Máčův kondiční log


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 180, 181, 182 ... 232, 233, 234  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Máčův kondiční log  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Máčův kondiční log
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Máča


PříspěvekZaslal: čt únor 18, 2021 7:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh
53 minut - cca 10,5km kolem Brodu
Šlo to hezky, lehce, i počasí super - že by první záblesk jara?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: pá únor 19, 2021 6:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cvičení
kliky/shyby
kliky-195x (52,32,33,28x ráno-50x)
shyby-60x (nadhmat-6,5,5,5,4x podhmat-6,5,5x ráno nadhmat-9X, paralel-9X)
zadní kliky-30x
spodní záda planky-7 sérií
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: so únor 20, 2021 5:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh
1:32 - cca 18,5km Kunovice-Kostelany-Starák-UH-Kunovice (plus po kunovicích)
Tak dneska to šlo fakt super (až na tu mlhu jak mléko - na kochání to fakt nebylo), dal bych v klidu i víc.Fakt se musím někdy hecnout a zkusit aspoň tu 25tku..už se moc dlouho držím na těch 18-19...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: út únor 23, 2021 6:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh
46:50 - cca 9,5km kolem Brodu (kopec - kolem Karla)
v průběhu 3x interval cca 2 minuty plus závěrečný kopec "za odměnu" - ten mě vždycky spolehlivě dorazí
Ale fajn, dnes mě od rána píchalo v žebrech (občas to mívám - asi následek covidu ještě) tak jsem měl trochu strach co to bude dělat při běhu ale kupodivu uplně OK - bez bolesti.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: st únor 24, 2021 6:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cvičba
kliky/shyby
kliky-195X (52,32,33,27x ráno-51)
shyby-58x (nadhmat-6,5,5,5,4x podhmat-6,5,5x ráno nadhmat-8X paralel-9X)
dřepy 17 kg činka-4x15
zadní kliky-33x
břicho plank balon - 5x
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: čt únor 25, 2021 7:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh
58:30 - cca 12km kolem Brodu (pepčín,zbrojovka schody, sídliště)
Bylo super počasí, letod poprvé v kraťasech (kdo by řekl, že to bude už v únoru ), běželo se fajn, v průběhu klasicky pár kopečků plus jedny delší schody.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: pá únor 26, 2021 6:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cvičba
shyby/kliky
shyby-60x (nadhmat-8,6,5,5,4x podhmat-6,5,5x ráno nadhmat-8X paralel-9X)
kliky-193x (50,32,33,27x ráno-51X)
zadní kliky-30x
dřepy-3x20 (jenom taková lehká šolíchačka před zítřejším dlouhým během)
spodní záda planky balon - í sérií
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: so únor 27, 2021 7:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh
1:38 - cca 19km Brod-Nivnice-Brod (cyklo pepčín)
Šlo to pěkně dnes,trošku jsem to teda natáhl na nějakých slabých 20..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: ne únor 28, 2021 5:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cvičení
kliky/shyby/dřepy - 4 kola
kliky-51,33,35,27x
shyby nadhmat-8,7,6,5x
dřepy-38,35,32,30x


kliky-30X
shyby-nadhmat-4x paralelně-5,5x podhmat-5,5x

břicho svíčka-5X10

Tak po dlooohé době jsem měl nealko víkend tak jsem toho aspoň využil a místo obvykle volné neděle si ráno nalačno zacvičil.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: út březen 02, 2021 5:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh
1:00 - cca 12km Brod-Újezdec chata-Brod (cesta tam městem, zpět sídlištěm)
Šlo to tak nějak průměrně, ani né extra lehce ani těžce:-) ale počasí luxusní
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: st březen 03, 2021 3:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh
58:00 - cca 12km Lapač (stadion)
intervaly: 3x 1000metrů
rozklus 2km + výběh na lapač,
1. interval: 3:40 min (po - chvilku pauza)
meziběh (nevím přesně už kolik - 4-5 kol)
2.interval: 3:50
meziběh (zas nevím kolik kol :-) )
3.interval: 4:02
zbytek výběh

Tak šel jsem neobvykle druhý den po sobě páč zítra nemůžu, tak jsem trochu čekal co to udělá:-)
A dobré celkem no..
Věděl jsem, že dám nějaké intervaly, ale do poslední chvíle jsem neměl přesně rozmyšlené jaké a kolik..no a při rozlusu mě napadlo, že bych mohl zkusit zaběhnout si za kolik dám kilák a pak že uvidím co dál. Plán byl určitě pod 4 minuty aspoň a samo čím míň tím líp:-)
Tak jsem to celkem napálil - ne teda uplně na max na krev, pár vteřinek by se ubrat ještě dalo, ale celkem ostře no..a vylezlo z toho 3:40 tak celkem spokojenost (škoda hergot, že si nepamatuju už pro porovnání jaký čas jsem míval na základce v nějaké 7mé třídě kdy jsem kilák jako většina ostatním z duše nesnášel, celkem by mě to zajímalo.
No tak dal jsem první úsek který mě trochu vyšťavil a přemýšlel co dál.Nakonec jsem se odhodla teda ještě do jednoho, který už byl o 10 sekund pomalejší a nakonec oproti předpokladům jsem hecnul ještě poslední třetí (ikdyž do toho už se mě moc nechtělo a musel jsem se trochu přemlouvat), do třetího jsem šel s tím, že už to nebudu tak hnát a tlačit a zkusím to rozběhnout trochu volnějc a přinejhorším vytuhnu na 800..no nakonec z toho vylezl kilák lehce nad 4 minuty.
Celkově teda spokojenost, jenom mi dělalo problém jakoby nastavit si dechové tempo když to tak řeknu, v druhé polovině už to byl celkem problém udýchat, nohy by i mohli ale dýchal jsem pocitově jak na posledním tažení

Jinak nechápu jak může Grimley v tomto tempu dát 5tku..bych asi fakt chcípl.. RESPEKT!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: pá březen 05, 2021 3:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cvičení
kliky/shyby/dřepy - >4 kola kruháč
kliky-50,32,33,27x
shyby nadhmat-8,6,5,5x
dřepy-38,35,32,30x


kliky-28x
shyby-nadhmat-4X paralel-6,5x podhmat-6,5x


spodní záda planky balon-7 sérií

celkem:
kliky-175x
shyby-50x


Ráno nalačno - šlo to pěkně, o poznání líp než odpoledne po práci (víc energie) - výhoda home office..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: pá březen 05, 2021 3:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ted jsem cetl tvuj log zpetne a intervalovej beh :) Za prvy dikec k ty petce, ono to je opravdu jen o tom nabehat ty intervaly a pak to bezi tak nejak "samo" a je to hra co jeste clovek udejcha a odbeha :D

Jinak u tebe je potencial jak prase - vuli mas...ale ty treninky behaci jsou takovy... bez ladu a skladu... kdyby jsi poridil poradny hodiny na sport, aby sis meril tepovku / casy na intervaly / intervaly, tak te to podle myho hodne posune :) tyhle kilometrovy intervaly jsou uz celkem narocny na to, aby si clovek rozvrhnul sily a tempo a prave, aby NEPREPALIL hned prvni kilak :D ... ale jelikoz ses schopnej se hecnout a ty 3x1km si dat, tak si rikam, ze dat tomu nejakej system, tak si myslim, ze ten potencial tam je... zalezi, jakej je cil no.... mluvil jsi o maratonu....coz je podle myho u tebe realizovatelny tak, aby ses nemusel stydet za cas :))
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: so březen 06, 2021 5:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh
1:34 - cca 19km Brod-Újezdec-Šumice-újezdec-havřice-Brod
Tak celkem to šlo, jenom první část (přesně hodinu) mírně ztěžka.Hlavně dechově takové na prd - klasicky problém s nutkáním na hluboký nádech, který navíc nešel moc dobře provést (ale to je u mě dlouhodobý problém který mě kazí domy z běhu a který asi bohužel nijak neodstarním - nicméně běžet se s tím dá - napadá mě že to může být třeba moc vysokým tempem - těžko říct). Po té hoďce jsem dal pár minut klasicky pauzu - občerstvovačku - pár hroznových cukrů a vyběhl.No a paradoxně to bylo i dechově o dost lepší oproti tomu začátku.Je to divné čekal bych spíš naopak, že budu unavenější a bude to ještě horší..nechápu.Napadá mě fakt jedině že prostě už mám v nohách nějakých 12 kiláků, tak o něco zpomalím a tím pádem je to dechově "lepší" ale těžko říct..

Jinak ke Grimleymu:
Za prvé díky, od tebe mě opravdu pochvala potěší a cením si jí..
je pravda, že asi moc systém v tom běhání nemám a jedu to až moc "na pocit". Každopádně nějaké sport hodinky koupit plánuju.Teď mě konečně vrátili prachy za ty šunty co jsem si pořídil posledně tak chci něco koupit.Akorát moc nevím co, nerad bych dopadl jak posledně, vyhodil dva litry a v podstatě k hovnu..
No a nějakou velkou pálku se mi za ně taky dávat nechce - mám teď dost jiných výdajů.
Takže kdyby měl někdo tip na něco kvalitního za rozumnou cenu tak bych uvítal.
No a k cílům:
Spíš než se zlepšovat časově řekněme na půlmaratonu, bych se radši posouval co se týče uběhnuté vzdálenosti.
Maraton by byl krásný, ale fakt si na něj nevěřím.
Dejme tomu zaběhnout 30tku by bylo super.
Ale i sám vidím, že kilometráž jedu prakticky furt stejnou (cca 40km týdně ve třech bězích) takže by to už asi chtělo něco vymyslet a posunout se..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: ne březen 07, 2021 5:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Maratonsky plan zahrna beh 5x do tyzdna, takze si pockaj na jesen ked ukoncis bikovu sezonu a vyber si nejaky jarny maraton v roku 2022. Natrenujes cez zimu, das maraton a dovtedy si vyber nejaky kvalitny polar/garmin/suunto merac. Zene som kupoval polar 5 rokov dozadu za 200€ a stale funguje, len menim baterie v hrudnom pase. Pamataj, nie si taky bohaty, aby si si mohol dovolit kupovat lacne veci. 🙃
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Máčův kondiční log Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 180, 181, 182 ... 232, 233, 234  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: