vlkův log - lepší už to nebude


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 146, 147, 148 ... 225, 226, 227  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> vlkův log - lepší už to nebude
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Olejnas


PříspěvekZaslal: pá září 27, 2019 3:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rád jsem tě viděl starý brachu a určitě se k vám ráno přidám :)

PS: Snad ten dnešní trénink přežiješ, takhle KO jsem tě ještě neviděl.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po září 30, 2019 11:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

30. září 2019, pondělí

Arena PK, Centrum, Tres Hombres - já, Magumi a Marťas, W5 D1

Dřep (low-bar, belt): up to 5x160 kg, 6x155 kg, 6x150 kg
Military press: up to 5x70 kg, 5x65 kg, 6x60 kg
Pendlay rows: 3x5x80 kg

Váhovka: 104 kg, opasek 2. dírka natěsno :/

dřepovalo se dnes lépe než před týdnem, tak aspoň něco, u těch 160 ještě rezerva byla, pak už zase ne. military nastejno. Marťas maká jako ďábel, pět dní v týdnu, z toho něco bude :) Magumi v rámci toho, co záda dovolí. na odchodu jsme se míjeli s Kulichem, který se rád zapovídá a hned je líp ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st říjen 02, 2019 9:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

2. října 2019, středa

Arena PK, Centrum, já a Marťas W5 D2

rozhýbání 5 minut, než jsem se dostal do dřepu a koště za záda :)

Čelní dřep: up to 3x130 kg (belt), stačilo, je to aktivace
Bench-press: up to 5x115 kg, 5x110 kg :/, 7x105 kg
Mrtvý tah: up to 5x190 kg (belt), 5x170 kg (no belt), 5x170 kg

vydařený trénink s Marťasem, taky si pěkně máknul a u všech cviků, čelňáky pak nakonec šly, když jsem se rozhýbal, ale dnes to bylo něco :) benč furt slabý, mrtvola mírně potěšila, i když to páté na 190 už byla prasárna, ale zase ty 170 s rezervou, jenom chyběl kyslík a neměl jsem potřebu se utavit.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá říjen 04, 2019 10:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

4. října 2019, pátek

Arena PK, Centrum, MEN IN BLACK - já, Magumi a Marťas W5 D3

Dřep (low-bar, belt): up to 1x180 kg, 2x170 kg, 5x160 kg, víc tam není
CG bench-press: 10x100 kg, 9x100 kg, 7x100 kg amraps
Shyby: 3x3 BW + Military 1x80 kg

test jedničky na dřepu, jde to pomalu, čekám na nějaký zázračný výkonnostní skok, ale asi budu muset více začít dřepovat :D úzký benč šel líp než jsem čekal... asi že kluci hecovali a Marťas jistil. ostatně Marťas dnes tahal s přehledem a benčoval jako ďábel, takže mu taky tento týden pomohl ;) ve fitku neobvykle plno.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po říjen 07, 2019 10:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

7. října, 2019, pondělí

Arena PK, Centrum, já, Magumi a Marťas, W6 D1

Čelní dřepy (no belt): 5x3x100 kg
Military press: 5x3x70 kg, společně s Magumim, ale ten měl pětky :/
Mrtvý tah (no belt): 3x10x115 kg, tolik tam měl Marťas na Pendlay

Váhovka: 103 kg

dnes to vyšlo jenom na hodinku, neměl jsem chuť ani sílu jít do vah, Marťas makal skvěle, Magumi jezdí striktně ty své náročné prostocviky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st říjen 09, 2019 11:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

9. října 2019, středa

Arena PK, Centrum, sólo W6 D2

MOBILITA 5 minut, rozdřepovat, protáhnout s tyčí

Dřepy (low-bar, belt): up to 3x170 kg @10, 2x3x160 kg
Bench-press: up to 3x115 kg @9.5

dorazil jsem až 8:40, takže hodinka na trénink, ve vzpírárně jsem byl úplně sám, dřepy šly v rámci možností, benče slabší.

včera jsem byl na odběry a ještě jsem dostal pigáro (tam), tak jsem měl dnes pocit, že mám snad všechny nemoci, na které mě budou testovat :) a to pigáro byl celkem "silnej tabák", jak praví Martin Kabát ve známé české pohádce... každýmu, kdo stama vycházel, sestra říkala, a teď si sedněte, ať to s váma nesekne. mně říkala, a teď si sedněte na 15-20 minut v čekárně. jo, čekárna plná, a nás, "mladé" kluky, přece jen tak něco neskolí :) jsem si říkal, když jsem sešel po schodech ven z pavilonu. na další schody už jsem si netroufnul. hezky jsem se opřel o to kamenné barokní zábradlí a dobré dvě tři minuty pozoroval kolemjdoucí tam a zpět a usmíval se na sympatické medičky :) nohy nefungovaly, stabilizace nefungovala. pak už to šlo, ale s půlkou ochrnutého zadku jsem chodil jako kripl.

a končím s nošením dříví do lesa... teda sprchových gelů do fitka... musí se jim tam někde hromadit, ale ještě jsem nezjistil kde :D jasně, že jsem skleróza, ale už mě to neba a budu používat erár. i když mám pocit, že se jedná o univerzální mycí prostředek ;)

a protože jsem pak spěchal, abych byl včas v práci, tak jsem samozřejmě hledal náramek, který si kvůli bandážím na zápěstí sundávám... v kapsách nebyl, celou tašku jsem prohrabal, skříňku taky, pak mě napadlo ho prozvonit z mobilu, a... měl jsem ho na ruce. což dokazuje a) už jsem si na něj dokonale zvykl a nevnímám ho, b) mnoho činností dělám na autopilota a pak nevím, jestli jsem je dělal, což nevadí, když člověk potřebuje oddřepovat desítku, ale vadí, když pak přemýšlí, jestli třeba zamknul auto ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spekounP


PříspěvekZaslal: st říjen 09, 2019 5:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

3x170kg drep není špatný, to za tím zavinacem je RPE?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá říjen 11, 2019 11:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

11. října 2019, pátek

Arena PK, Centrum, sólo, kluci nic neříkali... W6 D3

MOBILITA dřepy a tyč

Mrtvý tah: up to 1x210 kg, 2x3x200 kg
CG bench-press: up to 3x110 kg, 2x5x100 kg

8:45-9:40, moc času nebylo, ale jsem rád, že jsem něco odcvičil. 220 už se zatáhnout nepodařilo, dvakrát, přitom u 210 to vypadalo, že je pár kilo rezerva, ale asi opravdu byla jenom pár... tak dvě, a ne deset :) tak aspoň ty dvě trojky s 200 potěšily. benč byl slabší, posledně desítka se 100, dnes jenom pětky... ale znepříjemňoval mi to ten vpich na předloktí z odběrů, loket nebyl moc stabilní. když není síla, máme výmluvy ;)

spekounP napsal:
3x170kg drep není špatný, to za tím zavinacem je RPE?

jo, RPE 10, takže žádná hitparáda, když jsem nedávno dřepoval desítku... ale co už, ať je to pomalu, hlavně, když se to bude zlepšovat ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po říjen 14, 2019 9:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

14. října 2019, pondělí

Arena PK, Centrum, Tres Hombres - já, Magumi a Marťas W7 D1

Dřep (low-bar, belt): up to 3x170 kg, 5x160 kg
Military press: up to 3x75 kg, 4x70 kg, 2x75 kg, 2x1x80 kg

dřepy zpočátku šly, do 140 bez pásku a bez bot, pak jsem čekal, že to bude s výzbrojí a výstrojí lehčí... ale nebylo. u military jsem cítil rezervu, tak som opáčil trojku se 75 a potěšila. pak už to bylo ad hoc, když se přidal Magumi. Marťas dnes co jsem slyšel a viděl pod vedením Magumiho na hranici selhání, tak si to taky užil ;) váhu jsem ráno nestihl, ale nebyl důvod ke změně a opasek pořád 2. dírka. trénink 08:40-09:40, času málo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po říjen 21, 2019 6:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

21. října 2019, pondělí

poslední týden moribundus, úterý, středu jsem odležel, vyzkoušel jsem babskou radu od Raptora a dávkoval 3-5 g prošlého vitamínu C 3x denně... tak možná to pomohlo, že už jsem chtěl v pátek ráno s klukama na trénink... ale nevstal jsem, nemám teď problém spát 10 hodin a když je možnost, tak ještě 2-3 hoďky po o :) dnes, po víkendu, už jsem čekal, že to bude cajk, ale včera večer se to začalo vracet a ráno bylo jasné, že nemusím na trénink balit.

navíc jsem byl odpoledne na kontrole, jak jsem tady nedávno psal, že mi dělali krevní testy... a potvrdila se borelie, takže atb a dva týdny se na železo nepodívám. ale beru to pozitivně, byla to série pěti šťastných okolností a rozhodnutí, že se to chytlo ve stadiu, kdy se to dá velmi dobře přeléčit, což by mohli lidé, kteří to takto nechytnou, vyprávět... po dobrání atb prý můžu hned normálně zvedat.

váhovka: 102 kg, pro záznam, už týden bez suplů a jsem zvědav, co dva další... když nemůžu ani alkohol :D


Naposledy upravil vlk# dne po září 26, 2022 5:56 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po říjen 21, 2019 7:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Oj Vlku Vlku, ty máš teda obdobie. Dúfam, že sa z toho rýchlo vymotáša dáš sa zdravotne dokopy.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: po říjen 21, 2019 7:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kks co si lapil nejakeho kliesta?
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Artush007


PříspěvekZaslal: út říjen 22, 2019 8:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

to je škoda Vlku, už si nabíral rychlost.. každopádně rychlé kurýrování, tobě většinou pauza prospěje :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út říjen 22, 2019 10:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Oj Vlku Vlku, ty máš teda obdobie. Dúfam, že sa z toho rýchlo vymotáša dáš sa zdravotne dokopy.

za dva týdny jsem ready... ale za ten další měsíc už toho na Mikulášské zvedání moc nenatrénuju... nevadí, jak mi psal Magumi, následujících 40 let se ještě něco nazvedáme :D ale měl by začít odečítat, protože tohle už mi říká několik let ;)

seeya napsal:
kks co si lapil nejakeho kliesta?

jak jinak... letos jsem byl "úspěšný" a tahal jsem jich tak 4-5... a jedno to zřejmě stihlo, podle všeho začátek července (júľa). už jsem na odstraňování klíšťat expert a mám vypilovanou techniku :)

Artush007 napsal:
to je škoda Vlku, už si nabíral rychlost.. každopádně rychlé kurýrování, tobě většinou pauza prospěje :-)

uvidíme... letošní dovolenkové pauzy mi moc neprospěly, ale možná to souviselo... každopádně až budu přeléčený, tak se zase přidám ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po listopad 04, 2019 11:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

4. listopadu 2019, pondělí

Arena PK, Tres Hombres - já, Magumi a Marťas, po třech týdnech ve fitku

Dřepy (low-bar, no belt, no shoes): 5x5x120 kg, dynamicky
CG bench-press: 5x5x80 kg, speed reps
Pendlay rows: 5x5x70 kg, technicky, akorát
Biceps JR: 4x8x15 kg, ztěžklo to

Váhovka: 102 kg, žádná změna

do fitka už jsem se těšil, co se vrátil zimní čas, tak vstáváme s princeznou do školky dříve a zatím se to daří držet, takže bylo více času na trénink, kluci už tam oba byli, atb jsem dobral včera a tento týden plánuji takový pre-workout, rozhýbat se, odbýt si svalovku, vrátit se ke svému jídelníčku... to mi na těch atb vadilo více než zákaz alkoholu, bral jsem ráno večer a nesměly se na to mléčné výrobky kvůli vstřebávání, subjektivně žádné problémy, akorát pořád spím jak šípková růženka :) v noci těch devět hodin a o víkendu, když je možnost, tak ještě po o, třeba včera po bazénu v klidu dvě až tři hoďky nedělní siesta :D fyzicky by po třech týdnech mělo být všechno cajk, ale není, levé rameno nemá rádo některé rotace, ale to už snad rok nebo dva a pravé tříslo pořád táhne, to je tak od jara, takže sumo je pasé. *** no a na závody v Bohumíně to krom Pajase nevyšlo zřejmě ani e-witch, tak neva, že jsem nemohl.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 146, 147, 148 ... 225, 226, 227  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: