vlkův log - lepší už to nebude


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 127, 128, 129 ... 225, 226, 227  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> vlkův log - lepší už to nebude
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Olejnas


PříspěvekZaslal: st srpen 08, 2018 12:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Me fascinuje ten objem/intenzita vs regenerace vs vek. Pro me skutecna inspirace.

Zavidim. Odjet takovyhle trenink, tak dalsi tri dny jen jim, spim a bolim...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá srpen 10, 2018 11:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

10. srpna 2018, pátek

MEN IN BLACK - já a Magumi, Form Factory Václavák, zotavovací týden

MOBILITA jenom protažení s osou a jdeme na to

Dřepy: (low-bar, no belt)
warm-up
5x 142.5 kg, 1. pracovní
5x 142.5 kg
5x 142.5 kg
5x 142.5 kg
5x 142.5 kg
5x 142.5 kg
5x 142.5 kg
5x 142.5 kg, 8. pracovní, RPE 8.5
1x 172.5 kg, bonus, smutné současné maxko, ale je potřeba se podívat pravdě do očí :)
opět jsem se přidal ke kolegovi a shazoval si žlutý kotouč (30 kg), šlo to dobře a trpělivost mám taky, protože na jeho 4x 172.5 to ještě dlouho nebude.

CG bench-press: (40 cm)
warm-up
4x 102.5 kg, 1. pracovní, sorryjako, ale 100+ ještě ne ;)
5x 92.5 kg
5x 92.5 kg
5x 92.5 kg
5x 92.5 kg
5x 92.5 kg
5x 92.5 kg
5x 92.5 kg, 8. pracovní
zkusil jsem to v první sérii... a vrátil se na rozumný příhoz +2.5 kg od pondělka, kolega tam měl 122.5, takže jsem opět shazoval žluté kotouče, šlo by to líp, ale svalovka v prsou z pondělka a středy byla slušná. neva, když budu pejšnt, tak se to časem zlomí ;)

Pendlay rows: (poloviční, nemám na to sílu a shazovat kotouče se mi nechce)
warm-up
4x 115 kg, 1. pracovní
4x 115 kg
4x 115 kg
4x 115 kg
4x 115 kg
4x 115 kg, 6. pracovní
nevím, jestli to k něčemu je, když to vytáhnu pouze nad kolena, ale kdo ví, jak se blbě shazujou kotouče z činky, když leží na zemi... tak by taky radši jel poloviční :) ale příště překonám lenost a schrastím nějaké kotouče s menším průměrem.

Váhovka: 99.2 kg, stravu držím, ale od středy jsem začal suplovat včetně kreoše a je mi to celkem jedno, když to půjde dolů kolem pasu :D

moc pěkný týden, přidal jsem se ke kolegovi, abych se trochu zotavil a cítím to v každém svalu, že je potřeba si zvykat postupně :) ale tři dny odpočinku před náma a v pondělí se uvidí ;)

Turakam, Olejňas: díky kluci za podporu, a že jste mi připomněli věk :D snad to tady po pár týdnech s těma tréninkama bude vypadat líp ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dante Flyshit


PříspěvekZaslal: pá srpen 10, 2018 3:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pod prvý kotúč podlož 2,5kg kotúčik. Potom sa ľahko zhadzujú aj kotúče s rovnakým priemerom.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po srpen 13, 2018 11:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

13. srpna 2018, pondělí

MEN IN BLACK - já a Magumi, Form Factory Václavák, 2. zotavovací týden

MOBILITA 10 minut

Čelní dřepy: (no belt)
warm-up
4x 110 kg, 1. pracovní
4x 110 kg
4x 110 kg
4x 110 kg, 4. pracovní
rychle jsem to odcvičil, protože kolega chodí dříve a už byl na benči. přál bych si to lehčí, ale neni :/

Bench-press:
warm-up
4x 100 kg, 1. pracovní
4x 100 kg
4x 100 kg
4x 100 kg
6x 100 kg, 5. pracovní, byla tam rezerva, tak jsem zvýšil na 6
6x 100 kg
6x 100 kg
6x 100 kg, 8. pracovní
8x 100 kg, bonusová all-in
zatím to nahoru nejde, musím vydržať.

Mrtvý tah:
warm-up
4x 182.5 kg, 1. pracovní opasek + trhačky
4x 182.5 kg, 1x opasek a trhačky + 3x no belt a hookgrip
3x 182.5 kg
2x 182.5 kg
2x 182.5 kg
2x 182.5 kg, 6. pracovní
chtěl jsem zkusit čtyřky, jako kolega, ale ještě na to není síla, ve druhé sérii jsem utáhl opasek více, že to pomůže, ale výsledek byl, že jsem ho zahodil a dojel sérii bez vybavení, pak jsem experimentoval s opaskem/bez, trhačky/hookgrip, ale bylo to jedno, protože jsem zvládnul jenom dvojky. v součtu o jedno opáčko více než minule, tak snad to příště zase posunu.

Váhovka: 99.0 kg

Dante Flyshit napsal:
Pod prvý kotúč podlož 2,5kg kotúčik. Potom sa ľahko zhadzujú aj kotúče s rovnakým priemerom.


to jo, ale když se co minutu točíme na přítazích, tak ještě upravovat takto pokaždé činku se nám nechce :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st srpen 15, 2018 8:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

15. srpna 2018, středa

MAN IN BLACK - pouze s kolegou, Form Factory Václavák, 2. zotavovací týden

MOBILITA 20 minut

Dřepy: (low-bar, no belt)
warm-up
6x 145 kg, 1. pracovní
6x 145 kg
6x 145 kg
6x 145 kg
6x 145 kg
6x 145 kg, 6. pracovní, RPE 8
1x 175 kg, bonusová, drobná rezerva
opět na střídačku s kolegou, on dal jednu pracovní 4x 175 kg, pak jsme shodili patnáctky a já si dal dvě pracovní, chodím ráno pozdějš, tak to musím dohánět ;) dřepovalo se dobře, pocit odpovídal tomu, když kreatin už funguje, supluju přesně týden, takže už by měl. opasek jsem si nebral, protože jak jsem tlustej, tak mi akorát překáží, nic z něho nevytěžím a ještě jsem pomačkanej - stačily pondělní tahy.

Military press:
warm-up
4x 60 kg, 1. pracovní
4x 60 kg
4x 60 kg
4x 60 kg
4x 60 kg
4x 60 kg, 6. pracovní
na šestky to ještě nebylo, tak aspoň takto. kolega musel dřív, tak jsem místo úzkého benče radši dal military a pendlay rows jsem pak vynechal, ať si záda do pátku odpočinou.

Váhovka: 99.8 kg
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá srpen 17, 2018 9:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

17. srpna 2018, pátek

MEN IN BLACK - já a Magumi, Form Factory Václavák, závěr 2. zotavovacího týdne

MOBILITA 20 minut, čím míň se mi chce cvičit, tím dýl se rozcvičuju :D

Čelní dřepy: (no belt)
warm-up
4x 115 kg, 1. pracovní
4x 115 kg
4x 115 kg
4x 115 kg, 4. pracovní
chvíli trvalo, než jsem si to komfortně posadil, ale pak to šlo, klasicky těžký, ale zase jsem věděl, že čtyři opáčka tam půjdou.

Bench-press:
warm-up
8x 100 kg, 1. pracovní
8x 100 kg
8x 100 kg
8x 100 kg, 4. pracovní, poslední dvě už stopky nahoře
kolega to dnes urychlil, tak jsem zkusil přidat opáčka a šloto, ta středeční pauza od benče asi pomohla, příště už snad něco přihodím.

Mrtvý tah: (klasika, no belt, trhačky)
warm-up
2x 185 kg, 1. pracovní, RPE 9
2x 185 kg, RPE 10
2x 185 kg
2x 185 kg
2x 185 kg, 5. pracovní
pouze v první rezerva, ale prozíravě jsem ji pošetřil. jinak těžké jak barák... už při zahřívání bylo jasné, že dnes to nepůjde. takže delší pauzy a pak hooodně pomalá opakování. v součtu slabší než v pondělí. ale potěšilo mě, že Magumi hecoval a nezapíchnul jsem to rovnou :)

Magumi si vylepšil osobák na OHS... nejprve tam dal 100 kg, sice opatrně, ale jistě, a pak ještě zkusil 105 kg, to už hodně dlouho stabilizoval a měl jsem obavu o vybavení fitka... přece jenom to není Arena, ale povedlo se a jakmile se dostane do dřepu, tak pak už to zvedne hravě. na přemístění a výraz už tam včera taky poslal 105 kg... zlepšuje se, chlapec ;)

Váhovka: 99.9 kg

dva zotavovací týdny stačily, ale vzhledem k tomu, že jsem se přidal ke kolegovi, který teď má čtyři silovější týdny, tak už s ním ten program dojedu a pokusím se postupně zlepšovat, takže ještě dva týdny stejný trénink.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2018 10:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

20. srpna 2018, pondělí

MAN IN BLACK - Form Factory Václavák, zpátky do formy v rámci závěru MiB IV

MOBILITA 10 minut

Dřepy: (low-bar, no belt)
warm-up
6x 150 kg, 1. pracovní
6x 150 kg
6x 150 kg
6x 150 kg
6x 150 kg
6x 150 kg, 6. pracovní, RPE 8
v tempu, bez stopek nahoře, dřepoval bych i dál, ale nebyl čas.

CG bench-press: (cca 40 cm)
warm-up
4x 100 kg, 1. pracovní
4x 100 kg
4x 100 kg
4x 100 kg, 4. pracovní RPE 8
stovka s jistotou, jenom křuplo levé zápěstí, nepříjemné, když se tam ty kůstky nedokážou porovnat.

Pendlay rows:
warm-up
4x 87.5 kg, 1. pracovní
4x 87.5 kg
4x 87.5 kg
4x 87.5 kg
4x 87.5 kg, 5. pracovní
zařídil jsem si rozumnou váhu, takže to šlo dobře, měl jsem zkusit šestky.

Váhovka: 101.9 kg, mno... asi se teď nějakou dobu vážit nebudu :D

spánek pět hodin, ale potom můj suplementační šejk a na trénink jsem byl naspeedovaný jak veverka :) klidně bych ještě dřepoval, ale to bych musel vstávat o půl hodiny dříve :/ kolega spároval a stejně jako Magumi mi řekl, že ten pravý kotník není stabilní... ach jo, přitom boty vzpěračky ho drží dobře, kompenzační období bez bot taky proběhlo dobře, ale když jsem se na to soustředil, tak u toho pátého-šestého opáčka už jsem i sám viděl, že to zvedám více levou stranou. no nic, budu to víc hlídat, silová rezerva tam ještě byla, takže prostor na to je.

a potkáváme tam teď často ráno holku, na které můžu oči nechat... mezi sériema... když se mi upraví vidění... ale bez brýlí je to stejně nahouby :) nevěří na nebbia outfit, normál elasťáky a krátké triko, které jde při dřepech rádo nahoru, stehna má jako cyklista, to se jen tak nevidí, a v pase není zbytečně štíhlá, podsaditější, ale bez špeků, když zadřepne, tak je to full dřep, rock-stable, čelňáky si sice chytá na kříž, jak jsem to viděl na východě Slovenska, ale provedení stroj - kolena nikam neuhýbají, ten pohyb je jak podle šablony... a byla tam ještě když jsme odcházeli, tak snad jí to chození vydrží :) to si pak říkám, že mají udělat šatny pro "holky" a pro "liftery", obojího pohlaví :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st srpen 22, 2018 3:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

22. srpna 2018, středa

MAN IN BLACK - polední deload trénink, Form Factory Václavák

MOBILITA 20 minut

Dřepy: (high-bar, paused, no belt, no shoes)
4x 60 kg
4x 80 kg
4x 100 kg
4x 120 kg
3x 140 kg, mělo být 4x, ale při třetím jsem pochopil, že nebude
3x 140 kg
nejprve jsem začal čelňákama, ale bez bot to dnes nešlo, tak jsem přešaltoval na high-bary... což taky nešlo, tak jsem aspoň zařadil stopky... což bylo taky nekomfortní. Pajas je borec, že to jezdí pravidelně. taky se ozvaly natažené šlachy pod levým kolenem... to mívám už chronicky a nevím z čeho.

Bench-press:
warm-up
4x 100 kg
4x 110 kg
3x 120 kg, amrap, mohlo to být lepší. mohlo to být horší.
5x 110 kg, amrap, mělo to být lepší :/
testík co tam je... zatím moc ne, ale hlavně výdrž ne. levé předloktí protestuje, tak příště zkusím užší úchop a budu ho šetřit.

Mrtvý tah: (klasika, no belt, hook grip)
warm-up
2x 160 kg, nadhmat
2x 180 kg, hook-grip
2x 190 kg
1x 200 kg, napoprvé mi spadl kotouč, tak jsem musel opravovat a víc než jedno už tam nebylo :/
mám z toho smíchané pocity... na to, jak jsem se dnes necítil, že to hrdinně u 160 zabalím... to šlo dobře a ta dvojka na 190 s rezervičkou potěšila. akorát jsem pak doufal, že by mohla jít dvojka i na 200, jenže jak jsem si nakládal "teplé" kotouče (tlusté), tak jsem skončil na konci osy s dvěma tenkýma desítkama a ta jedna právě, když jsem poprvé odlepil 200, hned spadla. tak jsem musel dát pojistky, opravovat, ale focus už byl trochu narušený. no nic, aspoň mám s čím poměřovat progres za pár týdnů. a měl jsem dva voajéry... furt jako kolem něco dělali, ale když jsem šel s tou "teplou" činkou do záběru, tak najednou štronzo. vypadala fakt efektně, ale jestli to počítali, tak věděli, že je tam jenom krosfiťáckých 200 :D tiše teď závidím Olejňasovi :/

Váhovka: neváženo, cca 102 kg, je to děs, včera zase krásný teplý večer na zahrádce s přáteli

pořídil jsem si nové bandáže na zápěstí, jsou pevnější, nové trhačky, ještě jsem nezkoušel,... a tetuté magnézko od My Protein. nekupujte. zlatý Ocún. je to řídké bláto, pomalu schne a nemám pocit takového gripu. ale abych úplně nekřivdil, na mrtvole držel nadhmat i hook-grip velmi dobře. asi tou malou váhou :)

parodie/tragedie na maciaka:
"mozem mat teraz tak 27-27.5% chcel som to dat na 25 ale niesom ochotny tomu vsetko prisposobit"

ps: nemá někdo možnost mi zařídit doplňkovou multisportku na moje jméno? :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spekounP


PříspěvekZaslal: čt srpen 23, 2018 6:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar

u mě jsou pauzované dřepy tak trochu vynucené - je to jediný způsob, jak udržím nějakou trochu slušnější techniku

jinak tahání v podkoleních šlachách mám dost často a pomáhá mi u rozcvičovacích sérií zařadit v pauzách několik sérií zákopů na hamstringy - prostě zahřát zadní stranu stehen
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt srpen 23, 2018 7:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:


"mozem mat teraz tak 27-27.5% chcel som to dat na 25 ale niesom ochotny tomu vsetko prisposobit"


_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: čt srpen 23, 2018 1:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

...pro případ, že byste nenakoukli do Scheila-logu:

sobota 25. 8. od 10 h trénink v Eagle Fitness Hloubětín

už nemusíte koukat na videa na insta, můžete to vidět naživo

samozřejmě jim tam nechci dělat třetího do počtu, tak očekávám posily ;) @magumi , @pajas , @olejnas, @visual ... anybody.


Naposledy upravil vlk# dne pá srpen 24, 2018 8:40 am, celkově upraveno 2 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt srpen 23, 2018 1:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To je priekak, nemôžem sa zúčastniť tejto vašej párty A tak som sa tešil, že uvidím Scheiline brušáky a Ustinovov zadok v kraťáskoch
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: pá srpen 24, 2018 6:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja se na 80% zastavim, alespon protahnout, protoze budu po dnesku standardne rozbity.
Rad vas zase uvidim a spolecny obed zni fajn, i kdyz tam siroko daleko nic slusneho neni.
PS: Kdyby mel nekdo z vas zajem otestovat slapajici US pre s ďmaa tak mi poslete PM :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá srpen 24, 2018 9:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

24. srpna 2018, pátek

MEN IN BLACK - já a Magumi, Form Factory Václavák, třetí zotavovací týden

MOBILITA 10 minut

Dřepy: (low-bar, no belt)
warm-up
4x 160 kg, 1. pracovní
4x 160 kg
4x 160 kg
4x 170 kg, čtvrté jsem přepadnul na špičky, tak to bylo veselé zvedání
2x 180 kg, 5. pracovní RPE 10
kolega měl dnes čtyřky se 180 a ta moje první 160 mě překvapila, jak šla dobře, aspoň ze začátku, tak jsem zkusil 170, to už bylo na hraně, ale bylo jasné, že aspoň jednička se 180 tam je, kolega mě zajistil, tak jsem zkusil i druhou. dnes dobrý, bude to chtít přidat na objemu.

bohužel ten low-bar, těžší váha a stojan o pár čísel výš mi opět zrušily levé pod-ramení, mám ho jak přejeté náklaďákem, potřebuji to odebírat níže a na zádech, takto je to pár sekund na rukou než to odeberu a postavím a to je peklo, pravá ruka drží, ale tu levou to mačká jak citrón. příští středu uvidím, jestli se to opraví a zkusím ještě low-bar nebo ho vynechám.

CG bench-press: (cca 40 cm)
warm-up
4x 100 kg
4x 105 kg
4x 110 kg
stačilo, levá ruka nedržela, nebyl na ní spoleh, jinak silově spokojenost, lepší se to.

Pendlay rows:
4x 60 kg
4x 90 kg, 1. pracovní
4x 90 kg
4x 90 kg
4x 90 kg, 4. pracovní
4x 120 kg, bonus, jenom nad kolena

Váhovka: 100.6 kg, je pátek, tak ho zkusím po vzoru e-witchky a maciaka postní... bublinková voda se může? :)

sobota 25. 8. od 10 h trénink v Eagle Fitness Hloubětín

@magumi nemůže, @pajas nemůže, @visual nemůže, @olejňas... na toho je spoleh, snad těch 80 % ještě vylepší :) @carabas by možná šel, ale je v Košicích... kolega z fitka, který není tady na fóru, říkal 50:50, tak to asi bude mikro sraz.

decarabas napsal:
To je priekak, nemôžem sa zúčastniť tejto vašej párty A tak som sa tešil, že uvidím Scheiline brušáky a Ustinovov zadok v kraťáskoch


od tebe se pořád učím nová slova :D nezmiňoval jsem se tě, protože jsem tak nějak čekal, že nebudeš poblíž, stejně jako další... ale ty bys určitě dorazil ;)

Olejnas napsal:
Ja se na 80% zastavim, alespon protahnout, protoze budu po dnesku standardne rozbity.
Rad vas zase uvidim a spolecny obed zni fajn, i kdyz tam siroko daleko nic slusneho neni.
PS: Kdyby mel nekdo z vas zajem otestovat slapajici US pre s ďmaa tak mi poslete PM :)


kamaráde... spoléhám na tebe!!! přece mě tam s těma dvěma hrdličkama nenecháš samotného :D já jsem taky po dnešku rozbitý... ale však cvičit bude hostující družstvo ;)

a na oběd taky nic nevím... leda tam, jak jsme byli posledně na vysočanské nebo dojet do steak-house na floru, je tam docela dobré spojení.

akce platí do odvolání... pokud tady zítra do devíti nebude žádná změna, tam tam budu ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: pá srpen 24, 2018 9:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:


já jsem taky po dnešku rozbitý... ale však cvičit bude hostující družstvo ;)


Ale pánové, já mám dneska večer těžký dřepy a zítra budou těžký mrvoly a benče, tak se přestaňte vymlouvat, že po dnešku budete nepoužitelní , dáme si pěkně do těla ...
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 127, 128, 129 ... 225, 226, 227  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: