Máčův kondiční log


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 195, 196, 197 ... 232, 233, 234  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Máčův kondiční log  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Máčův kondiční log
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Máča


PříspěvekZaslal: po listopad 15, 2021 6:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh kolem Brodu



v průběhu 3x interval cca 500-600 metrů v čase zhruba 2 minuty (šel jsem to naplno co to šlo).
Dnes se běželo super, intervaly taky celkem v pohodě.Navíc nohu jsem vůbec necítil takže naprostá spokojenost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: út listopad 16, 2021 1:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cvičení
kliky/shyby/dřepy
kliky-165x (50,30,28,26,26x)
shyby-37x (7,5,5,5,5,5,5x)
dřepy-35,32,32,28x
spodní záda planky balon-7 sérií
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: čt listopad 18, 2021 7:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh
1:01 - 12,2km kolem Brodu (pepčín, schody zbrojovka,město)
Tak dnes se běželo naprosto parádně, lehce a noha taky vůbec nebolala (až jsem se divil, minule taky ne, tak třeba už si snad zvykla znovu na zátěž?..uvidíme), takže dnes supr.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: pá listopad 19, 2021 5:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cvičba
kliky/shyby/dřepy
kliky-195x (52,32,30,26x ráno-49x)
shyby-45x (nadhmat-6,5,5,5x podhmat-5,5x ráno-nadhmat-7x paralel-7x)
dřepy-35,32,30,28x
břicho-zkracovačky balon-5x10-15
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: po listopad 22, 2021 3:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh Brod-Nivnice-Brod

No včera jsem se dozvěděl, že jsem asi byl v pátek v kontaktu s covid pozitivním (borec je nemocný, ale na testu nebyl takže neví jestli to covid ale v dnešní době je to asi celkem pravděpodobné), takže čekám, co bude.Podvědomě se víc kontroluju, ale dnes mě to nedalo a vyběhl jsem.Po celou dobu jsem se furt soustředil na tep a dýchání atd. takže jsem si kvůli tomu běh ani moc neužil bohužel..Běželo se celkem dobře, nejlíp poslední 3 km paradoxně.
Po běhu na mě přišla nějaká únava a trochu bolest hlavy, ale já jsem schopný si to klidně i jenom vsugerovat kvůli tomu, že vím, že jsm byl s tím borcem a moc se hlídám..mám v tomto ohledu bohužel strašně "mocnou" hlavu No uvidíme snad to na mě nevleze, podruhé už si to rád odpustím.
P.S. Tepovka při běhu stejná jako obvykle.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: st listopad 24, 2021 8:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

BĚH BROD-ÚJEZDEC-BROD
1:03 - 12,2KM
ŠLO TO PARÁDNĚ, BĚŽELO SE SUPER, NOHA VŮBEC NEBOLELA A NAVÍC MĚ DNES VYŠEL ANTIGENÍ TEST NEGATIVNÍ TAKŽE SAMÉ POZITIVA Tak snad už mě to nezlomí a covid se konat nebude.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: čt listopad 25, 2021 7:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh kolem Brodu
v průběhu 2x interval:cca 600 a 700 metrů plus závěrečný cca 400m kopec.




Pěkný výběh šlo to fajn, při intervalech a v závěrečném kopci jsem si vcelku pěkně hrábnul.Šel jsem neplánovaně druhý den po sobě, protože zítra ráno jedu do Motola na kontrolu a asi tam budu pokračovat i přes víkend u kámoše trošku zapaříme když už tam budu takže další trénink pravděpodobně až v pondělí.
P.S. Mám takový pocit (možná se mi to jenom zdá, těžko říct ), že od té doby co jsem ubral tréninků z dřívějších 5-6 týdně na současných většinou tak č týně tak mi to naopak jde k duhu, mám pocitově víc energie v tom tréninku a i si to víc užívám a těším se na ně a nemusím se do nich spíš nutit jako dřív.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: po listopad 29, 2021 7:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh kolem Brodu




Běželo se super, jenom na začátku trochu kosa.Noha úplně bez bolesti takže super, snad se už konečně "uklidnila" a bude to už OK.Zajímavé, že po období cca před třemi týdny kdy jsem ji jednu dobu cítil při každém běhu se to uklidnilo a teď o ní vůbec nevím, aniž bych musel dávat nějakou pauzu v běhání.Možná se prostě "rozběhala", těžko říct..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po listopad 29, 2021 8:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mozne to je, clovek si nakoniec zvykne na vsetko 😂
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: út listopad 30, 2021 6:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cvičení
kliky/shyby/dřepy
kliky-200x (52,33,32,28x ráno-52x)
shyby-50x (nadhmat-6,5,5,5x paralel-5,5,5x ráno-paralel-8x, nadhmat-6X)
dřepy-37,32,32,30x
spodní záda planky balon-7 sérií

Fajn.Jenom taková poznámka ke klikům: jedu je střídavě široké/úzké (jako vždycky).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: čt prosinec 02, 2021 7:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh Brod-Veletiny (tam po cyklo) - brod



Tak po dlooouhé době zae 17tka.Šlo to celkem dobře, ikdyž prvních 9km cestou tam pocitově trochu ztěžka, pocit těžkých nohou, moc nešly a i dechově trochu horší.Lehce za půlkou jsem dal pauzu na pití, sladké kafe a hroznové cukry a dalších 8 km do cíle šlo paradoxně o něco líp.
Jinak mám aktuálně ráno cca 88kg což je nejvíc co jsem kdy měl Nevím jestli je to přibývajícíma rokama, chlastem kterého si poslední dobou dopřávám fakt hojně nebo obojím dohromady Celkem rád bych i pár kilo shodil ale moc reálně to nevidím.V jídle moc nevím kde ubrat nebo zlepšit (kuřecí s rýží každý den fakt nebudu toho už jsem si užil dost kolem 20tky) chlast se mě omezovat nechce, přece jenom si ten život chci pokud možno i užít a ne si odříkat a žít asketicky, spíš to beru tak že běhám i proto abych si mohl dopřát a nějak rapidně přidat v pohybu taky moc reálně nevidím..
Kdybych nevěděl kolik vážím tak bych ten roudíl při běhu ani nepoznal (za poslední cca ě roky mám nějakých 10 kilo nahoře), ale asi to přece jenom musí být trochu znát.[/i]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: pá prosinec 03, 2021 7:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cvičení
kliky-20x
shyby-5x (prvních 5 sérií nadhmat, potom paralel a podhmat)
dřepy-15x
10 kol

čas:39minut

břicho:natahování nohou vleže na zádech:5x,5x,4x plus planky

No tak čas přímo žalstný - o 12 minut horší než když jsem to jel posledně asi před půl rokem.Nejel jsem to sice úplně na krev ale snažil jsem se to mít co nejrychlej, jde vidět jak jsem na tom bídně.Suveréně nejvíc mě brzdila tahová síla při shybech tam jsem musel asi od třetího kola po klicích vždycky dávat delší pauzu abych dal 5. Potom ruce odcházeli i při klicích takže jsem musel dávat pauzu i po dřepech.Jinak dechově úplně v klidu tam bych mohl klidně o dost rychlejc, jenom ty ruce..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: so prosinec 04, 2021 4:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh Brod-Nivnice-Brod


Tak prvních 9km (do pauzy) to šlo zase dost blbě - zase těžké stehna a nohy a prostě to šlo pocitově dost ztuha a nadřel jsem se. Potom jsem dal pauzu - pití a cukry a zase jako posledně, to šlo najednou líp.
No přemýšlím, že na nějaký čas asi vyřadím při cvičení dřepy.Možná, že je to blbost, ale přijde mi, že to nezvládám uregenerovat a po dřepech mám potom při běhu stehna zatuhlé a nohy prostě tak dobře nejdou, zkusím a uvidím.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: út prosinec 07, 2021 6:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

pondělí:
cvičení
kliky/shyby
kliky-220x (52,32,31,27x ráno-50x)
shyby-50x (nadhmat-6,5,5,5x paralel-5,5,5x ráno-nadhmat-8x paralel-7X)
spodní záda balon-planky-9 sérií
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: st prosinec 08, 2021 7:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

úterý:
Běh kolem Brodu

Tak dal jsem si takovou trochu kopcovatější variantu at je trochu změna a šlo to vcelku dobře.
P.S. Tepy moc nesozhlasí s realitou, protože jsem si chtěl trochu užít i běh bez pásu na hrudníku a svobodného dýchání a jsou tím pádem zkreslené.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Máčův kondiční log Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 195, 196, 197 ... 232, 233, 234  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: