Máčův kondiční log


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 190, 191, 192 ... 232, 233, 234  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Máčův kondiční log  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Máčův kondiční log
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Máča


PříspěvekZaslal: st červenec 07, 2021 6:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak za letosek zatim nejezdeno 1233km.
To celkem jde..
Minimalne 1500 musi padbout a kdyz bude prat pocasi tak i ta dvojka by nemusela byt nerealna.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: st červenec 07, 2021 6:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

plavání
40 minut - 1250m
250 prsa - 400 kraul - 250 prsa - 350 kraul
V tom pekelném vedru ideální aktivita
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: čt červenec 08, 2021 7:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

plavání
40 minut 1,3km
250 prsa - 400 kraul - 250 prsa - 350 kraul - 50 prsa
Ideálka, zchladil jsem se a ještě zasportoval.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: so červenec 10, 2021 4:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kolo
Brod-UH-Jarošov-Bílovice-Březolupy-Bohuslavice-doubravy-Kaňovice-biskupice-luhačovice-polichno-ub


Tak dnes neoblíbená trasa (kvůli 1,5km hnusnému kopci cca na 40km ) ten mě vždycky dá zabrat..jak všeobecně nemám kopce rád tak tento vždycky stojí za to, je to celkem boj v hlavě se na to to v průběhu nevysrat a vyšlapat to (ve stoje aby to mělo trochu tempo), ale zatím jsem to vždycky dal..až jednou podlehnu a nedám to, tak to budu vědět že už je to se mnou špatné.. Jinak zbytek trasy paráda a požitek, až teda na ten kopec no ale je potřeba se občas trochu potrápit.
Jinsk mě celekm překvapuje celkem nízká max tepovka, čekal bych víc než těch 141 protože jsem fakt místy do toho krpálu celekm chcípal už (ikdyž zase na to že mám naměřenou maximálku nějakých 155...)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: so červenec 10, 2021 8:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Za mna OK 😁
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: po červenec 12, 2021 7:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

plavání
35 minut - 1250m
100m prsa - 100m kraul - 6x , 25prsa,25 kraul
Fajn.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: st červenec 14, 2021 5:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

plavání
40 minut - 1250m
250 prsa-400 kraul-250 prsa-350 kraul
Dnes pocitově o něco horší (hlavně dechově), ale dalo se.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: čt červenec 15, 2021 7:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kolo
Brod-Kunovice-uh-starák-kunovice-brod

Tak nohy jely pěkně,ale kolo pravděpodobně nevydrželo,podle zvuku, který začalo vydávat nějakých 10km před cílem mám podezření na ložisko kaput Kuva a zrovna teď v nenevhodnější dobu, když mám od soboty dva týdny dovolenou přes kterou jsem chtěl jezdit co to půjde No uvidíme co zítra v servisu.
Ještě jenom poznámka k údajům zhodinek:
průměrná rychlost je trochu zkreslená oproti realitě, protože když si dávám pauzu napití a třeba záchod, nebo je prostoj např. na červené tak hodinky nezastavuju.Takže reálně je průměrná rychlost o něco vyšší, sice asi jenom nepatrně, ale přece jenom..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: so červenec 17, 2021 2:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

plavání
40 minut - 1350m 250 prsa- 400kraul - 250 prsa- 350 kraul - 50 prsa - 50 kraul
Tak dnes to bylo dechově pocitově zase o něco horší než obvykle - nevím jestli to bylo tou sedmičkou bílého co jsem včera večer lupnul nebo tím, že předtím byl prázdný bazén a dnes celkem plno, takže byly "vlny" (spíš asi to druhé)
No každopádně dnes jdu znovu do akce..
Jak se říká alkohol je metla lidstva, ale něčím se ten bordel zametat musí
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: po červenec 19, 2021 7:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kolo
Brod-Kunovice-Kostelany-Starák-Velehrad-Salaš-Velehrad-Starák-Kostelany-Kunovice-brod
Krásně se jelo, zkusil jyem novou trasu a spokojenost, ani jsem kupodivu moc nebloudil Jinak kolo jelo celkem v pohodě, jeno trošku klepala oska, tak jsem ho dal pro sychr na servis.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po červenec 19, 2021 9:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Toto mozno jedine ma stve na tych hodinkach, ze nestopnu cas ked zastavim. Starsi model to mal a nebolo treba stlacat gombik ani pri pohnuti, pretoze sa automaticky znovu zapol...
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: út červenec 20, 2021 2:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to by bylo super no..je to otravne to furt poustet a zastavovat presne tak..a kdyz je prostoj a nezastavis to tak samozrejme prumerna rychlost a tepovka tim padem zkreslene
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: út červenec 20, 2021 7:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

plavání
35 minut - 1250m
100 prsa/100 kraul - > 6X, 50 prsa
Šlo to pěkně,ale byla to úplná brnkačka proti stěhování do a z 3tího patra krámů odpoledne.No jde vidět, že nejsem zvyklý fyzicky dělat (mimo sport) Mám toho dost a to plánuju dát zitra stovečku na kole, tak uvidíme jak se to přes noc rozleží
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: čt červenec 22, 2021 7:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kolo
Brod-kunovice-uh-starák-napajedla-otrokovice-tlumačov-hulín a zpět

Tak osobák na ujetou vzdálenost!
Jelo se celkem fajn, jenom mezi cca 40tým až 55tým km přišla menší krize a pokles energie kdy jsem dokonce až přestával věřit že zvládnu dojet zpět (moje klasické podcenění sebe samého).Ale v půlce jsem si dal dvě sladké proteinovky a sladké kafe a s očekáváním jak to půjde vyjel na zpáteční cestu s cílem prostě dojet co nejdál to půjde a zbytek k domovu případně dojet vlakem.No a co se nestalo, zpátky se naprosto proti předpokladům jelo ještě líp než první půlku cesty!! To bych fakt nečekal.Prostě zase se ukázalo jak velký vliv u mě má doplňování energie.Takže v celkovém součtu super vyjížďka a spokojenost.
Jinak jelikož mám dva týdny dovolenou tak zvládám k tomu sportu i alko akce, zatím to kombinovat celkem jde
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: ne červenec 25, 2021 6:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pátek:
kolo
Brod-Nivnice-Loz-Bánov-Nezdenice-Bojkovice-Luhačovice (kolem přehrady)-Brod-Veletiny-Vlčnov-brod


Tak tady jsem i docela hrábl, po cestě pár "pěkných" kopců takže i tepy docela vyletěly - obzvlášť ten jeden stál fakt za to..
Horší je že poslední dny vyhrává chlast nad sportem Víkend čistě v alko stylu a v týdnu asi pár akcí bude taky..ale co no, je dovolená Každopádně ve volných dnech máknu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Máčův kondiční log Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 190, 191, 192 ... 232, 233, 234  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: