vlkův log - lepší už to nebude

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 129, 130, 131

odeslat nové téma  Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> vlkův log - lepší už to nebude
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Turakam

PříspěvekZaslal: st říjen 10, 2018 11:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Parádne si sa roztlakoval, vôbec všade ideš jak píla!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#

PříspěvekZaslal: pá říjen 12, 2018 12:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

12. října 2018, pátek

MAN IN BLACK - Form Factory Václavák, W5 D3

Čelní dřepy:
osa
3x 60 kg
3x 80 kg
3x 100 kg
3x 120 kg
3x 140 kg, 1. pracovní, opasek
3x 140 kg
3x 140 kg
3x 140 kg, 4. pracovní, RPE 9
už mě to začíná ohýbat, když se nesoustředím, musím na to dát pozor, a širší postoj dával více síly.

Mrtvý tah: (klasika, opasek, hook grip)
3x 70 kg
3x 110 kg
3x 150 kg
1x 170 kg, nadhmat
3x 190 kg, 1. pracovní, opasek, hook-grip
3x 190 kg
3x 190 kg
3x 190 kg, 4. pracovní
3x 190 kg, bonusová
3x 190 kg, bonusová, RPE 9.5
uznávám, že Pajas není žádná princezna, už mě taky začaly bolet palce z hook-gripu, a to bych 5x5 nedal a hook-gripem už vůbec ne :D no nic, nebudu fňukat a zkusím ho ještě potrénovat, třeba si palce zvyknou ;) silově dnes slabší, ale naštěstí jenom trojky, takže jsem nastupoval co pět minut a nějak to odtahal.

Váhovka: 102.0 kg, opasek 2. dírka

pátý týden úspěšně dokončen, v plánu byly pouze 4. pracovní, ale u všech hlavních cviků se mi povedly přidat ještě dvě bonusové, protože mám pocit, že ten příhoz 2,5 kg týdně u dřepů a tahů je málo, ale takticky to asi bylo správné, potřeboval jsem se po prázdninách adaptovat. u benče je to akorát a u military zase moc, tam už přišel fail, ale na hraně osobáku, takže cajk. příští týden jsem přemýšlel o deloadu - sice už jeden byl po druhém týdnu - víkend na kolech - ale ten byl specifický :) dřepy sice jdou, benče jsou na hraně, ale těm už nepomůže nic, ale tahy mě překvapily, jak už jsou těžké. jenže za dva týdny jsou podzimní prázdniny a týden po nich je krátký, takže to bude vhodná chvíle na deload. a do té doby ještě dva týdny go on!

Turakam napsal:
Parádne si sa roztlakoval, vôbec všade ideš jak píla!

díky chlape, tlaky jsou moje slabší stránka, ale makám na tom!
decarabas

PříspěvekZaslal: pá říjen 12, 2018 12:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ty jo tie čelné sú solid

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
vlk#

PříspěvekZaslal: st říjen 17, 2018 11:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

17. října 2018, středa

druhý trénink vynechaný, protože od neděle jsem marod a jsem rád, že zvedám sám sebe :/

majitelé dětí (nejen) školkového věku vědí, že když něco přinese dítě, tak dříve či později lehne celá rodina. odolával jsem týden, předčasně byl optimista svou imunitou... a pak mě to taky dostalo.

deload byl sice v plánu, ale ne v tomhle stylu. progress v háji a zase budu začínat z nuly jako rozlámaná mátoha. co už. snad se to brzo otočí a do konce týdne zlepší tak, abych v pondělí mohl nastoupit k lehčímu zotavovacímu tréninku.
bolgi

PříspěvekZaslal: st říjen 17, 2018 12:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nic si z toho nerob, aspon si trochu oddychnes. Za tyzden nic nestratis a aspon sa v tebe za ten cas nazbiera energia sa do toho znova pustit a rozkusat tie cinky
Turakam

PříspěvekZaslal: st říjen 17, 2018 9:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ale čoby, vôbec to nebude také hrozné, budeš prekvapený, len ozaj v pokoji zrelaxuj, rozumne jedz.
Alavis MSM pro koně | Alavis
Alavis MSM pro koně obsahuje ultra čistou podobu látky MSM v kombinaci s vitamínem C.
759 Kč
Alavis Triple Blend extra silný | Alavis
Komplexní kloubní výživa pro koně s glukosamin a chondroitin sulfátem, MSM a kolageny.
1077 Kč

odeslat nové téma   Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 129, 130, 131
Rychle na stránku:

Přejdi na: