Máčův kondiční log


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 213, 214, 215 ... 232, 233, 234  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Máčův kondiční log  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Máčův kondiční log
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Máča


PříspěvekZaslal: čt únor 16, 2023 7:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh kolem Brodu (cyklo Pepčín, zbrojovka schody, sídliště)
59 minut - cca 11,5 km (odhad)
Tak jelikož má být zítra hnusně tak jsem šel už dnes druhý den po sobě a stehna už jsem celkem cítil.Obě nohy při každém kroku přední část stehen, až cca v poslední třetině, která byla nejnámahavjší to paradoxně polevilo V průběhu výběh dlouhých schodů a závěrečné kopc už mě potom pěkně zmáhaly ale dobrý dal jsem to.TeĎ nechám pár dnů nohám pohov.V sobotu hokejový srandamač ten dá asi taky celkem zabrat kor v kombinaci s podávanýma tekutinama
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: so únor 18, 2023 2:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cvičba
kliky/shyby
kliky-180x (55,32,32,28,30x)
shyby-50x (nadhmat-7,6,5,5,5x paralel-6,5,5,5x)
spodní záda planky balon-7 sérií

A večer druhá fáze hokej a asi aj dohráno bude Náročná sobota
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: po únor 20, 2023 7:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh kolem Brodu
57 minut - cca 11,5km
Přední stehna jsem cítil celkem dost, ale byla to taková bolest z namožení žádná ostrá, takže běžet se v pohodě dalo a navíc to v průběhu polevovalo než že by se to zhoršovalo.Pocitově jsem kvůli tomu víc "drobčil" kroky což je možná ku prospěchu, takže nakonec celkem fajn běh.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: út únor 21, 2023 7:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cvičení
kliky-20x/shyby-5x -> 10 kol
břicho planky balon-5x

celkem:
kliky-250x (ráno 50x) shyby-67x (nadhmat-8x paralel-9x)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: st únor 22, 2023 7:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh kolem Brodu
55:30 - cca 11km
Dnes to šlo dobře, supr běh.
A teď jdu nostalgicky zavzpomínat na legendární Nagano
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2023 7:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh lapač
42 minut - cca 8,4km
ke konci 10x30 sekund interval (úhlopříčka fotbalového hřiště) ne úplně naplno, ale na nějakých 80%.

workout:
bradla/shyby
bradla-11,9,8,7,6x
shyby-5,5,5,5,5x

spodní záda planky balon-7x

Tak dnes jsem přední stehna trochu při běhu cítil, ale šlo to fajn na to že jsem byl druhý den po sobě, na konci i 10 neplánovaných svižných rovinek.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: ne únor 26, 2023 3:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

běh Brod-Veletiny-Brod
1:26 - cca 17km
Tak zase po delší době 17tka..běželo se kupodivu dobře na to, že jsem asi dva a půl měsíce nězaběhl víc než 12 v kuse takže spokojenost.Akorát jsem teda celkem promrzl byl hnusný studený vítr tak snad mě to nepoloží.. Tento týden konečně solidní kilometráž tak snad to tak půjde dál abych si mohl letos dát po 3 letech zase nějaký půlmaraton.bylo by už na čase
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: po únor 27, 2023 6:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

plavání
40 minut - 1,3km 250 prsa, 250 kraul, 250 prsa, 250 kraul, 150 prsa, 150 kraul

Plavalo se dobře, ale na hovno je, že mě dnes od rána bolí při chůzi a ohnutí levé koleno Asi z té včerejší 17tky ikdyž při běhu ani po něm jsem necítil nic..zítra zkusím vyběhnout a uvidím co to udělá..
Vím, že si tady furt stěžuju že něco bolí, ale holt to tak bohužel je, fakt si to nevymýšlím..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: út únor 28, 2023 7:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh lapač
47 minut - cca 9,2 km

workout:
bradla:12,10,8,7,6x
shyby:5x5


břicho zkracovačky balon 5x10

Tak při běhu jsem koleno lehce cítil ale nic hrozného běžet se dalo v pohodě (cítím ho i při chůzi) ale dal jsem radši jenom lehčí a o něco kratší pohodový výklus na oválu (jak říká Cohen:plánovaně jsem zvolnil ), tak uvidíme..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: st březen 01, 2023 7:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cvičení
kliky/shyby
kliky-180x (55,32,32,30,30x)
shyby-45x (nadhmat-6,5,5,5,4x paralel-5,5,5x ráno paralel-10x)
spodní záda balon planky-7x

Přes den při chůzi jsem koleno celkem dost cítil (den po běhu horší než včera), zítra zkusím popoběhnout a uvidím co to udělá.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: čt březen 02, 2023 7:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh kolem Brodu
51 minut - cca 10km
Šlo to celkem dobře jenom na prvních pár km jsem koleno dost cítil (zčásti i proto že to bylo z kopce kdy je to horší) ale pak se to rozhýbalo a bylo to o dost lepší běžet se v pohodě dalo prakticky bez omezení.Ubidíme co to udělá zítra ráno kdy to bývá nejhorší, je to taková zvláštní bolest na vnitřní straně kolena připomínající jakoby zatuhlost..hlavně že se s tím dá běhat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: so březen 04, 2023 3:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh Brod-Nivnice-Brod
1:32 - cca 18km
Tak šlo to velmi dobře koleno jsem cítil jenom lehce na začátku a pak už vůbec, takže snad by to neměla být žádná hrůza..kdyby mě někdo řekl na začátku týdne kdy mě to začalo bolet, že s tím půjde dál běhat a dokonce si dám o víkendu 18tku tak bych nevěřil, takže super!
Když bude sloužit zdraví a budu moct bez nějakých pauz běhat tak ten půlmaratonek (minimálně jeden) musí letos po třech letech zase padnout
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: ne březen 05, 2023 5:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pomohlo planovane zvolnenie! 🤣
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: po březen 06, 2023 7:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh Brod-Újezdec-Brod
1:03 - cca 12,5km
No tak dnes to šlo pocitově dost těžce, asi únava po sobotní 18tce.Jinak koleno jsem celkem cítil (při každém kroku) paradoxě ke konci už vůbec, spíš bych čekal že se to bude postupně zhoršovat a ne naopak..
Každopádně teď přemýšlím co dál..po běhu je teď koleno oproti pravému lehce nateklé a i teplé na dotek, což asi není moc dobré..Rozum mi říká dát zsase cca na 2 týdny běžeckou pauzu ať se to dá dokupy a neběhat s tím ikdyž bych moc rád a i to s tím jde (není to bolest která by nešla přeběhat - zatím).Pauza se mi sice dávat nechce zase po nějakých teprve 5ti týdnech běhání ale asi by to fakt bylo to nejrozumnější, pořád si myslím, že bolest při běhu (ani po něm) by být neměla a kdybych s tím furt běhal tak by to samo asi neodeznělo..takto věřím že by snad ty 2 týdny o cvičení a plavání snad mohli pomoct a zas by to bylo dobré..
Cohene co ty na to?čekám radu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po březen 06, 2023 9:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zacat ladovat koleno, znizit kilometraz o 50%, behat len 2x tyzdenne, pripadne len 1x za 5 dni, to je doba, kedy sa telo nezacne bezecky zhorsovat. A pomedzi to iny typ treningu, napriklad to plavanie a cvico. A ak by to nepomahalo, pauzicka. 🤷
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Máčův kondiční log Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 213, 214, 215 ... 232, 233, 234  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: