Máčův kondiční log


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 168, 169, 170 ... 232, 233, 234  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Máčův kondiční log  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Máčův kondiční log
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Máča


PříspěvekZaslal: ne červenec 05, 2020 7:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

sobota:
Půlmaraton UH
1:44:44 - 22km
Tak včera jsem si po roce střihl půlmaratonek a naprostá paráda!!
Šel jsem do toho s cílem hlavně doběhnout a pokud by to bylo v lepším čase než vloni (1:57) tak by to bylo super.
Ale realita naprosto překonala moje očekáváví, zlepšení o 12 minut bych nečekal ani ve snu!!Opět se mě potvrzuje že se zbytečně podceňuju..
Od cca 7km do 11 přišla trochu krize a pochyboval jsem o sobě jestli vůbec doběhnu, ale na 11tém jsem dal na občerstvovačce meloun a banán a naprosto mě to nakoplo a od té doby se běželo parádně a lehce
Je celkem příjemné zjištění, že když se mě zdá že to nejde a mám krizi a víc než půlku ještě před sebou, že to nemusí být postupně jenom horší ale dá se celkem lehce zahnat dávkou cukrů, (potom ještě na 18 pár hroznových cukrů).
Takže jsem byl opravdu nadšený a po doběhu jsem měl ještě dost energie a klidně bych mohl běžet i dáal.
Fakt by mě celkem zajímalo, kolik bych byl ještě schopný zvládnout.

Takže tak a letos bych chtěl dát ještě minimálně 1 - Zlínský
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: po červenec 06, 2020 7:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kolo
4:17 - 1O1km PR NA VZDÁLENOST UB-UH-Starák-Napajedla-Otrokovice-Kvasice-Kroměříž-a zpět
Tak jsem se nahecoval a zkusil to na osobáček na ujetou vzdálenost, 100 kiláků jsem ještě nikdy neujel, no a dal jsem to a navíc s přehledem.Bylo to lehčí než jsem čekal , nebyla ani žádná krize (narozdíl od předchozích pokusů na této trati, kdy pokaždé na cestě zpět přišla a většinou i dost velká..
Dneska nic jelo se celou dobu lehce a byla to krásná vyjížďka.
Přičítám to hlavně tomu, že jsem narozíl od předchozích případů na této trati doplnoval víc energie, dal jsem proteinovou tyčinku na 50tém a pak ještě na 80tém km a fakt mě to dodalo dost další energii a šťávu plus ještě ionťák v průběhu popíjel.
Dřív jsem si bral jenom iont a hroznové cukry což bylo očividně málo, ty tyčinky ideál - radost..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2020 6:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh
57 minut - cca 11,5km Brod-Újezdec chata-Brod
Stehna sice tuhé (to se dalo asi čekat po sobotním půlmaratonu a včerejší stovce na kole), ale šlo to celekm pěkně.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: st červenec 08, 2020 6:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

shyby/kliky
shyby-60x (střídavě nadhmat,podhmat,paralelně-po 5-9op. ráno-nadhmat-9x, podhmat-9x)
kliky-200x (š/ú) (52,31,32,28x ráno-54x)
dřepy-30,28,27x
spodní záda planky balon - 7 sérií
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: čt červenec 09, 2020 6:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh
59:40 - cca 12km intervaly lapač ovál
v průběhu bylo:
4x800m interval (se 400m meziklusem) - čas intervalu cca kolem 3:20
2x400 m interval (400 m meziklus) čas:1:40


Tak trochu mě nahecoval i Grimley a odhodlal jsem se po nějaké době k intervalům na dráze, které teda zrovna moc v oblibě nemám, ale nakonec dobrý, čekal jsem to horší.
První dvě osmistovky na pohodu, třetí a čtvrtá už o něco těžší,ale furt celkem dobré, žádná vyložená hrůza.
Až ty dvě čtvrtky už teda trošku bolely
Nakonec výběh domů s jedním výživným kopečkem nakonec.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: so červenec 11, 2020 6:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pátek:
Plavání
40 minut - 1250 metrů (250 prsa-400kraul-250 prsa-350 kraul)

Tak po dlouhé plavecké pauze cca 4 měsíce zaviněné coronou jsem to šel poprvé zkusit a kupodivu to šlo pěkně.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: ne červenec 12, 2020 6:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh
1:32 - cca 18,5 km Brod-Šumice-Brod
3lo to pěkně, až na to, že mě zhruba od půlky začalo bolet pravé lýtko.Běžet se s tím dalo, bylo to takové jakoby tuhnutí, podobně jako v úneru, kdy mě to vyřadilo na pár týdnů z běhání.
Teď při chúzi lýtko pořád cítím (takový jakoby tah), doufám, že nebudu muset dávat od běhu pauzu sakra..
Uvidím no ,ale mám trochu obavy, že to tak dopadne..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: po červenec 13, 2020 6:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cviko doma
shyby-62x (nadhmat-8,6,5,5,4x podhmat-6,5,5x ráno nadhmat-9x podhmat-10x)
kliky-200x (š/ú) (53,33,34,28x ráno-54x)
dřepy 17kg činka-5X12
zadní kliky-25x
břicho natahování nohou vleže na zádech - 5,4,4x každá noha

Jinak lýtko pořád při chůzi cítím, není sice ostrá bolest ale není to ani bez bolesti, takže rozum mě říká dát fakt od běhu pauzu dokud to bude při chůzi cítit, tak uvidíme jestli to vydržím.Tento týden se pousím a příští asi pojedu ještě na jednu dovolenku tak to by byla taky pauza ještě no a po návratu doufám, že by to mohlo být už OK..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: út červenec 14, 2020 6:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

PLAVÁNÍ
40 MINUT - 1300m
250 prsa-400kraul-250prsa-400kraul
šlo to dobře, fajné:-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: st červenec 15, 2020 6:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kolo
1:45 - 43km Brod-Kunovice-Brod-Ujezdec- brod
Dnes po práci, takže jenom kratší trasa ale fajnovic..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: pá červenec 17, 2020 5:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Plavání
40minut-1250m kraul/prsa na střídačku poměr přesně nevím cca 50 na 50

Tak a zítra odlet na týden na Rhodos, takže pauza, jenom žranice a chlastání v rámci all inclusive když jsem na dovolené tak fyzickou aktivitu neprovozuju, jenom odpočinek..po návratu zase pojedu dál.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: po červenec 27, 2020 6:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh
53:00 - cca 11km kolem Brodu
Tak po týdenní dovolené plné obžerství a doslova chlastání (3?5 kilo nahoře za týden.. ) zase začínám.
Pocitově to šlo strašně těžce, jakoby by byla pauza od běhu dva měsíce a ne týdny, ale snad to půjde postupně rychle zpět k normálu (čas cca stejný jako standardně na této trati).
No a ve čtvrtek jdu ke kožní na výsledky stěrů z tváře kde jsem měl (možná pořád mám zlatého stafilokoka), takže pokud to bude špatné, tak mě hrozí na 6 týdnů ATB Což by asi znamenalo velké omezení ve sportu, tak tajně doufám, že to nebude potřeba no, ale spíš bohužel asi jo, což by bylo dost na hovno..uvidíme no.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: út červenec 28, 2020 6:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kolo
3:40 - 81km Brod-Šumice-Nezdenice-Loz-Nivnice-Dol němčí-Hluk-Ostrožská-Kunovice-BROD
CELKEM JSEM SI I MÁKL, HLAVNĚ ZÁVĚREČNÝ KOPEC BYL UŽ NA KREV, ALE JINAK SE JELO KRÁSNĚ.

No a jeste pro info z trosku jineho soudku:
Pro zajimavost jsem si udelal soucet a ta tydenni dovolenou jsem vypil 111 krdnotek alkoholu!!!

Bylo to hlavne proseco,vino,aperol a pivo...za jednotku beru 2dc vina nrbo oroseca a 0,5l piva..tak nevim jestli mam byt sebe pysny nebo se prihlasit do odmastovny
Kamse hrabe Cohen
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: st červenec 29, 2020 6:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh
1:08 -cca 14km Brod-Veletiny (benzinka)-Drslavice
Tak dnes to bylo čisté utrpení, šlo to strašně.
V plánu bylo původně 16 km, ale nakonec jsem dal jenom 14 a to ještě od 12tého indiánským během
Už od začátku jsem poznal a tušil, že to bude bída a taky že jo.Běželo se pocitově strašně těžce, stehna jak z betonu a i dechově to byla bída a navíc bylo strašné dusno.Kupodivu tempově to bylo dobré, až nečekaně, ikdyž pocitově jsem běžel pomalu, hodinky říkali něco jiného..
Na osmém km jsem tradičně na benzince dal pauzu na pití a cukry, byl jsem totálně zpocený doslova jak ze sprchy (možná i proto nohy tuhly - úbytek minerálů??těžko říct..) a zkusil jsem vyběhnout na cestu zpět ale tušil jsem že dalších 8 už nedám, a taky že jo.
Domů jsem tak tak došel, doplazil se..totální slabost

Asi je to i daň za týdenní chlastání a válení se na dovolené, ale co to se prostě občas stane, že to nesedne, věřím, že to bude brzo zase OK.
hOLT JSEM SI TO DNES PROTRPĚL NO..NENÍ KAŽDÝ DEN POSVÍCENÍ, ASPON MÁM DOBRÝ POCIT Z TOHO, ŽE JSEM Z TOHO FAKT VYMÁČKNUL CO SE DALO. [/i]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: pá červenec 31, 2020 7:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

čtvrtek:
Plavání
40minut - 1350 metrů 250 prsa - 400 kraul - 250 prsa - 400 kraul - 50 prsa
Plus si dávám každé ráno 50-90 kliků a 15 - 20 shybů jako takovou řekněme ranní rozcvičku, ale to ani nepíšu..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Máčův kondiční log Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 168, 169, 170 ... 232, 233, 234  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: