vlkův log - lepší už to nebude


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 134, 135, 136 ... 225, 226, 227  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> vlkův log - lepší už to nebude
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vlk#


PříspěvekZaslal: po leden 28, 2019 12:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

28. ledna 2019, pondělí

Form Factory Václavák, Tres Hombres - já, Magumi a Marťas

MOBILITA 10 minut

Dřepy: (low-bar, no-belt)
3x 60 kg
3x 80 kg
3x 100 kg
3x 130 kg, 1. pracovní
5x 130 kg
7x 130 kg
9x 130 kg
11x 130 kg
9x 130 kg
7x 130 kg
5x 130 kg
3x 130 kg, 9. pracovní
easy, už když jsem se rovnal pod osu, tak levitovala, 9/11 reps samozřejmě umoří i vola, takže mě taky umořily, ale pauzy to napravily. příště už tedy v klidu "základních" 140 a to už bude trochu práce.

Military press:
3x 45 kg, 1. pracovní
5x 45 kg
7x 45 kg
9x 45 kg
11x 45 kg
9x 45 kg
7x 45 kg
5+3x 45 kg, 8. pracovní
rovněž easy, tady není pyramida optimální, protože na začátku bych těch 11 dal jedním vrzem, ale po těch 7 a 9 už jsou ruce kapku utavené.

CG bench-press: (cca 40 cm)
10x 85 kg, 1. pracovní
10x 85 kg
10x 85 kg
10x 85 kg, 4. pracovní
přidal jsem se k Marťasovi a překvapivě šly desítky až do čtvrté série.

Váhovka: 103.5 kg, co jsem po nemoci shodil, to jsem zase nabral
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st leden 30, 2019 11:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

30. ledna 2019, středa

Form Factory Václavák, sólo piko, Marťase jsem potkal ve dveřích, když odcházel, a Magumi dnes maká jako šroub

MOBILITA 10 minut

Mrtvý tah: (no-belt, hook-grip)
3x 60 kg, zkusíme sumo
3x 100 kg
3x 130 kg, 1. pracovní
3x 130 kg, error, měla být pětka
5x 130 kg
7x 130 kg
5x 130 kg, kašlu na sumo, neumím to, jsem loser
9x 130 kg, klasika
11x 130 kg , po sérii jsem málem upad, jak mě zradily nohy, zatím na tohle nemám
9x 130 kg
7x 130 kg
5x 130 kg
3x 130 kg, 11. pracovní, nadhmat, palce nefungují
zkusím přesunout tahy na pátek, ty vyšší počty opáček se nedaly, sumem jsem shořel hned u sedmičky, klasika fungovala u první devítky a pak vždy prvních pár opáček, zbytek očistec. výborný plán! váha žádná a odpálí mě to stejně jako toho borce, který letos v lednu začal. a s hook-gripem taky budu šetřit. nějaká nová osa a zdevastoval jsem si palce, že ještě ani teď necítím dotek na bříšku. opráším trhačky. i když jsem teď nahlédnul do logu Pajase a vidím, že jsem prostě měkota. ale palce k životu potřebuju :)

Bench-press:
3x 60 kg
3x 100 kg, 1. pracovní
5x 100 kg
7x 100 kg
9x 100 kg
11x 100 kg , já su tak šťastné :D
9x 100 kg, velký boj, tak tři opáčka stopky nahoře a zapojil jsem i oční svaly :)
7x 100 kg
5x 100 kg
3x 100 kg, 9. pracovní
po první trojce jsem si pomyslel, jak je to těžké a že jsem to v pondělí přepálil a ještě se neopravil... pak jsem zjistil, že jsem neviděl prstýnek a levou ruku měl o pár čísel blíže středu :D tady pyramida funguje, dobře se to rozhýbalo a ještě u devítky jsem cítil rezervu... kterou jsem čekal, že spotřebuju na druhou devítku :) ale vyždímal jsem tam jedenáctku, tak mě to potěšilo. až tak, že jsem skoro druhou devítku nedal. uff. po první pracovní už jsem v duchu sepisoval odvolání toho, že bych dal pár desítek, jak jsem psal do logu PU... ale asi jo, možná i tři by se vešly, což je ovšem v nedohlednu od deseti :)

nečekaně se to protáhlo... přitom jenom dva cviky :) ale vydržím, musím získat nějakou kondičku, nemůžu se prát s takovýma lehkýma váhama.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá únor 01, 2019 7:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

1. únor 2019, pátek

Form Factory Václavák, Tres Hombres - já, Magumi a Marťas

MOBILITA 10 minut

Čelní dřepy: (no-belt)
3x 60 kg
3x 80 kg
3x 105 kg, 1. pracovní
5x 105 kg
7x 105 kg
9x 105 kg
11x 105 kg
9x 105 kg
7x 105 kg
5x 105 kg
3x 105 kg, 9. pracovní
po té devítce už jsem si nebyl jistý, že jedenáct půjde, takže soustředění, samomluva a vyždímal jsem to, akorát pak už každá další série byla těžká a že bych pětku sloučil s trojkou, tak to ne. příští týden záleží, jak se budu na těch 110 cítit, za dobrých podmínek by to mohlo padnout.

Incline bench-press:
3x 60 kg
3x 80 kg, 1. pracovní
5x 80 kg
7x 80 kg
9x 80 kg
7x 80 kg, ha ha, ani jedenáct, ba ani devět... není čím
5x 80 kg
3x 80 kg, 7. pracovní
chtěl jsem změnu, tak jsem vybral tohle, váha vypadala dobře, ale ta devítka mě sosla ani jsem o tom nevěděl :)

dnes dobrý, přišel jsem později a dřepy se protáhly, takže víc se nestíhalo. Marťas je ďábel, po čelňácích a benči dal 6x10x140 tahy klasika bez opasku a to je likvidárium. ale dal to. Magumi nadhazoval 100+ a opět pokročil v rýsování... není to hezký pohled, na břichu už nic, na stehnech lezou žíly, je to brutál naturál a to s tím ani nikam neplánuje jít a ocenit už to může jedině kdo ví a vidí, protože tohle už je mimo kategoii beach-boy.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spekounP


PříspěvekZaslal: pá únor 01, 2019 7:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ždímat celnaky na takový opacka, to bych se poblil.
Jseš masochista
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po únor 04, 2019 5:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

4. února 2019, pondělí

Form Factory Václavák, Tres Hombres - já, Magumi a Marťas

sauna a pára...

přišel jsem pozdě a jenom proto, abych kluky povzbudil a prohřál se. za prvé od pátku zase nějaký bacil, ale to už je drobnost a jako obvykle s tím autopilot funguje, no a za druhé mám bedra kaput a to už je problém, protože se prakticky neohnu - nandávat si na boty návleky ve stoje byla challenge :), ani si bez dopomoci nelehnu. bloumal jsem různě po fitku, ale nešlo vůbec nic. až sauna zabrala a mohl jsem se alespoň důstojně obléct :) dám tomu pár dní a uvidím, jak to bude odeznívat. zřejmě kombinace faktorů se spouštěčem ve středečních tazích.

Váhovka: 104 kg, pásek nastejno, takže furt moc kalorií
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá únor 08, 2019 11:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

8. února 2019, pátek

Form Factory Václavák, já a Marťas

MOBILITA 15 minut

Dřepy: (low-bar)
3x 60 kg
3x 80 kg
3x 100 kg, opasek, těžké
3x 120 kg
11x 120 kg , těžké, střed nefunguje

Mrtvý tah:
140 na různé způsoby, nic nefungovalo, musím si zatím nechat zajít chuť

Military press:
11x 60 kg proof of concept... a ještě to tak někdy dát v pyramidě :)

otestoval jsem, mobilita funguje, velký těžký cviky ještě ne, bedra se zázračně zlepšila hned na úterý na 90%, ale té doby nic, tak uvidím, co v pondělí, že bych už po x-té (po čtvrté, dohledal jsem) opět začal na základních váhách.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá únor 08, 2019 11:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

S tou mrtvolou je to zloba, nepremyslal si niecim to nahradit? Kym sa das trochu dohromady? Mozno trapbar, alebo nejake dotahy?
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá únor 08, 2019 11:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
S tou mrtvolou je to zloba, nepremyslal si niecim to nahradit? Kym sa das trochu dohromady? Mozno trapbar, alebo nejake dotahy?


asi ji úplně vyřadím a budu dělat pouze dřepy a tlaky, dokud zase nebudu mít chuť a sílu si něco potáhnout.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: pá únor 08, 2019 12:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vo vseobecnosti, ked tak sledujem tieto pyramidky, necudujem sa vobec nicomu. Vlk je inspirativny borec, ale odtial potial. Radsej si pojdem zabehat. A potom podviham ruzovu bulinu.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá únor 08, 2019 12:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
decarabas napsal:
S tou mrtvolou je to zloba, nepremyslal si niecim to nahradit? Kym sa das trochu dohromady? Mozno trapbar, alebo nejake dotahy?


asi ji úplně vyřadím a budu dělat pouze dřepy a tlaky, dokud zase nebudu mít chuť a sílu si něco potáhnout.


Myslim, ze toto vobec nie je zly napad. Pozeram, ze s mrtvolou valcis uz dlhsie, do toho tie zdravotne problemy. Mozno by bolo fajn si od nej poriadne oddychnut, dat sa dohromady a az to tak budes citit, zas sa do toho opriet :)
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spekounP


PříspěvekZaslal: pá únor 08, 2019 9:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar Vlku,
koukám, že máme každý své problémy. Mě stačil jeden blbý trénink benche na blbé lavici a mám znova načatý pravý rameno a úsilí několika posledních měsíců je v řiti.
Ty zase válčíš se zádama, což ti teda vůbec nezávidím.

Jen drobná poznámka, mě v určité době víc jak mrtvola, přetěžovaly spodní záda military pressy ve stoje - je to hodně o funkčním středu těla a taky o funkčním zadku.
Tak bacha na to.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po únor 11, 2019 1:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

11. února 2019, pondělí

Form Factory Václavák, Tres Hombres - já, Magumi a Marťas

MOBILITA 15 minut

Dřepy: (low-bar, no belt)
3x 60 kg
3x 80 kg
3x 100 kg
3x 120 kg
3x 140 kg
11x 140 kg, 1. pracovní
11x 140 kg
11x 140 kg, 3. pracovní
šloto, resp. nečekal jsem to, když jsem šel ráno do fitka, ale dobře jsem se protáhnul, začal dřepovat... a ještě se stovkou bych mohl dělat výskoky, ovšem do pyramidy se mi nechtělo, tak jsem dal rovnou 11, pak jsem se hecnul na druhou a pak už jsem musel na třetí, aby to nějak vypadalo.

CG bench-press: (cca 40 cm)
5x 60 kg
10x 90 kg, 1. pracovní
10x 90 kg
10x 90 kg, 3. pracovní, hard and heavy
přidal jsem se k Marťasovi, akorát jsem to spletl, protože měl jenom osmičky, tak já jsem pro změnu dal jenom tři série, víc tam nebylo.

Military press:
1x 80 kg
1x 80 kg
1x 80 kg
Magumi ještě dělal push-pressy, tak jsem se chtěl prostřídat, že trojka by mohla jít... ha ha, byl jsem rád za vytrápenou jedničku :)

Váhovka: 103 kg

páteční trénink byl sice jenom dvě pracovní série, ale v sobotu jsem se zase nemohl hýbat a v neděli ještě nemohl pořádně chodit, takže jsem dnes tipoval, že podpořím kluky a pak sauna-pára. no, a ejhle, jak to vyšlo. jsem zvědavý na zítřek :)

Marťas dnes dřepoval jako život, velmi si MiB II užívá :) když jsem přišel na place, tak zrovna ležel rozpláclý vedle stojanu, tak povídám, co děláš? a Magumi jenom odvedle suše dodal: "dělá mrtvolu." :D tak to měl dnes Marťas v supersérii, dřepy + mrtvola ;)

cohen999 napsal:
Vo vseobecnosti, ked tak sledujem tieto pyramidky, necudujem sa vobec nicomu. Vlk je inspirativny borec, ale odtial potial. Radsej si pojdem zabehat. A potom podviham ruzovu bulinu.


ty pyramidy půjdou! jen se z toho musím trochu vyhrabat ;)

decarabas napsal:
Pozeram, ze s mrtvolou valcis uz dlhsie, do toho tie zdravotne problemy. Mozno by bolo fajn si od nej poriadne oddychnut, dat sa dohromady a az to tak budes citit, zas sa do toho opriet :)


jo, nebudu to teď lámat přes koleno, občas si zkusím zatáhnout, co to dělá, mrtvola mě baví, když mi jde. a vice versa :D

spekounP napsal:
Zdar Vlku,
koukám, že máme každý své problémy. Mě stačil jeden blbý trénink benche na blbé lavici a mám znova načatý pravý rameno a úsilí několika posledních měsíců je v řiti.
Ty zase válčíš se zádama, což ti teda vůbec nezávidím.

Jen drobná poznámka, mě v určité době víc jak mrtvola, přetěžovaly spodní záda military pressy ve stoje - je to hodně o funkčním středu těla a taky o funkčním zadku.
Tak bacha na to.


díky Pajasi! s tím military pressem jsi měl velmi dobrý point! proto jsem ho dnes vyřadil... a pak zase na závěr zařadil, abych si vyzkoušel, že jsem ho zařazovat neměl :D kluci mi potvrdili, že se u něj dost prohýbám, takže to bude jedna z možných příčin, dělám ho blbě. ostatně i u mé oblíbené chůze mě začnou bolet bedra - ani chodit neumím! nakopnul jsi mě správným směrem.

s tím ramenem je to smůla a je to přesně tak - několik měsíců, než se člověk dá dokupy. dobře to vím a musím zaklepat - ramena, předloktí, cajk, co jsem začal dřepovat širším úchopem (nejvýš malíčky na prstýnky). ale teď mě dohnala ta bedra a to není jeden natažený vzpřimovač. tohle ještě neznám, ale půjde to.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Artush007


PříspěvekZaslal: po únor 11, 2019 3:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj kluci, tak jsem kupodivu zjistil, že tu mám nějaký účet a dokonce si vzpomněl i na heslo .. , tak si zkusím také nějaký ten tréninkový log..

jinak dneska fakt pecka vlku!

P.S. dá se ještě nějak změnit ten nick?

Marťas z VN
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po únor 11, 2019 3:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Artush007 napsal:
Ahoj kluci, tak jsem kupodivu zjistil, že tu mám nějaký účet a dokonce si vzpomněl i na heslo .. , tak si zkusím také nějaký ten tréninkový log..

jinak dneska fakt pecka vlku!

P.S. dá se ještě nějak změnit ten nick?

Marťas z VN


vítej! nick se normálně změnit nedá... ale můžeš si založit nový účet ;)

jsem zvědavý, jak ti to psaní logu půjde :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: po únor 11, 2019 6:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

K pressu: mas zatnuty zadok, ked robis zaklon zaklanas sa v chrbte alebo v bedrach lebo spravne to je cez bedra potom by ta ztoho nemal boliet chrbat.
Dolezita je aj aktivacia zadku a brucha, treba aktivne stahovat brucho a zatinat zadok pri tlaceni.
Sa to nezda ale press je rovnako komplexny ako mrtvola
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 134, 135, 136 ... 225, 226, 227  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: