Máčův kondiční log


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 272, 273, 274, 275  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Máčův kondiční log  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Máčův kondiční log
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Máča


PříspěvekZaslal: ne duben 19, 2026 6:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh Luhačovice (vlakáč-přehrada 2x oběhnout-benzínka-cyklo na biskupice-vlakáč)
1:39 - 20km
tf:139
Supr výběh, běželo se dobře, ikdyž tento týden byl docela výživný..Ten příští aspoň 2 dny pauza
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: po duben 20, 2026 5:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cvičení
kliky-20x/shyby-5x -> 10 kol
břicho svíčka - 5x10
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: út duben 21, 2026 6:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh Brod-Újezdec-Brod
57:05 - 11,6km
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: čt duben 23, 2026 6:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh kolem Brodu
57 minut - 11,8km
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: pá duben 24, 2026 5:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cvičení
kliky/shyby
kliky-180x (50,32,35,30,30x)
shyby-50x (nadhmat-7,6,5,5x paralel-8,7,6,6x)
spodní záda planky balon-7x

No mám pocit že se o mě začíná pokoušet nějaká rýmečka tak to asi vidím aspoň na pár dní pauzu bohužel..uvidíme jak moc se to rozjede..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: út duben 28, 2026 3:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak se to bohutel rozjelo.. zanet v krku a atb takze pauza bude trichu delsi nez par dnu co uz..cil je ted stihnout pulmaraton 1.6. to by snad melo klapnout..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: so květen 09, 2026 4:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pátek:
Běh kolem Brodu
55 minut - 10,6km
Tak po dvoutýdenním marodění konečně návrat..První běh samozřejměn bída časově i pocitově těžké ale to se čekalo..Mám 3 týdny do půlm..aratonu tak to bych se teoreticky když nebudou žádné komplikace měl stihnout dostat zpátky do formy, tak uvidíme
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: ne květen 10, 2026 6:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh Kunovice-kostelany-Starák
59:36 - 12,1km
Po minulém běhu svalovka v nohách takže dneska každý krok bolel ale dalo se to..těžké jsou tyto návraty..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: po květen 11, 2026 6:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cvičení
kliky-20x/shyby-5x - > 10 kol
spodní záda planky balon - 7x
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: út květen 12, 2026 6:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh Brod-Újezdec-Brod
1:00 - 12,05km
Tak dneska mě to vůůůbec nechutnalo Trpěl jsem od začátku až do konce..svalovka ve stehnech pořád přetrvává a bolel doslova každý krok..takže jsem si tu hodinu pěkně protrpěl a apon posílil psychickou odolnost když už nic jiného Teď 3 dny volna tak snad se nohy dají trochu do kupy, takové výběhy už zažívat nechci
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: ne květen 17, 2026 5:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Plavání
35 minut - 1250m 100 prsa/100 kraul ->6x
Tak na to že to bylo po půl roce tak to šlo ještě celkem dobře.
No co je horší, že už mě asi 3 týdny bolí levá noha v oblasti u kolena na vnější straně (sval nebo šlacha, nejsem schopný to přesně určit), bolí to i při chůzi a dneska dokonce i při plavání (prsa) což mě je dost blbé a nemile mě to překvapilo..Běhat teda nemá za mě cenu, dám tento týden pauzu a uvidím, alě s půlmaratonem za 2 týdny se pomalou loučím Doprdele škoda, sere mě to, ale byl by to zázrak to stihnout..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: po květen 18, 2026 7:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cvičení
kliky/shyby
kliky-170x (48,30,30,28,30x)
shyby-45x (nadhmat-6,6,5,5xparalel-6,6,5,5x)
břicho zkracovačky balon-5x10

Tak aspon cvičit s tím trochu jde ikdyž když se protahuju tak bolí fest taky to místo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po květen 18, 2026 8:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ak si dobre pamatam, bolest vonkajsej slachy v oblasti kolena je sposobena jej pretazenim. A pretazenie je sposobene nedostatocnou silou stehien. Takze to treba ukludnit a potom podrepovat. Co odporucam je zlahka rozmasirovat bocnu stranu stehien az po koleno a aj bocne lytkove svaly.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: po květen 18, 2026 11:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky moc za rady běžecký guru
Dřepy určitě po doléčení zařadit zkusím..
Co se masáže týká z toho mám popravdě po zkušenostech trošku strach..
Mám pocit, že když mě něco bolí a pořádně to pomasíruju na válci, je to pak kolikrát ještě horší..
Ale možná si to jenom namlouvám, těžko říct.Každopádně radší aspoň ze začátku zkusím jenom masážní pistoli, která je oproti válci šetrnější.Přecejenom asi není úplně OK být po masáži i několik dní rozbitý, což po válcování běžně mívám..
Jinak máš nějaké zkušenosti s wobenzimem?
Přemýšlel jsem, že bych jím léčbu trochu podpořil, ale nevím, jestli to nebudou jenom vyhozené prachy (a né zrovna malé.. )
Tak uvidíme no, snad to brzy zase rozeběhám..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po květen 18, 2026 12:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jasné, rob to, čo ti funguje.
Wobenzym neriešim, keď tak užívam kĺbovku a msm
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Máčův kondiční log Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 272, 273, 274, 275  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: