vlkův log - lepší už to nebude


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 179, 180, 181 ... 225, 226, 227  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> vlkův log - lepší už to nebude
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kelly


PříspěvekZaslal: pá květen 20, 2022 11:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tééda ten zadný drep ti lieta ako nič Obaja parádne makáte
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spekounP


PříspěvekZaslal: pá květen 20, 2022 12:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to pěkný Vlku, hlavně je tam všude rezerva a tím pádem i potenciál progressu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: so květen 21, 2022 11:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

21. května 2022, sobota
nohy, dvojky, dopolední trénink, Maximus

Dřepy: (high-bar, SBD)
2x 120, 130, 140, 150 kg, šloto, cca 5 kg rezerva
4x 2x 135 kg stopky

Čelní dřepy: (SBD)
2x 90, 110, 120 kg, nešloto, těžké a cítil jsem zádo tak jsem stopky se 115 vynechal

Mrtvý tah: vůbec to nešlo, nedokázal jsem pravou nohou zabrat, asi ten cvik vynechám

Biceps: (jednoručky)
4x 6x 22 kg, dobrý

váhovka: 99 kg, včera jsem byl s tím odhadem trochu optimista :)

dnes jsem měl takový nápad, že si vyjedu po dvojkách, ale vypadá to, že dva nejsilnější dny mám právě za sebou :) ale se zadníma spoko, s čelníma částečně, protože pracovní už by záda nezvládla, no a mrtvý tah odložím, až budou obě nohy zabírat stejně.

a protože silově nic moc, tak si teď vyrazím na soukromý pochod "Praha - Prčice", ale po vlastní ose, někam na jih podél Vltavy ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: ne květen 22, 2022 2:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

21. května 2022, sobota
odpoledne

procházka Nádraží Modřany - Davle, cca 22 km, 4.5 h

šlo se dobře, jenom jsem šel v sandálech a přinesl si menší puchýře. a spálil čelo.

na konci dne stav na počítadle 34 tis. kroků. a pak spánek 11 hodin :D

22. května 2022, neděle
ramena, dvojky, ranní trénink, Maximus

Military press:
5x 2x 80 kg, pocitově RPE 9.5, nedávalo smysl zkoušet, kam to půjde
1x 4x 80 kg PR , chtěl jsem zkusit na závěr trojku, pokud bude síla a pak mě překvapilo, že palivo ještě není na nule, ale byl to boj

Spodní kladka: (veslo, naúzko)
4x 8x 120 kg, líp než minule

Horní kladka: (naširoko, na hruď)
4x 6x 72 kg, všechny šestky na dotek, příště osmičky

Břicho: (přednožky)
4x 16x, lepší, čtyři jsem ještě nedal

Triceps: (stahování lana, volná kladka)
4x 72 kg

benč obsazený, jak se pak ukázalo na dlouho, tak jsem začal na military a byla to dobrá volba. i když sílu jsem necítil ani na jedno. ale jak přibývaly těžké pracovní série a dával jsem dostatečné pauzy, tak jsem získal jistotu, že dokončím. a před šestou jsem si řekl, že když dobře odeberu, a dobře to rozjedu, že bych mohl zkusit ještě třetí opáčko a dorovnat své maxko. i když tehdy to bylo 3x3. povedlo se, a když jsem měl třetí nahoře, tak jsem cítil, že ve svalech ještě něco je a že bych mohl zabojovat. samozřejmě si pamatuji pokusy, kdy mě vyplo a věděl jsem, že boj nemůže trvat příliš dlouho. ještě projdu log, ale vypadá to na 4 RM. malé maxko, taky maxko, a po těch letech půstu už si říkám, že každé maxko, velké maxko :D

benč po military pořád obsazený, ale to už jsem cítil, že tlaky jsem si pro dnešek vybral a že je vhodný čas rozdělit trénink na dva a dvojkové benče zase příště a asi bez military. a vypadá to, že zbylo znatelně více síly na doplňky, na obě kladky, možná i na břicho. stejným způsobem zřejmě oddělím zadní i čelní dřepy, na jeden trénink už je to moc.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: ne květen 22, 2022 4:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobře ti to pressuje, mel bych se taky zaměřit na tenhle základní cvik 🤔
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: ne květen 22, 2022 6:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vlku, pecka, to už je solídna séria na danú váhu.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: ne květen 22, 2022 6:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jj toto je (minimalne za mna) uz solidna pressing power!
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po květen 23, 2022 9:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

23. května 2022, pondělí
nohy, deload, ranní trénink, Arena PK Centrum

Čelní dřepy: (návleky, cca OT1.5M)
20x 6x 40 kg, čekal jsem, kdy bude 40 tak lehkých, že budu mít potřebu si přihodit... a nepřišlo to :)

Biceps: (jednoručky)
2x 20x 10 kg, úplně jedno jaká váha, dvacet opáček je smrt, i když ty desítky pocitově nic nevážily

očekávaný, po čtyřech týdnech, i nutný deload, poslední čtyři tréninkové dny byly skvělé, ale teď už tělo nedrží pohromadě a ráno jsem si nedokázal představit, že bych se dokázal zpevnit na jakoukoliv těžší váhu. navíc chci to koleno nechat odpočinout od zátěže a ve čtvrtek ortopedku potěšit, že je to konečně lepší, než před operací :) tak jsem si říkal, výhoda, že si tréninky píšeš sám :D a hned se mi zlepšila nálada, pořádně jsem se na čelňáky protáhnul a začal nakládat, dokud to bude pocitově komfortní a nebude mě to stresovat. naložil jsem přesně jednou a ten pocit, že si musím přiložil na 60, se už pak za celou dobu nedostavil :D což ale vůbec nevadilo.

@all díky borci! zkusím z toho ještě něco vymáčknout, když už jsem se dostal tak daleko. jestli to půjde. ono svalová paměť a posouvat své osobáčky je něco jiného ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út květen 24, 2022 1:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

24. května 2022, úterý
prsa, šestky, deloadový polední trénink, Arena PK Centrum

Bench-press: (stopky)
up to 2x 120 kg, rezerva 2.5 kg, nešloto, ale ani jsem příliš nedoufal
6x 6x 107.5 kg RPE 9.5, splněno

Shyby: (naširoko, nadhmat)
4x 6x BW, šestky!! šesté už nebylo ukázkové, ale počítám ho

když jsem vstoupil do Areny, tak tam byl takový klid a pohoda, maminky cvičily, ani ne roční děti se batolily, zkoumaly kettlebelly a jiné hračky, vzadu tři vzpěrači veltrové váhy, už od vstupu se na mě smála benčovací lavice s perfektně srovnanými kotouči na stojanu v tonáži pro šampiony, tomu jsem neodolal a i když je v plánu deload, zkusil jsem ten benč trochu poškádlit.

hned na dvojkách se ukázalo, že síla žádná sláva, ale měl jsem z minulého týdne rest, kdy jsem po military dal jenom čtyři série ze šesti se 105 a ještě dříve jsem jedny šestky vynechal, takže jsem to zkusil váhou 107.5 dohnat a splnit. inu, těžké to bylo a byl jsem na pochybách, ale odpočíval jsem a série po sérii to šlo až do páté, kdy jsem cítil, že šou končí a šestou nemám čím. takhle blízko failnout naštve, tak jsem vyzvednul jednoho veltrového vzpěrače, který hned přiznal, že není žádný spotter, ale uklidnil jsem ho, že nemusí dělat vůbec nic, jenom když mě to šesté opáčko zavalí, tak že to spolu zvedneme. neměl jsem totiž ani trochu chuť rolovat činku přes citlivá místa s výhledem na cvičící maminky. ani si něco poruchat při heroickém vypětí dostat činku zpět na stojan. moudré rozhodnutí, ukázalo se, se spotterem po ruce bylo i šesté opakování lehčí než v páté sérii. i tak ale dynamika tragická ve srovnání se čtyřkami na 112.5 nebo s Carabasovými šestkami na 110. jo, čtyřky a šestky jsou velký rozdíl. a až někdy za dva týdny půjdu na 110, tak se budu muset lépe naboostovat.

shyby už jenom takový příjemný bonus, ať mám alespoň dva cviky. první série na dobré tyči s perfektním gripem šla sama a těch 7-8 opáček bych dal. budu muset pohledat v logu, kdy se mi naposledy tak příjemně shybovalo. a jak by to teprve šlo kdybych sundal těch dvanáct kilo jako někteří borci :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: čt květen 26, 2022 10:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

25. května 2022, středa

volno

26. května 2022, čtvrtek
nohy, čtyřky, ranní trénink, Mag's Garagy Gym, já a Magumi

Dřepy: (high-bar, SBD)
6x 4x 130 kg, RPE 8, malá rezerva, koleno si křupalo, ale šloto

Pendlay rows:
4x 8x 80 kg, trochu cheating

Biceps: (velká činka)
4x 8x 20 kg, lépel než posledně

váhovka: 98 kg

a je po deloadu... chtěl jsem Magumiho potěšit, že si budeme dřepovat se šedesátkou, dvacet sérií, a on mi řekl, že chtěl zkusit těch 130, i když to třeba nepůjde, tak jsme zkusili, a když byla i stovka lehká, tak jsem si řekl, že to snad půjde. čelňáky naštěstí nebyly, ty dáme příští týden.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: ne květen 29, 2022 1:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

26. května 2022, čtvrtek
odpoledne

ortopedie - půl roku po operaci, koleno je stabilizované, zlepšuje se, při chůzi už si vykračuji plně zdráv, schody sice opatrně, ale snažím se už bez kulhání, křupání pod češkou je prý normální, tak to ukončíme a když budu chtít, můžu si za půl roku přijít po injekci. fajn, o jednoho doktora méně ;)

oční - nitrooční tlak už po třetí za sebou v normě, díky kapkám, jenom teď musím chodit 4x ročně místo 2x a večer si nezapomenout kápnout, což se mi daří zpravidla dva týdny před kontrolou. ale jsem rád, že to zabralo. glaukom je sviňa.

27. května 2022, pátek

volno, neplánované, ráno jsem nešel a přes den už nebylo kdy, klasika, musím ráno, když je možnost

28. května 2022, sobota

volno, plánované, dopoledne měla dcerka taneční soutěž, odpoledne a zbytek dne slavila příbuzná čtyřicítku, poctivě, ale zvládl jsem to se štítem

29. května 2022, neděle
nohy, dvojky (a šestky), polední trénink, Maximus

Čelní dřepy: (stopky, sbd)
6x 2x 115 kg, RPE 9, hromada zahřívacích sérií než jsem se dostal na pracovní, ale vyplatilo se

Čelní dřepy: (sbd)
6x 6x 95 kg, RPE 8, bez těch dvojek před tím by to vůbec nešlo, ale hezky mě promazaly, tak jsem splnil i restík na šestkách, malá rezerva

Good mornings:
4x 8x 60 kg, úplné dřevo, ale hamstringy jsem cítil dobře, tahy jsou pasé

Biceps: (jednoručky)
4x 6x 22 kg, těžké, ale chci tu váhu časem udolat na čisté osmičky, průběh 6, 6, 5+1, 4+2

váhovka: 99.6 kg, když pominu včerejší akci, tak musím seriozně začíst jíst jako člověk, včera jsem si musel povolit opasek, gatě nespadly, jenom to bylo příjemnější :)

čelňáky teď nemám v oblibě, jsou už těžké a bojuju s úchopem, každá ruka, každé zápěstí jinak, ale netlačil jsem na pilu, s každou zahřívací sérií se rozhýbával a promazával víc a nakonec se dostal i na pracovní dvojky, stopky překvapivě nevadily, nohy to ochotně zvedaly, nejtěžší bylo udržet setup, ten se u čelňáků nesmí zbořit za žádnou cenu. a když už jsem si odpracoval dvojky a byl teprve mírně opocený, tak jsem si řekl, že je škoda nevyužít provozní teploty systému, dostatečného promazání všech třecích ploch a dostatečné mobility, a že když shodím dvacet kilo, tak by i ty šestky mohly jít. teorie fungovala, čtvrtá série byla dokonce nejlehčí, pak už to začalo tuhnout. ale dobrý, spoko, ve čtvrtek mě s Magumim čekají čtyřky na 110, tak to bude maso, ale cítím se připravenější.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po květen 30, 2022 9:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

30. května 2022, pondělí
prsa, dvojky, ranní trénink, Arena PK Centrum

Bench-press: (stopky)
12x 2x 117.5 kg, RPE 9, dvě dávky, po šesti sériích jsem přemýšlel, co s načatým tréninkem... tak jsem dal dalších šest.

Shyby: (naširoko, nadhmat)
12x 4x BW, sice jenom čtyřky, ale taky dvě dávky, tolik shybů jsem snad v jednom tréninku nedal :D

váhovka: 98.8 kg, sobotní akci jsem odmazal a teď zkusím po desetinkách dolů
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út květen 31, 2022 9:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

31. května 2022, úterý
nohy, šestky, ranní trénink, Arena PK Centrum

Dřepy: (high-bar, SDB)
6x 6x 120 kg, RPE 8, stačilo, předkláněl jsem se, v šesté sérii jsem si nějak poruchal levý nárt

Mrtvý tah, 6x 60 kg, nešloto, levá noha prostestovala, nárt a vazy pod kolenem

Biceps: (jednoručky)
4x 8x 20 kg, čtvrtou sérii svaly úplně odešly a tahal jsem to po jedné

váhovka: 98.4 kg

kratší trénink, ale stačilo, ještě jsem dost cítil předchozí dva dny, levý nárt vypadá teď po hodině lépe, tak to jsem rád, abych mohl ve čtvrtek zase dřepovat.

postřeh: v pondělí ráno v Areně skoro plno, v úterý prakticky prázdno
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út květen 31, 2022 9:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Za tie roky som si tiez vypestoval zelezny zvyk ist v pondelok tazky trening. Zbytok uz potom clovek nejako dosolicha. Asi nie som sam.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spekounP


PříspěvekZaslal: út květen 31, 2022 3:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ahoj, doporučuji ti kouknout na jedno z posledních videí od Radomila Vašíka, který řeší problémy s patelární šlachou v koleni

jsou tam některý věci, který ti můžou být užitečný
třeba problém s nártem může souviset s oslabenými svaly na holeních, kdysi jsem to řešil s Raptorem - Radomil tam má cvik, který to řeší

další věc je, že jsem třeba zjistil, že dlouholetý zanedbávání lýtkových svalů ve finále taky není úplně dobrý a projeví se ztuhlostí vyústující do problémů s kolenem

poslední věc - oscilační zákopy na válci (viz. video) - za mě top rehab cvik na stabilitu kolene
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 179, 180, 181 ... 225, 226, 227  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: