Jím o 25% víc ale hubnu :/


Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Jím o 25% víc ale hubnu :/  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Jím o 25% víc ale hubnu :/
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ElMilandris


PříspěvekZaslal: po únor 04, 2019 11:49 pm    Předmět: Jím o 25% víc ale hubnu :/ Odpovědět s citátem

Ahoj.
Než mě někdo začne jebat že tu jsou podobná témata tak samozřejmě jsem hledal ale nic konkrétního co mě zajímá.
Věc se má prostě tak, že chci přibrat. Mám momentálně 57 kg při 170cm, věk 30.
Vždycky jsem byl hubený ale držel jsem se aspoň na +-65.
Takhle hrozně jsem zhubnul kvůli dlouhodobému stresu a s tím související nechuti k jídlu.
Problém ale je, že to vůbec neleze nahoru, naopak mám 0,5 kg dole po měsíci, kdy jím tak
o 25% více než normálně.
Denní příjem jsem navýšil o : Začal jsem ráno vůbec snídat :D 60g vločky,50g gainer,20g protein, mléko/voda.Odpoledne 2x tmavá houska se šunkou/sýrem.Později odpoledne 50g gainer,20g protein, mléko/voda.Večer 150-180g jogurt.Celkově více piju vodu.
Připomínám že tohle není jediné co za den sním, je to navýšení oproti normálu.Měsíc se toho držím, nečekal jsem nějaké výsledky..ale 0.5kg dole ? Co to je jako?
Někdo nějaké rady,nápady..cokoliv? Předem díky za reakce.
Jo a prý jsem zdravej podle pana doktora :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: út únor 05, 2019 7:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vypadas jako holka, protoze jis jako holka. Tecka...

To, ze se tvoje strava sklada prevazne z doplnku je chyba cislo jedna.
Chybu cislo dve poznas, kdyz si to, co za den snis zadas do kalorickych tabulek.
No a chyba cislo tri je, ze jsi byl ocividne u spatneho doktora, misto obvodaka radim psychiatra.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Humanic145


PříspěvekZaslal: út únor 05, 2019 8:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

no tak zkrátka jíš pořád málo :) přidej o dalšich 25% :)
jen moje snídaně je vetší než to všechno co jsi vypsal :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ElMilandris


PříspěvekZaslal: út únor 05, 2019 11:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo já vím že jím málo..prostě na hovno období no.Tady jde ale o to, že při té stravě co jsem měl toto období jsem se aspoň držel na nějaké váze, i když nízké..a že když jsem se zase uklidnil a začal jíst víc ( pozvolna, postupně chci přidávat samozřejmě), tak to jde naopak dolu.To je to co řeším..ne to že jím málo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út únor 05, 2019 11:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ElMilandris napsal:
Jo já vím že jím málo..prostě na hovno období no.Tady jde ale o to, že při té stravě co jsem měl toto období jsem se aspoň držel na nějaké váze, i když nízké..a že když jsem se zase uklidnil a začal jíst víc ( pozvolna, postupně chci přidávat samozřejmě), tak to jde naopak dolu.To je to co řeším..ne to že jím málo.


A hybes sa?
Pretoze, a to je aj moj vlastny typ metabolizmu, ked sa nehybem, mozem denne zozrat dve stehna z nosorozca, telo to nepotrebuje a proste to ide von. Akonahle zacnem poriadne makat, telo potrebuje ten material vyuzit a priberam. Pokial sedis a zeres a cumis do PC, tak to proste holt vsetko vyjde druhou stranou von, takto sa nepribera.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ElMilandris


PříspěvekZaslal: út únor 05, 2019 12:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas : Pravda je, že moc ne.Jediné co dělám pravidelně tak každé tři dny kliky a protahování - to spíše kvůli srovnání těla.
Jako vím že svaly z toho neporostou ale mě fakt hlavně zarazilo to zhubnutí po větším příjmu živin.I kdybych je měl přijmout jako tuky..ne, prostě půl kila dole naopak

Chtěl jsem začít se vším postupně a první úkol jsem si dal přidat trochu kalorie a aspoň nějak se hýbat.Rozhýbat tím metabolismus a a tělo a postupně vše přidávat až si na ten režim zvyknu.
Tohle mě sice nezastaví ale je to trochu demotivující
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: út únor 05, 2019 2:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Piješ vodu, jíš 200g jogurtu,2 housky, pár protein drinků a divíš se že hubneš?

To co si napsal je jak jídelníček pro 60kg ženskou co chce zhubnout... :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ElMilandris


PříspěvekZaslal: út únor 05, 2019 2:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik : Promiň jestli tě to urazí, nemyslim to zle..možná si to jen blbě napsal ale jestli ne, tak kdyby si dobře četl, tak to co jsem vypsal je do plusu oproti mému dosavadnímu příjmu, není to můj jídelníček :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ElMilandris


PříspěvekZaslal: út únor 05, 2019 2:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas : Pravda je, že moc ne.Jediné co dělám pravidelně tak každé tři dny kliky a protahování - to spíše kvůli srovnání těla.
Jako vím že svaly z toho neporostou ale mě fakt hlavně zarazilo to zhubnutí po větším příjmu živin.I kdybych je měl přijmout jako tuky..ne, prostě půl kila dole naopak

Chtěl jsem začít se vším postupně a první úkol jsem si dal přidat trochu kalorie a aspoň nějak se hýbat.Rozhýbat tím metabolismus a a tělo a postupně vše přidávat až si na ten režim zvyknu.
Tohle mě sice nezastaví ale je to trochu demotivující
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
joel007


PříspěvekZaslal: út únor 05, 2019 2:41 pm    Předmět: strava Odpovědět s citátem

Pozri sa ak chces byt chlap, tak musis jest ako chlap a taktiez cvicit ako chlap. Nie tam jogurtiky s vlockami, ty sa musis najest normalneho jedla, z coho ma tvoje telo potom budovat hmotu?
Mal by si sa natlacit masa ale nevyberat ako fitnesak iba tie chude druhy ako kuracina alebo ryba. Skutocne v tvojom pripade nepozerat na povod ale jest maso kazdeho druhu aj tie mastnejsie kusky ci vnutornosti, pokojne obcas aj tlacenku, slaninu alebo poctivu masovu klobasu. Samozrejme v tvojom pripade to nebudu obrovske porcie ale tie kalorie tam budu. Aj obed a vecera alebo potreningove jedlo musi byt poriadne a ak su dni kedy nemas maso na obed, tak si ho dopraj aspon ako svacinu alebo veceru.
Takisto sa mozes natlacit cestovinami alebo spagetami. Mozes si dat aj fazulu ta ma tiez dost bielkovin a natlacit sa ako terence hill (prava a lava ruka diabla) .

Vyuzi mliecne produkty, na noc si daj poriadny plnotucny tvaroh k nemu piškoty a banan.

Na ranajky si urob nejaku prazenicu alebo si uvar parky, z tych vlociek neporasties, vlocky nie su zle ale mozes si ich dat na desiatu do nejakeho jogurtu alebo sladkeho tvarohu.
Doplnky vyzivy su fajn ale su to iba doplnky, stravu nimi nenahradis. Radsej ako prachy za protein alebo predrazeny cukor v podobe gaineru tie peniaze investuj do jedla, chod do mäsiarne a kup si bravcove kare, pliecko, krkovicku, slaninu.

No a samozrejme aby si telu dal poriadny hormonalny kopanec, v posilke treba cvicit tiez ako chlap cize sa vyprdni na rozne izolovane cviky a cviky na strojoch. Cvici prevazne s cinkami a volnymi vahami zakladne viac-klbove cviky ako tlaky velkou cinkou, jednoruckami, tazke pritahy v predklone, veslovacky, mrtve tahy, drepy, pullovery a podobne. Rob 6-8 opakovani a vyhni sa zlyhaniu. Ak citis ze vladzes tak si kazdy tyzden prihadzuj nejaku vahu na cinku, nemusi to byt vela ale aby sa telo prisposobovalo. Trening nech netrva viac ako hodinu a 4 treningy tyzdenne ti bohate postacia.
Ak uz mas po 30, neni odveci vyskusat tribulus. Kup si v lekarni sypany kotvicnik zemny a rob si 2 krat denne caj na podporu testosteronu. Mozno vysledky nezbadas hned ale po par tyzdnoch urcite.

Z ostatnych doplnkov by si mohol teoreticky skusit pangamin aby ti to lepsie travilo a budes sa citit viac hladny. Proste by si mal mat vacsi apetit.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
OukyDouky


PříspěvekZaslal: út únor 05, 2019 2:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Po kolikáté tu je příspěvek:
Ahoj, jím tolik a tolik, proč nepřibírám?

PROTOŽE JÍŠ KURVA MÁLO!

End of discussion!

Je zhruba tak 0,003% šance, že trpíš nějakým zdravotním problémem, který ti brání přibrat.

Člověk by čekal, že v jedné z nejvzdělanějších zemí na světě bude jednoduchá rovnice VŠEM JASNÁ:

Chceš přibrat? ŽER VÍCE, NEŽ VYDÁŠ ENERGIE!

Chceš zhubnout? ŽER MÉNĚ, NEŽ VYDÁŠ ENERGIE!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
joel007


PříspěvekZaslal: út únor 05, 2019 2:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a nakolko som sa docital ze nechodis do posilky, tak predsa cvicit mozes aj doma. Ak nemas motivaciu kup si nejaku knihu a citaj, mohlo by ta to nakopnut.
Mam na mysli knihy ako trening väzna od paula coacha wadea, posuvame hranice od ala kavadla, pripadne C-Mass od wadea. Telo sa da odcvicit aj doma ale nie povrchnym sposobom ze si to odcvicim a mam pokoj. Potrebujes si zamakat poctivo s tym ze ked cvicim tak cvicim. Robit veci polovicato - tak to ich radsej nerob vobec.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Grimley


PříspěvekZaslal: út únor 05, 2019 2:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vy jste zase všichni profíci tady :D …. týpkovi poradíte, ať žere klobásy a "mastný" maso a do toho si dělá odvar z tribulu a když necvičí na max, tak ať necvičí vůbec :))

Ještě, že už mám v životě jiný priority, než tlačit horem dolem maso s rejží a řešit posilku zkuste to taky, je to docela fajn :D

EDIT: mířeno na Joela … :)) každopádně ano, i tak se dá "přibrat" :)
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]


Naposledy upravil Grimley dne út únor 05, 2019 2:56 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ElMilandris


PříspěvekZaslal: út únor 05, 2019 2:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

joel007 : Děkuju za hezky napsanou reakci, určitě si z toho celkově něco vezmu a na ten Tribulus zrovna koukám, vypadá to že by to mohlo k něčemu být :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ElMilandris


PříspěvekZaslal: út únor 05, 2019 2:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

OukyDouky : Promiň ale já psal že vím, že jím málo...ale šlo mi o to, proč když navýším příjem byť ne o moc, tak naopak hubnu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Jím o 25% víc ale hubnu :/ Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: