Máčův kondiční log


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 219, 220, 221 ... 233, 234, 235  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Máčův kondiční log  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Máčův kondiční log
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Máča


PříspěvekZaslal: po květen 29, 2023 7:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh Brod-Újezdec-Brod
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: út květen 30, 2023 7:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

workout
bradla/shyby
bradla-73x (12,10,9,8,7,6,6,5,5,5x)
shyby-45x (nadhmat-6,5,5,5,4x paralel-6,5,5,5x)
břicho planky-5x

ráno-kliky-52X
shyby nadhmat-7x paralel-10x
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: st květen 31, 2023 7:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kolo Brod-Drslavice-Hradčovice-Veletiny-Kunovice-Starák-Kostelany-Ostrožská-Hluk-Dolněmčí-nivnice-brod

Supr


Naposledy upravil Máča dne čt červen 01, 2023 7:51 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: čt červen 01, 2023 7:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh lapač

(bez pásu).
Tak jelikož bylo dnes vedro jak prase a šel jsem běhat kolem třetí odpo tak jsem si po delší době zašel na stadion, hlavně proto abych si mohl vzít s sebou pití a kdykoliv se v průběhu napít a taky polít hlavu, což bylo nakonec kupodivu potřeba jenom 1x aLE DOBRÝ PĚKNĚ JSEM SI ZAKROUŽIL I V TOM VEDRU A V PRŮBĚHU SI DAL 9X SVIŽNOU STOVKU.
Tak a v neděli po 3 letech půlmaraton Mám smíšené pocity i se těším i jsem trochu nervozní jestli to dám a doběhnu, ale naběháno mám celkem stejně jako při předchozích úspěšných půlmaratonech tak snad se zadaří no..Spokojený bych byl s časem 1:45, ale hlavní cíl je doběhnout.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: ne červen 04, 2023 6:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Půlmaraton Zlín


Tak nadmíru spokojen.Říkal jsem si, že cíl je hlavně dokončit (o čemž jsem nebyl klasicky úplně přessvědčený) a cokoliv pod 1:45 bude super, což s nakonec podařilo (i s jednou zastávkou na wc ).No celkem ve mě byly pochyby jestli se mě nevymstí to moje občerstvovací "pauzírování" u delších běhů (což mi tady i kluci vytýkali) a nebudu mít problém to zaběhnout v závodě bez pauzy a taky to že v tréninku jse měl nejdelší běhy kolem 19km takže jsem byl celkem v napětí jak to dnes půjde.No nakonec opravu nad očekávání lehce a v pohodě, žádná krize nepřišla.Neumím si představit, že bych zvládl bez zastávky 20km v tréninku, tam si prostě vsugeruju že potřebuju pauzu takže tím pádem ta krize i přijde, zase se potvdilo, že u mě je to strašně o hlavě.. Cca od 15tého kiláku jsem nasadil celkem rychlé tempo abych doběhl známého přede mnou takže v cíli jsem měl celkem dost, ikdyž nějaké síly ještě zbyly.Zajímalo by mě kolik bych zvádl zaběhnout kdybych nezrychloval ale držel si to svoje tempo celou dobu,na maraton by to samozřejmě nebylo, ale 30tka by třeba padnout mohla, těžko říct.
Takže ve finále super závod a spokojenost!!!
Jedinou kaňkou tak bylo, že se mě nějak od 3 do 12tého chtělo na velkou až jsem se bál že to budu muset kvůli tomu vzdát (po trati nebylo kam odskočit, toto měly celkem nedořešené) ale naštěstí to přešlo a běžet se potom už v klidu dalo.No taky v tom byla zase hlava protože přesně tohoto jsem s bál, že se stane a světe div se přivolal jsem si to
P.S. S nídal jsem 3 hodiny předd startem ovesnou kaši ze 100gramů vloček mléka arašídového másla a proteinu, možná to bylo prostě moc, když jsem slyšel ostatní ž si ali jenom pár kousků buchty nebo banán..ale to si zase moc nedovedu představit, že by mě nedošla energie, tak těžko říct co je lepší volba


Naposledy upravil Máča dne po červen 05, 2023 6:54 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: po červen 05, 2023 6:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cvičení
kliky/shyby
kliky-225x (52,32,30,29,30x ráno-51x)
shyby-57x (nadhmat-6,5,5,5,4x paralel-5,6,5x ráno nadhmat-7x paralel-9x)
břicho zkracovačky balon-5x10
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po červen 05, 2023 7:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pekny vykon, zdolal si vsetky nastrahy treningu a nakoniec to dobre dopadlo.Len tak dalej!
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: út červen 06, 2023 7:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky moc, od tebe to potěší
Musím říct, že mám fakt radost, že jsem to dal.Ikdyž čas není žádná sláva, tak vzhledem k opakovaným bolístkám, pauzám a zraněním v posledních cca dvou letech jsem rád, že jsem si dokázal, že to ještě zvládnu (musím říct, že už jsem v určitých momentech nevěřil, že si to ještě někdy zaběhnu) no a je to samozřejmě i motivace do dalších běžeckých tréninků..

Běh kolem brodu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: čt červen 08, 2023 6:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

středa:
cvičení
kliky-20x, shyby-5x -> 10kol
spodní záda plank balon-7x

ráno:
kliky-50x
shyby-paralel-10x, nadhmat-6x


celkem:
kliky-250x
shyby-66x
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: pá červen 09, 2023 3:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh Brod-Drslavice-Hradčovice-Veletiny a zpět


Tak po půlmaratonu jsem byl nahecovaný tak jsem si dal dvacítku o něco málo víc než obvykle, chtěl bych se dostat dejme tomu aspoň na 25 čas od času.No cestou tam sice pršelo, ale žádná hrůza, běželo se lehce a i tepy byly až podezřele nízké (až jsem si říkal, jestli pás dobře měří).Pak jsem dal na 12tém pauzu na benzínce na pití a cukry a vyběhl zpět.Pršet sice přestalo, ale bylo pocitově hodně dusno a takový těžký vzduch, potil jsem se jak prase a šlo to o poznání hůř, než v první půlce, ale co jsem chtělo jsem dal, ikdyž ke konci už jsem měl dosst a po obědě jsem odpadnul a usnul.Ale celkově spojenost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: ne červen 11, 2023 6:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kolo Brod-Polichno-Biskupice-Kaňovice-Doubravy-Březolupy-Bílovice-UH-Starák-Kostelany-OstrožskáKunovice-Veletiny-Dslavice-Prakšice-Brod

No že bude foukat a tudíž to bude asi trochu makačka jsem tušil předem ale že až tak.. Foukalo fakt fest a proti větru to byl celkem očistec (dokonce až tak že jsem si chvílema vyčítal že jsem radši nešel včera na pivo a na dnešní kolo se nevysral ).Zato po větru to jelo jak s motorkem..No nakonec jsem to tedadal podle plánu ale dojel jsem zmordovaný jak už teda dlouho ne, jestli vůbec někdy Přiště si teda 2x rozmyslím jestli v takovém větru má smysl vyjíždět..ale tak nakonec dobrý no.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: po červen 12, 2023 6:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cvičení
kliky/shyby
kliky-172x (52,32,30,29,30x)
shyby-50x (nadhmat-7,6,5,5,4x paralel-6,6,6,5x)
břicho planky balon-5x

Taková rychlovka v 5 ráno ještě před prací.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: út červen 13, 2023 7:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh kolem Brodu



Tak dnes jsem po několika letech vyběhl ráno (4:30) nalačno.Jelikož to bylo fakt po dlouhé době trochu jsem čekal jak to půjde a jestli třeba nedojde energie, ale naopak to šlo nad očekávání úplně super a běželo se parádně lehce.Musím říct, že to má něco do sebe takto nad ránem při východu slunka, škoda že musím před prací v tak nekřesťanskou hodinu..


Naposledy upravil Máča dne ne červen 18, 2023 6:58 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: čt červen 15, 2023 7:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh Amerika plus po Brodě (sídliště,zbrojovka, schody, město)

Tak nechal jsem se inspirovat Grimlyho kopcovýma tréninkama a vydal jsem se po dlouhé době (pokud jsem dobře hledal tak dokonce po 3 letech ) na neoblíbenou kopcovitou trať.kLASICKY JSEM BYL V OČEKÁVÁNÍ JAK TO PŮJDE A JESTLI TO DÁM A KLASICKY TO ŠLO CELKEM V POHODĚ A DAL JSEM TO Takže radost, že to se mnou ještě nejde z kopce a nezhoršuju se.Ve finále pěkný výběh (kopce, polní cesty, schody, mělo to všechno).


Naposledy upravil Máča dne ne červen 18, 2023 6:52 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: pá červen 16, 2023 7:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

workout
bradla/shyby
bradla-68x (12,10,9,8,7,6,6,5,5x)
shyby-45x (nadhmat-6,5,5,5,4x paralel-6,5,5,5x)
spodní záda planky balon-7x

ráno:
kliky-50x
shyby: nadhmat-7x, paralel-9X
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Máčův kondiční log Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 219, 220, 221 ... 233, 234, 235  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: