DAVID.LOPAN - stařecké BJJ a vetchý pumping


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 43, 44, 45 ... 80, 81, 82  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - DAVID.LOPAN - stařecké BJJ a vetchý pumping  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> DAVID.LOPAN - stařecké BJJ a vetchý pumping
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: út září 07, 2021 6:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 6.9. PONDĚLÍ

BĚH 25 MINUT

DEADLIFT KLASIKA - 5x80, 5x100, 3x120, 2x140


Běh na pohodu. I když to mám teď jen jednou týdně tak fajn, ale chtěl bych častěji. Nicméně už běhám půl roku, takže spíš nevypadnout, což si ale nemůžu kvuli bojovým sportům dovolit, protože bych pak umřel.
DL klasika - v diskuzi tu někdo mluvil o výšce kotoučů. Tyhle jsou jiné. Neměřil jsem je, ale rovnou si tam přidal malej 2,5kg kotouč a zkusil DL. Bylo to boží. Hned se tahalo úplně jinak. Dokázal jsem se tam lépe srovnat. Vyjel jsem si na 2x140 a šel se domů najíst.
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: čt září 09, 2021 7:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 7.9. ÚTERÝ

THAI BOX

70 minut


Tak zase naskočili naplno všude tréninky. Můj původní klub bude mít teď hodně Muai Thai čili Thaiboxové tréninky. Takže budu asi hodně chodit na tohle. Když to nevyjde tak grappling/MMA v druhém klubu. Rád bych obojí, ale časově to moc nevidím...Nicméně nějakým způsobem samozřejmě musím udržovat grapplingové skilly. Ale jelikož jsem ho naplno dělal 3 roky, + teď občas poslední dva roky tak nerezaví...
Většina lidí na tréninku moc o prázdninách nechodila, já naštěstí jo a bylo to vidět. Ten běh mi neskutečně pomáhá. Kdybych věděl jakej je to přínos, tak to dělám už roky a nikdy jsem nepřestal.

-rozcvička
-lehoulinký boxík sparingy na místě
- práce na zdi
- různé techniky, drilly, komba
- hromada břicha
- během tréninku třeba 50 angličáků
- pauzy kolem půl minuty.
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt září 09, 2021 7:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

DAVID.LOPAN napsal:
Ten běh mi neskutečně pomáhá. Kdybych věděl jakej je to přínos, tak to dělám už roky a nikdy jsem nepřestal.
Nuz, stacilo chodit castejsie na moj log!
...aj ked ten moze posobit dost odstrasujuco...
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: po září 13, 2021 10:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
DAVID.LOPAN napsal:
Ten běh mi neskutečně pomáhá. Kdybych věděl jakej je to přínos, tak to dělám už roky a nikdy jsem nepřestal.
Nuz, stacilo chodit castejsie na moj log!
...aj ked ten moze posobit dost odstrasujuco...
Já na něj chodím pravidelně, ale abych si všiml toho přínosu, tak to bys asi musel dělat bojové sporty. o) ale holt chybami se člověk učí...

trénink 10.9. PÁTEK

TRX DŘEPY - 4x10
superset
KLIKY - 4x10

ONE ARM KB PUSHPRESS - 4x5 s 32kg ktb

trénink trval 25 minut

U kámoše na vesnici s rodinou. Chystal se oheň, nestíhalo se a my měli jen asi 20 minutové okénko včetně rozcvičky...Tak fakt jen rychle a aspoň něco. Pushpressy psali jak sviň.
Ještě bych pár sérek zvládl, ale bylo to tak akorát...

trénink 12.9. NEDĚLE

TRX DŘEPY NA ÚZKO - 4x10
superset
PŘÍTAHY S TRX - 4x10

TRX PISTOLE - 4x4
superset
PŘÍTAHY PODHMAT - 4x8

TRX DŘEPY NA ŠIROKO - 4x10
superset
TRX PŘÍTAHY NA ŠIROKO - 4x10

TRX TRICEPS - 4x10
TRX BICEPS - 8-10 sérek

trénink trval nekonečně dlouho minut

Griloval jsem ryby, pověšený TRX, tak jsem odbíhal. Dal jsem pár věcí a pak pumpoval ruce a užíval si to. Moc je normálně necvičim, tak bicák dostal nažrat. Dneska je mám docela napuchlý, ale nebolej. Jelikož cvičím méně spodek, tak jsem dal na TRX alespoň. Nechápu jak je to možné, ale dřepy jen s vlastní vahou na TRX berou jako prase a stehna mi z toho skoro praskaj...Dneska by mel být beh nebo mrtvoly a zítra Thaibox. Logisticky mi to vůbec nevychází a jsou těžkétréninky za sebou a pak blbosti, ale takový je život .o)
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: st září 15, 2021 6:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 13.9. PONDĚLÍ

MRTVOLY - 5x80, 5x100, 2x3 s 120, 3x100
BENČ - 2x5 s 70, 5x80, 3x90, 3x100, 3x105 (Season best!!!)
PLANK - 3x

trénink trval 50 minut

Trénink kolem půl deváté je většinou předzvěst toho, že se mi nic nechci a v domácích podmínkách mám většinou vůbec problém se nějak nakopnout, nicméně jsem dal mrtvolu. Nemohl jsem se k tomu zase nasetovat a tak jsem dal lehčí. Nicméně furt alespoň nějaké "větší" váhy na spodek.
Pak benč, už u prvních sérek to šlo pěkně, tak jsem vyjel na 3x105. Před zraněním by to bylo asi 2x až 3x115, ale who cares. Prostě nejvyšší váha od zranění. Jipí ky jaj!
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: čt září 16, 2021 9:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 15.9. STŘEDA

BĚH 30 MINUT

Lehký výklus. Teď mi běh vychází jednou za 7-10 dní. Na prd. Ale co už.
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt září 16, 2021 10:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

DAVID.LOPAN napsal:
cohen999 napsal:
DAVID.LOPAN napsal:
Ten běh mi neskutečně pomáhá. Kdybych věděl jakej je to přínos, tak to dělám už roky a nikdy jsem nepřestal.
Nuz, stacilo chodit castejsie na moj log!
...aj ked ten moze posobit dost odstrasujuco...
Já na něj chodím pravidelně, ale abych si všiml toho přínosu, tak to bys asi musel dělat bojové sporty. o) ale holt chybami se člověk učí...

Beh okolo 4-5km aspon 2x tyzdenne je fajn udrziavacka na kardio vseobecne, kedze ho potrebujes a vyuzijes takmer vsade. Napriklad... ked chces vyslapat 1500 vyskovych metrov za 2 a pol hodiny 😂
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: čt září 23, 2021 6:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
DAVID.LOPAN napsal:
cohen999 napsal:
DAVID.LOPAN napsal:
Ten běh mi neskutečně pomáhá. Kdybych věděl jakej je to přínos, tak to dělám už roky a nikdy jsem nepřestal.
Nuz, stacilo chodit castejsie na moj log!
...aj ked ten moze posobit dost odstrasujuco...
Já na něj chodím pravidelně, ale abych si všiml toho přínosu, tak to bys asi musel dělat bojové sporty. o) ale holt chybami se člověk učí...

Beh okolo 4-5km aspon 2x tyzdenne je fajn udrziavacka na kardio vseobecne, kedze ho potrebujes a vyuzijes takmer vsade. Napriklad... ked chces vyslapat 1500 vyskovych metrov za 2 a pol hodiny 😂
Souhlas. Navíc jsem zjistil, že bojové sporty bez toho nejsem schopen dělat...o)

trénink 22.9. STŘEDA

výpady, bulhary,benče,přítah
+doplňkové ptákovinky na celé tělo velmi lehce

Týden pauza. Nemoc. Ani nevim moc co mi bylo, ale radši jsem si dal pauzu i když mě to tahalo k činkám a ven...Vše středně, síla paradoxně byla dle pocitu v normálu...

V pátek mě čeká celodenní brigáda, která bude dost fyzicky náročná, ale luxusně zaplacená, tak další trénink asi u kamarádů na chatě s trx a bulinkou
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: čt září 30, 2021 8:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem



minulá sobota - TRX celé tělo a sprinty
sobota, neděle, pondělí - výšlapy do kopce a tlačení kočárku v horách
úterý - benče - 3x5 s 70, 4x4 s 80, 3x3 s 90
středa (včera) - mrtvoly 3x3 120, přítahy 3x6 s 70, úzké benče 3x6 s 70

Smazali se mi rozepsané logy a jelikož nebylo nic zajímavého, tak jen ve zkratce. Po nemoci lehké cvíčo, hodně turistiky. Tlačení kočárku do kopce a vrcholů mě moc nebere a předevčírem a včera činky. Jen základní cviky. O víkendu zase pryč, tak budou zase TRX a jiné srandy...
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: pá říjen 01, 2021 7:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 1.10. Patek

MMA postoj (H)
1:40

Spousta technik a nácviku. napriklad leva ksicht, leva zradlo, z nabite ruky hak atd.
- pak něco s kopama
- lapy
-sparingy cca 8x2 minuty

Velmi výživné. Chlácholil jsem se že mi turistika udrží fyzičku, samozřejmě neudržela. Jinak ale sparingy ušli. Všichni až na jednoho byli lehce lepší než já, coz je ideal. Ale nejit jenom postoj ale jit komplet, tak bych vetsinu dal .o)
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: út říjen 05, 2021 10:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 2.10. SOBOTA

výpady, bulhary, přítahy ručky, přítahy velké, pressy, benče, bicák, planky - 3 sérky od každého cviku


Večer, ale šlo to pěkně. Bavilo. Full body. Všechno 4-12 opáček. Takže nakonec minulý týden dobrý.
Tento týden včera sauna. Babička hlídala malou a my měli s ženou hezký čas pro sebe. Večer jsem nicméně při uspávání malé začal usínat v půl devaté. Nechal jsem to a pěkně se vyspal .o)
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: st říjen 06, 2021 7:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 5.10. ÚTERÝ

BĚH 20 MINUT

ČELNÍ DŘEPY - 5x60, 1x60 (skoro křeč-konec)
DEADLIFT TRAP BAR - 5x90, 3x120, 3x140, 2x160, 0x190, 3x140
+doplňky: hamstringy, 4 cviky na záda

trénink trval 60 minut

Výjímečně otestovaný a mohl jsem do fitka. Jelikož jsem dlouho neběhal, tak jsem si dal v posilovně i běh. Akorát jsem si vzal omylem barefoot boty v kterých normálně chodím a nebylo to příjemné. Večer mě bolely kolena jak hovado. Dnes už ok. Barefoot run není pro staré dědy co mají 90kilo.
Při čelních dřepech mě chytla ta klasická polokřeč do hamstringozadku, tak jsem to zabalil a šel na mrtvoly. Tam u 190 protestovala levá ruka-respektive předloktí, které se už asi stopro nedohojí. Takže spíš víc tvrdších sérií než jedna megamaximální, ale třeba si ručka zvykne...
Teď se snad konečně budu dostávat jednou týdně do normal posky. Takže příště snad zase čelní. Pokud ne, atk začnu dávat doma aspoň s 50kg aby byl zvyklý ten hamstringozadek a
já si mohl dát i trošku normálnější váhu...Pocitově super i vzhledem k failům. Dneska krásné namožení.
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: pá říjen 08, 2021 7:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 7.10. ČTVRTEK

ÚZKÝ BENČ - 2x5 s 70, 5x80, 3x90, 3x95
PŘÍTAHY JEDNORUČKY V PŘEDKLONU - 4x6 s 36

trénink trval 25 minut

Malinké rostou zuby, tak bylo uspávání horší a šel jsem cvičit až v 21.30. Šlo to, akorát noha byla total v hajzlu z úterý, hned při druhé sérii přítahů jsem skoro dostal křeč, tak jsem nemohl dát nic na spodek. Večer jsem to pak protahoval, nahříval a dneska o 50% lepší. Dneska bude možná MMA nebo striking, nebo bych zkusil vyběhnout.
Uvidíme i co noha...Každopádně tento týden potřebuju ještě jedny činky a jedno MMA, běh nebo aspon stínovačku abych splnil svůj cíl .o)
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: so říjen 09, 2021 10:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 8.10. Patek


Běh 25 minut

Nohu jsem furt citil a tak se MMA nedalo. Pak jsme uspavali do 21:00 a pote beh ulicema. Do prirody potme nechci a tak jsem bezel po sidlisti jako spravny čudák .o) ale slo to...

trénink 9.10. sobota

Benč - 5x70, 3x80, 3x85, 3x90, 3x95, 2x100, 1x105
Rozpazky - 3x12
Plank - 3x
Zkracovacky -3x

Vecer, zase. Slo to. Jen kozy a bricho...
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: út říjen 12, 2021 6:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 11.10. PONDĚLÍ

GRAPPLING/JIU JITSU

trénink trval 90 minut

-rozcvička
-protahovačka
-gymnastika
-nácviky úniků z kříže. Nácviky armtrianglu zezdola. Nácviky trianglu z kříže.
-3x5 minut sparingy ze stoje. 30 sekund pauza mezi kolama.

Vypadá to, že jsem změnil klub. Je tam víc nácviků a to potřebuji. Cítím, jak se posouvám...

Gymnastika-nějaké stojky na hlavě, pak přepady na nohy, nácviky pádů a různé variace.
Pak šel jeden do želvy-na lokty a kolena a druhý si na něj stoupnul, držel rovnováhu a takhle se šlo po "čtyřech" přes celou tělocvičnu. Myslel jsem, že mi prasknou tricáky.
Techniky super, ty úniky z kříže jsem neznal, takže paráda.
-Sparingy. První s chlapíkem co vedl trénink. Vydržel jsem aktivně vzdorovat 4 minuty, pak mě utáhl na prasáckou páku, kdy mi drtil čelist o koleno. Ale super. Pak dva lehčí soupeři, které jsem různě utahoval. Dvakrát se mi povedlo utéct když na mě byl soupeř ve vítězné. Pěkně jsem ho vymostoval, šel za rukou a soupeř letěl. Z toho jsem měl velkou radost...
Velmi dobré i při malé kadenci tréninků se lepším a mám z toho radost.
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz


Naposledy upravil DAVID.LOPAN dne út říjen 18, 2022 10:49 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - DAVID.LOPAN - stařecké BJJ a vetchý pumping Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 43, 44, 45 ... 80, 81, 82  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: