vlkův log - lepší už to nebude


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 168, 169, 170 ... 225, 226, 227  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> vlkův log - lepší už to nebude
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
spekounP


PříspěvekZaslal: pá prosinec 03, 2021 10:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Držím palce, at jsi zase na 100% funkční

u mě se zítra rozhodne, jestli mám nebo nemám covid, ale oproti tvému kolenu je to jen nepříjemná epizoda
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá prosinec 03, 2021 10:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

3. prosince 2021, pátek
benč - šestky, ranní trénink +Magumi, Mag's Garage Gym

Bench-press: (stopky)
6x 6x 90 kg, RPE 8-9, v závěru už tedy docházela šťáva

Military press:
5x 2x 60 kg + 8x 60 kg amrap, spoko

Shyby: (nadhmat, naširoko, rovná hrazda)
6x 3x BW, Magumi má lepší hrazdu než ve fitku :)

váhovka: 96.6 kg

po více než měsíci s Magumim :) nedaří se mu ta záda dát dohromady, poctivě rehabilituje, posiluje svaly, cvičí, co může - dnes si dal se mnou military, ale "zadní", a pak push-pressy, taky zadní, tlakovou sílu má pořád skvělou. výhledově má v plánu magnetickou rezonanci, aby se o té jeho platničce zjistilo více, protože "samo" už se to zřejmě dokupy nedá.

Cohen, Turakam, Pajas: díky, snad to klapne, na výběr stejně moc není.

spekounP napsal:
u mě se zítra rozhodne, jestli mám nebo nemám covid

taky držím palce, covid může být i dlouhodobě svinstvo, a 45 je sice krásný věk, všechno nej, letos opět bez skupinové Mikulášské oslavy... ale už nejsme nejmladší, že ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly


PříspěvekZaslal: pá prosinec 03, 2021 1:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vlku, drž sa, ked bude koleno v poriadku verím že ešte podrepuješ vela
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: so prosinec 04, 2021 6:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

4. prosince 2021, sobota , Barborka!
nohy - čtyřky, polední trénink, Maximus

Dřepy: (high-bar, SBD)
6x 4x 120 kg, RPE 8, dopadlo to líp, než to zpočátku vypadalo

Čelní dřepy: (SBD)
6x 4x 90 kg, RPE 8, delší pauzou nezarmoutíš

Good mornings:
4x 8x 60 kg

Biceps, jednoručky:
4x 6x 20 kg

dřepy byly těžký, poctivě jsem to mezi sériema rozdejchával, abych tam nebyl hodinu, vůbec nebyl čas si všímat té ruské volavky, která tam s jednoručkama na prsou dělala skvělé čelní dřepy, dlouhé husté rozpuštěné blonďaté vlasy sahající až ke gluteálům, štíhlý pas, od pasu nahoru "holá", tedy krom té stahovací věci, kterou si holky berou, aby se jim lépe střílelo z luku nebo jak je ta historka, zjevně věděla, které partie je žádoucí procvičovat... tak té jsem si skoro nevšimnul, jak jsem v duchu počítal série:
"první", ok, začátek je nejdůležitější, teď už to půjde,
"druhá", super, třetina za mnou, ještě čtyři,
"třetí", paráda, půlka je tam, ještě jednou to otočím,
"čtvrtá", většina za mnou, ještě dvě série,
"pátá", luxus, jednu sérii už dá každý,
"šestá", howgh, teď můžu umřít, nebo si lehnout, nebo jít na dalších šest sérií.

první pořádný sníh, dopoledne bobování, stavění sněhuláků... pak kuřátko s rýží... vyrobil jsem dobrý důvod, že o víkendu budu odpočívat a fitko nechám až na pondělí :D a pak jsem počkal, až mi trochu slehne, nasadil sněžnice, a šel.

Kelly napsal:
Vlku, drž sa, ked bude koleno v poriadku verím že ešte podrepuješ vela

díky! na stopro už to nebude, ale taky doufám, že se s tím ještě naučím slušně dřepovat ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so prosinec 04, 2021 8:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ruská volavka Tvoje kódové označenia sa mi páčia.

To koleno je mrzuté, ale verím, že to dáš dokopy. Keď človek vidí, ako válči Pajas alebo Magumi a najnovšie aj Maciak, tak ozaj je to len o chcení a pevnej vôli. Držím palce.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: ne prosinec 05, 2021 3:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

5. prosince 2021, neděle , Mikuláš
wellness, polední, Jedenáctka Chodov

pára + aroma sauna (2x) + finská sauna + led. bazének 5 °C (2x)

pěkný wellness, intimčo osvětlení, pára zrovna moc nepářila, aroma sauna byla fajn, doplňovali vůně, finská sauna celkem drsná, mají tam tři poschodí a já automaticky lezu nahoru, ledový bazének žůžo, ale těch 20 sec. napodruhé bylo max komfortně, pak člověk rychle pochopí, že v ledovém oceánu se doba přežití pohybuje v minutách, relax zóna je fajn, voda k dispozici. jediná nevýhoda, že nebyl žádný kompaněro... na to cvičení to tak neva, zvláště, když většinu kolem od vidění znám, ale na ten wellness se společnost hodí.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po prosinec 06, 2021 10:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

6. prosince 2021, pondělí
benč - čtyřky, ranní trénink +Magumi, Mag's Garage Gym

Bench-press: (stopky)
6x 4x 100 kg, RPE 8-9 těžší, než bych si přál

Military press:
6x 6x 52.5 kg

Shyby: (nadhmat, naširoko)
6x 3x BW

váhovka: 96.7 kg
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: po prosinec 06, 2021 1:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sakra, zacinas mi dychat na zada 😊
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út prosinec 07, 2021 11:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

7. prosince 2021, úterý
nohy - dvojky, ranní trénink, Maximus

Dřepy: (high-bar, SBD)
6x 2x 130 kg, RPE 8

Čelní dřepy: (SBD)
6x 2x 100 kg, RPE 8

Good mornings:
4x 8x 80 kg, zkouška užšího postoje - více hamstringů

Biceps, jednoručky:
4x 6x 22 kg, od příště už jenom dvacítky, tohle je moc cheating

dřepy dvojky, takže pohoda jazz... no, při rozcvičování to tak nevypadalo, ale pak se to rozběhlo, možná na jednu sérii bych se hecnul na čtyři opáčka, pět, ale těch Ustinových osm tam zatím není.

natažené pravé prso a pravé spodní zádo, prso nevadí, když benčuju souměrně, s rezervou a nepřetěžuju jednu stranu, ale nepříjemně pne, když odebírám činku na dřepy, podobně zádo pouze o sobě dává informativně vědět, když dřepuju zpevněný a rovný, že tam je a číhá na zaváhání, kdy povolím nebo přetížím jednu stranu.

Peter Ustinov napsal:
Sakra, zacinas mi dychat na zada 😊

kéž by
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út prosinec 07, 2021 1:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty si nezmar
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st prosinec 08, 2021 12:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

8. prosince 2021, středa
benč - dvojky, ranní trénink, Maximus

Bench-press: (stopky)
6x 2x 110 kg, RPE 8-9, s jistotou, ale jestli bych přidal dvě opáčka... to bych musel zkusit

Šikmý benč, jednoručky: (incline)
4x 8x 32 kg, nahazování funny, na tlaky rezerva

Shyby: (nadhmat)
6x 3x BW, na blbé hrazdě, kde klouže úchop

Spodní záda, Hammer: (podhmat)
4x 8x 80 kg, veslo bylo zabrané

Břicho, přednožky:
4x 12x

Triceps, stahování lana:
4x 8x 60 kg

váhovka: 96.7 kg

ve fitku se objevila Malá kobra, spoře oděná, kérka kam se podíváš, vyrýsované břišáky, že i PU by uznale pokýval hlavou... jenom na nich neměla tolik masa. a chlupů. a když začala cvičit rozpažky s oporou lavice, tak na zádech vystoupily vzpřimovače, že nejeden zdejší lifter by proporcionálně záviděl. ovšem prsa vel. nula, takže když prošla, tak jsem si jí prakticky nevšimnul. což je vidět i z popisu výše. a to bylo dobře, protože později se ukázalo, že patři k tomu trenérovi s holou hlavou, který má paže jako já stehna a vypadá, že by mouše neublížil :)

na triceps jsem se dostal až nakonec, protože obě stanoviště s protisměrnýma kladkama, přičemž mně by stačila pouze jedna! ale ne, na obou tahali zástupci generace W jednu cihličku z každé strany, v kroksech a tílkách a mezi sériema řešili globální problémy, jakože kdy půjdou před vánocemi chlastat.

tak jsem šel nejdříve na břicho, na přednožky... a jak se říká, že všechno zlé... tak se se mnou nebála střídat příslušnice generace X, stejně stará jako já, tedy ne už nejmladší, ale perfektně udržovaná, to se hned pozná, že to není otázka jedné návštěvy salonu krásy, vizuálně o deset let mladší, letošní outfit vs. moje černá, obnošená, místy řídnoucí teplákovka. ego opadlo, když jsem zjistil, že nemá problém se podobně družit ani s dalšími liftery.

co bych tak ještě napsal ke cvičení... tohle zimní sychravé počasí mi nedělá dobře, v krku škrábe, z nosu teče, tak jsem navařil kýbl čaje s citronem, zázvorem a medem, a musím to zarazit, ať jsem ready na událostí dnů budoucích.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: st prosinec 08, 2021 1:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nebola to Kája býv. Borkovcovie (kobra)?
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st prosinec 08, 2021 1:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
Nebola to Kája býv. Borkovcovie (kobra)?

tak to jsi mě dostal!

z toho strohého popisu střelit jméno... to je tedy frajeřina! nejprve jsem si musel dohledat, kdo Kája Borkovcová je :D pak jsem si hned řekl, že takhle osvalená nebyla... jenže mimo soutěž to tak nemusí být vidět, výška by seděla, fotka s brýlemi taky, tetování mám pocit, že nebylo barevné, ale ruku do ohně bych za to nedal... taky co by dělala u nás ve fitku. každopádně znejistěl jsi mě skvěle, téměř jistě to ona není, ale příště ji lépe omrknu ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: čt prosinec 09, 2021 4:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

9. prosince 2021, čtvrtek
nohy - šestky , polední trénink, Maximus

Dřepy: (high-bar, SBD)
6x 6x 115 kg, RPE 8, šloto, ty dvě opáčka bych na závěr ještě vymáčknul

Čelní dřepy: (SBD)
6x 6x 85 kg, RPE 8, nechápu praktiky, kde se provádí přidušení

Good mornings:
4x 8x 70 kg

Biceps, jednoručky:
4x 6x 20 kg, nejprve jsem sáhnul pro 25 kg a nevěřil, jaké jsem máslo...

polední trénink proto, že ráno jsem byl v takovém stavu únavy, že vzhledem k aktuálním okolnostem nemělo smysl to lámat přes koleno, tak jsem odvedl dceru do školy, šel se dospat a během dopoledne jsem tak zregeneroval, že nebylo potřeba dnešek odpískat ;) možná té únavě napomohla včerejší odpolední tetanovka, 2. dávka, neměl jsem do konce dne dělat nic těžkého.

ze dřepů jsem měl obavu, čekal jsem boj na úrovni RPE 9+, nic hezkého pokud člověk není vyhajpovaný na těžký trénink s parťákem, ale šlo to trochu jinak, první tři opáčka na pohodu, pak teda došla šťáva a další tři jsem musel vydřít, až jsem se zapotil, ale pořád s dobrou rezervou před selháním. na čelňáky jsem šel unavený a ještě se mi povedlo vyjímečně dobře se dusit, což má bezesporu výborný vliv na celkové těžiště a taky se samotným zdvihem problém nebyl, když už jsem se do té fáze dostal, ale ten boj o kyslík na šest opáček dost vyčerpával.

a jinak je u nás veselo... žena už za ta léta dobře okoukala můj styl humoru :D
žena: vyzvedneš dnes Terku ze školy?
já: proč já?? ty seš teď doma a můžeš pro ni dojít, Ondráš teď nemá školu, taky pro ni může dojít, já mám práci.
žena: protože ty rád chodíš, tak si to ještě užij. brzo nebudeš.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly


PříspěvekZaslal: pá prosinec 10, 2021 12:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:

a jinak je u nás veselo... žena už za ta léta dobře okoukala můj styl humoru :D
žena: vyzvedneš dnes Terku ze školy?
já: proč já?? ty seš teď doma a můžeš pro ni dojít, Ondráš teď nemá školu, taky pro ni může dojít, já mám práci.
žena: protože ty rád chodíš, tak si to ještě užij. brzo nebudeš.


Wohoo jaká podpásovka
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 168, 169, 170 ... 225, 226, 227  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: