DAVID.LOPAN - stařecké BJJ a vetchý pumping


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 80, 81, 82  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - DAVID.LOPAN - stařecké BJJ a vetchý pumping  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> DAVID.LOPAN - stařecké BJJ a vetchý pumping
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: po prosinec 02, 2019 9:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 27 listopadu streda

SCHODY TRENAŽÉR - 7 minut

LEPGPRESS
PŘEDKOPY
ZÁKOPY
VÝPADY CHŮZE
LÝTKA

ORBITREK

35 minut


Minulý týden se mi to zase zhoršilo, tak jsem si dal pár dní oraz a a šel až ve středu na nohy. Fajn trénink. Pak jsem dostal chřipku a až do včera byl dead .o)

trénink 2 prosince - PONDĚLÍ

PROTAHOVÁNÍ

STÍNOVÁNÍ - 2x tabata v easy tempu
IZOMETRIE PROTI ZDI - 4x


Dneska poprvé u fyzioterapeutky. Velmi milá pani. Mám to zatuhlé, nejde mi tam krev atd.
Nicméně jinak s tím extra nic vážného nemám (vtipné je, že bolest tomu neodpovídala). Ve středu jdu zase. Akupunktura, nějaká věc co mi dává brnění do zad :D Mám se protahovat a zkoušet kde mě to bolí. Tak budu protahovat a vršek pomalilinku zkoušet rozhýbávát. Dneska jsem si miniaturně zastínoval abych neschnil
Jo a zhubl jsem 3kila .o) Vypadám teď křehce a zranitelně. Jako princezna...
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: st prosinec 04, 2019 8:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 3 prosince - ÚTERÝ

SCHODY - 4 MINUTY

VÝPADY CHŮZE
LEGPRESS
ZAKOPÁVNÍ
LÝTKA

AKCE VRŠEK: tlaky s ručkama, jednoruční benč, kladky záda dopředu,
v sedě, biceps, triceps, zadky ramen, plank+hromada protahování

50 minut


Měl jsem po včerejším lehoulinkém tréninku dobrý pocit a tak jsem zkoušel lehce vršek. Dělal jsem takovou jízdu po stojanu. Vzal jsem nejmenší činky a začal s nima mávat, postupně přidával a na nějakých 10-14kg činkách se zastavil a dal pár sérek. Nikdy jsem to takhle necítil.
Dneska dobré. Jsem po dalších hloubkových masážích, ultrazvuku. Protahuju. Ten spasmus je tam furt, ale je to lepší.
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: so prosinec 07, 2019 2:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 5 prosince - ČTVRTEK

SCHODY - 4 MINUTY

vršek - možná dvacet sérií kladek na záda, hromady bicepsu, trošku úzkého benče protahování

40 minut

Vše ve znamení zkoušení věcí, co nebolí

trénink 6 prosince - PÁTEK

SCHODY - 4 MINUTY

HAKENY
ZANOŽOVÁNÍ
BENČ

+triceps, trošku záda

30 minut

Další testing toho co bolí a co ne. Nikdy nic nebolelo i když možná na těžší záda bych se necítil, ale jinak dobré. Bolest se lepší a fyzio-rehabilitace pomáhají, ale pořád je tam spasmus jak hovado, ale je to na dobré cestě. Na benči jsem měl po měsíci 60kg a byl poměrně těžký, což mě pobavilo.
Teď víkend pauzička asi, samozřejmě nějaké protahování, ale jinak klídek, nechám to regenerovat a v pondělí zkusim zase malinko přidat tam, kde se dá. Hlavně to nepřehnat .o)
Původně jsem si myslel, že první trénink bude tak po novém roce a tak mám radost, že už můžu zlehka cvičit teď.
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: so prosinec 07, 2019 5:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No mne sa drobne spazmy robia uplne bezne, ale vzdy si ich rozmasirujem tenisakom alebo valcom a kriticke miesta riesim 2x tyzdenne preventivne v ramci treningu. Lopatky, trapezy, spodny chrbat, kridla a je klud. 😉
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: st prosinec 18, 2019 3:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobrý nápad s tím tenisákem. Před pár dny jsme s paní fyzio zjistili, že ty spasmy jsou sekundární následek.

Problém je, že mám zkrácený krční sval a nějak mi to tlačí na páteř. Tak rozcvičuju...
Teď asi dva tréninky nohy lehce a trochu biceps .o)) Už mě to ale nebaví, tak začnu více makat nohy a asi trénovat kopy, než se toho úplně zbavím. Vršek furt bolí, ale rovnám se...Tak snad brzo .o)
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: po leden 13, 2020 1:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Posledních 14 dní už mohu naplno nohy, středně záda a zbytek lehoulince. Krk skoro nebolí, záda taky ne a je to "jen" v ruce...Enormně jsem se narovnal, ale přesto nejsem úplně ok.

trénink 10. ledna pátek

GRAPPLING/JU JITSU SEMINÁŘ
90 minut techniky
+ 6x5 minut grappling z kleku (1 minuta pauza mezi)


Seminář grapplingu, což pořádal Ju-Jitsu klub tuším. V kolíně. Přijel zabijáckej, sympatickej polák a pracovali jsme z halfguardu. Pecka. Spousta technik a možností. Nic nebolelo. Tak jsem si řekl, že zkusím po 2měsísích rehabka grappling a...Šlo to super. Ruka mi sice pracuje na 50 procent, ale nevadilo to tam. Spoustu věcí jsem samo odklepal abych si nic neudělal, ale nebyl point vyhrávat, ale vrátít se. Tzn. začínám lehounce graplit-fakt lehounce a stále
protahuju a rehabilituju. To co začlo jako krk, je teď ruka (usídlilo se to v tricepsu) Dneska další fyzio, tak uvidíme. Blýská se na časy. Taky začínám zase zapisovat...
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: út leden 14, 2020 8:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 13. ledna pondělí

6 MINUT SCHODY

ČELNÍ DŘEPY - 4x5 s 60
PŘEDKOPÁVÁNÍ - 4X
ZAKOPÁVÁNÍ - 4X
LÝTKA LEGPRESS - 4X
VESLOVÁNÍ - ZÁDA - 6x

+easy doplňky co nemůžu naplno:
rozpažky, zadky ramen, středy ramen, předky ramen


Byl jsem nějakej unavenej a všechno bylo těžké. Že bych byl ještě tak rozbitý z toho pátečního semináře?
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: st leden 15, 2020 10:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

U fyzioterapeutky-prej dobré. Kdybych byl normální člověk a necvičil, tak si toho ani nevšimnu. Úpon k tricepsu je tam malounkou seklej, tak ještě víc rozcvičovat a mělo by to přejít. Něco mi tam zmačkla a měl jsem pocit, že to trefila, tak uvidíme. Postupně budu i více zatěžovat tricák

trénink 14. ledna úterý

GRAPPLING

90 minut


Postoj jsem radši ještě nezkoušel, vyfasoval jsem jednoho nového kluka, tak jsem si na něm zkoušel věci a ukázal mu jeden únik, pak se zavelelo sparingy a jelo se.

6x3 minuty grappling z kolen
5 minut pauza
4x3 minuty grappling z kolen

Na to, že jsem mrzák a pravačka mi jede na 50% procent a na to, že jsem 2 měsíce nebyl, to bylo dobré. Urval jsem mrtě remíz (přežil do konce kola). Nicméně jsem měl pocit, že v tom neni ta jistota a tak, ale dobré. Večer jsem byl ale tak kaput, že jsem měl problémy unést deku .o))
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: so leden 18, 2020 8:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 17. ledna pátek

MMA

90 minut


Tak jsem šel už postoj, měl jsem pocit, že by to po středečním fyziu, kdy mi tam něco zmačkla, mohlo jít. A šlo, bezbolestně.

rozcvička-direkty,zvedáky,kolena,dřep a kop, výpady, zklapovačky

MMA KOMBINACE PÁR KOLE-DIREKT, ZVEDÁK, HÁK, KOP atd.

PAK PRÁCE NA STENĚ. JEDEN U STĚNY, DRUHEJ MÁ DVA ÚDERY A PAK HO MUSÍ HODIT NA ZEM A TAMTN SE MÁ BRÁNIT

SPARINGY - 4 KOLA MMA

Peklo. Práce na zdi mi nešla a to vůbec. Měl jsem jsem pocit, že jsem retardovanej a spadl jsem z jiné planety .o) Taky mi fyzička hned došla.

Pak sparingy a to už jakštakš šlo. Povedl se mi můj klasický hod a nejaké páky, ale ta zed, ta zed...

Dneska jsem zničenej, ale nebolí nic, co by nemelo. Ted jedu do Františkovek do lázní, tak jak se dostanu do posky, zkusím co ten triceps, jestli už dokáže tlačit víc jak na cca 40-50 procent...Fyzioterapeutka mi řekla, že mám s ním v jednom úhlu zkoušet tlačet, tak uvidíme no.
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: st leden 22, 2020 9:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 19. ledna - neděle

protahování

-cviky na záda, triceps, lehounce prsa, biceps-různé srandy

50 minut


Hotelové fitko. Tradičně do něj výbavu kupoval někdo, kdo v životě necvičil. V překladu několik strojů na záda, šikmý anální sval a nic na nohy nebo prsa...
Dal jsem co bylo a trénink si užil.
Tricák se tváří, že začíná fungovat. Nevim na kolik procent, ale lepší se.


trénink 21. ledna - úterý

MMA

85 minut


Trénink ve znamení technik.
-útěk z vítězné
-z kříže různé srandy
- z bekmauntu
- útěk z trianglu

3x3 minuty MMA komplet sparing
Skvělé techniky. Dvě z nich jsem hned použil v boji, což je pecka.
Jakmile mám páru, jsem spokojen se svým bojem, jakmile mi dochází fyzička je všechno v háji a nezmůžu se na nic. Teď to šlo, ale fyzička mi nejvíc šla dolu.


Triceps dneska ozkouším a uvidíme, ale lepší je, otázka je jak moc. Nicméně alespon při boji mě neomezuje.
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: čt leden 23, 2020 10:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 22. ledna - středa

8 minut SCHODY

ČELNÍ DŘEPY - 5x60, 5x60, 3x3 s 70kg

BENČ S JEDNORUČKAMA - 10x14, 10x16, 10x18, 6x20, 3x24 (nene)
TLAKY NA RAMENA VE STOJE S RUČKAMA - 3x10 s 10kg

ZÁDA STAHOVÁNÍ KLADKY - 5x
superset tricák

BRADLA S DOPOMOCÍ STROJ
superset
SHYBY S DOPOMOCÍ STROJ

TRICEPS KLADKA - spousta lehkých sérií na prokrvení

TABATA BĚŽKY STROJ - 8x20 sekund

50 minut


Zničenej ze včerejšího MMA...
Testování tricepsu. Klasické tlačení ala benč, jednoručky stále nefunguje, ale je to o něco lepší. Kde se to zlepšilo markantně jsou různé variace stahování.Taky už jsem udělal hnusnej shyb, což mě předtím triceps nepustil. Takže protahujeme dále a snad to bude víc a víc ustupovat až bude ruka zase ok.
Sumarizace:
tlaky-triceps 50% procent
stahování-triceps - 75-80%

Ještě nedávno to bylo 40+40% procent cca
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: st leden 29, 2020 4:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 24. ledna - pátek

MMA

90 minut


Dobrej a výživnej trénink.
Lapy-různé variace a komba
Pak 2 techniky a dom.

Ještě po 3dnech mám zmrzačené předloktí z toho bouchání. Jeli jsme i to, že jeden drží velkej lap a druhej na něm klečí a řeže do něj, tak asi z toho :D



trénink 27. ledna - pondělí

ČELNÍ DŘEPY - 5x60, 5x3 s 70
ZANOŽOVÁNÍ - 3x
LÝTKA 3X

ROZPAŽKY - 4X
ZÁDA VESLICE - 4X
STAHOVÁNÍ KLADKY - 4X
PŘÍTAHY - 3X
TRICEPS - 5X

trénink trval 35 minut

Rychlovka. Neměl jsem čas.



trénink 28. ledna - úterý

MMA

65 minutek

Boxík. Kombinace-levá, pravá, zvedák. Levá, pravá, úhyby atd. asi 6x3 minuty
pak 3x3 minuty MMA sparingy s 3minuty mezitim pauza-šel jsem proti lepším a málem jsem zdechl na fyzičku.
Smrt.

PS: Tricák furt nefachá. Protahuju a snad se to bude lepšit. Další fyzio za cca 10 dní, tak snad budu vědět více zase.
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: pá březen 06, 2020 9:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 2. brezna - pondeli

ČELNÍ DŘEPY - 5x50 s 60kg
TLAKY S RUČKAMA V LEŽE - UP TO 5X32KG
nějaký srandy:záda, bicák, tricák, břicho kolečko


Chtěl bych si začít psát pravidelně zase log a tak jsem tady. Během toho měsíce co jsem nepsal jsem stihl být nemocný a být na dovolené .o) Ruka se zlepšila a už jsem na 32kg jednoručkách, ale normální síla jsou tak 46kg 5x, ale lepší se to. I když teda hooodně pomalu.

trénink 3. brezna - úterý

MMA

90 minut

Nácviky v postoji. Různé kombinace ala levá, pravá, úhyb a výjezd pravou, nebo různé variace s kopama.
Pak 5x3 minuty minut grappling.
Z grapplingu mám poměrně radost, je znát jak se tam lepším. Nicméně stále neumím pracovat z guardu a z pozic, kdy nejsem dominantní.

trénink 5. brezna - čtvrtek

MMA

75 minut

Nácviky v postoji. Různé variace ala pravá, levá, pravá, roundkick, přeskočit a další roundkick nebo kratší kombinace, ale spíš delší komba, kde jsem se do toho upřímně už zamotával.
Pak 5x3 MMA KOMPLET Postoj mi tradičně moc nejde, ale je to lepší než jenom box, kde jsem asi úplně nejhorší. Vždycky pobudu chvilku v postoji a pak soupeře hodim. Bohužel né vždycky se mi povede přechod z hodu, občas se mi tam nepodaří soupeře udržet a vstane mi. Dneska jsem hodil každého ze soupeřů, jelikož předminule se mi to úplně nedařilo. Šel i 115kg svaly tuk. Nicméně ten měl takovou sílu, že si se mnou na zemi házel jako s papírovým panákem a tak jsme byli za 15 sekund zase v postoji.Taky jsem jednoho šikovného kluka krásně uškrtil na rear naked choke, podařilo se mi hezky zaklesnout dole nohy a pak to krásně tahalo...
Krásnej trénink.
Fyzička stále totálně na hovno. zřejmě budu na ní muset makat i mimo MMA, jenže to mě moc neba .o) No něco vymyslíme.
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: po březen 09, 2020 3:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 6. března - pátek

4 MINUTY VESLOVÁNÍ
TABATA SKIERG (8 KOL)
TABATA ROZTLÁČENÍ TRENAŽERU (8 KOL)

DEADLIFT TRAP BAR - 5x60, 5x90, 4x3 s 110, 5x90
ZANOŽOVÁNÍ V SEDĚ - 4x
LÝTKA V SEDĚ - 4X
ŠIKMÝ BENČ S RUČKAMA - UP TO 30KG

doplňky: záda, biceps, triceps

TABATA ROZTLÁČENÍ TRENAŽERU (8 KOL)

čas: 65 minut


Celkem zmrskanej z MMA. To už v pátky bývám. Nicméně mé tréninky jsou většinou lehčího rázu, tak to tak neva. Navíc dokud nemohu pořádně benčovat tak je to nuda .o) takže jsem dal i trošku fyzičky před, protože pokud nejedu naplno, tak to moc necítím a nezvedám méně...
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: st březen 11, 2020 10:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 10. března - úterý

MMA

95 minut

Chtěl jsem jít v pondělí do posky, ale bolela mě hlava, tak až MMA v úterý.
Kombinace ve stoje
-leva, prava, uhyb, prava, preskocit, roundkick atd.
nebo pravej hak, na koleno, přejít do zadu za soupeře či jen pravý hák a hod atd...
pak 4x3 minuty sparing postj a 3 min mezi tim pauza (bylo nás hodně, tak jsme se střídali)
pak 2x3 minuty grappling

Fyzička standardně naprd, ale silově dobré. V postoji na hovno, ale je tam maličká změna k lepšímu. Více tam přemýšlím. V grappci se to lepší. Nebo to tam jsem schopen více pocítit...
Teď je tu koronavirus, tak uvidíme jestli mě žena pustí na trénink a nebo si budu blbnout venku .o))
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - DAVID.LOPAN - stařecké BJJ a vetchý pumping Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 80, 81, 82  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: