Dennicek starého slabého naturálneho hejtera Carabasa

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 324, 325, 326

odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Dennicek starého slabého naturálneho hejtera Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Dennicek starého slabého naturálneho hejtera Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vlk#

PříspěvekZaslal: út říjen 12, 2021 6:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Nieee, ty si mal ako skúsenejší napísať: "neboj, bude to už len ľahšie!"

neboj, časem ti odejdou předloktí...

a taky jsem naznačil, že máš chybu v zápise, když se bavíme o osmi sériích
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas

PříspěvekZaslal: út říjen 12, 2021 6:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
decarabas napsal:
Nieee, ty si mal ako skúsenejší napísať: "neboj, bude to už len ľahšie!"

neboj, časem ti odejdou předloktí...

a taky jsem naznačil, že máš chybu v zápise, když se bavíme o osmi sériích

Opravene

Cohen: Sak som stary sedivy dedek Taha mi na 40.

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
decarabas

PříspěvekZaslal: čt říjen 14, 2021 8:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Drepy:
1x10x12,5kg
1x5x62,5kg
1x5x112,5kg belt on
1x1x162,5kg
5x5x162,5kg

Bench press:

1x6x62,5kg
8x6x105kg

Rozpažky JČ:
3x10x20kg

Deadlift:
1x3x112,5kg
5x5x172,5kg belt on

Triset

Hodnotenie tréningu:
Drepy som zvládal prekvapivo dobre. Myslím nohami, lebo spodný chrbát už začína toho mať dosť Dalo sa to samozrejme čakať, ešte prežiť piatok a bude oddych.
Drepy teda vcelku svižné, aj rýchle (subjektívne, reálne som sa s nimi mordoval určite aspoň dve a pol hodiny). Nebudem tvrdiť, že to nejak extra lietalo, ale zvládal som s prehľadom, až na uťahaný chrbát nič nebolelo ani neobmedzovalo. Povedal by som, že to šlo ľahšie ako v pondelok. Asi to bude tým, že som sa konečne rozožral a telo nabilo baterky. Už mi chýbalo každodenné napchávanie pupku k prasknutiu, takže celý deň funím ako tuberkulózny mrož a počas dňa strávim viac času na záchode ako v obývačke Ale BW sa konečne pohla, som na 98,5kg. Ale asi to bude len voda, glykogén a plné črievka, lebo nemám pocit, okrem nôh a tricákov, že by sa za ten niečo vyše mesiac pohlo Tie tricepsy sú inak celkom prekvapivé, lebo tie mám vždy veľmi shitné (ešte shitnejšie ako iné partie ), ale v pivnici som kvôli dĺžke činky nútený tlakovať malinko užšie, plus každý tréning to dopumpujem počas trisetu, tak sa to asi dá pochopiť.
Benche zo začiatku ťažké preťažké, od tretej série sa to pohlo a šlo to lepšie, aj preto, že som zneužil Štúra. Totiž na podanie činky, ktorú som si dovtedy odoberal sám. Takže dobrý most a zafixované lopatky pracovali lepšie a prejavilo sa to na výkone. Kozy som dorazil rozpažkami a dnes mám tak unavené prsné svaly, že mi na nich zvädli ešte aj chlpy. Ani nie že svalovka, len totálna únava a rezignácia
Deadlift kvôli spodnému chrbtu smrť. Skúšal som sa hecnúť pesničkami, ale youtube ma prekukol a miesto "I feel like a monster" a "I can´t be stopped" mi pustil "Už mi lásko dvacet let" a "Lásko mně ubývá sil".
Na druhú stranu, perfektne som to triafal technicky. Z toho mám dobrý pocit, kto by to čakal, že neustálym opakovaním jedného cviku s nízkou váhou sa zlepší technika Učíme sa celý život!

Helenka nebola, takže sme boli malinko smutní. Tak snáď príde v piatok! Štúr naopak nepríde, má nejaké povinnosti. Skúsim vybaviť Riša, v piatok som obvykle už tak zničený, že nejaká spoločnosť by bodla...
A budúci týždeň deload, mŕtvolu vynechám úplne, nech si spodok chrbta oddýchne. Celkom sa teším. No a potom už intenzita

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)

odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Dennicek starého slabého naturálneho hejtera Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 324, 325, 326
Rychle na stránku:

Přejdi na: