DAVID.LOPAN - dávání se do kupy

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 27, 28, 29

odeslat nové téma  Odpovědět na téma - DAVID.LOPAN - dávání se do kupy  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> DAVID.LOPAN - dávání se do kupy
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
DAVID.LOPAN

PříspěvekZaslal: po prosinec 02, 2019 9:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 27 listopadu streda

SCHODY TRENAŽÉR - 7 minut

LEPGPRESS
PŘEDKOPY
ZÁKOPY
VÝPADY CHŮZE
LÝTKA

ORBITREK

35 minut

Minulý týden se mi to zase zhoršilo, tak jsem si dal pár dní oraz a a šel až ve středu na nohy. Fajn trénink. Pak jsem dostal chřipku a až do včera byl dead .o)

trénink 2 prosince - PONDĚLÍ

PROTAHOVÁNÍ

STÍNOVÁNÍ - 2x tabata v easy tempu
IZOMETRIE PROTI ZDI - 4x

Dneska poprvé u fyzioterapeutky. Velmi milá pani. Mám to zatuhlé, nejde mi tam krev atd.
Nicméně jinak s tím extra nic vážného nemám (vtipné je, že bolest tomu neodpovídala). Ve středu jdu zase. Akupunktura, nějaká věc co mi dává brnění do zad :D Mám se protahovat a zkoušet kde mě to bolí. Tak budu protahovat a vršek pomalilinku zkoušet rozhýbávát. Dneska jsem si miniaturně zastínoval abych neschnil
Jo a zhubl jsem 3kila .o) Vypadám teď křehce a zranitelně. Jako princezna...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN

PříspěvekZaslal: st prosinec 04, 2019 8:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 3 prosince - ÚTERÝ

SCHODY - 4 MINUTY

VÝPADY CHŮZE
LEGPRESS
ZAKOPÁVNÍ
LÝTKA

AKCE VRŠEK: tlaky s ručkama, jednoruční benč, kladky záda dopředu,
v sedě, biceps, triceps, zadky ramen, plank+hromada protahování

50 minut

Měl jsem po včerejším lehoulinkém tréninku dobrý pocit a tak jsem zkoušel lehce vršek. Dělal jsem takovou jízdu po stojanu. Vzal jsem nejmenší činky a začal s nima mávat, postupně přidával a na nějakých 10-14kg činkách se zastavil a dal pár sérek. Nikdy jsem to takhle necítil.
Dneska dobré. Jsem po dalších hloubkových masážích, ultrazvuku. Protahuju. Ten spasmus je tam furt, ale je to lepší.
DAVID.LOPAN

PříspěvekZaslal: so prosinec 07, 2019 2:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 5 prosince - ČTVRTEK

SCHODY - 4 MINUTY

vršek - možná dvacet sérií kladek na záda, hromady bicepsu, trošku úzkého benče protahování

40 minut

Vše ve znamení zkoušení věcí, co nebolí

trénink 6 prosince - PÁTEK

SCHODY - 4 MINUTY

HAKENY
ZANOŽOVÁNÍ
BENČ

+triceps, trošku záda

30 minut

Další testing toho co bolí a co ne. Nikdy nic nebolelo i když možná na těžší záda bych se necítil, ale jinak dobré. Bolest se lepší a fyzio-rehabilitace pomáhají, ale pořád je tam spasmus jak hovado, ale je to na dobré cestě. Na benči jsem měl po měsíci 60kg a byl poměrně těžký, což mě pobavilo.
Teď víkend pauzička asi, samozřejmě nějaké protahování, ale jinak klídek, nechám to regenerovat a v pondělí zkusim zase malinko přidat tam, kde se dá. Hlavně to nepřehnat .o)
Původně jsem si myslel, že první trénink bude tak po novém roce a tak mám radost, že už můžu zlehka cvičit teď.
cohen999

PříspěvekZaslal: so prosinec 07, 2019 5:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No mne sa drobne spazmy robia uplne bezne, ale vzdy si ich rozmasirujem tenisakom alebo valcom a kriticke miesta riesim 2x tyzdenne preventivne v ramci treningu. Lopatky, trapezy, spodny chrbat, kridla a je klud. 😉

odeslat nové téma   Odpovědět na téma - DAVID.LOPAN - dávání se do kupy Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 27, 28, 29
Rychle na stránku:

Přejdi na: