vlkův log - lepší už to nebude


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 153, 154, 155 ... 225, 226, 227  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> vlkův log - lepší už to nebude
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vlk#


PříspěvekZaslal: st prosinec 30, 2020 6:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

středa, 30. prosince 2020

prochajda po Praze, 10.5 km, tempo průměr 5.5 km/h, tepovka průměr 113

chtěl jsem to držet v zóně spalování tuků a podle náramku se povedlo, 1 h 24 min. spalování.

pohled na Týnský chrám ze Staromáku... napózovat tam to ptactvo dalo fušku
[/img]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá leden 01, 2021 8:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

čtvrtek, 31. prosince 2020

volno, alkojednotky, jak píše Cohen: 6 (t6, m8), byl Silvestr, tak jsem se rozšoupnul, do půlnoci dvě plechovky Pislner, po půlnoci Bohemka Prestige Brut (když už český sekt, tak tento) a pak moravský Tramínek PS. ty dvě další jednotky v rámci měsíce jsou vánoce, Vinohradská 11°.

pátek, 1. ledna 2021

novoroční turistika 5 km, lehčí, leč blátivý terén... Vinořský park
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: pá leden 01, 2021 9:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

@vlk . 8 alkojednotiek za mesiac? No bud ma chces iba sprosto provokovat, 😂 alebo si si ich zacal zapisovat z jedineho pre mna ospravedlnitelneho dovodu, a to, ze ti zena vycita, ze pijes alkoholu malo a potrebujes sa zlepsit. 🤷😁🍻
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: so leden 02, 2021 5:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

sobota, 2. ledna 2021

jednoručka tlaky ve stoje 10x 20 kg, jenom 3 kola

cohen999 napsal:
@vlk . 8 alkojednotiek za mesiac? No bud ma chces iba sprosto provokovat, 😂 alebo si si ich zacal zapisovat z jedineho pre mna ospravedlnitelneho dovodu, a to, ze ti zena vycita, ze pijes alkoholu malo a potrebujes sa zlepsit. 🤷😁🍻

a vidím, že ses chytnul kdysi mě to u tebe v logu zaujalo a ptal jsem se na ten formát, pak jsem si říkal, že bych to mohl taky zapisovat a sledovat impact na cvičení, protože ten tam zjevně od určité míry bude, a taky abych získal přehled, protože některé subjektivní dojmy mohou být výrazně odlišné od reality tak jsem si to zkusil nanečisto, nezapisoval tady do logu, a zjistil, že to ani zapisovat nemůžu, že to je na protialkoholní léčebnu. ale myšlenka je správná, zápisky jsou velmi dobrý hlídač. čehokoliv. chtělo to trochu času, jako spousta dalších věcí, která mi trvá, ale snad už jsem ready zapisovat. a získávat další tvrdá data

hodně mi pomohl chytrý náramek, sledování spánku a měření tepu. náramek mimo jiné počítá klidový tep, bdělý stav bez pohybu, zhruba odpovídá probuzení. v mém případě bez alkoholu a bez stresu kolem 51 bpm, běžně v rozmezí 49-54 bpm, s alkoholem 5-10 jednotek v rozmezí 58-65 bpm. v průměru mi to dávalo +18 % tepovky, statisticky významný rozdíl a na kvalitě spánku a regeneraci to bylo znát. takže když se ráno probudím a vidím klidovku 55+, tak buď vím proč, nebo očekávám nemoc.


Naposledy upravil vlk# dne ne leden 10, 2021 11:46 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: so leden 02, 2021 8:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

@vlk . ja sa na haciky chytam rad! 😁 tvrde data su dolezite, ale netreba sa na ne upinat za kazdu cenu. Meral som si dnes tlak a tep a vyslo mi 107 na 70, co je priam ideal. Tlakomer vsak meral aj tepovku, ktoru som mal 79bpm 😂 hodinku po troch kilakoch v kopcoch. Na porovnanie si meral oba udaje aj svokor (65), ktory nepije menej ako ja 😅 a vysli mu oproti mne udaje +20 na oba tlaky. Ale tep mal ako mladik, 59bpm... keby si tie udaje pozrel nezainteresovany clovek, asi by sa z toho nevysomaril. 🙃
A som rad, ze si alkojednotky bude zapisovat aj niekto iny, uz som si tu pripadal trosku ako exot... 😂
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: so leden 02, 2021 9:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja dávam denne jeden rum večer, no .
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po leden 11, 2021 12:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

sobota, 9. ledna 2021

chůze 9.5 km

alkojednotky: 3 (t3, m3), pivo Zichovec 12° Robin a 12° Mosaic, pošmáknul jsem si, klidový tep ráno okamžitě 56 (vs 51 normál), nechápu

neděle, 10. ledna 2021

chůze 7.5 km

cvičení letos zatím nic, zaměřím se aspoň na redukci tuků, tam už je to kritické, zvláště s viscerálním tukem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út leden 12, 2021 9:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

@vlk . na meranie ranneho tepu som rezignoval uz davno 😅 Visceralny tuk si davas aj niekde merat, alebo len predpokladas, ze ho mas vyssi a preventivne si navysil lahke kardio?
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: ne leden 17, 2021 7:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

úterý, 12. ledna 2021

chůze 4 km, napadl sníh, nápad na procházku měli snad všichni

alkojednotky: 1 (t1, m4) Irsai, maďarský, voňavý, ale jinak průměr

sobota, 16. ledna 2021

bobování 7 km, běhal jsem z kopce a chodil do kopce, rozlámaný jak pastelky

alkojednotky: 3 (t4, m7), 2x Rýnský ryzlink PS, zklamal, 1x Absinthe Žufánek, nezklamal :)

neděle, 17. ledna 2021

bobování 3 km, už jsem neběhal, ani tolik nechodil

je to slaboučké, k cvičení se nedokopu, ale pobyt na čerstvém vzduchu, i když teď mrzne, je příjemný. kalorie jsem zase doplnil. o víkendu jsem dojídal zbytky z mrázáku... půlka kačky, bramborový knedlík a červené zelí :)

cohen999 napsal:
@vlk . na meranie ranneho tepu som rezignoval uz davno 😅 Visceralny tuk si davas aj niekde merat, alebo len predpokladas, ze ho mas vyssi a preventivne si navysil lahke kardio?

ta klidovka není úplně ranní tep, počítá se to a je to zhruba průměr spánku... proto, když to takhle vyskočí, tak je to podobně znát i na kvalitě.

no a viscerální tuk... používám už pár let chytrou váhu, sice je to jenom "nějaké" číslo, ale na relativní srovnání v průběhu let to stačí, takže za a) váha b) pásek c) vidím.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st únor 03, 2021 1:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pondělí 18. ledna 2021
chůze 2 km, večerní procházka
úterý 19. ledna 2021
nic
středa 20. ledna 2021
chůze 4 km, večerní procházka
čtvrtek 21. ledna 2021
nic
pátek 22. ledna 2021
nic
sobota 23. ledna 2021
chůze 9 km, Prahou
neděle 24. ledna 2021
nic

pondělí 25. ledna 2021
nic
úterý 26. ledna 2021
nic
středa 27. ledna 2021
nic
čtvrtek 28. ledna 2021
nic
pátek 29. ledna 2021
nic
alkojednotky: 3 (t3, m10), pivovar Permon Sokolov, PIPA, PAPA, Sherpa, dobré, voňavé
sobota 30. ledna 2021
chůze 9 km, Prahou
alkojednotky: 1 (t4, m11), plznička, mrzlo, takže nezteplala
neděle 31. ledna 2021
chůze 8 km, Prahou

pondělí 1. února 2021
nic
pondělí 2. února 2021 , Hromnice
nic
alkojednotky: 2 (t2, m2), Cabernet S. FR, měl být dobrý, ale průměr, holt supermarket

Váhovka: 97.5 kg

cvičení nic, radši nekomentovat, přesměroval jsem se teď na duševní stravu, v lednu Udemy Business, od února máme v práci LinkedIn Learning, taky je tam toho hromada. váhovka šla během ledna dolů jenom o půl kila, plánoval jsem dvě, málo pohybu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: ne únor 07, 2021 11:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

středa 3. února 2021
nic
čtvrtek 4. února 2021
nic
alkojednotky: 1 (t3, m3), absinthe Žufánek
pátek 5. února 2021
nic
alkojednotky: 2 (t5, m5), Permon pšenice a PIPA

sobota 6. února 2021

6 hodin třídění dokumentů v rámci debordelizace... odvařil jsem si záda a veškeré další ohýbání nahradily podřepy

alkojednotky: 2 (t7, m7), Permon PAPA a Sherpa

neděle 7. února 2021

7 km zimní radovánky, nejprve jsem tahal boby do kopce, abych se zahřál, pak jsem se věnoval kryo-chůzi

žádný progres ve cvičení, stravě, pohybu. dokud nebudou fitka, jsem ztracený případ.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: čt únor 11, 2021 7:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

11. února 2021, čtvrtek

1.
bulharské dřepy, 10x 20 kg
kliky 20x
leh-sed 10x
2.
bulharské dřepy, 10x 20 kg
kliky 20x
leh-sed 10x
3.
bulharské dřepy, 10x 20 kg
kliky 20x
leh-sed 10x

dával jsem si pauzy mezi cvikama na vydechnutí, protože představa super-sérií jako doposud, které mě na 4-5 minut odvaří, mě stresovala. šlo to dobře na to, že jsme začal tam, kde jsem skončil, ale už po prvním kolem jsem se klepal, tak bylo jasné, že pět kol by byla tortura a zítra zaručená svalovka, tak jsem dal kompromis a snad časem přidám. akorát kolena teda děsně vrzala, tak snad to chtělo jenom promazat.

alkojednotky: 0 (t0, m7)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po únor 15, 2021 12:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

12. února 2021, pátek

kryo-chůze 7 km, venku -10, cestou tam proti mírnému větru to bylo krušné

alkojednotky: 3 (t3, m10), 3x Únětice 12°, obyč nefiltr pitelné

13. února 2021, sobota

zimní procházka 4 km

alkojednotky: 5 (t8, m15), svařák, 3x Únětice 10°, Žufánek

14. února 2021, neděle

procházka na ledě 3,5 km

váhovka: 97 kg, přes den to držím, ale ty víkendové večery u filmů...

cvičení nic, z toho čtvrtka mám svalovku na hamstringy, že každé dosednutí je očistec. raději jsem hodně volného času trávil venku, kdo ví, kdy tu zase bude taková zima.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po únor 15, 2021 7:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

@vlk . co dobreho od Zufanka? 😁 S tym uzivanim si zimneho pocasia mas ale pravdu, ja to mam tiez tak, len to nezapisujem, aby som nestratil prehlad. 🍻
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: po únor 15, 2021 6:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Docela by mě zajímalo, co znamenají ty alkojednotky? Chápu, že nejspíš jedno pivo nebo panák je jedna jednotka, ale co znamená to např. t8 m15?
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 153, 154, 155 ... 225, 226, 227  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: