Dieta a aerobní aktivity


Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Dieta a aerobní aktivity  Úvodní stránka -> Trénink -> Dieta a aerobní aktivity
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jaké aerobní aktivity absolvujete na rýsování?
Běh
41%
 41%  [ 32 ]
Stacionární kolo
35%
 35%  [ 28 ]
Stepper
3%
 3%  [ 3 ]
Švihadlo
6%
 6%  [ 5 ]
Aerobic, spinning atd.
2%
 2%  [ 2 ]
Žádné
10%
 10%  [ 8 ]
Celkem hlasů : 78

Autor Zpráva
Sauron


PříspěvekZaslal: čt říjen 02, 2003 3:00 pm    Předmět: Dieta a aerobní aktivity Odpovědět s citátem

Jaké absolvujete aerobní aktivity v dietě?

- Já chodil v létě trochu běhat /tak do 10ti km, nic moc/
- Rotopedy a steppery dost nesnáším, mám problém se projet i před cvičením
- Teď zkouším švihadlo, a je to prdel, protože jsem naposledy skákal někdy před 28 lety, a dost mi to nejde ...

A prosím jen relevantní odpovědi, jestli tu někdo rýsuje po půl roce cvičení a má super článek z M&F, tak ať to napíše jinam. Děkuji
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karda


PříspěvekZaslal: čt říjen 02, 2003 3:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nejvíc jsem jezdil na rotopedu, ale prokládal jsem to aerobicem, ten mě baví víc
Na tom rotopedu jsem ze začátku jezdil normálně v teplákách, ale po týdnu už jsem musel jezdit v cyklokalhotech, jinak bych se asi nemohl posadit
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Conan


PříspěvekZaslal: čt říjen 02, 2003 4:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Klasicke kolo, stacionarni je nuuuudaaaaa!

pri behu me zacaly bolet kolena, takze tohle ne. Taky me moc neba. A pohled na me jak jsem s 95kg (na zacatku) funel na pasu musel byt taky srandovni
_________________
Tomi99: můžu sem hodit video, ve kterém dám několik reps se správnou technikou (50kg) a potom si naložím 100kg a dám jednu reps s fake technikou. (o MT)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
snoopy


PříspěvekZaslal: čt říjen 02, 2003 4:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no ja sem 3x tydne behal a 2x tydne florball 60minut a slo to ...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Bronwyn


PříspěvekZaslal: čt říjen 02, 2003 7:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chybi tu moznost kombinace. Ja dala stac. kolo, protoze to nejvic, ale dost rada mam i stepper. Pri aerobiku a behu me boli kolena. I kdyz v lete rada beham po lesnich cestach. Jinak jsem v rysovacce obvykle rano hodinku slapala na kole, po treninku pul hodinky na stepperu a vecer pul hodinky na stepperu a pul hodinky na kole. Jsem aerobni fanatik.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rufe


PříspěvekZaslal: čt říjen 02, 2003 7:54 pm    Předmět: aerobka Odpovědět s citátem

aerobka po cviceni 20 minut 4x tydne , bud padlovani nebo rotoped , a jinak pres leto kolo , vyjet si do prirody , poradne se zrubat je urcite lepsi nez se mucit na nezazivnejch aerobnich strojich v posilce ...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Misisko
Moderátor


PříspěvekZaslal: čt říjen 02, 2003 7:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zatial som rysoval len raz a nesiel som nijake aerobne aktvity. Dal som CKD a v ketoze som bol stale aj bez nich taze nebolo treba.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
merlin


PříspěvekZaslal: pá říjen 03, 2003 7:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

stacionární kolo nebo spinning
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Missues


PříspěvekZaslal: so říjen 04, 2003 10:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem přes prázdniny běhal a něco jsem shodil, ale nešlo dost dobře kombinovat s tréninkem, tak jsem toho pak nechal. (únava)
Chodil jsem běhat po ránu a bežel jsem 25 minut vkuse.
Bral jsem prášky s karnitínem - byly to takový srandy z lékarny.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Conan


PříspěvekZaslal: so říjen 04, 2003 11:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jeste ti tam chybi jedna aktivita, provozovatelna ale bohuzel jen s partnerkou (Pri sexu se spaluje stejne kcal jako pri squashi a podobnych aktivitach)
Pokud je, a jeste taky rysuje, tak je to idealni
_________________
Tomi99: můžu sem hodit video, ve kterém dám několik reps se správnou technikou (50kg) a potom si naložím 100kg a dám jednu reps s fake technikou. (o MT)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pku


PříspěvekZaslal: so říjen 04, 2003 12:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem jezdil před závodama na rotopedu a po nohách jsem sel vždy na stepper.jinak vden volna spinning fakt je pro spestření super. Ale jestli čekáš že ti nekdo poradí nejakej zázrak ta tomu nevěřím dieta je prostě šíleně šílená *16*
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
kpt.Nemo


PříspěvekZaslal: so říjen 04, 2003 5:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

po treninku 20minut kolo to je tak 3-4x tydne,na tom kole je strasna nuda ale musi se to vydzet: ( no behat jsem chodil rano cca v 6 ale je to brutalni protoze vstanete a hned jit behat.. nemate prohraty svaly a je to na hovno a behani me taky moc nebaví,ale jestli pujdu v unoru na soutez,tak mi to za chvili zacina znova...napadlo me ze bych letos zkusil jednou tydne misto behani bruslit,to me bavi jsou tam pekny baby a je to jako behani
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pku


PříspěvekZaslal: so říjen 04, 2003 6:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jen zkromnej dotaz co je v únoru za soutěže já jsem ještě nevidel kalendář na příští rok.Ty jsi asi myslel nějaký Fitness vid protože kulturistika je v dubnu.
kpt.Nemo napsal:
po treninku 20minut kolo to je tak 3-4x tydne,na tom kole je strasna nuda ale musi se to vydzet: ( no behat jsem chodil rano cca v 6 ale je to brutalni protoze vstanete a hned jit behat.. nemate prohraty svaly a je to na hovno a behani me taky moc nebaví,ale jestli pujdu v unoru na soutez,tak mi to za chvili zacina znova...napadlo me ze bych letos zkusil jednou tydne misto behani bruslit,to me bavi jsou tam pekny baby a je to jako behani
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Conan


PříspěvekZaslal: so říjen 04, 2003 7:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jeste jsem zapomnel na PLAVANI, neni to sice az zase tak aerobni, ale kdyz mas v diete zrovna 0-50 sachru tak clovek spaluje i pri sebemensim pohybu, a navic je to celkem prijemne.
_________________
Tomi99: můžu sem hodit video, ve kterém dám několik reps se správnou technikou (50kg) a potom si naložím 100kg a dám jednu reps s fake technikou. (o MT)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pku


PříspěvekZaslal: ne říjen 05, 2003 3:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já se sice místo plavání chodím raději koupat protože mi to nebaví ale pravda je jedna že je to jeden z mála sportů u kterýho se zaručeně nespotíš a to se taky cení.
Conan napsal:
Jeste jsem zapomnel na PLAVANI, neni to sice az zase tak aerobni, ale kdyz mas v diete zrovna 0-50 sachru tak clovek spaluje i pri sebemensim pohybu, a navic je to celkem prijemne.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Dieta a aerobní aktivity Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: