravě, tak jsem jenom sbalil věci pro případ, že se to zlepší

MOBILITA 20 minut

Mrtvý tah:
4x 50 kg
4x 80 kg
4x 120 kg
4x 140 kg, nadhmat, opasek 3. dírka komfortně
4x 160 kg, 1. pracovní, hook-grip
4x 160 kg
4x 160 kg
4x 160 kg
4x 160 kg
4x 160 kg, 6. pracovní, trhačky - zkouška, vyšší komfort
není síla, ale vracím se ke klasice, sumo je fajn na hi-reps a regeneraci, ale není fajn na mou mobilitu a třísla, tak radši budu zvedat menší objem, ale zkusím tu sílu někam posunout.

Military press:
osa
4x 40 kg
4x 50 kg
4x 60 kg, 1. pracovní
4x 60 kg
4x 60 kg
4x 60 kg
4x 60 kg
4x 60 kg, 6. pracovní
není síla, takže jenom takto.

Váhovka: cca 96-97 kg, opasek šel na 4. dírku, ale nechával jsem ho komfortně na 3.

bez síly, ale odtrénováno, v pondělí už snad budu ready na lepší trénink. s těžkýma dřepama bez bot jsem skončil, ten kotník nevypadá z těch posledních dřepů nadšeně, asi si dám bez bot pár lehčích zahřívacích sérií a pak obuju. taky musím pořídit kreoš a začít zase něco suplovat, jsem úplně bez šťávy.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po květen 14, 2018 10:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

14. května 2018, pondělí

MEN IN BLACK - já a Magumi, World Class Václavák

MOBILITA 25 minut

Dřepy: (low-bar)
osa
3x 60 kg
3x 80 kg
3x 100 kg
3x 120 kg
3x 140 kg, no belt, no shoes, na pohodu, dynamicky
3x 150 kg, opasek + boty a úplně nahouby... nezvyk a hodil jsem šipku dopředu
10x 150 kg, 1. pracovní, opravná, lepší, opasek 3. dírka
8x 150 kg, 2. pracovní, zlatý oči s desítkama... opasek 4. dírka a nemohl jsem dýchat
8x 150 kg
8x 150 kg
8x 150 kg, 5. pracovní, stačilo
v plánu byly desítky ve vzpěračkách a s opaskem, což se zdálo reálné, když posledně byly desítky se 140 bez opasku a bez bot, ale... nešloto. přitom těch zahřívacích 140 "naostro" šlo ještě krásně, ale jak jsem se "vystrojil", šlo to do kopru. příště budu muset začít s výstrojí dříve a nebo rovnou. boty proto, že kotník naboso těžší váhu špatně snáší, opasek proto, že chci šetřit záda.

Bench-press:
osa
5x 60 kg
10x 85 kg, 1. pracovní
10x 85 kg
10x 85 kg
10x 85 kg
10x 85 kg, 5. pracovní
vše bez stopky nahoře, takže mírný progres tam je, i když v závěru už svaly tuhly a rád jsem to hodil do stojanu.

Shyby: (nadhmat, široký, bezpalec)
4x BW
4x BW
4x BW
4x BW
3,5x BW

Váhovka: 97.3 kg, opasek 4. dírka hodně natěsno a jenom jednou... přibírám, i když se hlídám, tak na to kašlu a zase budu normálně jíst

dnes jsem přišel dříve a bylo to super - po dlouhé době jsme si dali s Magumim dřepíky, on čelňáky, takže jsme přehazovali, ale to neva. a kolega, co jede MiB IV je megadříč... na benči měl tuším 5x4x130 kg, což už jde mimo mě a na tazích pak 5x4x172.5 kg, což je vlastně aktuálně taky mimo mě, ale ten grinding... technický... to je zážitek ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spekounP


PříspěvekZaslal: po květen 14, 2018 11:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

pěkný Vlku,
jinak já na high reps dřepy nepoužívám tvrdý pákový pásek, protože se v něm špatně dýchá, mám ještě jeden nylonový, který je mnohem lepší a suport dá taky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po květen 14, 2018 11:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

spekounP napsal:
pěkný Vlku,
jinak já na high reps dřepy nepoužívám tvrdý pákový pásek, protože se v něm špatně dýchá, mám ještě jeden nylonový, který je mnohem lepší a suport dá taky


díky, ale ještě to není co bývalo, předepíšu si nějaký komfortnější program, při kterém nebudu failovat, ale postupně se zlepšovat :)

s tím opaskem máš pravdu, nedokáže mi přidat ani blbých deset kilo, mám chuť ho zahodit, asi dám na tebe a pořídím si ten nylonový, aspoň nebudu mít dole modřiny a nahoře pomačkaná žebra :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st květen 16, 2018 9:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

16. května 2018, středa

MEN IN BLACK - já a Magumi, World Class Václavák

MOBILITA 20 minut

Good mornings:
osa
5x 60 kg
8x 80 kg, 1. pracovní
8x 80 kg
8x 80 kg
8x 80 kg
8x 80 kg, 5. pracovní
Magumi mě přemluvil... moc práce mu to nedalo, nic se mi nechtělo :) mám pocit, že jsem to dělal úplně blbě, ale těžké to bylo a cítil jsem hamstringy - Magumi říkal, že mám cítit zadek. každopádně po odpracování se mi slušně podlamovaly habrůvky :)

Dřepy: (high-bar)
osa
3x 60 kg
3x 80 kg
3x 100 kg
3x 120 kg
8x 140 kg, 1. pracovní, opasek
8x 140 kg
8x 140 kg, 3. pracovní
tak jsem se tomu po těch good mornings nevyhnul :) ale desítku jsem si odpustil hned v první pracovní a po druhé jsem usoudil, že tři budou dnes stačit. potím se jak kůň a jsem bez šťávy.

CG bench-press: (cca 40 cm)
osa
5x 60 kg
10x 80 kg, 1. pracovní
10x 80 kg
10x 80 kg, 3. pracovní
cítil jsem levé předloktí, tak jsem toho po třetí sérii nechal, ale šlo to slušně, bez stopky nahoře.

Shyby:
5x BW nadhmat, na protažení
3x BW podhmat... to ne e, hodně cítím šlachy na levém předloktí, podhmatem jsem necvičil už x-let

Váhovka: 97.1 kg, opasek 3. dírka :/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá květen 18, 2018 10:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

18. května 2018, pátek

MEN IN BLACK - já a Magumi, World Class Václavák

MOBILITA 20 minut

Military press:
osa
5x 40 kg
5x 50 kg
5x 60 kg
5x 62.5 kg
5x 65 kg
5x 67.5 kg, 5RM
5x 60 kg
5x 60 kg

Mrtvý tah: (no belt)
3x 70 kg
3x 100 kg
3x 140 kg, nadhmat
4x 175 kg, 1. pracovní, trhačky
4x 175 kg
4x 175 kg
4x 175 kg
4x 175 kg, 5. pracovní
kolega, co jede MiB měl dnes tahy, tak jsem se přidal a šlo to ještě bez pásku, tak jsem ho ani nedával.

Shyby: (nadhmat, naširoko)
4x BW
4x BW
zlobí levé předloktí, tak jsem toho nechal, užil jsem si s ním dost.

Biceps, jednoručky:
8x 10 kg
4x 20 kg, lehčí jednoručky mi vybraly pumpičky kolem :/
8x 17.5 kg
8x 17.5 kg
6x 17.5 kg
ha, ha... bicepsy jsem necvičil ani nepamatuju, tak jsem zvědavý, jak mi to tam teď naskáče :D

Váhovka: 97.8 kg, day 0

příjemný trénink, potkáváme se teď už několik měsíců ve třech - mladého kolegu (32) koučuje Magumi - a jak už jsem psal, je to grinder (kolega) a obdivuju, kde to v sobě sbírá na každé další opakování... ale nakonec tu sérii dokončí ;) Magumi zase dře ty svoje vzpěračské rutiny a tam zase nechápu, kde bere tu energii... je to vyčerpávající už od pohledu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po květen 28, 2018 10:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

28. května 2018, pondělí

MAN IN BLACK - sólo ranní trénink, Magumi chytnul bacil, World Class Václavák

MOBILITA 20 minut

Dřepy: (low-bar, no belt)
osa
5x 60 kg
5x 80 kg
5x 100 kg
5x 120 kg, 1. pracovní
5x 120 kg
5x 120 kg
5x 120 kg
5x 120 kg, 5. pracovní
šlo to hůř než jsem čekal, tak jsem ani nešel výš, ani si nebral opasek a odjel nějaký základní objem, po deseti dnech bez tréninku je to teda pěkný sešup.

Bench-press:
osa
5x 60 kg
5x 80 kg
5x 100 kg, 1. pracovní
5x 100 kg
5x 100 kg
5x 100 kg
5x 100 kg, 5. pracovní
tady taky nemělo smysl chodit výš, tak jsem to odpracoval a vzpomínal na staré dobré časy :)

Shyby: (nadhmat, naširoko)
3x BW
3x BW
3x BW
3x BW
3x BW
komfortní trojky, hezky to šlo přes záda, nepřidával jsem, aby to vydrželo až do páté série :)

Váhovka: 96.8 kg

týden bez tréninků se projevil citelně, jsem zvědavý, jak rychle to zase nakopnu. Magumi si minulé pondělí zrušil záda, tohle pondělí zase leží s virózou, tak si taky užije ty "návraty".
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bolgi


PříspěvekZaslal: po květen 28, 2018 12:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobre si urobil, ze si to nehrotil. Po 10 dnoch to ide vzdy ztuha, ale silu ani svaly nestratis, takze to len treba znovu prebudit a po 1-2 treningoch to zas pojde ako masle
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po květen 28, 2018 1:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

bolgi napsal:
Dobre si urobil, ze si to nehrotil. Po 10 dnoch to ide vzdy ztuha, ale silu ani svaly nestratis, takze to len treba znovu prebudit a po 1-2 treningoch to zas pojde ako masle


aspoň tak, jako tobě posledně ten high-bar ;) jenom mám pocit, že těch tréninků na probuzení bude potřeba víc :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá červen 01, 2018 10:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

1. června 2018, pátek DEN DĚTÍ

MEN IN BLACK - já a Magumi, Form Factory Václavák

MOBILITA 20 minut

Čelní dřepy: (no belt, no shoes)
osa
3x 60 kg
3x 60 kg
3x 80 kg
3x 80 kg
3x 100 kg
3x 100 kg
uh-oh, to bylo těžký a bez těch bot se mi špatně dostávalo do dřepu... být tam nějaká váha, tak s tím přepadnu :) příště s botama a trochu seriózněji, dlouho jsem čelňáky zanedbával.

Military press:
osa
5x 40 kg
5x 50 kg
4x 60 kg, 1. pracovní
4x 60 kg
4x 60 kg
4x 60 kg
4x 60 kg
4x 60 kg, 6. pracovní
něco na protažení, síla tam teď není.

Mrtvý tah: (hook-grip s náplastěma, no shoes)
3x 60 kg
3x 100 kg
3x 140 kg
3x 160 kg
4x 180 kg, 1. pracovní, opasek
4x 180 kg
3x 180 kg, 3. pracovní, už nebyla šťáva
Magumi mi přinesl náplasti, tak jsem zahodil trhačky a že to zkusím :) palce sice vůbec nebolely, ale jak bylo asi horko a ruce se potily, tak mi to trochu klouzalo a musel jsem ještě domazávat magnézkem. asi to použiju, když si budu chtít potvrdit hook-grip, ale na pracovní se vrátím k trhačkám. taky mi Magumi dvě série natočil a hned člověk vidí, na čem musí pracovat... nedostatečně srovnám záda a když už je to pak těžší, tak jde první zadek... njn. ale stejně jsem nečekal, že těch 180 dnes půjde, takže pro začátek dobrý ;)

Váhovka: 97.1 kg, opasek 4. dírka hodně utažená
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po červen 04, 2018 10:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

4. června 2018, pondělí

MEN IN BLACK - já a Magumi, Form Factory Václavák

MOBILITA 20 minut

Dřepy: (low-bar)
osa
5x 60 kg
5x 80 kg
5x 100 kg
5x 120 kg, až potud fajn
5x 140 kg
5x 150 kg, opasek, 5RM a výš to nepude :/
5x 140 kg
5x 140 kg
podíval jsem se pravdě do očí... je to teda silový sešup, ale dřepovalo se dobře, postupně zkusím navyšovat 5RM a přidávat drop série, ale tam jsem dost omezený časem na trénink.

Bench-press:
5x 60 kg
5x 80 kg
5x 100 kg
5x 110 kg, 5RM
8x 100 kg
8x 100 kg
taky bída, ale časem to půjde, když bude držet všechno jak má - musím pohlídat, přistihl jsem se, jak se kroutím a pomáhám čím nemám, to je zase o natažení něčeho.

Pendlay rows:
8x 60 kg
8x 60 kg
8x 60 kg

a pak ještě tah trhovým úchopem 3x 120 kg s Magumim, ale to jsem zjistil, že není pro mě :)

Váhovka: 96.7 kg, opasek pohodlně 4. dírka, protože jsem dnes cvičil bez mikiny :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st červen 06, 2018 9:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

6. června 2018, středa

MEN IN BLACK - já a Magumi, Form Factory Václavák

MOBILITA 20 minut, od pondělka všechno ztuhlý a bolavý, ty pauzy jsou neštěstí :)

CG bench-press: (cca 40 cm)
osa
5x 60 kg
5x 80 kg
5x 100 kg, 1. pracovní
5x 100 kg
5x 100 kg
5x 100 kg, 4. pracovní, RPE 9.5

Dřepy: (high-bar)
osa
5x 60 kg
5x 80 kg
5x 100 kg
5x 120 kg
5x 130 kg
5x 140 kg, 1. pracovní, opasek
5x 140 kg
5x 140 kg
5x 140 kg, 4. pracovní, RPE 9

Military press:
5x 60 kg, 1. pracovní
5x 60 kg
5x 60 kg
5x 60 kg
5x 60 kg, 5. pracovní, RPE 9.5

Váhovka: 97.1 kg, opasek 3. dírka komfortně

ráno jsem ve fitku zdravil tolik lidí, že už tam snad nikdo jiný nechodí :D výkonostně je to teď slabota, o prázdninách přijdou další výpadky, tak nevím, kdy to bude lepší ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st červen 06, 2018 9:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:

[i]ráno jsem ve fitku zdravil tolik lidí, že už tam snad nikdo jiný nechodí


To poznám, tiež si po príchode do gymu pripadám ako na medzinárodnom festivale podávania rúk.
O to blbšie, že ja vlastne väčšinu tých ľudí ani nemám rád a netuším, ako sa volajú
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st červen 06, 2018 10:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
vlk# napsal:

ráno jsem ve fitku zdravil tolik lidí, že už tam snad nikdo jiný nechodí


To poznám, tiež si po príchode do gymu pripadám ako na medzinárodnom festivale podávania rúk.
O to blbšie, že ja vlastne väčšinu tých ľudí ani nemám rád a netuším, ako sa volajú


a to mně je zase většina sympatická :) asi proto, že většinou nevidím-neslyším a když-už se s někým začnu zdravit, tak to mívá dlouho a poctivě "odchozené"... v pražských komerčních fitkách je fluktuace, takže běžně mě vůbec nezajímá, kdo je v šatně a kdo cvičí... ale když už se s někým potkáváš pravidelně, každý trénink - podle toho, které dny v týdnu chodí, měsíce a ten člověk maká, tak má můj respekt a je přirozené navázat oční kontakt a pokývnout si... ruce si nepodáváme :D přitom o nich většinou nic nevím, jenom to, co vidím na place, ale z toho se dost pozná ;) dnes tedy středeční ranní sestava: Magumi, Marty, Fanánek, Švéd, Vašek, trenér-tattoo-fighter (toho rád nemám, netykáme si, ale holt je tam furt :D), Dlouhý-Široký-Bystrozraký (to nejsou tři lidi, obsáhne to sám - vyšší, při těle a s brejlema ;), Sharon (no, skoro) ... Kačenka, s tou se zatím nezdravím, ale někteří kluci už jo - to jsou zase typy, že znají úplně všechny :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: st červen 06, 2018 11:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
vlk# napsal:

[i]ráno jsem ve fitku zdravil tolik lidí, že už tam snad nikdo jiný nechodí


To poznám, tiež si po príchode do gymu pripadám ako na medzinárodnom festivale podávania rúk.
O to blbšie, že ja vlastne väčšinu tých ľudí ani nemám rád a netuším, ako sa volajú

Mne su sympaticki vsetci, ktori ma obchadzaju oblukom, nesnazia sa byt kamaratski, neotravuju s otazkami ako dlho este budem drepovat - tahat - tlacit, a ked uz, tak slusne a uctivo. Cize zatial vsetci. Ale to bude asi dane aj rozdielom medzi pivnicnou borcovnou a homogymom. ;)
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 125, 126, 127 ... 225, 226, 227  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: