Marťas - trénink


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Marťas - trénink  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Marťas - trénink
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Artush007


PříspěvekZaslal: po květen 20, 2019 1:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
gratuluji borče ke všem těm PR-kám!!! a to je jenom začátek ;) tady máš svoje videa...


díky moc za videjka, konečně se taky trochu vidím.. akorát si říkám, že by to mohlo vypadat lépe a jestli nejsem trochu víc vepředu, než bych měl být..

a to vnímání času je koukám taky úplně jiné :-D.. u toho dřepu mi to přijde o dost pomalejší než na videu :-DDDDD
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spekounP


PříspěvekZaslal: út květen 21, 2019 7:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Parádní výkony, gratuluju.

Borci někdy bych s váma šel potahat, ale do toho vašeho klubovýho gymu se asi nedostanu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út květen 21, 2019 10:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Artush007 napsal:
a to vnímání času je koukám taky úplně jiné :-D.. u toho dřepu mi to přijde o dost pomalejší než na videu :-DDDDD

vidíš jak je čas relativní... i těch 210 šlo ještě pěkně rychle nahoru ;)

spekounP napsal:
Borci někdy bych s váma šel potahat, ale do toho vašeho klubovýho gymu se asi nedostanu

je tam vstup za tři kila, což je dost :/ ale zase než bych měl platit vstup jinde (nemám multisport), tak ti radši přispěju :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út květen 21, 2019 12:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tych 210 veľmi ľahkých
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Artush007


PříspěvekZaslal: st květen 22, 2019 10:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

spekounP napsal:
Parádní výkony, gratuluju.

Borci někdy bych s váma šel potahat, ale do toho vašeho klubovýho gymu se asi nedostanu


děkujeme a budeme určo rádi, jak psal Vlk, když tak se podělíme


decarabas napsal:
Tych 210 veľmi ľahkých

na videu to vypadá lépe než jak to vnímám při tom dřepu :-DDD
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Artush007


PříspěvekZaslal: st květen 22, 2019 10:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

středa 22.5.2019
DEALOAD

já, Magumi a Vlk

20-30 min mobilita

Bench - klasika
5 x 60 kg - se stopkama
3 x 80 kg - se stopkama
3 x 100 kg - se stopkama
2 x 120 kg - se stopkama
2 x 130 kg - se stopkama
2 x 130 kg - se stopkama
2 x 135 kg - se stopkama
2 x 140 kg PR - se stopkama
2 x 145 kg PR - se stopkama
2 x 150 kg PR - se stopkama
1 x 155 kg PR - se stopkou

Dřepy: s gumou
- vynález Magumiho, když mě viděl v pondělí, že je trochu třeba zapracovat, ať maká víc maximus gluteus.. tohle prý pomůže
3 x 60 kg
3 x 80 kg
3 x 100 kg
2 x 3 x 120 kg
3 x 140 kg
- jako fakt to šlo lépe a cejtil jsem se v dolní poloze daleko lépe a víc fixovaný a pod kontrolou.. a maximus gluteus jsem cejtil taky.. takže budeme dělat častěji a snad se to tam brzo promítne

- jinak celkem týden šlape parádně, dobrý pocita je tam stále tak snad to vydrží a hlavně to zdraví, ať to s Vlkem ještě více vypeekujem
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st květen 22, 2019 11:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Marťasova dnešní videa, benč 2x 150 kg se stopkama, 1x 155 kg se stopkou a dřepy 3x 120 kg s gumou





nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st květen 22, 2019 11:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Sila je a ide pekne od nôh, ale pozor na ten zadok pri benchi
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Artush007


PříspěvekZaslal: st květen 22, 2019 11:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Sila je a ide pekne od nôh, ale pozor na ten zadok pri benchi


, teda jsem netušil, že takhle ustřelí na začátku.. myslel jsem si, že ho nezvedám úplně, sice u té 155 lepší, ale pořád blbě.. no, ještě musíme zapracovat.. aspoň to člověk na tom videu i vidí..

ale trocha výmluvy.. u téhle lavice mi to moc nejde, asi špatné rozměry
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: st květen 22, 2019 11:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Me prijde, ze to spis zveda zadek a hlava jak oboji strili nahoru pri kazdem opakovani. Ale porad je to s rezervou dost nadprumerna vaha.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st květen 22, 2019 12:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na to mal Allan Thrall chytré rady, čo sa legdrive týka. Zaprieť sa do nôh, ale nie tak, že sa dvíha zadok, ale skôr ako pri predkopávaní, že snažiť sa akoby kopnúť dopredu. Samozrejme s tým, že nohy sú stále na mieste a tým tá energia z kopu ide cez nohy a pás hore do hrudníka. Samozrejme potom pomáha aj tlačiť činku smerom k hlave a nie len kolmo hore.

Popísané je to trochu kostrbato, ale keď som si to vizualizoval v hlave, hodne mi to na benchi pomohlo



Červená šípka ukazuje, ako by sa to nemalo robiť. Tlačíš nohami dole a to ti dvíha panvu. Zelená šípka ukazuje, ako treba tlačiť nohami do kopu a tým pádom sa človek odstrkuje dozadu a sila je prenášaná lepšie. Samozrejme v poriadnom moste, keď je telo napnuté je to efektívnejšie, než keď človek leží jak flus na zemi.

EDIT: Dovolil by som si ešte z môjho benchu (čím teda netvrdím, že som neviem aký tlakár, ale na tomto videu mi to príde celkom viditeľné, čo popisujem vyššie): https://www.instagram.com/p/BvQjX8lHWl-/
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Artush007


PříspěvekZaslal: st květen 22, 2019 12:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Na to mal Allan Thrall chytré rady, čo sa legdrive týka. Zaprieť sa do nôh, ale nie tak, že sa dvíha zadok, ale skôr ako pri predkopávaní, že snažiť sa akoby kopnúť dopredu. Samozrejme s tým, že nohy sú stále na mieste a tým tá energia z kopu ide cez nohy a pás hore do hrudníka. Samozrejme potom pomáha aj tlačiť činku smerom k hlave a nie len kolmo hore.

Popísané je to trochu kostrbato, ale keď som si to vizualizoval v hlave, hodne mi to na benchi pomohlo


Červená šípka ukazuje, ako by sa to nemalo robiť. Tlačíš nohami dole a to ti dvíha panvu. Zelená šípka ukazuje, ako treba tlačiť nohami do kopu a tým pádom sa človek odstrkuje dozadu a sila je prenášaná lepšie. Samozrejme v poriadnom moste, keď je telo napnuté je to efektívnejšie, než keď človek leží jak flus na zemi.

EDIT: Dovolil by som si ešte z môjho benchu (čím teda netvrdím, že som neviem aký tlakár, ale na tomto videu mi to príde celkom viditeľné, čo popisujem vyššie): https://www.instagram.com/p/BvQjX8lHWl-/


děkuji za tipy, Magumi mi to říká stejně, budeme zkoušet nějak opravit v následujících týdnech, teorii aspoň víme :-)
akorát tady mám celkem problém, ta lavice je strašně kluzká, když tlačím nohama po zelené šipce, tak jedu celej tím směrem....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Artush007


PříspěvekZaslal: st květen 22, 2019 12:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Judson napsal:
Me prijde, ze to spis zveda zadek a hlava jak oboji strili nahoru pri kazdem opakovani. Ale porad je to s rezervou dost nadprumerna vaha.


no, musím se toho nějak zbavit, možná to je i trochu pozůstatek staré techniky (teda, technika to nebyla, spíš= prostě nějak to zvedni..)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st květen 22, 2019 12:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Artush007 napsal:

akorát tady mám celkem problém, ta lavice je strašně kluzká, když tlačím nohama po zelené šipce, tak jedu celej tím směrem....


To sa stáva, to je fakt. Obvykle pomáha zrušiť ručník pod hlavou, lebo sa šmýka, nosiť obyčajné bavlnené tričko namiesto superfunkčných klzkých vlákien a nebáť sa zajebať si ramená magnézkom
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Artush007


PříspěvekZaslal: st květen 22, 2019 12:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Artush007 napsal:

akorát tady mám celkem problém, ta lavice je strašně kluzká, když tlačím nohama po zelené šipce, tak jedu celej tím směrem....


To sa stáva, to je fakt. Obvykle pomáha zrušiť ručník pod hlavou, lebo sa šmýka, nosiť obyčajné bavlnené tričko namiesto superfunkčných klzkých vlákien a nebáť sa zajebať si ramená magnézkom


to bych se nebál toho magnézka, ale bojím se, že když jde po měl Vlk, že by mu ty šediny z toho mohli vadit
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Marťas - trénink Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: