Lukinobr- funkčnost, zdraví, vitalita, dlouhověkost


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 104, 105, 106 ... 110, 111, 112  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Lukinobr- funkčnost, zdraví, vitalita, dlouhověkost  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Lukinobr- funkčnost, zdraví, vitalita, dlouhověkost
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Grimley


PříspěvekZaslal: út březen 02, 2021 6:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja myslim, ze jsi neprezil .... a ted to sem postujes ze zahrobi
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukinobr


PříspěvekZaslal: so březen 06, 2021 8:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukinobr


PříspěvekZaslal: so březen 06, 2021 9:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Včerejší trénink se úplně nevyvedl podle představ, ale i to je zkušenost a je potřeba si z toho něco odnést.

Shyby podmhat a neutrální úchop
do 54kg - několik setů po 1-2 pak.. od 40kg jsem šel 1reps.

Bench press
do 110kg - pak jsem skončil, protože se mi protočila osa a spadlo mi to na hrudník, nepomohl mi ani zámkový úchop, magnezium a pevný stisk, zkoušel jsem větší most a nejspíše jsem měl jinou dráhu pohybu, než jsem byl zvyklý a na to, že to bylo 110kg, tak to vystřelilo nahoru rychle, což byl asi ten původní problém, ten kdo mě jistil nestihl zareagovat a zarážky mi v tomto případě nepomohli, protože jsem byl moc vysunutý ven, což dopiluji a bude to už ok. Od teď na to budu myslet úplně jinak. Zatím se mi tohle stalo podruhé za celou dobu co cvičím 12 let. poprvé to bylo na spodním bench pressu, ale tam jsem měl ještě tenkrát bezpalcový uchop, takže jsem věděl proč se tak stalo.
Tak či tak, jsem si uvědomil, že bench press muže být opravdu nebezpečný.
Nakonec mam obražené žebra, ale nic není zlomené ani žádné dýchací potíže.

Poté jsem odjel lehce jen ramena a trochu ještě lýtka a záda..

Dnes jsem se z toho celého vyspal a nakonec šel odpoledne na trénink..
Zkoušel jsem bench press s hezkým zapřením , vše stejně jako včera, protože se toho bát nebudu, kdo se bojí nesmí do lesa a tak jsem si to šel sám zkusit a vše doladit přesně jak jsem chtěl, abych byl na úrovni dorazů atd.. a v případě problémy to vše zadržel stojan. Což se nakonec podařilo a já si dal vrcholový set se 100kg na 8 reps..

Poté nějaké jednoručky na záda , split squat, dřep s činkou vpřed- resp. kettbel , do toho lýtka, plus externí rotátory na ramena..
Vše bylo fajn a hezky jsem si zacvičil.,
Nemám co vytknout.

Tak či tak to sem píšu, pro info ať ostatní ví, čeho je bench press schopen, mám vzpěračskou osu která je s ložiskama, takže o to je to horší, protože se prokluzuje mnohdy celkem slušně, nejspíše si do budoucna koupím jinou osu, kvůli tomuto problému. Uvidím časem. Tak či tak, pod činku zalehnu zase, protože cvičení je vášeň a kdykoliv můžete přijít o to co milujete. Kdykoliv.

Na jakékoliv vaše komentáře o tom jak jsem blb atd.. nebudu odpovídat, říkám dopředu. :)
Cíl 140kg do konce Dubna platí, uvidíme jak moc reálné to je. Zatím jsem dal nejvíce 135kg.
Důležité je jediné, překonávat vždy POUZE SÁM SEBE.. S nikým se hodnotit nechci , pro mě tohle je výkon, když jsem začínal na 30kg. tečka.
Věřím, že se vše povede a budu moct v klidu začít svojí redukci a obecně přípravu na léto, pokud ne nebudu nespokojený, protože i tak jsem spoko s tím, kde teď jsem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
secret78


PříspěvekZaslal: ne březen 07, 2021 9:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nebudem ti pisat, ze si blb, to uz sam vies.
Ale ako sa ti to podarilo pretocit? Na ktoru stranu? lebo s palcovym uchopom si to neviem dost predstavit. S tou vzpieracskou cinkou a pretacanim mam tiez skusenost, ale uz som si na to dokazal zvyknut. Zo zaciatku to bol nezvyk.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
drlift_


PříspěvekZaslal: po březen 08, 2021 9:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

secret78 napsal:
Nebudem ti pisat, ze si blb, to uz sam vies.
Ale ako sa ti to podarilo pretocit? Na ktoru stranu? lebo s palcovym uchopom si to neviem dost predstavit. S tou vzpieracskou cinkou a pretacanim mam tiez skusenost, ale uz som si na to dokazal zvyknut. Zo zaciatku to bol nezvyk.


Podle mne to nedá zas tolik práce. Také se mi to málem povedlo. Podvrknulo se mi zápěstí (vůbec jsem nechápal proč) a tak tak, že jsem to na sebe nevyklopil.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po březen 08, 2021 10:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Lukino, hod videjko, lebo lepsie raz vidiet ako si 10x precitat. Nehody sa samozrejme stavaju, ale blbym a zbrklym castejsie nez mudrym a opatrnym.
Comu nerozumiem je ten zamkovy uchop, okrem toho ze by ma to vyrusovalo, tak by ma to este aj bolelo, ale ludia su rozni
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
madball


PříspěvekZaslal: po březen 08, 2021 11:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Přesně z tohoto důvodu jsem kámošovi vymluvil nákup vzpěračské osy s jehlovými ložisky.
Lukáši, nepleteš si palcový a zámkový úchop? Byl bys první člověk, kterýho znám, co používá na benč zámkový úchop...
_________________
Non-functional hypertrophy (sarcoplasmic hypertrophy) doesn’t lead to an improvement in the capacity to produce force, but it does lead to added body weight (thus you have to carry more weight without having more strength).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po březen 08, 2021 12:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

madball napsal:
Lukáši, nepleteš si palcový a zámkový úchop? Byl bys první člověk, kterýho znám, co používá na benč zámkový úchop...
Mozno preto sa mu to z*ebalo a poratalo rebra.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukinobr


PříspěvekZaslal: út březen 09, 2021 4:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
Lukino, hod videjko, lebo lepsie raz vidiet ako si 10x precitat. Nehody sa samozrejme stavaju, ale blbym a zbrklym castejsie nez mudrym a opatrnym.
Comu nerozumiem je ten zamkovy uchop, okrem toho ze by ma to vyrusovalo, tak by ma to este aj bolelo, ale ludia su rozni


Video nemám, nebral jsem to jako pracovní serii, spíše jen takovou rozcvičku, chtěl jsem s tím dát 3-5 pak. a jít na 120kg a ta měla být pracovní, proto jsem nic netočil.
Každopádně mi to vyklouzlo asi proto, že jsem měl až moc narovnané zápěstí a potom mi to vyklouzlo jakoby vpřed. Osa se protočila a pak už jsem s tím nebyl schopen vůbec nic udělat.
Zámkový úchop jsem myslel a domyslel-- jak se psalo již výše, blbě jsem to napsal, jedná se o úchop , kdy mám palec obejmutý a tím ten stisk je silnější, než bezpalcový úchop, že mě proti tomuto ochrání, ale nejspíše pokud mám takto olympijskou osu, tak at už dolu či nahoru MUSÍM JÍT pomalu, abych tomuto všemu předešel. Takže jsem se ponaučil a jede se dál.


Naposledy upravil lukinobr dne út březen 09, 2021 4:57 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukinobr


PříspěvekZaslal: út březen 09, 2021 4:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

madball napsal:
Přesně z tohoto důvodu jsem kámošovi vymluvil nákup vzpěračské osy s jehlovými ložisky.
Lukáši, nepleteš si palcový a zámkový úchop? Byl bys první člověk, kterýho znám, co používá na benč zámkový úchop...


Omlouvám se, máš pravdu, myslel jsem palcový úchop, nedovedu si představit zámkový úchop na bench pressu. Teď mi to teprve došlo.
Jinak je to hodně nebezpečné, až si budu kupovat druhou osu, tak rozhodně budu koukat po jiných na bench press. Díky za korekci.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukinobr


PříspěvekZaslal: út březen 09, 2021 5:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Včera další trénink fullbody..
přítahy s j.č.
15-20 resp. 32 kg.. - více serii,

Bench press
do 11x100kg , kdybych byl už bez problémů, tak to vidim na 14 reps, uvidíme za týden, za dva, až se dám více dokupy po tom pádu.

Externí rotace na ramena
4x

Dřepy na jedné noze
+12kg 3 reps.. po několika seriich.

Rumunský tah
3x10

Lýtka, břicho ve visu

Mobilita

Fajn trénink, spíše hypetrofický a bylo to celkem slušné tempo, teď regenerace a nejspíše Čtvrtek další trénink. Uvidím jak se budu cítit.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukinobr


PříspěvekZaslal: út březen 09, 2021 5:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukinobr


PříspěvekZaslal: pá březen 12, 2021 8:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukinobr


PříspěvekZaslal: út březen 16, 2021 5:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukinobr


PříspěvekZaslal: út březen 16, 2021 7:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Včera výživný trénink, trochu pořád zlobí ty žebra, takže tomu dávám klid a spíše vybírám cviky, které mi nevadí a mohu je jezdit.

Včera:

kliky - široký, úzký úchop atd.
zpomalované

dřepy na box
do 15x120kg -celkem to šlo, rezerva tak pro dalších 5 reps, příště asi zkusím 130 .

Rotátory ramene
4x10

Přítahy s j.č.
4x8

Lýtka a břicho, plus nějaké další mobilizační věci, jinak jsme byl na rtg kvůli žebrům a zlomené nic nemám, vše mám naražené a tak je potřeba to šetřit, každopádně jsem rád, že nemusím řešit nějakou zlomeninu. Už jsem byl kdyžtak rozhodnutý ukončit tuto přípravu a začít spíše redukovat..
Ale teď ???
Pokračuje se a uvidíme kam se to povede dostat do konce Dubna.
Jinak bench jsem jel teď nedávno před pár dny a 100kg padlo 12x .
Ale pořád to není ono, to žebro trochu limituje, uvidíme časem.

Včera montáž zrcadel do fotka a TOPKA.
Letní forma bude jak nic na tomhle..
Těším se a zároveň i na tu techniku je to dost fajn. Kdo je doma má, tak ví.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Lukinobr- funkčnost, zdraví, vitalita, dlouhověkost Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 104, 105, 106 ... 110, 111, 112  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: