Máčův kondiční log


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 146, 147, 148 ... 232, 233, 234  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Máčův kondiční log  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Máčův kondiční log
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Máča


PříspěvekZaslal: út červen 18, 2019 3:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh
49.00 - cca 9,5km kolem Brodu
Tak minulou neděli na mě přišla rýma jak trám která přešla i v mírný zánět nosních dutin. Teplotu jsem neměl, CRP taky nebylo zvýšené, takže jsem ani nenasadil ATB - jenom prostě fest nachcípaný. Od včerejška už je to o moc lepší takže pomalu začnám.
Dnes to celkem šlo, jenom bylo poznat, že se o něco hůř dýchá a tempo je prostě pomalejší (logicky po nemoci).
No a teď mám dilema:
jsem přihlášený na příští sobotu 29.6. na půlmaraton a nevím jestli do toho jít nebo to radši neriskovat..
Zkusím asi tento víkend delší výběh (16-18 km a rozhodnu se podle pocitu). Když budu cítit, že to není ono asi se na to vykašlu.Nerad bych to protrpěl nebo si nedejbože přivolal nemoc zpět.Ale mrzí mě to je to krásná trasa a dost jsem se těšil, naví jsem před nemocí cítil že forma byla snad nejlepší co jsem kdy měl..tak ted fakt nevím jak se ktomu postavit..
Co myslíte Cohene, Grimley..? (samo vítám i názory všech ostatních)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: st červen 19, 2019 4:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kliky/shyby
kliky-160x (52,30,26...)
shyby-44x (nadhmat-6,5,5,4,4x podhmat-4x5)
dřepy-30,25x
břicho zkracovačky balon-5x10
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: st červen 19, 2019 4:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdarec,
koukam, ze jsem ti nenapsal :D .... ono tohle je strasne subjektivni, jak brzo po nemoci zacit, jelikoz nejlip jen ty sam vis nejlip jak ti je a jak to obvykle snasis. Kazdopadne ja to sleduju podle tepovky.... musim to zaklepat (tuk tuk), uz pres rok jsem nebyl nemocnej, ale podle vyssi klidovy tepovky poznam, ze uz jsem pretazenej a podle toho kolikrat i uzpusobim trenink / jidelnicek :) Nevim jestli si meris tepovku (u me se o to staraj Garminy), ale podle ni bys nejlip poznal jak na tom jsi :)

Kazdopadne drzim palce.... ja po ty tropicky Olomouci uz na letni zavody seru :D
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: st červen 19, 2019 7:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

@maca Daj si len desinu, setri sily a potom odbehni polmaraton.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: st červen 19, 2019 7:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Diky chlapi za nazory.
Tepovku si bohuzel nemerim,takze nedokazu rict ale vcera pri behu jsem citil,ze tempo je o neco pomalejsi nez obvykle tzn tepovka bude oproti normalu vyssi.
Cohene ted uplne nevim jak to myslis?
Dat si desitku pristi vikend misto pulmaratonu (tim padem se na nej vysrat) a dat si ho treba v jiny termin?
Nebo to myslis tak,dat si desitku ted o vikendu a ten pristi zkusit tu pulku?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: st červen 19, 2019 9:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ano, B je spravne. Ist tyzden pred pretekom 18km je takticka chyba. Objem uz natrenovany mas, potrebujes si pred pretekom oddychnut a zregenerovat.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: čt červen 20, 2019 3:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh
52:00 - cca 10.5km kolem Brodu
Dnes už pocitově lepší než minule, skoro bych řekl že stejné jako před nemocí.Začínám být účasti na půlmaratonu silně nakloněný:-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: pá červen 21, 2019 3:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

shyby/kliky
shyby-47x (nadhmat-8,6,5,5,4x podhmat-4x5)
kliky-165x (52,30,28...)
dřepy-30,28x
spodní záda plank balon - 7 sérií
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: so červen 22, 2019 2:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh
1:15 - cca 15km UB-Nivnice-UB
No tak dneska to byl hnus
Nevím jestli to bylo tím, že jsem po tom nachlazení ale šlo to dost špatně. Původně bylo v plánu 18 (vím že Cohen nedoporučil jít tak moc před případným půlmaratonem, ale prostě jsem si potřeboval vyzkoušet jak jsem na tom po nemoci abych šel případně do závodu klidnější ), ale nakonec jsem dal jenom 15 a to ještě s velkýýma pauzama po 9tém a 13tém km. Bylo taky hodně dusno což tomu taky pomohlo.
No a teď jsem hlavně fakt rozpolcený jestli za týden do toho závodu jít nebo ne.
Pro je to, že bych si to fakt chtěl zaběhnout, krásná trasa a navíc letošní poslední závod, případný další zase až za rok, takže nechci potom litovat, že jsem do toho nešel. Navíc to nechci jenom tak lehce "zbaběle" vzdát.
Proti je dnešní špatný výkon, kdy mě jednak nohy total vytuhly (tuhé byly už před vyběhnutím ze dřepů v týdnu) takže fakt netuším jak na tom budu za týden a nerad bych to tam někde vzdal v půlce trati. No a navíc má být vedro jak prase což taky není moc příznivé (start je v 17:00).
Takže teď bao raď..
Navíc je na přihlášení posladních pár volných míst takže nejde moc dlouho váhat..patová situace
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: po červen 24, 2019 3:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh
57:30 - cca 11,5km UB-Újezdec chata-ub
Dnes dobrý, až na vedro a stále tuhé stehna ještě z dřepů.Jinak nad sobotním startem stále dilema:-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: út červen 25, 2019 3:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kliky/shyby
kliky-175x (53,32,28...)
shyby-45x (nadhmat-6,5,5,4,4x podhmat-4x5)
zadní kliky-25x
břicho plank balon - 5x
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: st červen 26, 2019 3:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh
48:30 - cca 9,5km kolem Brodu (nové kločko Pepčín cyklostezka ke zbrojovce schody a městem k lapači)
Pěkné nové kolečko aspon mám další trasu, ale vedro jak prase..
No ale dal jsem to silou vůle ale celkem zabiják kolem 15 - 16..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: čt červen 27, 2019 3:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

shyby/kliky
shyby-48x (nadhmat-8,6,5,5,4x podhat-4x5)
kliky-190x (53,32,28...ráno 53x)
zadní kliky-26x
spodní záda planky - 7 sérií
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: ne červen 30, 2019 9:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Půlmaraton UH
21,9KM - 1:57
tAK NAKONEC JSEM SE NAHECOVAL A JEL JSEM TO ZKUSIT A DOKONCE I DAL
Ale závod to byl náročný, jednak fakt ještě po nemoci forma nebyla 100% zpět a hlavně bylo strašné horko což bralo dost sil.
Čas není nic moc, ale bylo to skoro 22km a navíc jsem na každé občerstvovačce zastavil cca na minutu až dve možná i víc abych se pořádně napil a vylil na sebe vodu na schlazení.
Jenom mě sere že zase už cca od 7 km mi začali dost tuhnout stehna. Běžet se s tím dá,ale nenjde to prostě zdaleka tak lehce a je to spíš trápení.Nevím čemu to přisuzovat.Je zajímavé že vždycky když jsem dal na občersvovačce pár ionťáků a hroznový cukr, tak se to odost zlepšilo na pár dalších kiláků ale potom to zase postupně přišlo no a tak furt dokola
Fakt by mě zajímalo kde je problém, možná má prostě tělo málo energie, když vždycky pomůže to doplnění cukrů???
Zkusím zařadit i ty dřepy (ikdyž spíš než slabším nohám to přisuzuju těm cukrům) a uvidíme no ale rád bych se toho zbavil ten běh to dost otráví.

N o každopádně jsem fakt rád že jsem to zkusil a dal to!!Veliká radost, protože na 6km jsem fakt nevěřil že to zvládnu doběhnout, ale prokázal jsem silnou vůli
No ke konci už jsem měl fakt dost a doběhl s vypětím všech sil, takže myslím že maraton bych v momentální formě na 100% nedal to bych musel fakt výrazně víc natrénovat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: po červenec 01, 2019 10:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

kolo
3:15 - 71km Brod-Veselí-Brod
Paráda
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Máčův kondiční log Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 146, 147, 148 ... 232, 233, 234  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: