Máčův kondiční log


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 183, 184, 185 ... 232, 233, 234  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Máčův kondiční log  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Máčův kondiční log
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Máča


PříspěvekZaslal: po březen 29, 2021 6:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cvičení
kliky/shyby
kliky-200x (51,35,34,29x ráno-50X)
shyby-64x (nadhmat-6,5,5,5,4x podhmat-6,5,5,5x ráno-nadhmat-9X paralel-9x)
dřepy 17kg činka-4x15
zadní kliky-32x
spodní záda balon planky-9 sérií

Nejvíc mě překvapilo jak lehce šly dřepy, fakt je tam cítit v poslední době zlepšení.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: út březen 30, 2021 2:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh
54 minut - cca 11km kolem Brodu
Tak byl jsem to zkusit, noha dnes ráno trochu bolela (palcová šlacha zespod chodidla), tak jsem se trochu bál co to udělá, ale naštěstí v pohodě, při běhu úplně OK.Jinak se běželo pocitově dost těžko - těžké nohy, dechově nahovno (furt jsem se nemohl pořádně zhluboka prodýchnout) a i tempo mě přišlo šnečí, ale čas kupodivu říkal, že není - standard jak normálně.Je to masakr jak moc je znát blbá 10ti denní pauza přišlo mi, jakkdybych šel poprvé po nemoci a to to byl přitom už druhý běh a nemoc nebyla.Minule na dráze mi to přišlo o moc lehčí, ale to na té dráze bývá a celkem o dost oproti terénu.Ale to půjde hlavně že je noha v cajku!!Radost!!Když mě to přesně před dvěma týdny chytlo a fakt jsem úplně pajdal i při chůzi a bolelo to fest, vůbec bych nevěřil že si za dva týdny dám 11 kiláků bez bolesti.. Holt občas je to nevyspitalné, ale super.
Jinak k Polarům jsem přiobjednal i hrudní pás tak už se těším až dojde a vyběhnu s nima - snad pošlapou bez problému, nebo už si fakt začnu něco myslet..

No a jelikož je jaro konečně tady tak zítra první letošní kolo Počítám, že po půlroční pauze to taky bude mazec
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: st březen 31, 2021 6:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kolo
3 hodiny a něco - 67km Brod-Veletiny-Kunovice-Kostelany-Starák-uh-Kunovice (přes kunovský les)-vELETINY-bROD-úJEZDEC-bROD

tAK POČASÍ BYLO PŘÍMO LUXUSNÍ, TAKŽE SE JELO NAPROSTO PARÁDNĚ.i FYZIČKA BYLA PŘEKVAPOVĚ DOBRÁ NA TO, ŽE TO BYLO LETOS POPRVÉ.kLASICKY ZABRAT DAL AŽ ZÁVĚREČNÝ KOPEC (PROČ MUSÍM BYDLET NA KOPCI SAKRA vždycky je to na konec s těma kilákama v nohách chuťovka)..
Smutné je, že jsem si dal prakticky takovou dávku, jako Judson běhá a měl jsem celkem dost..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: pá duben 02, 2021 7:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh
1:34 - cca 18,5km Brod-Nivnice-Brod
Tak zkusil jsem dát dlouhý běh a noha úplně OK takže supr - jsem zpět.Šlo to celkem fajn, tempo mě pocitově přišlo hodně pomalé, ale hodinky říkali pravý opak - bylo to rychlejší než obvykle (lepší než naopak..)Po hodině a něco lasicky docházely síly takže pauza na benzince na pití a cukry no a po pauze to šlo o dost líp- i dechově kupodivu.Začínám věřit Cohenově teorii že jdu fakt moc vysokým tempem - tzv na cukry a proto se tak rychle vyšťavím.Po té občerstvovačce jsem šel fakt pomalej a bylo to o dost příjemnější a jak říkám - i dechově.
Včera došel pás takže co nejrychlej zprovoznit, jsem fakt zvědavý jaké to bude na tepy..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: so duben 03, 2021 4:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cvičba
kliky/shyby/dřepy - >4 kola
kliky-51,34,35,31x
shyby nadhmat-8,6,5,5x
dřepy-45,42,35,32x


kliky-33x
shyby-nadhmat-4x, paralel-6,5x podhmat-6,5x

břicho zkracovačky balon-5x10-15

celkem:
kliky:180x
shyby-50x


Ráno před snídaní.Šlo to pěkně.Dřepy jsem po včerejšm běhu nehrotil uplně nadoraz.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: po duben 05, 2021 6:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh
1:32 - cca 18km Starák-kostelany-let kunovice-UH-Starák
No..dobré, až na klasický scénář.Do nějakého 6tého km to šlo krásně, pak jsem začal postupně slábnout (a to jsem se fakt snažil o pomalé tempo) a na 10tém jsem už byl fakt slabý, takže pár minut zastávka, protažení, dva hroznové cukry a vyrazil jsem.A klasika no, pak už to šlo jak po másle, fakt až neuvěřitelná proměna.. přestávám věřit ,že se někdy dopracuju k tomu abych to zvádal bez těch zastávek a občerstvovaček, protože fakt ta proměna po tom je prostě obrovská..uplně jakobych vyběhl znova od začátku.Pak ještě chvilku zastávka na 13tém na benzince na vodu a kafe a pak až do cíle.Od toho 10tého to šlo lehce, věřil bych si minimálně na 20.
No teno týden musím konečně zprovozním sporttester s pásem a uvidíme co to bude povídat..ale bohužel fakt přestávám věřit, že mě to těch občerstvovaček dokáže zbavit..rád bych se mýlil-uvidíme
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: út duben 06, 2021 5:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cviko
kliky/shyby/dřepy-4 kola
kliky-52,35,35,30x
shyby nadhmat-8,6,5,5x
dřepy-50,42,38,35x


kliky-32x
shyby-nadhmat-4x paralel-6,6x podhmat-6,5x

spodní záda planky balon - 7 sérií

celkem:
kliky-190x
shyby-51x


Dnes extrémně brzo (i na mně) - už v 5 ráno na lačno.Vzbudil jsem se ve 3:30 ráno a cítil že už nezaberu (a to jsem přitom mohl klidně vyspávat a taky jsem myslel, že i budu aspoň do 7mi ) tak jsem prostě šel cvičit už tak brzo (chudák souseda) ..No a ikdyž jsem byl nevyspaný a fest rozlámaný šlo to kupodivu dobře (počty v klicích i dřepech nad očekávání!)
No a jak se říká, že vás cvičení nabie energií tak u mně to dnes teda neplatilo, po docvičení mrtvý ..zaplaŤpánbůh jsem měl dnes home office takže jsem si dal po obědě hodinku šlofíka a jak nový..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: čt duben 08, 2021 2:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh
59:30 - cca 12km Brod-Újezdec chata-Brod (cesta tam sídlištěm,zpět město)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt duben 08, 2021 7:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A hodinky mas v sufliku, alebo si ich vratil?
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: pá duben 09, 2021 5:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hodinky mám přichystaní, zítra bude první test konečně.
dnes:
cvičení
kliky/shyby
kliky-225x (52,33,33,27,30x ráno-51x)
shyby-64x (nadhmat-7,5,5,5,4x paralel-5,5x podhmat-5,5x ráno-nadhmat-9x paralel-9X)
břicho.- natahování nohou na zádech-5,4,4x každá

Nohy jsem dnes nechal odpočívat, plánuju jim dát zabrat v příštích dnech běháním a na kole.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: so duben 10, 2021 7:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh
1:41 - 20,3km Brod-Újezdec-Šumice-Újezdec-Brod (kolem Pepčína)
Tak dneska poprvé s Polarama a pásem.
Musím říct, že s hodinkama spokojenost, myslím, že konečně měří dobře.Sice prvních pár minut mi údaje tepu i tempa přišli dost mimo (možná to bylo tím, že začátek byl furt dokopce a z kopce) tak potom se jakoby chytili a ukazovali podle mě reálně.
Tep byl po celou dobu kolem 120, občas stoupl na 130 víc ne.Občas lehce pod 120. Přišlo mi to celkem málo na to, že tay někteří píšou, že mají problém srazit při běhu tep i pod 140 a musí běžet vyloženě šnečím tempem.Já jsem běžel svoje standard tempo kolem 5 minut/km, většinu trasy lehce pod (cca 4:50) až ke konci jsem zpomalil. Ale je pravda, že já mám asi o něco nižší tep než je průměr, pamatuju si že se tomu před pár lety divili i doktoři v nemocnici po operaci..
Uvidím jak budou ukazovat dál, ale řekl bych že jsou OK - konečně.

Jinak kběhu.
Šlo to fakt dobře, na 12km jsem dal standard pauzičku pár minut (cukry, protažení) protože jsem začínal cítit, že to jde hůř, po pauze značné zlepšení.Pak ještě na16 pauza na pití zase pár minut.Fakt se obávám, že se těch pauz zbavit nedokážu i vzhledem k tepovce která fakt nad 130 nevylezla, takže to asi nebude tím, že bych přepálil tempo.Spíš asi tělu dojde šŤáva (cukr).To abych tu 20tku dal úplně v kuse bez pauzy by bylo fakt trápení a bůhví jestli bych to zvládl.Na těchto výbězích (mimo závody) se mě prostě nechce se kousnout a trápit natolik abych to dával v kuse, to prostě radši tu pauzu na občerstvení dám a běh si pak daleko víc užívám. Jenom je to samozřejmě blbé vzhledem k případnému závodu kde si takové pauzy prostě nemůžu dovolit..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: ne duben 11, 2021 6:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kolo
3 hodiny - 56km Brod-Kunovice-Ostrožská-Kostelany-Starák-UH-Kunovice-Brod
Tak dnes hnus fialový Tak sedřený jsem z kola hodně dlouho nebyl.Že má být větrno jsem podle předpovědi věděl, ale kdybych věděl, že až tak tak se na to vyseru a nejedu.Prvních 15 po větru takž pohodička ale pak to začalo.V nárazech měl ten vicjr fakt grády takže když foukal proti tak jsem dřel jak mezek.Nebyla to žádná radost jenom čistá dřina.Fakt jsem měl sto chutí místy najít si vlak, sednout na něj a vysrat se na to,ale nakonec jsem to dal a doslova vydřel JEediné pozitivum bylo, že jsem to nevzdal a ten dobrý pocit na konci, že už to mám za sebou.Oproti včerejším 20km běhu jsem byl dnes teda o dost víc zničený.A to jsem chtěl původně dát po včerejšku jenom takový pohodový rege výjezd a vyklubalo se z toho toto peklo .Škoda kurňa že jsem si na kolo nevzal sporttester celkem by mě zajímalo co by na to dnes řekl..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: ne duben 11, 2021 7:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vitr je svina :))

Jinak k tomu sporttesteru... ja si nedovedu predstavit nemit hodinky ty je nosis jen na beh? .... ja jediny, kdy je nemam na ruce je chvile, kdy jsou v nabijecce.... je prinosny sledovat i klidovou tepovku :) pripadne spanek a dalsi hodnoty :)
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: ne duben 11, 2021 8:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Veru, fakt sa s tymi hodinkami da zabavit a hlavne ti zacnu vyhodnocovat niektore parametre, co je uzitocne. Ja ich davam dole aj ked kupem Vylupka, aby som mu vlasy remienkom nekvakal. 😂
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: po duben 12, 2021 6:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No já všeobecně odjakživa nerad nosím hodinky, prostě mě na ruce otravujou a spát s nima si skoro neumím ani představit..jsem asi divný Přes den bych je klidně nosil, celkem by mě zajímalo jakou mám v průběhu dne tepovku, ale odrazuje mě od toho to, že bez pásu jsou ty hodnoty fakt o dost zkreslené (poznám to i podle toho co ukazujou před během než nasadím pás a když ho nasadím tepovka hned poskočí třeba o 20 níž) takže to pro mě tím pádempostrádá smysl a pás se mi přes den nosit nechce ikdyž někdy to asi pro zajímavost vyzkouším..
K dnešnímu tréninku:
Běh
čas: 48:13
vzdálenost:10,09Km
trasa: kolem Brodu (sídliště,cyklo Pepčín)
v průběhu 3xintervaly cca 2 minuty (tempo:cca 3:40min/km)
průměrná TF:127
maximální:152 (to bylo v závěrečném kopci, ten už byl po intervalech celkem na krev)
TF v intervalech se pohyboval okolo 145

Xo intervalů se mě popravdě dnes moc nechtělo, po včerejším kole stehna z betonu (včera jsem je zkusil vyválcovat, ale paradoxně to pak bývá na druhý den ještě horší - zajímavé), ale hecnul jsem se i kvůli hodinkám, chtěl jsem je testnout na intervaly.
jINAK S HODINKAMA JSEM FAKT SPOKOJENÝ AŽ NAD MÍRU, JSEM RÁD, ŽE JSTE MĚ K NIM DOKOPALI CHLAPI
Teď říkají ať zvolním v tréninku jinak hrozí zranění z důvodu skokového navýšení tréninku.Jsou asi zaskočené z toho, že jsem s nima první dva týdny jenom chodil:-) (a to jsem je neměl ještě včera na kole).Asi je poslechnu a zítra volno.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Máčův kondiční log Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 183, 184, 185 ... 232, 233, 234  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: