vlkův log - lepší už to nebude


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 149, 150, 151 ... 225, 226, 227  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> vlkův log - lepší už to nebude
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
cohen999


PříspěvekZaslal: po prosinec 30, 2019 6:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

@maciak O tazkych vahach sa nehadam, tie treba. Ale staci pozriet do Grimleyho logu a tvoja teoria o tehlickach pada ako domcek s karat. Mne bolo tiez tehlicky najlepsie vidiet v casoch najintenzivnejsieho bezeckeho treningu. Asi by sme sa mohli zhodnut, ze telesny tuk sa redukuje v kuchyni... ;)
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po prosinec 30, 2019 10:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
...ale niektore konkretne staznosti zdravotneho charakteru sa podozrivo casto opakuju... Judson to asi vymakol najlepsie, ak chces plazovu formu, tak odporucam inspirovat sa jeho logom. 😅

jo, to máš recht... něco už je polochronické, ale píšu si to jenom pro záznam... abych věděl, kdy to začalo a jak dlouho to trvalo... až to pak zpětně budu dohledávat :) ps: a Judsona sleduju... občas si člověk nevybere.

maciak napsal:
Mozno by nebolo zle si dat dva mesiace nieco od poliquina na styl structure balanc. Popracovat na disbalanciach a dat sa dokopy.

odpočívám už přes dva měsíce a na nápravu dysbalancí příliš nevěřím, tak teď musím přečkat, než se zase regenerace chytne a uvidím, jestli to příští rok ještě někam posunu ;)

Peter Ustinov napsal:
Pánové, z vlastní zkušenosti, BACHA NA TO!!!
Mít mladou ženu je vetší záběr než se zda!!!
Jednu takovou mam doma

tak my starší to víme... ale vy mladí si všechno musíte vyzkoušet na vlastní kůži
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po leden 06, 2020 10:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

6. ledna 2020, pondělí , Tři králové

Form Factory Václavák, já a Marťas - míjeli jsme se, 1. adaptační týden

Dřepy (low-bar, no belt): 10x5x120 kg, zapotil jsem se ke konci
Military press: 10x5x40 kg, dynamika

váhovka: 100 kg

v plánu jsou dva adaptační týdny, snad to bude stačit, a pak chci oprášit MiB I, abych se trochu vrátil do formy, zároveň chci do léta ubrat v pase, opasek 4. dírka by byl dobrý začátek. Marťas je pořád hubeňour, zařazuje teď různé kardio, skupinový trénink, pošilhává po vzpírání... z něho ještě něco bude ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út leden 07, 2020 11:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

7. ledna 2020, úterý

Form Factory Václavák, s Marťasem jsem se míjel akorát v šatně... ani jsem ho nepoznal, jak měl nabouchaný vršek :D, 1. adaptační týden

Bench-press: 10x5x100 kg, už by se o nějakém RPE dalo hovořit :)
Shyby (nadhmat, naširoko): 6x3+4x2.5xBW, tahal jsem, tahal... ale už pak nevytáhl

nohy po včerejšku žijou lépe než jsem čekal, ale Marťas říkal, že to teprve přijde třetí den :D taky včera dorazila zásilka suplementů, takže jsem hned začal "sypat", abych vylepšil regeneraci a urychlil návrat do formy. vyzkoušel jsem ochucené bcaa a to je bomba... nejenom, že to nechutná hnusně, ale dokonce to i chutná :D na druhou stranu je fakt, že ty neochucené už jsou teď vyloženě za babku, takže je ráno zamíchám do svého koktejlu, kde jsou další hnusné věci jako alavis, zasypu céčkem a neřeším.

dnes benčík, v plánu bylo 90 kg na rozhýbání, ale superego zavelelo naložit stovku, ať je to kulaté a že to nějak zvládnu... no zvládnul, ale v desáté sérii už to bylo tak RPE 9. cvičit s Ustinovem v librách, tak si naložím kulatých 200 a oba, já i superego, jsme happy :D

po tréninku sauna s výhledem na uklízečku... nebo uklízečka s výhledem do sauny? pokoušela se hadicí umýt podlahu ve sprchách a zároveň si nenamočit nohy v žabkách... připomínalo mi to epizodu Krtek a hadice :D dřep měla dobrý, atg, jak brala zavřené sprchové boxy zespoda... já pak šel do otevřeného, tak jsem ocenil, že můj vynechala a nevzala mě skotským střikem :D v sauně byl ještě jeden maník, co pořád chodil s ručníkem kolem pasu a když tam řádila uklízečka tak nevylezl, tak nevím, jestli nedostal úžeh nebo tak ;) mně stačí těch 10 minut, taky že nemám více času, a ta studená sprcha je pak fajn.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st leden 08, 2020 2:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

8. ledna 2020, středa

Form Factory Václavák, já a Marťas, 1. adaptační týden

Mrtvý tah (klasika, no belt): 10x5x140 kg
Incline jednoručky: 4x8x20 kg + 6x8x25 kg

fajn společný trénink, tím, jak jsme se po sériích střídali, tak mě Marťas hezky zničil :) tahy jsem si naordinoval lehké, protože jsem očekával, že to lehké nebude... nebylo. zvykat se musí postupně. raději bych tam viděl 160, ale na to se ještě musím adaptovat. hned ve třetí sérii jsem si rozmáčknul palec, nehtové lůžko, tak to dnes byly krev, pot a... slzy naštěstí ne. zkusil jsem to ignorovat a šlo to. pak jsme plánovali benče, Marťas klasické, já úzké... ale furt obsazeno, tak mě Marťas nalákal na jednoručky, které už jsem nejel ani nepamatuju, léta, proto jsem začal opatrně a chvíli trvalo, než jsem našel dráhu a synchronizoval pohyb, těch 25 mi pak pro dnešek stačilo. zítra, pokud se dostanu, tak něco lehčího.

ráno jsem zjistil, že to Marťas prorokoval správně... svalovka si dala dva dny načas, takže když jsem dnes přišel, tak jsem neudělal ani dřep... vlastně ani polodřep a za pomocí různých konstrukcí jsem se přidržoval a zvyšoval rozsahy pohybu než se všechno promazalo. staré železo.

na náramku jsem od včera zapnul trvalé monitorování srdečního tepu, tak jsem zvědavý na statistiky. blbý je, že si ho musím sundat, když si dávám na zápěstí bandáže. mám tam interval 10 minut, ale funguje to automaticky a při aktivitě je minuta, což je celý trénink. dají se podle těch peaků spočítat i série :D přes noc měří co dvě minuty a naměřilo mi to průměr 50 bmp, takže spoko. nejčastější a taky nejnižší hodnota tam byla 47, což beru jako bazální tep a jsem zvědavý jestli a jak se bude vyvíjet.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá leden 10, 2020 11:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

10. ledna 2020, pátek

Form Factory Václavák, sólo ranní trénink, 1. adaptační týden

Čelní dřepy (no belt): 10x5x100 kg OTM2
Biceps JČ: 5x8x15 kg

včera jsem nestíhal, sorry Marťas, doufám, že sis užil zumbu ;) dnes jsem přišel později, takže jsme se asi minuli, bylo málo času, tak jsem to vzal svižně, workout jsem zapnul až po zahřátí.

OTM2 dalo čelním dřepům nový rozměr... na nástup jsem si dával 10 sekund, po odložení, když jsem byl schopen zkontroloval časomíru, uběhlo dalších 25 sekund, takže do dalšího nástupu cca 85 sekund, po 4. sérii jsem pochopil, že to nestačím regenerovat, po 6. sérii mi došel kyslík a nestačil jsem to do další série vydýchat, po 7. sérii už se tepovce nechtělo pod 140 a pochopil jsem, že do každé další série už půjdu slabší a že končí legrace a začíná boj, tři série přede mnou. 10 sérií v čase 18:30 a musel jsem obsadit jeden stroj, kde se dalo sedět :) pak už jsem si dal jenom vypalovačku na bicáčky... v půlce 4. série jsem je ovšem spálil, nejsem dobrá kuchařka, tak jsem si musel na 5. sérii orazit. super rychlý trénink za 40 minut. analýzu náramku přikládám jenom pro ilustraci. prý 4 minuty VO 2 max :D

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po leden 13, 2020 7:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
pak chci oprášit MiB I


To je tá krutosť s 10x12, či si zle spomínam?
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)


Naposledy upravil decarabas dne po leden 13, 2020 9:23 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Artush007


PříspěvekZaslal: po leden 13, 2020 9:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
vlk# napsal:
pak chci oprášit MiB I


To je tá krutosť s 10x12, či si yle spomínam?


to je až ta dvojka.. :-) ještě si ji moc dobře pamatuju z loňska :-DDD
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po leden 13, 2020 4:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

13. ledna 2020, pondělí

Form Factory Václavák, sólo polední trénink, MiB 1A

Dřepy (low-bar, no-belt): 21x5x140 kg, a tohle můžu dělat celej den...

Váhovka: 101.5 kg, njn, mám hlad, jím

ráno jsem nevstal, sorry Marťas, bylo to v plánu, ale princezna onemocněla, dlouhá noc, kvalita spánku nevalná... a když jsem si mohl přispat, tak jsem si přispal, ať ještě něco doženu.

během dopoledne mě napadlo, že jeden adaptační týden stačil a nebudu to zdržoval. blbý nápad. jsem pochopil po 4. sérii. po 6. sérii cítím jak stéká pot. 10. sérii jsem zvládl v čase 24 minut a všechno je mi jedno. po 12. sérii sedám na nedaleký incline press s tepovkou VO2 max. každá další série už se vleče. záda žebrají o pussy-pad. při 17. sérii mi teče do bot, obrazně, na páté opáčko si musím orazit a je z toho RPE 10. u 19. série už si musím orazit poslední dvě opáčka a pauzy značně narůstají. na 20. sérii je dobré, že pokud ji dám, tak už mi bude scházet jenom jedna. na 21. sérii je blbé, že pokud ji nedám, tak je celý effort... nevím, jak jsem ji dal, ale byl jsem rád, že mi před sérií nikdo neplácal po ramenou, protože by mě zbořil na kolena. dřepy jsem končil v čase 1:08, pak už jsem musel jít. odešel mi střed těla, pak záda a pak už ani nohy nechtěly zvedat. pokud neproběhne turbo adaptace, tak příští týden skončím někde v půlce brodu. asi to bude i PR na objem na téhle váze. co si pamatuji, tak jsem chodil v součtu max 50-60 opáček. ale na téhle váze to nemá větší význam. zítra mi trénink nevychází, takže až středa. snad i ráno.

decarabas napsal:
To je tá krutosť s 10x12, či si zle spomínam?

jak píše Marťas, to už je dvojka pro pokročilé

Artush007 napsal:
to je až ta dvojka.. :-) ještě si ji moc dobře pamatuju z loňska :-DDD

to věřím, válčil jsi dlouho, válčil jsi statečně ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: po leden 13, 2020 6:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ta dvojka vyzera neskutocne, raz vzivote by som to chcel dat ale... ja nedam ani 10 opakovani naprazdno :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
WildOrchid


PříspěvekZaslal: po leden 13, 2020 10:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ze zacatku to vypadalo jako medved, ale 21 serii? Coze? Kdo vymyslel neco takovyho? Je to nekde "cerny na bilym"? :D
Medved mi teda docela zafungoval v treninku...
_________________
Zij taky, aby se tvi pratele zacali nudit az umres.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
vlk#


PříspěvekZaslal: út leden 14, 2020 12:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

maciak napsal:
ta dvojka vyzera neskutocne, raz vzivote by som to chcel dat ale... ja nedam ani 10 opakovani naprazdno :)

proto se začíná na 12... aby sis zvyknul :D ono to taky asi není program pro Tebe... svalové hmoty máš hromadu... na druhou stranu... Danku to taky lákalo a když cvičíte spolu, tak by to bylo ideální, protože tenhle program je nejlepší ve dvou ;) a navíc začít v lednu, protože je dlouhý, jsou tam deloady a po něm by měl být peak.

WildOrchid napsal:
ze zacatku to vypadalo jako medved, ale 21 serii? Coze? Kdo vymyslel neco takovyho? Je to nekde "cerny na bilym"? :D
Medved mi teda docela zafungoval v treninku...

to je taková nostalgie... náš první program, co napsal Magumi, podzim 2015, to už jsme spolu půl roku cvičili a Magumi je takový systematický a teoreticky vybavený, tak nás chtěl někam posunout :) a já jsem teď v podobné pozici, od půlky října jsem pořádně nemohl cvičit a vůbec celá druhá půlka loňského roku nestála za moc, takže se mi hodí něco do začátku ;)

21 sérií vypadá hodně, ale jsou to jenom pětky, takže za hodinku máš hotovo. samozřejmě pokud člověk ještě není ready na základní váhu nebo si ji blbě nastaví, tak si to pak prožije podobně jako já včera :D ale to se snad poddá a příští týden už "jenom" 19 sérií ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: út leden 14, 2020 6:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Danka to chce strasne ist lebo ze konecne sa poriadne namaka ale toto neni prenu, neuregenerovala by to s jej kalorickym prijmom (cca1800-2200 kcal) natoto by potrebovala aspon 3000kcal a to by potom stale omazdrovala ze je moc svalnata a do nicoho sa nezmesti.
Ja mam problem s takym poctom opakovani v serii lebo neviem udrzat techniku pri 5 a viac opakovaniach a vzdy si nieco natiahnem alebo zapalim. Ale raz by som to rad dal, ta rpacovan kapacita na konci takehoto cyklu musi byt brutalna
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st leden 15, 2020 3:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

15. ledna 2020, středa

Form Factory Václavák, já a Marťas, MiB I, 1B

Bench-press: 21x5x100 kg
Shyby (nadhmat, naširoko): 5x3xBW, nešlo to, tak jsem toho nechal

že to nebude legrace, jsem tušil předem. je to jiný zážitek než dřepy. u dřepů jsem měl problém s okysličováním krve a s regenerací svalů mezi sériema. dřepy mě vyždímaly komplet. na baterii blikal poslední dílek červeně. benče jsou lehčí. nebyl by problém dělat kratší přestávky. tepovka šla nárazově do 130, průměr kolem 100. úplná pohoda. pracovní objem řádově nižší. ale... na benči pracuje menší svalová skupina a dá se snadněji utavit. na benči mě limituje síla resp. výdrž této síly. po pár sériích už jsem věděl, že to přijde. že svaly vyčerpám a to páté opáčko mě zavalí. jenom jsem nevěděl kdy. držel jsem nástupy kolem 2 minut a pozoroval, jak to páté opáčko s každou další sérií zpomaluje...

*** vsuvka: po 12. sérii jsem se opět prošel, podívat se na Marťase, jak mu to trhá... pěkně! no a během té minuty a půl, než jsem se otočil, mi nějaký maník skoro stihnul rozebrat činku :D prý "já jsem vás tady neviděl". sorry, ale vedle lavice leželo magnézko a bandáže, činka byla naložená a já jsem byl pryč minutu, když začal rozebírat. moh se zeptat borců vedle, jestli tam někdo necvičí. později jsem ho prokouknul... šel vedle na decline benče, naložil pade, něco odcvičil, pak se uvolnil druhý benč, tak nechal naloženo a šel na benč, naložil čtyřicet, něco odcvičil, nechal naloženo a šel na jednoručky... takový ten mistr "po sobě neuklízím" a "naložená činka s věcma kolem, ještě neznamená, že tam někdo cvičí"... přitom kdyby se chtěl střídat, tak v pohodě. konec vsuvky. ***

zpomalovalo to až do 18. série, kdy jsem po čtyřech opáčkách musel nahoře zastavit a doufal, že si trochu orazím a dám páté. efekt ovšem nebyl znatelný a bylo to RPE10. Marťasovi pak říkám, Houstone, máme problém... Marťas by i spottoval, ale musel už jít. což bylo ok, tyhle série tam buď jsou... nebo nejsou. navíc, když za sebou člověk nikoho nemá, tak prostě musí :) tak jsem si orazil, šel na 19. sérii a páté opáčko byl takový grind, že jsem byl rád, že jsem si v zádech nic nenatáhnul. ovšem teď to byl větší problém. ale zkusit jsem to musel. vytáhnul jsem tajný trumf a ovázal si kolem zápěstí bandáře. soustředil se na setup a 20. sérii dal zhruba stejně dobře jako 18., tedy nadoraz. ok, teď ještě jednu. dal jsem dlouhou pauzu až bylo zřejmé, že lepší už to nebude, bandáže na zápěstí... a páté opáčko jsem pravou rukou nedokázal dotlačit, tak jsem očima rychle hledal zarážku, abych se ujistil, že je osa dost vysoko a můžu ji odložit. uff, nemusel jsem rolovat ;) prvních 10 sérií bylo za 20 minut, zbytek i s dlouhýma pauzama přes 30 minut. příští týden musím lépe takticky.

maciak napsal:
Danka to chce strasne ist lebo ze konecne sa poriadne namaka ale toto neni prenu, neuregenerovala by to s jej kalorickym prijmom (cca1800-2200 kcal) natoto by potrebovala aspon 3000kcal a to by potom stale omazdrovala ze je moc svalnata a do nicoho sa nezmesti.
Ja mam problem s takym poctom opakovani v serii lebo neviem udrzat techniku pri 5 a viac opakovaniach a vzdy si nieco natiahnem alebo zapalim. Ale raz by som to rad dal, ta rpacovan kapacita na konci takehoto cyklu musi byt brutalna

tak to přeji Dance, aby Tě přemluvila, protože ona by to dala :) na ty počty opakování i objem by se rychle adaptovala, není takový Hulk, jako Ty :D taky proto jsou pouze 2 (!) tréninky týdně, aby nebyl problém s regenerací. a každý, kdo to cvičil, si ještě přidával doplňkové lehké tréninky ;) s regenerací by problém neměla.

problém je délka tréninku... zpočátku i přes dvě hodiny čistého času. ale ten jsme v tu dobu měli. a samozřejmě by něco nabrala. přes stehna určitě. proto taky tenhle trénink :D kalorie by zvládla, v tomhle je zkušená... a že by se nevešla do věcí... ale zase ty křivky ;)

a Tobě by to možná taky prospělo... musel bys aktivovat spořič energie a na ty úvodní tréninky se více zklidnit ;) s tou pracovní kapacitou máš pravdu... jsou tam kritické tréninky 6., 9., 13. a 16. týden, tj. maximálky pro daný počet opakování. ostatně zhruba ve třetině cyklu už si všichni, co do toho šli, začali dělat objemové osobáky :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá leden 17, 2020 2:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

17. ledna 2020, pátek

Form Factory Václavák, Marťas končil kardio a měl tento týden taky dost :) MiB I, 1C

Mrtvý tah (klasika, trhačky): 11x5x160 kg (4x belt + 7x no belt)

původní plán byl 11 sérií... s touhle základní váhou a v prvním týdnu bez kondice by byl vyšší počet nonsense. plán se rozplynul v 5. sérii, kdy jsem dal pouze 2 opáčka a pud sebezáchovy velel nechat to ležet. celkem problém. orazil jsem si, zkusil to znovu, a 3 opáčka. to by spolu, při troše dobré vůle, vydalo na pátou pětku. ale podíval jsem se na hodiny, času dost, orazím si, a zkusím tu pětku ještě vcelku. aby to bylo poctivých 5x5. opasek jsem nechal ležet, kazí mi dráhu (= neumím to s ním) a tu pětku jsem vygrindoval. hotovo. sednul jsem na nějaký incline press a v duši měl klid a mír... až po dlouhé době jsem se podíval na hodiny, času ještě dost, co kdybych zkusil ještě jednu... šlo to špatně, ale šlo to. a když jsem pak znovu dosáhnul nirvány, tak jsem zkusil další... v čase 1:15 jsem dokončil 11. kompletní sérii a řekl si, že to pro dnešek stačí. jak na tohle druhý týden navážu... to nevím. trhačky asi byly dobrý nápad, ale jinak mi zdevastovaly zápěstí a taky jsem nedržel osu v rovině.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 149, 150, 151 ... 225, 226, 227  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: