Dave / příprava na oblast družstva raw ipf (15.2.)


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 33, 34, 35  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Dave / příprava na oblast družstva raw ipf (15.2.)  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Dave / příprava na oblast družstva raw ipf (15.2.)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dave1913


PříspěvekZaslal: čt červen 21, 2018 7:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to před tebou smekám klobouk, že se držíš a pokračuješ, víc slov nemám. Přeju ať je závěr příprav co nejvíc v pohodě a ať se závody vydaří.

Moje úterní tahy. V listopadu jsem na 210 kg končil, teď budu zakládat.

_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: út červenec 03, 2018 10:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj všem,
mám tady report z MČR v Domažlicích

MČR v trojboji a dřepu, 30.6.-1.7. Domažlice
Startoval jsem v kategorii Muži open do 90 kg. Moje váha se dlouho dobu pohybovala okolo 93 kg, tak jsem odvodňoval.
Závodil jsem v neděli, na místo dění jsme vyjížděli v pátek v 13:00, ten den jsem už moc nepil. Večer na oficiální váze jsem navážil 91,3 kg, což mě trochu zneklidnilo, čekal jsem váhu nižší, jelikož všem váha (vč. mě) několik let podvažovala).
Večer jsem si dal pivko a trochu rýže. Ráno váha 90,5 kg a díky pocení při vázání bandáží klukům z oddílu jsem stáhl na 89,5 kg.

Teď už k samotným závodům.

DŘEP
V rozcvičovně jsem šel do 160 kg bez band, 185 kg s bandážemi.
1. pokus - 200 kg - good lift ... raketa
2. pokus - 212,5 kg - good lift ... PR ... v mrtvém budě jsem trochu zpomalil, přišlo mi že jsem zabral v blbou dobu, jakási technická chyba, tak jsem se rozhodl přihodit jen 5 kg, což byla chyba.
3. pokus - 217,5 kg - good lift ... PR ... snad nejlehčí pokus, hrozná raketa

BENČ

Kdysi to bývala moje disciplína, časy se změnily, výkon zůstává. V rozcvičovně do 135 kg
1. pokus - 142,5 kg - good lift ... raketa (rozhodčímu někdo kopl do kávy a když jsem jel dolů, řekl PRESS naštěstí jsem zkušenej harcovník, kterýho to nerozhodilo pak se mně přišel omlouvat.
2. pokus - 150 kg - no lift ... čo chýbalo, mrtvý bod, kdyby to bylo o půl kila lehčí, je to tam.
3. pokus - 150 kg - no lift ... to stejný, možná trochu horší

TAH

Klasiku mám rekord hrbliftem 220 kg, cíl byl vyrovnat/překonat. V rozcvičovně jsem šel do 185 kg
1. pokus - 207,5 kg - good lift ... trochu těžší odlepení, ale pohoda
2. pokus - 215 kg - good lift ... pořád lehké, dotah trochu ztěžkl.
3. pokus - 220 kg - good lift ... PR vyrovnán , spokojenost.

TOTAL 580 KG


Cíl byl total 590 kg, ale nepovedlo se. Benč obrovský zklamání, 3 roky po sobě jsem držel 150 kg v rukách a chyběl vždy kousíček. Nevím, proč to tak stagnuje, u nás v oddíle to je snad zakletý číslo. Co se týče dřepu, tak škoda, mohlo padnout klidně 225 kg, ale spokojenost, tah stejný.

Závody se vydařily, těším se na hodnocení týmů, protože si myslím, že máme na vítězství, TOP 3 je jasný, byli jsme snad nejpočetnější tým a jsem na kluky pyšnej.





_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út červenec 03, 2018 10:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pekne Dejve.
Škoda tej prvej 150ky, neviem, čo sa posralo, ale odspodu to šlo pekne.

Na drepoch ešte veľká rezerva
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: po červenec 23, 2018 9:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj přátelé,
v sobotu jsem se zúčastnil druhého ročníku Strongman Šošůvka. První ročník byl testovací, váhy lehké, ale letos už dost ztěžkly.
Já jako 93 kg hubeňour jsem se nechtěl zúčastnit, ale byl jsem mírně přemluven

Disciplíny:
1) Přitahování 10t hasičského auta na laně v sedě
2) Car deadlift
3) Log lift 100 kg na 60s
4) Otáčení 300 kg pneu na 90s
5) Carry medley (Super yoke 250 kg + Kufry 110 kg)

Jak vidíte, nebyla to žádná sranda. Ale šel jsem do toho.
V den závodu jsem se cítil celkem v pohodě, nervozita byla obrovská, protože když jsem viděl ty hovada, chtěl jsem dělat rozhodčího

1) Přitahování 10t hasičského auta na laně v sedě - čas 31,09 - 12.místo ze 14 závodníků
2) Cardeadlift - zvedl jsem jen základ, druhý pokus už nevyšel - 13.-14.místo ze 14
3) Log lift 100 kg - 2 platná opakování (dost lidí nedalo ani jedno) - 7.místo
4) Tire flip - 9 opakování - 2.-3.místo
5) Yoke+kufry - 20,09s - 9.místo

Jak už jsem psal, když sem viděl ty chlapy, říkal jsem si, ať není ostuda, že nechci být poslední. Ale jelikož jen malý člověk si dává malé cíle, cíl byl 10.místo.
Nakonec jsem skončil na 8.místě , což beru jako neskutečný úspěch. Na prvním místě skončil se mnou nejlehčí 93 kg závodník. Párkrát jsem ho tady už zmiňoval, hokejista, který bere silové sporty až jako sekundární sport. Co říkali kamarádi, byli jsme komičtí, přišli jsme po hovadách, ale kolikrát je totálně převálcovali.

Závody se klasicky vydařily, všichni spokojeni, dostali jsme pár recenzí, že to byly opět nejlepší závody, kterých se kluci zúčastnili.

Atmosféra byla naprosto neskutečná. Strongman je sice individuální sport, ale tak týmovýho ducha jsem neviděl. Borci se podporovali, fandili, atmosféra přátelská. Těším se na třetí ročník!

Tady je videoreport a pár fotek:
























_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: po srpen 06, 2018 10:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj přátelé, jsem tu zase s reportem,

tentokrát jde o strongman závody Strongman Jedovnice 2018, které jsem organizoval. Klobouk dolů před všemi organizátory závodů, Tome, měl jsem asi 20% práce co ty, ale stejně mě to neskutečně zmohlo. Přítelkyně mi zakazuje organizovat druhý ročník už teď :D

Tentokrát byly závody na kategorie Muži do 95 kg a Muži nad 95 kg.

Disciplíny:
1) Tahání 12t hasičského auta na popruzích
2) Tlakové medley (loglift 90kg/100 kg - 3x, Axle jednoručka 45kg/55kg - 3x, Axle osa 90kg/100kg - 3x)
3) Carry medley (Super yoke 230kg/270kg + Kufry 100kg/110kg)
4) Otáčení 300 kg pneu na 90s
5) Axle deadlift 180kg/200kg


1) Přitahování 10t hasičského auta na laně v sedě - čas 31,09 - 2.místo z 9 závodníků
2) Tlakové medley - loglift jsem dal 3 opakování, jednoručku taky 3 opakování a axle osu jsem už stihl jen jedno opakování, 90s bylo pro mě málo. Celé stihli jen 3 borci - 4.místo z 9
3) Carry medley - lehký - [b]3.místo
4) Tire flip - o dvě opakování míň než před 2 týdny v Šošůvce - 7 opakování - 4.místo
5) Axle MT 180 kg- [b]8 opakování do 60s - 5.místo

Celkově 3.místo a obrovská spokojenost.

Síly už docházely, den předem jsem teprve dostal výpalky na medaile, trička i pohár z lakovny. Neskutečně stresující, od rána do 20:00 jsem makal jak čert, abych měl vše zajištěné. Sám jsem opět odmoderoval i odzávodil. Mám nádherné putovní poháry, ale přítelkyně mi zakazuje to za rok dělat znovu, protože bez ní a dalších X lidí bych to nezvládl.

Tady je videoreport a pár fotek:






















_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
balbi


PříspěvekZaslal: po srpen 06, 2018 11:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Paráda, Davide, super práce!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Dave1913


PříspěvekZaslal: pá listopad 23, 2018 12:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj všem,
jak už jsem dneska psal, sice nepřispívám, ale pořád pravidelně chodím a čtu.

Aktualizace:
v druhé polovině března proběhne MČR trojboje ve federaci GPC, začátkem tohoto měsíce započala moje příprava. Tento týden jsem ukončil mezocyklus a posílám videa 5RM.





Tady nějaká videa z minulého mezocyklu variant hlavních cvíků

_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po listopad 26, 2018 3:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ty stopky u benče jsou fakt moc pěkné... pěkná technika i silová rezerva!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mravenec1


PříspěvekZaslal: po listopad 26, 2018 5:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

máš hezkou techniku, hlavně na benchpress, budu sledovat jestli budeš přispívat pravidelně
ten dřep jsi pozměnil se mi zdá, nejezdil jsi s osou níž na deltech, teď jede vejš s osou mám pocit
a dejve jak to máš s kolenními bandážemi, jak mají několik milimetrů vrstvu? použijes je na zavod nebo to nebudeš využívat?
slapes do toho pekne, at to jde takle dal
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: út listopad 27, 2018 8:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlku díky moc!
Milane, díky! Vždycky pro mě byl cíl mít vyladěnou techniku na 99% (na 100 to snad nejde ), u dřepu a benče se to docela daří, ale tahy kvůli mobilitě jsou pořád špatný
a to s tím benčem je těžký, nemůžu se rozhodnout jestli jezdit na široko (maximální povolenou šířku) nebo na úzko, síla je podobná... třeba v pátek jsem jel na široko 110-3x8, v sobotu na úzko 115-4x6, možná mi přišlo lehčí to na úzko.
Dřep jezdím pořád stejně, pořád to mám na deltech (lowbar), poslední video je z minulýho cyklu, což jsem jezdil highbar, abych posílil kvadricepsy.

A co se týče bandáží, používám je až před závody na trojky, dvojky a jedničky, což bude zhruba v lednu. To jsou klasické motací bandáže, použiju je na závody v březnu.


Myslím že ty mluvíš o návlecích (několik mm vrstvu), ty nepoužívám. Zaprvé stojí přes 2000 Kč a v GPC je nepotřebuji, nepřidají ti skoro nic (možná 5 kg). Ty si budu kupovat až na září.
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: út prosinec 04, 2018 7:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Včera po týdnu zase na tréninku. Skolila mě extrémní bolest v krku a na průduškách. Antibiotika jsem nedostal, prý nízký CRP, tak aspoň že tak.
Blbej týden bez tréninku, začal jsem lehce deloadem (RPE cca 7) a křeče v nohou a extrémní únava nohou. Dnes ráno to stejný. Nedokážu si představit necvičit měsíc. Nebo v jakým stavu jsou začátečníci co cvičit začínají.
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: čt prosinec 20, 2018 9:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahojte,
posílám videa z tohoto týdne.

Po nemoci se potýkám u dřepu s nedynamikou od spodu. Všechny mi přijde barák.
Benč zklamání, tahy na podmínky OK. Po dřepu odrovnaný spodky zad a navíc mám nějak bloklá žebra. Jen ať si to všechny vyžeru teď a závěr přípravy je ok.



_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: st leden 02, 2019 8:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj všem,
na Silvestra jsme museli měnit posilku, protože naše byla zavřená. Navštívili jsme tedy ne posilovnu, ale "fitko". Největší benefit byly "legíny", takže jsem si spravil oko, ale jinak to stálo za prd. Stará dobrá stará činkárna.

Poslední trénink v roce a já jsem si od minulých závodů poprvé namotal bandáže.
Vloni jsem končil trojky RPE 10 na 190 kg, letos jsem mezocyklus na 190 kg začínal, takže progres naštěstí je.

Boty jsem si nechal ve skříňce, takže naboso. Říká se těžko na cvičišti, lehce na bojiští. Hm, celej život jsem dřepoval ve Vietnamkách, jak několik lifeterů doporučuje a pata se mě kurvila. Tady můžete vidět, že na boso se ani nehne. Takže po 5 letech "těžkosti" to je i na boso lepší



Zjistil jsem, že když nemůžu, strkám lokty dozadu, což mě předklání a tahám vše před záda. Naučil jsem se tedy strkat lokty dolů a dopředu, což je lepší. Jen mě u druhýho opakování píchlo v rameni, lokti a bicepsové šlaše (jde vidět i na videu). Takže jsem si z tréninku odnesl menší zranění. Benče poté nebyly moc komfortní.

Všem přeji do nového roku jen zdraví. 2018 pro mě byl super rok, protože jsem mákl. Nebudu nikomu nic jiného přát, protože to si můžete ovlivnit, když chcete. Zdraví občas ne. Takže tak.
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: út leden 08, 2019 8:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj,
včerejší dřepy 200 kg - 3 opakování na RPE 9. U posledního opakování byla už hloubka hraniční, bandy celkem utažené pevně. Ale kamera byla ve výši nad pasem. Z výšky kolen by byla pravděpodobně OK.
Uvidíme, zda přiští týden padne 210 kg trojka.



V noci jsem se hodně budil, druhej trénink v bandách, tělo není zvyklý na takovou zátěž a už rozbitá CNS. No jo, mimosezónní příprava byla dlouhá
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út leden 08, 2019 8:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobre ty, easy
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Dave / příprava na oblast družstva raw ipf (15.2.) Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 33, 34, 35  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: