Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 325, 326, 327 ... 387, 388, 389  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vlk#


PříspěvekZaslal: út říjen 12, 2021 6:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Nieee, ty si mal ako skúsenejší napísať: "neboj, bude to už len ľahšie!"

neboj, časem ti odejdou předloktí...

a taky jsem naznačil, že máš chybu v zápise, když se bavíme o osmi sériích
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út říjen 12, 2021 6:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
decarabas napsal:
Nieee, ty si mal ako skúsenejší napísať: "neboj, bude to už len ľahšie!"

neboj, časem ti odejdou předloktí...

a taky jsem naznačil, že máš chybu v zápise, když se bavíme o osmi sériích


Opravene

Cohen: Sak som stary sedivy dedek Taha mi na 40.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt říjen 14, 2021 8:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Drepy:
1x10x12,5kg
1x5x62,5kg
1x5x112,5kg belt on
1x1x162,5kg
5x5x162,5kg

Bench press:

1x6x62,5kg
8x6x105kg

Rozpažky JČ:
3x10x20kg

Deadlift:
1x3x112,5kg
5x5x172,5kg belt on

Triset

Hodnotenie tréningu:
Drepy som zvládal prekvapivo dobre. Myslím nohami, lebo spodný chrbát už začína toho mať dosť Dalo sa to samozrejme čakať, ešte prežiť piatok a bude oddych.
Drepy teda vcelku svižné, aj rýchle (subjektívne, reálne som sa s nimi mordoval určite aspoň dve a pol hodiny). Nebudem tvrdiť, že to nejak extra lietalo, ale zvládal som s prehľadom, až na uťahaný chrbát nič nebolelo ani neobmedzovalo. Povedal by som, že to šlo ľahšie ako v pondelok. Asi to bude tým, že som sa konečne rozožral a telo nabilo baterky. Už mi chýbalo každodenné napchávanie pupku k prasknutiu, takže celý deň funím ako tuberkulózny mrož a počas dňa strávim viac času na záchode ako v obývačke Ale BW sa konečne pohla, som na 98,5kg. Ale asi to bude len voda, glykogén a plné črievka, lebo nemám pocit, okrem nôh a tricákov, že by sa za ten niečo vyše mesiac pohlo Tie tricepsy sú inak celkom prekvapivé, lebo tie mám vždy veľmi shitné (ešte shitnejšie ako iné partie ), ale v pivnici som kvôli dĺžke činky nútený tlakovať malinko užšie, plus každý tréning to dopumpujem počas trisetu, tak sa to asi dá pochopiť.
Benche zo začiatku ťažké preťažké, od tretej série sa to pohlo a šlo to lepšie, aj preto, že som zneužil Štúra. Totiž na podanie činky, ktorú som si dovtedy odoberal sám. Takže dobrý most a zafixované lopatky pracovali lepšie a prejavilo sa to na výkone. Kozy som dorazil rozpažkami a dnes mám tak unavené prsné svaly, že mi na nich zvädli ešte aj chlpy. Ani nie že svalovka, len totálna únava a rezignácia
Deadlift kvôli spodnému chrbtu smrť. Skúšal som sa hecnúť pesničkami, ale youtube ma prekukol a miesto "I feel like a monster" a "I can´t be stopped" mi pustil "Už mi lásko dvacet let" a "Lásko mně ubývá sil".
Na druhú stranu, perfektne som to triafal technicky. Z toho mám dobrý pocit, kto by to čakal, že neustálym opakovaním jedného cviku s nízkou váhou sa zlepší technika Učíme sa celý život!

Helenka nebola, takže sme boli malinko smutní. Tak snáď príde v piatok! Štúr naopak nepríde, má nejaké povinnosti. Skúsim vybaviť Riša, v piatok som obvykle už tak zničený, že nejaká spoločnosť by bodla...
A budúci týždeň deload, mŕtvolu vynechám úplne, nech si spodok chrbta oddýchne. Celkom sa teším. No a potom už intenzita
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út říjen 26, 2021 8:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Drepy:
1x10x12,5kg
1x2x62,5kg
1x2x112,5kg belt on
1x1x162,5kg
2x2x192,5kg

Bench press:

1x6x62,5kg
5x4x92,5kg

Deadlift:

1x3x112,5kg
3x3x152,5kg belt on

Triset

Hodnotenie tréningu:
https://www.instagram.com/p/CVdl9F1DA_-/

Nejaký čas som sa tu neukázal, lebo som mal deload. Je len jedna vec viac nudná ako moje zápisky z tréningov korte - moje zápisky z tréningov korte s polovičnými váhami. Tak som sa na to vyprdol. Ale oddýchol som si, to zasa hej
Tak a po deloade začína druhá fáza, tá silová, kde sa už občas vyskytne aj nejaká tá intenzita. Celkom mám z toho bobky, tak uvidíme Skoky sú tam pomerne radikálne z týždňa na týždeň (pri drepoch a ťahoch aj 10-15 kilo, takže nepredpokladám na sto percent splnený plán, ehm ehm).
Včera na programe ťažké drepy. Ako som predpokladal, po oddychu bola energia aj nadšenie námorníka, ktorý po roku vystúpi z lode a na móle vidí skupinku sociálnych pracovníčok, aj keď trošku som válčil s technikou. Tak či tak, prišlo mi to ťažšie, než 190 kilo vo fitku Stále mám malinko podozrenie na ťažšie kotúče... Trochu za to možno môže aj nedeľná túra v prírode a nečakaných 15km v nohách. No, to je jedno, základ je, že som to drepol. Budúci týždeň tam bude 205 kilo, to už bude trochu iná pecka a dúfam, že za mnou niekto bude stáť. Neviem si predstaviť ostať zapučený pod tým a zhodiť činku zo seba rovno na tú betónovú podlahu, alebo lavičku alebo bohviečo by som trafil v tom malom priestore Steny by sa triasli až po piate poschodie a počet starších susedov by sa následkom infarktov asi značne preriedil.
Benche a deadlifty ľahké a rýchle, toto sa mi na tejto fáze páči, že to odsýpa lepšie ako tie nekonečné objemy. Dokonca došlo aj na triset, tak som pekne pumpol bicáčiky ba i ramenám som dal nejakú lásku.

V diere som bol sám, otec je pozitívne testovaný a bol som s ním, tak som všetkých sparingov radšej zrušil. Pre istotu. Počkám týždeň, potom oblížem nejaký samotest a keď bude všetko OK, spustíme to znova. Štúr je zaočkovaný, tak chodí zatiaľ normálne do gymu, ktoré asi krachne alebo čo. Ľudí chodí málo (ja som ich varoval, nedávajte to do režimu len pre očkovaných. Ono medzi mladými pumpovačmi bicákov zas taký záujem o vakcíny nie je. Ale počúva ma niekto? Nie. Ani žena, ani vlastný syn, harant malý, ale tomu sa to vráti a... o čom som to..?) a ako na potvoru znovuotvorili konkurenčné fitko len pár sto metrov ďalej. Takže asi hotovo. Rasputinka môže robiť na recepcii v pivnici. Bude sediet holá na stoličke v suteréne pri schránkach a pozerať na nás Hneď by som jej to navrhol, ale zavolala by políciu.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly


PříspěvekZaslal: st říjen 27, 2021 6:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je neuveritelné ako dokážeš opísať taký nudný trénink ako je korte a ešte ked cvičíš sám v pivnici
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt říjen 28, 2021 7:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kelly napsal:
Je neuveritelné ako dokážeš opísať taký nudný trénink ako je korte a ešte ked cvičíš sám v pivnici


Je to tak, opisovať nudné veci epickým spôsobom som sa naučil, keď som rozprával o svojich výkonoch v posteli.



Drepy pauzované:
1x10x12,5kg
1x3x62,5kg
1x3x112,5kg belt on
3x3x145kg

Bench press:
1x6x62,5kg
1x3x112,5kg
2x2x125kg

Rozpažky JČ:
3x10x22kg

Deadlift:
1x3x62,5kg
1x3x112,5kg
3x3x152,5kg belt on

Triset

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CVi1VSMjOPi/

Oproti nudnému objemu konečne (nudná) intenzita. Aj takáto minimálna zmena ma potešila, takže som celkom optimisticky zbalil veci a vyrazil do fitka. Len aby som zistil, že som sa pozabudol a v skutočnosti cvičím v malej zaprášenej pivnici, sám, s núdzovým vybavením Toto precitnutie do reality na mňa malo minimálny vplyv a keď som doplakal, pustil som sa do tréningu.
Drepy zrazu veľmi ľahké, tak som zaradil výživnú stopku dole. Stále to bolo ľahké, ale už som nevedel, ako inak si to skomplikovať, iba že by som si zarazil do kolena hrdzavý klinec, čo tam v jednom mieste trčí zo steny, na jeho špičke číha nadržaný tetanus a tep mu stúpne zakaždým, keď sa neopatrne priblížim kusom holej pokožky.
Potom nasledovali benche. Nemal som sparinga, samozrejme, ale 125 som si ešte vedel podať sám. Na to, že som vyše 5 týždňov nebenchoval nad 105 kilo to bolo mega ľahké. Ale počítam, že o to asi išlo v tej objemovej časti Som zvedavý, až bude na činke tak 140, eeeehm. Samozrejme, keďže bol "hrudníkový deň", dal som ešte aj rozpažky s už naloženými jednoručkami. Uh och, bench dobre, ale až toto bol skutočný destroyer. Nakoniec to bola ešte aj pumpa Hneď by som sa postavil pod najlepšie svetlo, rovno oproti zrkadlu, aby som sa pokochal sošnou stavbou môjho tela, ale v pivnici nemám ani zrkadlo, ani svetlo, ani sošnú postavu. Tak som tam len sedel na lavičke ako taký knedlík a dýchal myšacie bobky.
Deadlift ľahúčky, len tak, aby som nezabudol, ako sa to robí. Ale v piatok ťahám 200 Síce len dve dvojky, ale teším sa!
Došlo aj na triset, ten som si z nejakého dôvodu užil najviac z celého tréningu Asi že tam aspoň môžem obmieňať cviky. Joj inak som tam ešte niekde okolo drepov robil lýtka, ale ostávam verný tradícii a nechávam tento cvik neviditeľný. Rovnako ako lýtka samotné

Váhovka stále okolo 99,5kg, pripadá mi, že rýchlejšie priberám vek, ako kilá.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt říjen 28, 2021 10:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A hele hele, čo som objavil Tak hádam niečo málo pridáme, nie?



decarabas napsal:
Tak, čo som našiel v análoch (a vážne som tie fotky teda vyhrabal z poriadnej prdele).

Tak šiel čas s ektomorfným chudákom Nenašiel som použiteľné fotky z 2006 (váha priebežne narastala, ako som dospieval, ale v 18tich rokoch na odvode na vojnu som mal oficiálne navážených 63 kilo pri výške 184cm a to už bol fakt Osvienčim...), ale myslím, že aj 2007 je riadny mordor. Našťastie sa našlo dosť krátkozrakých alebo postihnutých žien, takže som to zas tak moc nepociťoval.

Rok 2007
Výška: 184
Váha: 68 - 70kg
Tréning: Šerm a posilka bez nejakého väčšieho zmyslu. Totálne odjebaný čas v gyme.
Strava: Nepravidelná a mizerná, ale ako každý som sa zastrájal, že jem veľa. Po "tréningu" som pil mlieko s rozmixovaným banánom. Oldschool. Tvaroh som ešte neobjavil.



Rok 2008
Výška: 184
Váha: 74kg
Tréning: Pravidelný beh so závažiami, každodenné cvičenie s vlastným telom, dennodenná drina v práci
Strava: Ako čašník som sa nabehal, takže som žral kadečo a veľa, aby som nezdochol v polke smeny. Pomohli toasty o tretej ráno, zaliate pivom Inak som hodne vyžieral aj orechy, ktoré sme dávali k drinkom, plus som sa dopoval horúcou čokoládou.


Rok 2010
Výška: 184
Váha: 76kg
Tréning: Domáce cvičenie s veľkou činkou o váhe cca 50 kilo, beh a šerm, občas kardio v podobe sexu s frajerkou, ktorá už to kardio chcela robiť inde a s iným .
Strava: Čína. Ako som honosne nazýval pochcaný vietnamský bufáč Mohol som rovno piť olej z fritézy. Nutričná hodnota môjho obeda sa rovnala pobľutej vreckovke posypanej cukrom. Chuťovo to bolo tiež podobné.


Rok 2011
Výška: 184
Váha: 79kg
Tréning: Doma fullbody, tréning začína vyzerať lepšie, idem hlavne základné cviky, stále behám, zápasím, šermujem a cvičím aj s vlastnou váhou.
Strava: Už som si varil doma, tuším v tom čase som si kúpil aj gainer Začalo moje vyžieranie do podoby niečoho, čo Soraya volá "Ty tučkooooo"

Na fotke mám ofačované lakte, zapálené šľachy v predlaktí, ale vyhral som s tým zápasnícky turnaj.

Rok 2012
Výška: 184
Váha: 82kg
Tréning: Tak a kúpená permanentka do fitka Doma som mal asi 100kg závaží a už to nestačilo (navyše suseda na dennej báze chodila pičovať, že sťahujem nábytok). Stále fullbody, ale doplnené o nejaké pumpovačky na kladkách, niekedy v tom čase som si založil aj log tu na ronnie.
Strava: Domáca strava, gainer a proteín, nech si trošku nalepím špeky okolo pása


Rok 2014
Výška: 184
Váha: 85kg
Tréning: Stále svoje základné cviky o malom počte opakovaní. Neustále počúvam, že z toho "nič nemám". Sila ide hore, takže neriešim. Hruď povážlivo zarastá. A narastá. Čím viac sa na seba dívam v zrkadle, tým viac mám pocit, že som zakrnený malý chudák.
Strava: Stále si varím, občas varí Soraya, už potrebujem BCAA a kĺbovku, lebo som hrozná bábovka a primadona


Rok 2016
Výška: 184
Váha: 92-93kg
Tréning: Keď to tu čítate, plus mínus máte predstavu
Strava: Žeriem všetko a stále, potrebujem do seba napchať niečo, čo udrží tie bravčové špeky v chode



A keď vydrží zdravíčko a motivícia, možno o pár rokov dorobím pokračovanie Alebo budem s pivným pupkom, plešinou a zaprdenými trenkami spomínať, aký som bol šampión a blbými poznámkami slizko otravovať stredoškoláčky v MHD


Rok 2017
Výška: 184
Váha: 95kg
Tréning: Fullbody. Už to začína vyzerať vcelku rozumne, ale stále mám tendenciu prepaľovať a rozbiť sa na handry, aby som mal pocit, že makám (dodnes s tým samozrejme bojujem). Bez trička na pláži začínam vyzerať tak, že si ma všímajú postaršie tety a homosexuáli. Vypĺňam tričká veľkosti L a mám z toho neskrývaná samoľúbu radosť. Zapustil som bradu.
Strava: Váha šla hore vďaka objavu kalorických tabuliek. Darí sa mi tak naberať oveľa rýchlejšie a čistejšie, aj keď, samozrejme, keď mi večer chýba v mojej permaobjemovke 300kcal, nutella je vždy poruke




Rok 2019
Výška: 184
Váha: 97kg
Tréning: Už mám po fominovi, ktorý na mňa nalepil nejaké kilá, nejaké to kilo pridal aj na činke. Odvtedy plus mínus idem fominovskú kostru stále, k tomu doplnky podľa aktuálneho pocitu. Funguje to parádne, telo sa stále mení a v podstate som v neustálom progrese silovom aj svalovom. Golden days Skúsil som prvú (a zatiaľ jedinú) súťaž s totalom 635kg a skončil predposledný a zažil krutý stret s realitou. Nevasdí, moje ego sa s tým vyrovnalo dobre. Ako hovorí Olejnas: Kto je slabší ako ja, ten je pussy a kto je silnejší, ten sype!
Strava: Tu sa toho moc nemení, skôr som zaradil bežné doplnky, bez kreatínu ani ťuk, minerály, vitamíny musia byť. Raz za čas si kúpim kĺbovku, ktorá ničomu nepomáha



Rok 2020-2021
Výška: 184
Váha: 105 - 96kg
Tréning: Začala temná doba. Počas prípravy na druhú súťaž sa na svet vyvalil debilný vírus, s ktorým si jaksi nikto nevie rady a kurví nám život už skoro dva roky. Fitká zatvárajú, motivácia sa stráca. Sedíme doma a pupky rastú. Za rok 2020 som stihol cvičiť v gyme, na workoutovom ihrisku, na schodisku vežiaku, v obývačke a v pivnici. Pivnica sa nakoniec ukázala ako zaujímavé riešenie, kde som dosiahol svoju top objemovú váhu 105 kilo. Sila veľmi nepadla a jej úpadok skôr súvisel s limitovanými možnosťami a priestorom, než s poľavením v tréningu. Kvôli menším váham som začal cvičiť skôr na hypertrofiu a stala sa zo mňa pumpovacia bikini fitnesska - ale už sú nakúpené železá, váh je dostatok a momentálne si idem zasa silovku.
Strava: Vyžral som sa na kedysi absolútne nereálnych 105 kilo. Nemal som s tým nejaký problém, netrpeli ani kolienka, kondícia bola mizerná skôr kvôli home office, ale vzhľadom na momentálne podmienky som sa rozhodol prvýkrát v živote skúsiť vcelku opatrnú a nenásilnú diétu. Výsledok: veľká spokojnosť a narcistické bombardovanie fóra a instagramu polonahými fotkami Stiahol som to na 96 kilo, odvtedy sa snažím nalepiť niečo nazad a vcelku sa to darí. Silovka je práve in progress, tak hádam sa dostanem aspoň na bývalé výkony.




Tak uvidíme, čo prinesú ďalšie roky
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: čt říjen 28, 2021 10:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ako sa tu už písalo, no druhý Lukin , hehe, ale nie, dobre ty!
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt říjen 28, 2021 11:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

King of Love!
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt říjen 28, 2021 6:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: čt říjen 28, 2021 7:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

trochu demotivujuce zistit ze vyzeram ako karabas verzia 2011, ale nic to, mam aspon o par cm viac!
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly


PříspěvekZaslal: pá říjen 29, 2021 7:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Super, ked to dáš takto vedla seba, resp. pod seba je lepšie vidieť ten progres a teda že progres je tam riadny
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po listopad 01, 2021 6:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Raz za čas si kúpim kĺbovku, ktorá ničomu nepomáha

kupuj, alespoň půl roku každý rok, kvalitní, ono to jenom teď není vidět

a ten progres je takový pěkný... lineární
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út listopad 02, 2021 9:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

seeya napsal:
trochu demotivujuce zistit ze vyzeram ako karabas verzia 2011, ale nic to, mam aspon o par cm viac!


Mne Soraya tvrdila, že to nevadí, lebo o veľkosť vraj vôbec nejde! Ale chápem, že ti to robí radosť, no

Kelly napsal:
Super, ked to dáš takto vedla seba, resp. pod seba je lepšie vidieť ten progres a teda že progres je tam riadny


Vďaka, tak hlboko som klesol, že miesto sily musím prezentovať to, že som schudol

vlk# napsal:
decarabas napsal:
Raz za čas si kúpim kĺbovku, ktorá ničomu nepomáha

kupuj, alespoň půl roku každý rok, kvalitní, ono to jenom teď není vidět

a ten progres je takový pěkný... lineární


Základ je nezlepšovať sa až moc a prirýchlo. Takto si to môžem roztiahnuť na pár rokov a stále je viditeľné zlepšenie



V piatok som mal deadlift, ale bol som lenivý to zapísať:
https://www.instagram.com/p/CVnxM76I5aP/
Prekvapilo ma, aké to bolo ťažké. Nie pre telo, ale pre CNS. Dva mesiaca som neťahal nič ťažšie a bol to zrazu šok. Ale na videu to je ľahké a telo si s tým poradilo dobre. Musí sa CNS len nastaviť a adaptovať zas na niečo, čo bolo predtým bežné. Koniec koncov, to ma aj včera najviac potrápilo na drepoch.




Drepy:
1x10x12,5kg
1x2x62,5kg
1x2x112,5kg belt on
1x2x162,5kg
1x1x192,5kg
2x2x205kg

Bench press:
1x6x62,5kg
5x4x95kg

Deadlift:
1x3x62,5kg
1x3x112,5kg
3x3x152,5kg belt on

Triset

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CVvqgM6Do2x/

Keď už bol ten voľný deň, dokopal som sa k tomu, že som naše úžasné skoro akože takmer fitko povysával a pozmýval, lebo minulý týždeň som tam viac kašľal ako cvičil. Voda, ktorú som po zmývaní doniesol domov vo vedre vyzerala ako vyšumená coca cola, len v nej plávalo viac mŕtvych pavúkov. Príjemná zmena, vojsť a miesto prachu a špiny cítiť čistotu a dezinfekciu. Užíval som si to, lebo to potrvá tak dva dni.
Drepíky mi robia trošku starosť. Tie týždňové váhové skoky sú celkom divoké Zvykol som si robiť max 5 kilové skoky, na čo sa telo adaptovalo v pohode. Možno to budem musieť skorigovať, trošku som nedôverčivý k môjmu telu, že sa dostatočne rýchlo adaptuje z objemu na intenzitu. Ale uvidíme, možno si len neverím a som uplakaná bábovka a princeznička a mal by som si kúpiť predtréningovku. Budúci týždeň by to ešte mohlo ísť, to vychádza na nejakých 215 kilo.
Keď som drepol v rámci rozcvičky tých 192, činka mi prišla brutal ťažká, tak som si povedal, že to nie je možné a skočil som domov po váhu, že prevážim kotúče, lebo tie 25ky určite vážia minimálne 30kg každá Výsledok? Kotúče vážia presne toľko, koľko by mali (čo teda klobúk dole, na to, že to borec rezal z plechu sú tam odchýlky maximálne 100g, čo je nenormálne. Keď uvážim, že v gyme kotúče v pohode lietali pol kila hore dole). Takže túto otázku máme zodpovedanú - kotúče nie sú ťažšie, to ja som slabší
Keď nič viac, toto poznanie ma heclo a tak som prvú dvojku drepol celkom ľahko, ako som písal už pri deadlifte, je to hlava, ktorá má problém, nie telo. Celkovo podmienky" malý priestor, vybavenie, momentálna forma, všetko mi to príde také... No, nie zrovna stavané na ťažké váhy Ale hádžem to za hlavu, už to nejak doklepem. Koniec koncov, len minulú zimu som tam drepoval trojky s 220 kilami a to som mal polovicu váhy v jednoručkách povesených na reťazi, tak asi sa to nejako dá.
Počas druhej série som za dverami počul piskľavý hlások a bolo mi jasné, že malý Pepek ide z výletu rovno do pivnice na návštevu. Našťastie Štúr ho počul tiež, tak pridržal dvere, aby mi malý:
1, nezvalil statív s telefónom
2, nezrušil koncentráciu
3. nespadol pod činku
Pepek vošiel, odprezentoval nové autíčko, čo dostal od babky, oznámil Sorayi, že môžu zasa ísť a kričiac, utekal k výťahom.
Nakoniec všetko dopadlo dobre, aj tie drepy boli zvládnuteľné, aj sme si po dlhom čase pokecali so Štúrom. Minulý týždeň som bol sólo a bola to otrava (otec mal covid a nechcel som riskovať kontakt s Rišom alebo Štúrom, ale už je v pohode a mal negatívne testy aj on aj ja) a dobre padlo zas tam niekoho mať počas ťažších chvíľ.

V stredu ťažké benche, vychádza to na 132 kilo, to už bude celkom zaujímavé, ale malo by to ešte v pohode ísť.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt listopad 04, 2021 12:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Drepy pauzované:
1x10x12,5kg
1x3x62,5kg
1x3x112,5kg belt on
3x3x152,5kg

Bench press:
1x6x62,5kg
1x2x112,5kg
2x2x132,5kg

Rozpažky JČ:
3x10x22kg

Deadlift:

1x3x62,5kg
1x2x112,5kg belt on
3x3x152,5kg

Triset

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CV01u2UgwB3/

Ah, ako by som si niekedy prial nebyť totálny mentál a pamätať si, s čím mám drepovať Pauzované drepy mi prišli akosi ťažšie, než minulý týždeň (drepoval som 145) a potom mi docvaklo, že som si pridal 7,5 kila váhy, lebo mám pamäť ako škrečok s alzheimerom. Ako sa vraví, keď je blbá hlava, trpí celé telo
Benche som síce naložil správne, ale počas tréningu som to niekoľkokrát prepočítal, lebo to šlo tak nezmyselne ľahko, že som nechápal. Stopky som si dával také, že Štúr kontroloval, či som nezaspal a stále to strieľalo. Celkom pozitívne ma to naladilo. Škoda, že drepy a ťahy takto nefungujú
Na záver ťahy, 150ka ľahká, to bolo hotové v priebehu pár minút. Na tieto ľahké sérky si dávam trhačky, nech nemám vkuse potrhané dlane. Na intenzitu idem samozrejme raw.
Zatiaľ spokojnosť, trochu cítim unavený chrbát, ale stíham regenerovať, váha ráno nalačno ukázala 99,9kg, takže zatiaľ všetko ide podľa plánu a už som sa zas solídne rozožral. Objektívne si myslím, že PRká z toho nebudú, ale základ je udržať sa aspoň na takej úrovni, aby sa od toho dalo ďalej odpichnúť a koniec koncov, zima je dlhá a po nejakom tom oddychu sa dá celý program zopakovať

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 325, 326, 327 ... 387, 388, 389  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: