DAVID.LOPAN - stařecké MMA, činky, běh a nucený minimalismus

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 42, 43, 44

odeslat nové téma  Odpovědět na téma - DAVID.LOPAN - stařecké MMA, činky, běh a nucený minimalismus  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> DAVID.LOPAN - stařecké MMA, činky, běh a nucený minimalismus
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
DAVID.LOPAN

PříspěvekZaslal: út září 07, 2021 6:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 6.9. PONDĚLÍ

BĚH 25 MINUT

DEADLIFT KLASIKA - 5x80, 5x100, 3x120, 2x140

Běh na pohodu. I když to mám teď jen jednou týdně tak fajn, ale chtěl bych častěji. Nicméně už běhám půl roku, takže spíš nevypadnout, což si ale nemůžu kvuli bojovým sportům dovolit, protože bych pak umřel.
DL klasika - v diskuzi tu někdo mluvil o výšce kotoučů. Tyhle jsou jiné. Neměřil jsem je, ale rovnou si tam přidal malej 2,5kg kotouč a zkusil DL. Bylo to boží. Hned se tahalo úplně jinak. Dokázal jsem se tam lépe srovnat. Vyjel jsem si na 2x140 a šel se domů najíst.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN

PříspěvekZaslal: čt září 09, 2021 7:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 7.9. ÚTERÝ

THAI BOX

70 minut

Tak zase naskočili naplno všude tréninky. Můj původní klub bude mít teď hodně Muai Thai čili Thaiboxové tréninky. Takže budu asi hodně chodit na tohle. Když to nevyjde tak grappling/MMA v druhém klubu. Rád bych obojí, ale časově to moc nevidím...Nicméně nějakým způsobem samozřejmě musím udržovat grapplingové skilly. Ale jelikož jsem ho naplno dělal 3 roky, + teď občas poslední dva roky tak nerezaví...
Většina lidí na tréninku moc o prázdninách nechodila, já naštěstí jo a bylo to vidět. Ten běh mi neskutečně pomáhá. Kdybych věděl jakej je to přínos, tak to dělám už roky a nikdy jsem nepřestal.

-rozcvička
-lehoulinký boxík sparingy na místě
- práce na zdi
- různé techniky, drilly, komba
- hromada břicha
- během tréninku třeba 50 angličáků
- pauzy kolem půl minuty.
cohen999

PříspěvekZaslal: čt září 09, 2021 7:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

DAVID.LOPAN napsal:
Ten běh mi neskutečně pomáhá. Kdybych věděl jakej je to přínos, tak to dělám už roky a nikdy jsem nepřestal.
Nuz, stacilo chodit castejsie na moj log!
...aj ked ten moze posobit dost odstrasujuco...
DAVID.LOPAN

PříspěvekZaslal: po září 13, 2021 10:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
DAVID.LOPAN napsal:
Ten běh mi neskutečně pomáhá. Kdybych věděl jakej je to přínos, tak to dělám už roky a nikdy jsem nepřestal.
Já na něj chodím pravidelně, ale abych si všiml toho přínosu, tak to bys asi musel dělat bojové sporty. o) ale holt chybami se člověk učí...

trénink 10.9. PÁTEK

TRX DŘEPY - 4x10
superset
KLIKY - 4x10

ONE ARM KB PUSHPRESS - 4x5 s 32kg ktb

trénink trval 25 minut

U kámoše na vesnici s rodinou. Chystal se oheň, nestíhalo se a my měli jen asi 20 minutové okénko včetně rozcvičky...Tak fakt jen rychle a aspoň něco. Pushpressy psali jak sviň.
Ještě bych pár sérek zvládl, ale bylo to tak akorát...

trénink 12.9. NEDĚLE

TRX DŘEPY NA ÚZKO - 4x10
superset
PŘÍTAHY S TRX - 4x10

TRX PISTOLE - 4x4
superset
PŘÍTAHY PODHMAT - 4x8

TRX DŘEPY NA ŠIROKO - 4x10
superset
TRX PŘÍTAHY NA ŠIROKO - 4x10

TRX TRICEPS - 4x10
TRX BICEPS - 8-10 sérek

trénink trval nekonečně dlouho minut

Griloval jsem ryby, pověšený TRX, tak jsem odbíhal. Dal jsem pár věcí a pak pumpoval ruce a užíval si to. Moc je normálně necvičim, tak bicák dostal nažrat. Dneska je mám docela napuchlý, ale nebolej. Jelikož cvičím méně spodek, tak jsem dal na TRX alespoň. Nechápu jak je to možné, ale dřepy jen s vlastní vahou na TRX berou jako prase a stehna mi z toho skoro praskaj...Dneska by mel být beh nebo mrtvoly a zítra Thaibox. Logisticky mi to vůbec nevychází a jsou těžkétréninky za sebou a pak blbosti, ale takový je život .o)
DAVID.LOPAN

PříspěvekZaslal: st září 15, 2021 6:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 13.9. PONDĚLÍ

MRTVOLY - 5x80, 5x100, 2x3 s 120, 3x100
BENČ - 2x5 s 70, 5x80, 3x90, 3x100, 3x105 (Season best!!!)
PLANK - 3x

trénink trval 50 minut

Trénink kolem půl deváté je většinou předzvěst toho, že se mi nic nechci a v domácích podmínkách mám většinou vůbec problém se nějak nakopnout, nicméně jsem dal mrtvolu. Nemohl jsem se k tomu zase nasetovat a tak jsem dal lehčí. Nicméně furt alespoň nějaké "větší" váhy na spodek.
Pak benč, už u prvních sérek to šlo pěkně, tak jsem vyjel na 3x105. Před zraněním by to bylo asi 2x až 3x115, ale who cares. Prostě nejvyšší váha od zranění. Jipí ky jaj!
DAVID.LOPAN

PříspěvekZaslal: čt září 16, 2021 9:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 15.9. STŘEDA

BĚH 30 MINUT

Lehký výklus. Teď mi běh vychází jednou za 7-10 dní. Na prd. Ale co už.
cohen999

PříspěvekZaslal: čt září 16, 2021 10:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

DAVID.LOPAN napsal:
cohen999 napsal:
DAVID.LOPAN napsal:
Já na něj chodím pravidelně, ale abych si všiml toho přínosu, tak to bys asi musel dělat bojové sporty. o) ale holt chybami se člověk učí...

Beh okolo 4-5km aspon 2x tyzdenne je fajn udrziavacka na kardio vseobecne, kedze ho potrebujes a vyuzijes takmer vsade. Napriklad... ked chces vyslapat 1500 vyskovych metrov za 2 a pol hodiny 😂

odeslat nové téma   Odpovědět na téma - DAVID.LOPAN - stařecké MMA, činky, běh a nucený minimalismus Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 42, 43, 44
Rychle na stránku:

Přejdi na: