vlkův log - lepší už to nebude

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 222, 223, 224, 225  Další

odeslat nové téma  Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> vlkův log - lepší už to nebude
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Magumi

PříspěvekZaslal: st únor 07, 2024 11:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Uff, ty máš teda smůlu, narazit na takovou ježibabu. : ( Ale i tak jsi ten trénink parádně zvládnul.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#

PříspěvekZaslal: ne únor 11, 2024 8:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

4. - 10. února, 2024
jarní prázdniny, Šumava, Špičák

turistika - každý pobytový den se podařil nějaký ten větší nebo menší výšlap, takže spoko

11. února 2024, neděle
531+BBB, M2 W4/4 D1/4, deload dřepy, odpolední trénink, Maximus

Dřepy: (low-bar, sbd)
5x 80 kg
5x 100 kg
5x 120 kg
5x 10x 100 kg, opasek, radši, 2. dírka, nástupy cca 5 min., nebylo to na vyskakování, velká spotřeba kyslíku

Břicho: (přednožky)
5x 10x BW

Biceps: (jednoručky, ve stoje, střídavě)
3x 10x 15 kg, pak už nebyla síla

váhovka: 101.2 kg, po dovolené s dobrou hotelovou bufetovou polopenzí... jsem s tím počítal

těžké, podle očekávání... vlastně ne, doufal jsem, že to bude lehčí :) ale většinou se zázraky nekonají. budu to teď muset během deloadu nakopnout, abych mohl naskočit do třetího měsíce a nedávat si repete.

caukymnauky napsal:
Sazis to tam huste po nemoci, nebojis se, ze Te to skoli znova? Teda samozrejme ne, ze bych Ti to pral

měl jsem obavu, ale byl to takový kompromis, aby ten návrat pak nebyl tak těžký. ale dcera se na jarňákách nešetřila a spadla do toho znovu, takže je to tak, po nemoci je potřeba opatrně.

Magumi napsal:
Uff, ty máš teda smůlu, narazit na takovou ježibabu. : ( Ale i tak jsi ten trénink parádně zvládnul.

ježibaba... to je to správné slovo :) my si přece na to stačíme sami, nemusejí nám ještě pomáhat doktoři ;)
Turakam

PříspěvekZaslal: po únor 12, 2024 9:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Úprimne, v tréningu máš disciplínu, ale vzhľadom na tvoje početné diagnózy i vek, tak v strave vôbec, to je fakt, škoda i alarmujúce.
caukymnauky

PříspěvekZaslal: po únor 12, 2024 11:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdyz uz se tady rozjizdni rozdavani nevyzadanych hodnoceni/upozornovani, tak jedno pridam Triko "cardio kills" podle me taky odrazi pristup, ktery zdravotnimu stavu urcite neprospeje... napadlo me to uz o vanocich, ale nechtel jsem byt za pres svatky otravnej
Abych byl jeste specifictejsi - kardio je hodne hodnotne a jde to poznat na celkovem zdravotnim stavu i hodne na psychice... samozrejme ne beh apod. vrazdy na klouby...
vlk#

PříspěvekZaslal: po únor 12, 2024 9:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

12. února 2024, pondělí
531+BBB, M2 W4/4 D2/4, deload benč, večerní trénink, FF Václavák

Bench-press: (stopky dole/nahoře)
5x 60 kg
5x 80 kg
5x 100 kg, ojoj, to bude těžké někam naskočit, síla není
5x 10x 60 kg, OT2M, bezpečná váha

Shyby: (nadhmat, naširoko, OT2M)
5x 4x BW, záda ten výpadek asi odnesla nejmíň

krátký trénink a prchal jsem z plného fitka, to byl nápad zajet si večer do centra, tak plnou šatnu jsem ještě neviděl a už jenom najít si místečko na převlečení u volné skříňky byla výzva! doufám, že si to budu pamatovat. do centra jsem jel kvůli dvěma benčovacím lavicím, ale už v šatně jsem pochopil, že to bylo naivní. naštěstí! naštěstí, když jsem kráčel středem, tak se zrovna jedna uvolnila, tak jsem neváhal ani sekundu a byla moje. radost mi pak kazilo, že benč odešel více než jsem čekal a zasel pochybnost, jestli ten další mesocyklus dám :/ trochu to pak vylepšily shyby, které šly i s botama vzpěračkama na nohách.

Turakam napsal:
Úprimne, v tréningu máš disciplínu, ale vzhľadom na tvoje početné diagnózy i vek, tak v strave vôbec, to je fakt, škoda i alarmujúce.

díky za tu disciplínu v tréninku! s tolika motivátorama kolem je to jednodušší ;)

a na ty moje diagnózy ta moje strava tak velký vliv nemá, zatím, ale samozřejmě na tom pracuju, i když to tak nevypadá :) už jenom mít za sebou rodinu, kde mají chlapi 110+, může být částečný úspěch, že jsem se zatím na tu metu nedostal ;)

caukymnauky napsal:
Kdyz uz se tady rozjizdni rozdavani nevyzadanych hodnoceni/upozornovani, tak jedno pridam Triko "cardio kills" podle me taky odrazi pristup, ktery zdravotnimu stavu urcite neprospeje... napadlo me to uz o vanocich, ale nechtel jsem byt za pres svatky otravnej
Abych byl jeste specifictejsi - kardio je hodne hodnotne a jde to poznat na celkovem zdravotnim stavu i hodne na psychice... samozrejme ne beh apod. vrazdy na klouby...

to triko je Magumiho nadsázka a dobře se tak začínají rozhovory ;) když se podíváš na jeho tréninky, tak to je opravdu zabijárna :D mě baví chodit a turistika a samozřejmě vymýšlím, jak aerobku přidat, ale aby mě to bavilo :)
MilanT

PříspěvekZaslal: po únor 12, 2024 9:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To hnedka zas rozjedeš :-)
cohen999

PříspěvekZaslal: út únor 13, 2024 7:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

caukymnauky napsal:
samozrejme ne beh apod. vrazdy na klouby...
S behom je to presne ako s liftingom. Ked nemas techniku, alebo to prepalis, vies sa paradne zrusit na jednom aj druhom.
decarabas

PříspěvekZaslal: út únor 13, 2024 9:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No ja neviem, mne to 5x10 príde ako slušné kardio

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
caukymnauky

PříspěvekZaslal: út únor 13, 2024 11:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jj, to je, ale nejsem si uplne jisty, jestli tento druh kardia sam o sobe staci (dost intenzivni po relativne kratkou dobu + nestala uroven tepovky) na vyuziti potencialu kardio aktivit vzhledem ke zlepseni zdravotniho stavu.
Peter Ustinov

PříspěvekZaslal: út únor 13, 2024 12:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

caukymnauky napsal:
Jj, to je, ale nejsem si uplne jisty, jestli tento druh kardia sam o sobe staci (dost intenzivni po relativne kratkou dobu + nestala uroven tepovky) na vyuziti potencialu kardio aktivit vzhledem ke zlepseni zdravotniho stavu.

Stačí
Spis jestli ma dost velke pauzy mezi
Vychazi to jako 5*200 m sprint
vlk#

PříspěvekZaslal: út únor 13, 2024 3:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

13. února 2024, úterý
polední wellness, FF Václavák

sauna 15 minut

volný den v půlce deloadového týdne, nožičky ještě bolí z neděle, takže akutní tréninková potřeba nebyla ;)

Peter Ustinov napsal:
Stačí
Spis jestli ma dost velke pauzy mezi
Vychazi to jako 5*200 m sprint

mám :) už si ty nástupy nechávám, aby tepovka vždycky spadla a v pohodě jsem to udýchal.

ale 5x 200 m sprint bych nedal, možná tak běh, ale to nevím jistě :D na sprint nejvýše 5x 60 m jako jsme to běhali na základce ;)
caukymnauky

PříspěvekZaslal: út únor 13, 2024 7:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

PU: Narazel jsem treba na vyuziti pulhodinovych aktivit typu vystup do strmeho kopce, veslovani atd., to si myslim, ze by smysl melo... otazka je, jestli by to vlka vubec bavilo a/nebo nekurvilo mu to silovy trenink. Jinak ty vysoke pocty opakovani jsou makacka, o tom zadna, ale porad je to imho spis takovy impuls na zvyseni tepovky, ktera pak klesa, potom znovu impuls atd. (oproti kontinualni makacce, kde naakumulujes ten cas se zvysenou tepovkou na/nad urcitou urovni).
Peter Ustinov

PříspěvekZaslal: út únor 13, 2024 7:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

caukymnauky napsal:
PU: Narazel jsem treba na vyuziti pulhodinovych aktivit typu vystup do strmeho kopce, veslovani atd., to si myslim, ze by smysl melo... otazka je, jestli by to vlka vubec bavilo a/nebo nekurvilo mu to silovy trenink. ...

Kurvilo 😁
Zkousel jsem to loni
2* 5-6km behy (cca pul hodiny) a jeden delsi 8km
Z 5*3*160 na drep jsem spadl na 1*1*160
caukymnauky

PříspěvekZaslal: út únor 13, 2024 7:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja to tak nejak prave tusim, ze zkurvi airbike mi taky kurvil drepy a to byvaly jenom peti az desetiminutove useky (ale zase o to intenzivnejsi, po dojeti jsem se daval dohromady bezne deset minut, obcas dvacet, zcela vyjimecne i dyl). Tak je potom otazka, jestli to za to stoji, mne asi jo, sila je fajn, ale zdravejsi se citim, kdyz mam kondici
Peter Ustinov

PříspěvekZaslal: út únor 13, 2024 8:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zalezi jak definujes kondici
Ja ted mam křivku pod 50
Pred chvili mi klesla az na 43 (to jsem ai cetl zpravy)
Jinak se pres nejakych 115 za den nedostanu (vyjma treningu)

odeslat nové téma   Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 222, 223, 224, 225  Další
Rychle na stránku:

Přejdi na: