Sacharidove vlny - dotazy


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Sacharidove vlny - dotazy  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Sacharidove vlny - dotazy
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Nejlepsi forma shazovani tuku je ?
CKD
25%
 25%  [ 22 ]
Sacharidovy vlny
74%
 74%  [ 63 ]
Celkem hlasů : 85

Autor Zpráva
katzenka


PříspěvekZaslal: čt březen 05, 2009 3:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Wirok napsal:
Ahoj, mam dotaz. Je vubec tunak v plechovce vhodny do sacharidovych vln? Frei psal na konkurencnim servru, ze jako pevna soucast neni a ze zaklad jsou kureci prsa a nejlibovejsi hovezi, a navic to podporil i fakty. Zajimalo by me, jake jsou vase nazory a zkusenosti.



frei opravdu neni vsemohouci
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rostislaw


PříspěvekZaslal: čt březen 05, 2009 9:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Sharina napsal:
potrebovala by som mensiu radu aka vlna by bola pre holku najlepsia
prave "testujem" 50 - 50 - 100 - 150 - 200 - 250 - 250
Len neviem, ci je ay prilis dlha
Vdaka za pomoc


50-100-150-200-200-250
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sharina


PříspěvekZaslal: čt březen 05, 2009 10:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rostislaw napsal:


50-100-150-200-200-250

vdaka
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luki2236


PříspěvekZaslal: so březen 14, 2009 1:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chtěl bych vyzkoušet sach.vlny,ale kamarád co dělá soutěžně nat.kultur. mi říkal,že vlny by mi moc nedoporučoval,že u nich ztratím moc hmoty.Teď mám nějakých 86 Kg na 183 cm,tuk se mi drží hlavně ve spodní části břicha.Do teď se můj jídelníček skládal hlavně z kuř.masa,rýže,těstovin,proteinu,vajec a vloček,tuky minimálně. Bílkoviny jsem si držel vždy na 2-2,5 g/kg a sach. jsem měl denně okolo 450-550 g.Jsem ten typ,co se chvíli nenají a už má o 2 kg méně.Můžete mi prosím poradit jestli mám dát přednost nějaké rozumné vlně (např.100-200-300-400),nebo jak mi radil mám třeba držet sach. pořád na 300g a zvýšit hlavně aerobku a intenzitu ve fitku.Říkal,že i tady s tím vyrýsuji na kost s menším úbytkem svalové hmoty. Jinak co se týče mé postavy dával jsem foto do rubriky DO FORMY V pod tímto profilem.Děkuji za rady
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dejv89


PříspěvekZaslal: po červenec 17, 2017 3:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj,
ode dneška držím sacharidový vlny. Co se týče stravy jsem si nastudoval na internetu, ale stále nevím, jak do celého dne zařadit sportovní aktivity.

Nyní jsem se rozhodl pro vlny 100-200-350-50-150-250-450. Vážím 100kg, měřím 184cm a mám 23,1% tuku (váženo pouze na normální váze za cca 400kč, tak snad je to relevantní). Cílem je dát alespoň 10kg dolů.

Co se týče aktivit tak bych chtěl dopoledne (kvůli počtu lidem) chodit do posilovny a navečer hodinu rotoped. Posilovnu bych dával 4x týdně a zbylé 3 dny bych posilovnu nahradil 40min HIIT (insanity workout). Lze to takhle nakombinovat? Popřípadě co doporučujete, aby hubnutí tuku bylo co nejefiktivnější?

Děkuju
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wojtkingson


PříspěvekZaslal: st duben 10, 2019 8:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím, mám teoretický dotaz

Je nějaké pravidlo ohledně toho, kolikrát bych měl mít vyšší sachry než je můj standardní denní příjem?

Tzn. např teď mám standardně kolem 350 sacharidů denně.
Těch 350 sacharidů by mělo být strop vln nebo bych to měl cíleně přešvihnout?

např.:
100 - 150 - 250 - 400 - 150 - 200 - 350 - 500

tzn v 62% jsem pod svým běžným příjmem sacharidů a v 25% jsem nad svým denním příjmem.

Samozřejmě, že budu sledovat, jak hubnu a budu to utahovat/povolovat, ale zajímal by mě ten start.

Předběžné díky případným respondentům
_________________
The pain you feel today will be the strength you feel tomorrow
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Sacharidove vlny - dotazy Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: