vlkův log - lepší už to nebude


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 141, 142, 143 ... 225, 226, 227  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> vlkův log - lepší už to nebude
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vlk#


PříspěvekZaslal: pá květen 10, 2019 10:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

10. května 2019, pátek

Form Factory Václavák, Tres Hombres - já, Magumi a Marťas, W15B

MOBILITA 15 minut

Čelní dřepy: (no belt)
3x 60 kg
3x 80 kg
3x 100 kg, bez bot, ale už to bylo nekomfortní, tak jsem obul
3x 120 kg
3x 130 kg
3x 140 kg
Marťas už měl hotovo, tak jsem to neprotahoval, těch 140 už těžkých, takže jsem se do žádných větších akcí nepouštěl, na aktivaci to stačilo.

Bench-press:
4x 60 kg
4x 80 kg
2x 100 kg
2x 120 kg
4x 127.5 kg
jedna pracovní úplně stačila, ramena jsou pořád v háji, levé normálně, když necvičím, pravé když benčuji, jako by tam ty kosti byly špatně srovnané a čekám, kdy to přeskočí, když spouštím osu. vím, že ty kosti jsou jenom dvě, spojené kloubem, ale prostě to někde drhne. nutnost je být zpevněný už při odebrání, čímž se bolest eliminuje.

Mrtvý tah: (klasika, no belt, hook-grip)
4x 60 kg
2x 100 kg
2x 140 kg
1x 180 kg, nadhmat
4x 200 kg, 1. pracovní, hook-grip
4x 200 kg
4x 200 kg, 3. pracovní, bonusová, PR 3x4 , co jsem dohledal, tak byly jenom dvě čtyřky s páskem, tak si ten pidi-osobák zapíšu :D
měl jsem z toho obavu, ale první sérii jsem trefil a pak už to šlo. ta čtyři opáčka byla sice kolem RPE 9.5, ale série mě tolik nevyčerpávaly, takže jsem si jednu přidal a i pak jsem ještě cítil, že bych si na další odpočinul. ale pošetřím síly. Marťas dnes famózně... po tom, co nadřepoval na čelňácích a nabenčoval na lavici, ještě dokázal odtahat i předepsané čtyřky a to si vychutnával každé jedno opáčko... radost s ním tahat ;)

decarabas napsal:
Tak a už nemáš výhovorku. Dohnal si moje all time best PR so 180kg, chcem tam na konci vidieť aspoň 230kilo drep, inak ma naserieš

v klidu :D že jsem dřepnul něco se 180 neznamená, že mě 200 nepriklincuje k podlaze ;)

Dave1913 napsal:
To je fakt nádhera vlku! Můžu jen závidět!
Nechceš se zúčastnit v září oblastního mistrovství raw?

díky, nemáš co závidět, dřepuješ více ;) v září uvidím, Marťas je mladý a má ambice, já nemám dobrý total, než se rozhoupu, tak budu v M2 :D

spekounP napsal:
Vlku, to jsou pekelný výkony na dřepu, co dáváš.

díky Pajasi, ale jedna větší série je nic, je potřeba si to odpracovat ;)

bucco napsal:
To PR je tam moc malé písmo na tú váhu a počet opakovaní...wau

však je to taky malé PR a to se moc nepočítá ;) velké snad přijdou, až přihodíme.

maciak napsal:
kokos ten drep..gratulujem a zavidim, toto dam aj ja raz

však dáš, když budou držet kolena a vše ostatní, tak svalů máš dvakrát více ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po květen 13, 2019 11:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

13. května 2019, pondělí

Form Factory Václavák, Tres Hombres - já, Magumi a Marťas

MOBILITA 20 minut

Dřepy: (low-bar, no belt)
4x 65 kg
4x 85 kg
2x 105 kg
2x 125 kg
2x 145 kg
2x 165 kg, až potud bez bot, bez palců kolem osy, s prodřepem dole
4x 185 kg, 1. pracovní
4x 185 kg
4x 185 kg
7x 185 kg PR , 4. pracovní
dnes jsem si do fitka nevzal formu, tu postrádám už od sobotního rána, unavený, pozdě jsem přišel, takže Marťas už měl skoro hotovo a když jsem viděl, jaký effort do toho dává... tak jsem si říkal, že zkusím jenom pár lehčích a nechám to na příští týden. a když už tedy o nic nešlo, tak vzpomenuvší si na svou fyzio a kuba-zvedá-železo, jsem začal bez bot, abych trochu procvičil mobilitu a stabilitu. dopadlo to tak, že jsem mohl nastoupit na pracovní. ale ještě ve třetí jsem nedokázal chytit správný setup a smiřoval se s tím, že budu rád, když vytrápím 4x4. ovšem ve čtvrté jsem si narazil osu o cenťák níž a to byl ten cheat, který jsem dnes potřeboval. stejně však došla šťáva a sedmé jsem zkusil jenom, že za mnou stál Magumi. co už, jde to znatelně dolů, váhy, na kterých se láme chleba.

Marťase musím pochválit, je to správný warrior, jedno opáčko netrefil, což mu logicky sebralo sílu na zbytek série, ale oklepal se a doplnil předepsaný objem, což se počítá.

CG bench-pess: (cca 40 cm)
4x 60 kg
2x 80 kg
2x 100 kg
4x 120 kg, 1. pracovní, stopky
4x 120 kg, a pak už bez stopek
4x 120 kg
4x 120 kg, 4. pracovní
jsem rád, že ta první dopadla, ale tolik šťávy jako Marťas, kterému to šlo viditelně lépe než posledně, jsem neměl.

Váhovka: 105 kg, objevil jsem doma zaprášený opasek... asi ještě chvíli pojedu bez něj... než ho zapnu :D

na příští týden nám Magumi naplánoval technické 2RM, takový deload, tak jsem zvědavý... a to nám ho prý ještě vypočítá :) má to být už s páskem, ale mně se bez něj zatím cvičí komfortně... což asi bude tím, že mám kolem pasu o deset čísel více než před půl rokem... takže je fajn, že v pátek cyklus zakončíme, protože nový šatník na léto se mi pořizovat nechce ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po květen 13, 2019 11:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Videjká nejaké už neplánuješ robiť?
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po květen 13, 2019 11:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Videjká nejaké už neplánuješ robiť?

mohli bychom něco natočit, už se blížíme k velkým osobákům, tak snad něco vyjde ;)

pořídím nějaký stativ na mobil a snad ho bude kam postavit, aby nám do něho někdo nekopnul nebo si před ním nezačal pumpovat bicáky :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st květen 15, 2019 1:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

15. května 2019, středa

Form Factory Václavák, sólo polední trénink

MOBILITA 20 minut

Bench-press:
4x 60 kg
2x 80 kg
2x 100 kg
2x 120 kg
1x 130 kg, ramena nefungujou, sílu nemám :/
2x 130 kg, a balím to, pravé rameno se zamyká hodně nezdravě
chtěl jsem ještě formálně dokončit cyklus a dát aspoň jednu čtyřku, ale krom toho, že dnes nebyla síla, tak to s těma ramenama nešlo, nutí mě do nerovnoměrné podivné trajektorie v obou směrech a na to už rezervy nemám. přitom na mobilitě jsem cítil, že je to zase o něco lepší. tak není a chce to ještě čas.

Motýlek:
10x 70 kg
10x 70 kg
10x 70 kg
10x 70 kg

v supersérii

Zákopky:
10x 40 kg
10x 40 kg
10x 40 kg
10x 40 kg

na čelní dřepy jsem se nedostal, pořád obsazeno, buď tam někdo dřepoval nebo pumpoval bicepsy, tak jsem šel alespoň na stroje, které dobře cítím.

***

nejprve jsem při mobilitě natrefil na jednoho super-mobilního chlapíka, který tam byl s trenérem, v pohodě na boso ve dřepu, zadek pár čísel nad zemí, záda rovná a dělal ty různé protahovací pohyby... pak šel dělat pistole a ještě při tom zvládnul dosednout až na zem a pak se zase zvednout... prostě akrobat.

no a pak tam kluka, co ho znám od vidění, potkal nějaký jeho kamarád, zpovídal ho a zaslechl jsem, že při tom slušném osvalení, které má, váží 102 kg... bezva, já mít takové procento tuku, tak mám možná 85 kg, no nic, to mi taky zvedlo náladu. snad ty tahy v pátek nějak půjdou.

chtěl jsem vytáhnout Magumiho o víkendu na vzpírání, MČR masters, jako motivaci, když už je M2 a příští rok asi M3 (nebo jak to vzpěrači počítají)... jenže už má jiné plány, škoda, sám tam nepojedu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá květen 17, 2019 9:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

17. května 2019, pátek

Form Factory Václavák, Tres Hombres - já, Magumi a Marťas, W16B - závěr základní části :)

MOBILITA 20 minut

Čelní dřep: (no belt)
3x 60 kg
3x 80 kg
3x 100 kg, bez bot
3x 120 kg, 1. pracovní
3x 130 kg
3x 140 kg, 3. pracovní
na protažení akorát, přihazovat už jsem nechtěl, když to není hlavní cvik. Marťas se na čelňácích výborně zocelil.

Bench-press:
4x 60 kg
2x 80 kg
2x 100 kg
2x 120 kg
3x 130 kg, 1. pracovní, nejde to, stejně jako ve středu, není síla, rameno omezuje
1x 130 kg
2x 130 kg, 3. pracovní, tady jsem dobře trefil první opáčko... ale to bylo tak všechno
benč nebudu po skončení peekovat, tam není co, shodím na váhu, se kterou se dá cvičit a dám to doplňkově. Marťas se rozbenčoval jako ďábel, pořád stopky a ještě s rezervou.

Mrtvý tah: (klasika, no belt, hook-grip)
2x 65 kg
2x 105 kg
2x 145 kg
1x 165 kg
1x 185 kg, nadhmat, ale problém to udržet
1x 195 kg
4x 205 kg, PR 1. pracovní
4x 205 kg, 2x4 PR 2. pracovní
první byla fakt těžká, zkoušel jsem užší postoj s vytočenýma špičkama, ale protože jsem tomu objemu dnes moc nedal, tak jsem zkusil ještě druhou pracovní, už o něco širší postoj a šlo to líp, ale stačilo. Marťas je grinder a když jsou napsané čtyři... tak je tam prostě odtahá :)

hotovo, Marťas má MiB II za sebou, to zlepšení na středu těla je na technice a objemu viditelné, jsem zvědavý, až se opásá ;) já jsem se k němu lehce přidával, tak z toho zkusím taky něco vymáčknout.

Magumi má stále problémy se zády, ale výrazy trhovým úchopem za hlavou zvládá up-to 3x100 a 2x105, tam už to nesedlo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Artush007


PříspěvekZaslal: pá květen 17, 2019 3:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:

hotovo, Marťas má MiB II za sebou, to zlepšení na středu těla je na technice a objemu viditelné, jsem zvědavý, až se opásá ;) já jsem se k němu lehce přidával, tak z toho zkusím taky něco vymáčknout.


by mě zajímalo, co by znamenalo, když by si se těžce přidával , vzhledem k tomu, že si často hlavní cviky jel víc než jsem měl napsáno, tak bych to měl spíš použít já
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po květen 20, 2019 11:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

20. května 2019, pondělí

Form Factory Václavák, Tres Hombres - já, Magumi a Marťas, DELOAD

MOBILITA 20 minut

Dřep: (low-bar)
2x 60 kg
2x 80 kg
2x 100 kg
2x 120 kg
2x 140 kg
2x 160 kg, bez bot, kontrola videa, malá hloubka :/
2x 180 kg
2x 190 kg, bez opasku, snaha hloubš, nejde to, musím opásat
2x 195 kg, opasek
2x 200 kg PR 2RM , video
1x 205 kg PR , druhé fail, video
škoda psát, když jsem na videu viděl, jak mizerně dřepuju a chtěl vylepšit hloubku, tak to samozřejmě nedopadlo a musel jsem vzít zavděk Marťasovým opaskem, abych vůbec něco dřepnul. Marťas se naopak opásal, naboostoval a lítalo mu to tam jedna radost!

CG bench-press: (cca 40 cm)
4x 60 kg
2x 80 kg
2x 100 kg
2x 120 kg
1x 130 kg, stopka, druhé fail
0x 135 kg
ramena omezovala, ale užší je lepší, stopka na 130 potěšila, nevím, jestli jsem ji někdy dal. Marťasovi s každým tréninkem roste chuť, takže opět skvěle :)

Magumi dnes trhal z beden, pak výtahy, pořád ho limitují záda, a hlavně nám skvěle spároval!

Váhovka: 104.5 kg, opasek 2. dírka, byl jsem rád, že jsem ho zapnul...

nešloto... přitom odpočatý jsem po víkendu byl, cítil jsem se dobře, ale ta změna mě rozhodila a nemohl jsem se do toho dostat. příště snad líp.



nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: po květen 20, 2019 12:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Krása vlku!
Tu hloubku stačí snížit o pár cm a bude to ok... toč si toho víc, proto si točím skoro každou top serii, i když je třeba jen RPE 8, abych věděl jak jsem na tom
technika ale pěkná!
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po květen 20, 2019 12:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Gratulujem k vykonom. Suhlasim, trochu hlbka hapruje a slo by to nizsie, ale ked to uz mas natocene, vies, na co sa treba zamerat
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po květen 20, 2019 12:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

o pár cm... to se lehce řekne... vidím, právě že vidím, zaměřím se na to, asi to bude chvíli trvat, mám teď stativ na mobil, tak občas něco natočím, problémy s mobilitou a hloubkou mám pořád.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po květen 20, 2019 12:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
o pár cm... to se lehce řekne... vidím, právě že vidím, zaměřím se na to, asi to bude chvíli trvat, mám teď stativ na mobil, tak občas něco natočím, problémy s mobilitou a hloubkou mám pořád.


Z toho si nič nerob. Zvedáme už koľko rokov a furt sa niečo učíme, preučujeme a vylepšujeme Mám to rovnako, prerábam celú mŕtvolu, na drepe som tiež musel milión vecí prerábať a bench sa naučiť úplne odznova. A rozhodne som neskončil.

Vieš, že sila tam je, len poladiť hĺbku a máš to. Aspoň sa nenudíme
A s tým natáčaním je to pravda, presne preto sa točím aj ja, nie preto, že som egocentrický sebeľúby narcis
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: po květen 20, 2019 1:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

gratulujem a ak mozem poradit naucil by som sa ist trochu kontrolovanejsie dole.
Lebo ked prechadzas z negativky do pozitivky tak strasne to seknes a podla mna dobre nepouzijes strec reflex a nezapojis rit.
Mas velmi podobny drep ako ja, myslim technicky. Mne nato pomohli hrozne boxy bez hupania ale.
nahral som ti jedno video ako ich robim ja.

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: po květen 20, 2019 6:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na prvy pohlad par cm chyba, ale .. chcelo by to uhol z boku a z vysky kolena, pretoze takto od pasa?? To bude vzdy mierne skreslene v tvoj neprospech. Tie pasiky tomu tiez nepomahaju. Zlata mrtvola, tu len das alebo nedas haha

Dovolil som si ta zvecnit v dolnej polohe s 205

_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spekounP


PříspěvekZaslal: út květen 21, 2019 6:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Gratuluju Vlku

předpokládám, že nekončíš a vytěžíš z toho určitě víc
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 141, 142, 143 ... 225, 226, 227  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: