Balbiho log - powerlifting RAW


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 80, 81, 82  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Balbiho log - powerlifting RAW  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Balbiho log - powerlifting RAW
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
balbi


PříspěvekZaslal: út červenec 31, 2018 6:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

31.7.2018
Týden č.4


Rozcvičení

Bench press
10x20kg
5x50kg
5x70kg stopky
2x90kg stopka
1x105kg stopka
2x1x115kg stopky
4x3x100kg stopky

Přítahy spodní kladky
Tlaky s JČ hlavou nahoru
Přítahy horní kladky podhmatem
kardio, rehab strečink
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
balbi


PříspěvekZaslal: st srpen 01, 2018 6:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2.8.2018
Týden č.4


rozcvičení

Dřepy
10x20kg
5x60kg
3x100kg
2x140kg
1x180kg - pásek
2x1x208kg - pásek+bandáže
4x3x152,5kg - pásek

+ doplňky

20min kolo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
balbi


PříspěvekZaslal: ne srpen 05, 2018 6:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Victoria cup 2018

V sobotu jsme se vydali s kamarádem a zároveň sparingem na Slovensko do Trnavské city arény na Victoria cup, tedy pohárovou soutěž v mrtvém tahu.Cesta trvající necelé tři hodiny naprosto v pohodě, i když ty slovenské silnice stojí za to

Na vážení jsme dojeli krásně na čas, takže jsme navážili hned v 9h. Jelikož jsem si tyto závody odskočil více méně jen z tréninku a nijak extra jsem neřešil váhu (až na mírné úpravy poslední tři dny), jsem navážil 81,4kg, což mi absolutně nevadilo, i když jsem se chtěl radši něco pod 80, z důvodu lepší koeficientu, ale i tak, spokojenost.

Naváženo jsme tedy měli v 9h a na řadu jsme měli jít o půl 2 odpoledne. Většinu času jsme trávili v nákupním centru Arény a jen chvílemi se odskočili podívat, kdo zrovna závodí, jelikož teploty se pohybovali opravdu vysoko nad 30 stupňů a pobyt na sluníčku je opravdu vražedný.

Kolem 13h se blížil náš čas a my se pomalu vrhli do rozcvičovny, kde jsem nevymýšlel nic extra a jel to zhruba jak na tréninku, 70,120,160,190,210 a poslední pokus v rocvičovně jsem zakončil na 230.

První pokus jsem měl nahlášený 242,5kg , osa byla měkčí, ale ne zas moc měkká, za to byla pěkně ostrá, nicméně první pokus jsem dal najistotu, ačkoliv bych si ji představoval rychlejší.

Druhý pokus jsem nahlásil na 252,5kg a ten jsem, dle sparinga, dal snad i lépe, než první pokus, tedy znova třikrát bílá.

Poslední-třetí pokus jsem nahlásil 260kg , což se přiznám jsem měl v hlavě trochu pochybnosti, a ačkoliv to byl dle pocitu dost pomalý pokus, tak hezky plynulý a opět platný.

Nakonec to tedy znamenalo zapsaných 260kg při 81,4kg a tedy první místo v juniorech do 90kg (byly zda pouze junioři do a nad 90kg).

Závody jsem si parádně užil, opravdu velmi pěkně zorganizované závody, s kvalitním zázemím pro závodníky, harmonogram dodržený opravdu na minuty, žádné zpoždění, za což obrovský obdiv a i když ceny jsou vždy až druhořadě (hlavně chce člověk překonat sám sebe a samozřejmě udělat vše proto, aby vyhrál), tak ceny (medaile, diplom, obrovský pohár a dárková taška od prominu) byly opravdu nadprůměrné, toto člověk nedostane ani na zahraniční soutěži, takže ještě jednou obrovský respekt za takto super uspořadané závody.
Opět člověk uviděl spoustu známých tvaří, napřiklad "našeho" Rippera
Jsem rád, že se závody vydařily a trochu ty kluky slovenský potrápili

(videa bohužel nemám, jeli jsme tam se sparingem ve dvou, oba závodili a nebyl pak ani nějak čas někoho shánět, aby nás natáčel)



nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Turakam


PříspěvekZaslal: ne srpen 05, 2018 8:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to už áno, gratulácia!
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: po srpen 06, 2018 6:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Neskutečný. Gratulace!
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po srpen 06, 2018 7:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Super vysledok! A ked uz sme pri vysledkoch, ako dopadol Ripperr? Lebo oficialna stranka este nezverejnila vysledky...
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
balbi


PříspěvekZaslal: po srpen 06, 2018 7:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky všem!
Noro bohužel nestihl včas přihlášku, tak nezávodil, ale i tak si dal v rozcvičovně 2x290kg z deficitu (doporučiji sledovat ho na instagramu). Ale co jsme se tak bavili, tak mám pocit, že brzo se budou dít věci
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
decarabas


PříspěvekZaslal: po srpen 06, 2018 7:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hydraulický Balbi
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
WannaYourMother


PříspěvekZaslal: po srpen 06, 2018 8:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Super výkon!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
balbi


PříspěvekZaslal: po srpen 06, 2018 6:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky borci!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
balbi


PříspěvekZaslal: po srpen 06, 2018 6:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

6.8.2018
Týden č.5


rozcvičení

Dřepy
10x20kg
5x60kg
3x100kg
3x140kg
1x180kg - pásek
2x1x214kg - pásek+bandáže
4x3x156,5kg - pásek

Mrtvý tah
5x60kg
3x100kg
3x140kg
2x180kg
2x200kg
-jen tak symbolicky, mám ještě načaté ruce ze závodů, tak ať jsou ready ve čtvrtek na těžký mrtvoly

Goblet squat
10x32kg
10x52kg
10x52kg
10x57kg

Zakopávání
4 série
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
balbi


PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2018 4:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

7.8.2018
Týden č.5


Rozcvičení

Bench press
10x20kg
6x50kg
3x70kg stopky
2x90kg stopka
1x105kg stopka
2x1x118kg stopky
4x3x105kg stopky

Přítahy spodní kladky
Tlaky s JČ hlavou nahoru
Přítahy horní kladky podhmatem
rehab strečink
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
balbi


PříspěvekZaslal: čt srpen 09, 2018 8:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

9.8.2018
Týden č.5


rozcvičení

Mrtvý tah
5x60kg
5x100kg
2x140kg
1x180kg
1x220kg
2x1x242,5kg
4x3x210kg
-no belt, s pokládáním

Dřepy
5x60kg
2x100kg
7x2x142,5kg
-no belt

Bench press
10x20kg
3x60kg
7x2x95kg
-vše stopky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
balbi


PříspěvekZaslal: st srpen 15, 2018 6:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

15.8.2018
Týden č.6


Rozcvičení

Bench press
10x20kg
5x50kg
3x70kg stopky
2x90kg stopka
1x100kg stopka
1x110kg stopka
2x1x120kg stopky
4x3x105kg stopky

Tlaky s JČ hlavou nahoru
přítahy kladky k pasu
Mrtvý tah lehce up to 180kg

25minut kolo

Poslední trénink před sobotou, kdy mě čeká extrifit cup a pak dovolená, pořádně odpočinout, jak fyzicky, tak v hlavě
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
balbi


PříspěvekZaslal: ne srpen 19, 2018 6:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Extrfit cup 2018

Sobota 18.8.byla ve znamení extrifit cupu, který se letos konal v Pardubicích na koupališti. Vážení bylo možné absolvovat den předem večer a jsem rád, že jsem té možnosti využil. Po lehkém stahování a odvodnění jsem navážil ,78,9kg, což mě potěšilo, protože celý den až do večera jsem trávil ještě v práci, tudíž jsem tu váhu už nemohl nikterak výrazněji ovlivnit, tak jsem byl ve finále rád, že to kleslo pod hranici 80kg (což byla hranice mojí kategorie) a nakonec ještě s pěknou rezervou.

V sobotu-v závodní den jsme se na místo vydali zhruba kolem 12h a místo jsme dorazili kolem 13. Celý den bylo šílené vedro, tudíž se člověk snažil hlavně držet co nejvíce ve stínu a dbát na dostatečnou hydrataci.

Po celém dni čekání se naše (a zároveň poslední) kategorie dostala na řadu lehce po 18h.

Rozcvičovna byla tedy hrůza, bylo to tam celé z kopce, dvě osy, které byly tlusté (jedna hladká až moc, že to bylo na urovni trubky a druhá sice ostrá, ale pořád tlustá), naštěstí si tam kdosi dovezl VLASTNÍ texas bar ( :D), tak bylo možné se rozcvičit na ní.

Rozcvičovací série jsem šel klasicky 60,100,140,180,220 - vše lítalo dobře, tudíž jsem si na první pokus věřil s jistotou a byl jsem jen zvědavý, jaká bude přímo závodní osa.

Osa naštěstí byla parádní, ale to, co parádní nebylo bylo "podium", byla to dřevotříska položená na dlažbě a po celém dni už byla vymlácená tak, že se taha prakticky z lehkého deficitu (je to vidět i na videích, hodně lidí nemohlo nakulovat činku, protože jim to uplně rozhodilo setup).

První pokus 242,5kg GOOD LIFT
Druhý pokus 255kg GOOD LIFT
Třetí pokus 262,5kg GOOD LIFT


Snažil jsem se trochu taktizovat, abych ukořistil co nejlepší umístění, samozřejmě jsem chtěl mířit na první místo, ale ten den bylo mimo dosah (musel bych být o nějaké kg lehčí a zatáhnout víc), porazil mě Kamil Tůma, který zatáhl první pokus 250kg a to mu stačilo na vítězství, mě bohužel nestačilo ani to, že jsem dal 262,5kg (porazil mě o 8bodů, když jsem to počítal, musel bych zatáhnout 267,5kg, což bych ten den určitě nedal).

Jediné, co mě těší, je fakt, že jsem si vylepšil osobní maximum a 2.místo beru jako nejlepší možný výsledek, předvedl jsem maximum, co bylo ve mě, kdybych si to pokazil a přišel o umístění pokusama, byl bych naštvaný, takhle vlastně nejlepší, co mohlo být.

Nechci ty závody nijak hanit, ale podle mě (a podle dost lidí, se kterýma jsem se tam bavil) tohle byly jedny z nejhorším závodů, mělo to dost nedostatků (podium, organizace atd atd (pokažený diplom beru jako "třešničku" na dortu :D )), na to, jaký to mělo hype, že prostě extrifit a kdoví cosi, tak fakt slabota, čekal jsem (a asi všichni) o dost víc, kdo byl osobně, jistě mi dá zapravdu.

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Balbiho log - powerlifting RAW Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 80, 81, 82  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: