Lukinobr- funkčnost, zdraví, vitalita, dlouhověkost


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 106, 107, 108 ... 110, 111, 112  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Lukinobr- funkčnost, zdraví, vitalita, dlouhověkost  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Lukinobr- funkčnost, zdraví, vitalita, dlouhověkost
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jirkas8


PříspěvekZaslal: po březen 29, 2021 8:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
Turakam napsal:
Len zapni, už len kvôli tej Lukinovej košieľke ...
Ty ma mas upokojit a povzbudit, nie este viac vystrasit!!!


Taktez jsem nemel odvahu to zapnout Asi jsem v sobe jeste neobjevil praveho muze
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po březen 29, 2021 10:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mňa pobavilo, ako rozoberali, koľko žien dotyčný donchuán oslovil. Nie zviedol, oslovil.

Ako keby to bol nejaký problém slizko obťažovať ženskú a myslieť si pri tom, aký nie si Cassanova To zvládol aj môj ročný 60ročný opĺzlý strýko a akú mal z toho radosť, že si super pokecal s nervóznou roztrasenou 20kou, ktorá ušla hneď, ako sa dalo. Len netočil videá, no...
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roumec


PříspěvekZaslal: po březen 29, 2021 10:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jako věrný fanoušek chci prosím příště video z terénu se skrytou kamerou, abych věděl, jak na to!
_________________
ICQ:
A: hej jsem v prdeli:D
B: Co je
A: zvedal jsem nohy ve visu a pritahoval kolena na jact-packu a narostl mi zevni sikmy sval brisni a vypadam jako presipaci hodiny
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JENDA10


PříspěvekZaslal: po březen 29, 2021 11:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
To zvládol aj môj ročný 60ročný opĺzlý strýko a akú mal z toho radosť, že si super pokecal s nervóznou roztrasenou 20kou, ktorá ušla hneď, ako sa dalo. Len netočil videá, no...

No právě o to jde! Kdyby strýko neměl 1) slabý záměr, 2) projekci, 3) slabou relaxaci, tak by neodešla a jen by žasla nad jeho mužskou energií!

Ale to prostě ego-lifterům, co koukaj na péčko, člověk nevysvětlí.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po březen 29, 2021 12:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ok, nakoniec som klikol. Pripomenulo mi to scenu z Big Lebowski. Ich bin Karl, ich bin ein Expert!

Chalani, vazne, dajte si na krk tabulku s napisom free hugs, budete uspesnejsi ako s tymito sra*kami.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: po březen 29, 2021 6:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
Ok, nakoniec som klikol. Pripomenulo mi to scenu z Big Lebowski. Ich bin Karl, ich bin ein Expert!

Chalani, vazne, dajte si na krk tabulku s napisom free hugs, budete uspesnejsi ako s tymito sra*kami.


Kdyby to vyresil jeden pochcanej tepich, tak je to jeste zlaty.... ale tohle je proste pruser.... jeden panic a druhej slizkej oplzlej seladon lidem radej, jak oslovit zenskou.... pustil jsem to manzelce a takovej zachvat smichu a naslednyho zhnuseni jsem uz dlouho nezazil.... zlatej Djůd a jeho tépich
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
secret78


PříspěvekZaslal: po březen 29, 2021 8:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Grimley napsal:
cohen999 napsal:
Ok, nakoniec som klikol. Pripomenulo mi to scenu z Big Lebowski. Ich bin Karl, ich bin ein Expert!

Chalani, vazne, dajte si na krk tabulku s napisom free hugs, budete uspesnejsi ako s tymito sra*kami.


Kdyby to vyresil jeden pochcanej tepich, tak je to jeste zlaty.... ale tohle je proste pruser.... jeden panic a druhej slizkej oplzlej seladon lidem radej, jak oslovit zenskou.... pustil jsem to manzelce a takovej zachvat smichu a naslednyho zhnuseni jsem uz dlouho nezazil.... zlatej Djůd a jeho tépich


Detto u nas, ostala este par minut v pomykove Pravda ale, ze to je prve jeho video co som jej pustil, takze to bol sok
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukinobr


PříspěvekZaslal: út březen 30, 2021 4:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukinobr


PříspěvekZaslal: pá duben 02, 2021 3:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trénink před dvěmi dny .
Tento týden nestíhám skoro nic, každopádně trénink alespoň trochu popíšu.

Shyby do 55kg- podhmat
už se těším na venkovní hrazdy, protože takto ve sklepě je to dost omezující, když se nemohu celý srovnat pod osu a musím být přikrčený, ale na to se nikdo neptá, maká se a to je hlavní.

kliky
do 102kg - 92kg sparing +10kg na něm, musím říct že to bylo celkem i lehké nad očekávání, předtím nějaká 40,60,70kg co si vzpomínám a pak několik sérii s 92 a pak 102

Dřepy na jedné noze
odpal někde do 22kg- ale jel jsem dolu krásně kontrolovaně , i tak to dalo dost zabrat.

Břicho, výpony a externí rotátory, víceméně nic víc už jsem nestihl a ani jsem neměl chuť byl jsem už celkem odpálený.
Silová stránka se nezdá, ale dá zabrat CNSku dost.. pro někoho tohle jsou třeba muší váhy, každopádně pro mě, to je stimul perfektní..
mějte se a ať se daří.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukinobr


PříspěvekZaslal: pá duben 02, 2021 3:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukinobr


PříspěvekZaslal: so duben 03, 2021 7:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnes fajn trénink. I když jsem spal trochu méně, tak i tak se to zvládlo a dalo.

Dřepy
do 158kg - lowbar + belt- PR - skvělá zkušenost, na 160-165kg si myslím, že to tam pro tuto silovou přípravu bude.

Bench press
do 120
6x110 kg - dneska nebyl moc den na něco většího..

Mobilita hodně plus jsem si pak dal několik cviků v superstátech, na stretch a protažení, plus lehká hypertrofie..

Každopádně to bylo fajn, ranní váha 94, odpolední váha dnes 92,5kg :D , je to tím, že jsem méně pil a jedl, hold glykogen a voda a je to hned..
Nejlépe se mi cvičí , když mám okolo 95kg odpoledne, takže věřím, že až to tam padne, tak to teprve pojede tak jak si představuji. Uvidíme, další trénink v Pondělí.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukinobr


PříspěvekZaslal: ne duben 04, 2021 2:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukinobr


PříspěvekZaslal: po duben 05, 2021 5:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska byl trénink spíše na hypertrofii, bylo to fajn, ve středu bych chtěl zase něco silovějšího.
Ve zkratce.
kliky, rumunský mrtvý tah, přítahy na kruhách, břicho, rotátory na rameno , tlaky na ramena a lýtka.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukinobr


PříspěvekZaslal: út duben 06, 2021 7:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukinobr


PříspěvekZaslal: st duben 07, 2021 5:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska opět fajn trénink, jen jsem trochu cítil ještě zadní stranu stehen a komplet posterior chabni z minulého tréninku.

Low bar squat
do 145kg - poté jsem usoudil, že dnes to na vyšší váhy nebude, protože jsem cital od spodu menší

Box squat
do 6x160kg - belt PR - bylo to fajn, každopádně ke konci už nohy vypínaly. Ale je potřeba si zvykat.

Kliky s vyvýšením a pořádnou kontrakcí
6-8 serii po10-15 opak.


seated PRESS

DO 1X74KGKG
3X70KG - SUPER,už se to vrací.

Externí rotátory + břicho + lýtka
4 serie od každého.
A šlo se domů, plus nějaká mobilita a stretch na konec, bylo to fajn,, cítím se skvěle, vše se lepší a uvidíme kam to ještě půjde. Ranní váha 94kg , ještě 2-3 týdny a jdu měnit trénink.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Lukinobr- funkčnost, zdraví, vitalita, dlouhověkost Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 106, 107, 108 ... 110, 111, 112  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: