Máčův kondiční log


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 218, 219, 220 ... 232, 233, 234  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Máčův kondiční log  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Máčův kondiční log
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
cohen999


PříspěvekZaslal: pá květen 19, 2023 11:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

@maca . stale sa zamyslam nad tymi tvojimi vecne rozbitymi stehnami (ozaj, ako to s nimi mas teraz?) a stale mi do toho nejako nezapadaju tie tvoje vysokoobjemove drepy (ktore teraz nerobis).

Pretoze drepovanie, ktore smeruje k rozvoju sily, je podla mna uzitocne. Len vyzera inak ako 4x25 bez vahy. To je podla mna uplne zbytocne a mozno aj kontraproduktivne. Vytrvalost robis behom a bikom, nie drepmi.

Mal by si porozmyslat nad systemom 2x tyzdenne 3x5x nejaka vaha, ci uz bude zavazie v rukach (jednorucky, ktb), alebo na chrbte. Nizky objem kontrolovanych drepov so zatazou nemoze byt nicim inym, nez pozitivnym prinosom k sile. Pripadne drepy na jednej nohe. Su narocnejsie, ale je to 100% silovy cvik, ktorym posilnis co treba a potom sa ti nestane, ze ta odrovna vytrvalostna disciplina.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: so květen 20, 2023 7:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cohen:
Díky za postřehy.Máš pravdu že dřepy jsem ted úplně vypustil, měl jsem fakt pocit že už je to na nohy prostě moc (běh, kolo, dřepy) a proto i stehna bolely.Otázka je jestli to bylo opravdu tím a co by to udělalo kdybych cvičil víc silově jak píšeš, bohužel mám ale k dispozici jenom 17kg činku což je na silové dřepy dost málo.Jinak stehna jsou poslední dobou zaplatpánbůh lepší o dost, nevím čemu to přisuzovat jestli právě tomu že nedřepuju, nebo si prostě nohy zvykly na zátěž nebo třeba válcování, které mě mimochodem taky už tak nerozbije jako dřív.No hlavně že je to lepší (ikdyž stehna cítím je to o dost mín než dřív kdy to při běhu fakt až bolelo a dost to běhání znepříjemnovalo..).

Běh Luhačovice (vlakáč,kolonáda, k přehradě, kolem přehrady, kolonáda, benzina, cyklo na biskupice,valkáč)


Tak dnes to šlo hoodně ztuha,dal jsem si změnu trasy, bylo supr počasí ale dost horko na což letos nejsem zvyklý.Už od prvních kilometrů jsem měl žízeň která postupně narůstala a potil se jak bejk UŽ NA 7MÉM JSEM MUSEL ZASTAVIT NA PITÍ A 3/4 litru vody do mě zahučelo jak nic, pak jsem taktak doběhl na 1tý a musel dát další litr a něco abych mohl běžet dál (to už jsem triko mohl doslova kroucat ) no a nakonec jsem to silou vůle dobojoval aspoň na 17.. Ještě pár hodin po doběhnutí jsem se cítil malátný, a to jsem dal ještě saunu Tam jsem potkal známého co taky běhá a říkal že měl dnes naprosto stejné pocity - zajímavé asi bylo něco ve vzduchu..


Jinak včera jsem byl na diagnostice došlapu, kdy mě celekm potěšili, prej až na mírnou skoliozu o které vím, mám došlap prakticky skoro bez výhrad, rozložení váhy, atd vše OK..no a udělal jsem si radost a koupil si nové Hoky, dnes jse m je otestoval a běží se v nich suprově..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: ne květen 21, 2023 7:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kolo Brod-Kunovice-Starák-Napajedla-Otrokovice-Zlín-Otrokovice-Napajedla-Starák-Kostelany-Kunovice-brod

jelo se super.No celekm výživný víkend
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: po květen 22, 2023 7:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh Pepčín-Olšava-Pepčín-Havřice-Pepčín

(bez pásu).
Tak dnes jsem si to protrpěl.Byl horko a šel jsem navíc běhat kolem třetí kdy to bylo ve špičce, akorát jsem nečekal že to bude až tak těžké..Prvních 6 km ještě jakž tak šlo ikdyž to bylo oproti tomu když je chladnějš citelně těžší, na 6tém jsem musel dát pauzu na pití, vypil jsem asi litr vody, další si vylil na hlavu a vyběhl dál, ale to už jsem opravdu trpěl, nešlo to točila se trochu i hlava a brněly rty a divím se že jsem to vůbec dotáhl na tu slabou 10tku No doufám že je to tím, že fakt letos na takové horko nejsem zvyklý (ikdyž ta teplota nebyla zase úplně extrémní) a postupně si na to zvyknu a bude to lepší..Reálně jsem se dnes nadřel víc než včera na kole..být takové počasí za 2 týdny při půlmaratonu tak bez šance na dobhnutí..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: út květen 23, 2023 6:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cvičení
kliky/shyby
kliky-10x20
shyby-10x5

spodní záda plank balon-7x

celkem-kliky-250x (ráno-50x), shyby-67x (ráno nadhmat-8x paralel-9x)

No jenom pro info:dnes jsem na doporučení cohena zkusil dřepy na jedné noze a jsem na tom tak bídně, že jsem neudělal ani 1!!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út květen 23, 2023 8:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ono da sa pistol natrenovat s dopomocou, resp. su rozne tutorialy na youtube, takze to by nemal byt problem, postupne natrenovat. Ale neboj, Carabas tiez (asi) neurobi pistol a to so silou problem dakt nema. 😂
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st květen 24, 2023 7:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
Ono da sa pistol natrenovat s dopomocou, resp. su rozne tutorialy na youtube, takze to by nemal byt problem, postupne natrenovat. Ale neboj, Carabas tiez (asi) neurobi pistol a to so silou problem dakt nema. 😂


Carabas ma problem so silou furt, lebo aj keby drepol 300 kil, chce drepnut 310 .
Pistol sa mi raz podarilo urobit, ale len na pravej nohe, nez som si na nej odpalil koleno, teraz uz bez sance.

Je to "dovednost" a da sa to natrenovat, ako pise Cohen.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MilanT


PříspěvekZaslal: st květen 24, 2023 7:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mně pomohlo dělat série s tím, že jsem se jednou rukou držel, později už jen pár prsty a nakonec jedním. Pak jsem začal přidávat váhu. Dostal jsem se asi na 12x30kg s ukázováčkem a docela dobře to drželo sílu na klasický dřep, když jsem měl problém se zády. Hlavně i s tou pomocí se to přeneslo do klasických pistolí s BW a stability. Ale ta stabilita rychle mizí, když se to přestane cvičit.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: st květen 24, 2023 7:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh Brod-Nivnice-Brod
1:01 - 11,5km
Šlo to vcelku fajn, jinak stehna značně lepší běh je zase radost
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: pá květen 26, 2023 5:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh Starák-kostelany-let-UH-Starák

Tak do 10tého km to šlo až nad očekávání parádně a lehoučce, pak se to začalo zhoršovat, jednak střevní potíže takže musela být zastávka (jenom se děsím toho aby se to nestalo za týden při půlmaratonu to by byl asi konec ) a pak i ke konci pokles energie a vytuhly nohy, po běhu celkem KO mě l jsem co dělat abych se nezvalil do postele a neusnul
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: so květen 27, 2023 6:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdarec,
tak me jeste napada, v cem behas?
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: ne květen 28, 2023 7:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Čau, teď v těchto teplotách kraťasy a lehké triko, takže toho mám na sobě spíš co nejmíň abych se zbytečně nepřehříval, jestli teda míříš sem?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: ne květen 28, 2023 7:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kolo Brod-Újezdec-Šumice-Nezdenice-Bánov-Loz-Nivnice-Dolněmčí-Hluk-Ostrožská-Kostelany-Starák-uh-Kunovice-brod


Tak dnes se jelo super, vůbec nefoukalo, takže paráa
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: po květen 29, 2023 11:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Emmm spatne jsem to napsal...myslel jsem boty :D
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: po květen 29, 2023 7:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo mě mohlo dojít mám holt asi delší vedení
Teď jsem si koupil Hoka clifton 8 a musím říct, že spokojenost.Jsou o něco víc tlumenější než jsem doposut u starých bot míval, ale to jsem i chtěl - je na čase začít šetřit svoje stárnoucí klouby a vazy
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Máčův kondiční log Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 218, 219, 220 ... 232, 233, 234  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: