shixinův intenzivní trénink :)


Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - shixinův intenzivní trénink :)  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> shixinův intenzivní trénink :)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Shixin


PříspěvekZaslal: so říjen 22, 2005 10:23 am    Předmět: shixinův intenzivní trénink :) Odpovědět s citátem

Zdravim, rozhodl jsem se napsat zde prubeh sveho treninku. Zacal jsem ho ted v pondeli, mel by koncit kolem 1.12. Tomuto cyklu predchazela obecne svalova priprava pro cele telo. Tento cyklus je zameren na vykon ve splhu na lane, zavod bude 10.12.

Trenink je Pondeli, Utery, Stredu, Patek, Sobota.

Dosud jsem odjel:

Pondeli:
Citim se dobre, po sobotnich zavodech mam chut do cviceni a do novych napadu v treninku. Plan je hotov, zaciname:

1. jednoruční shyby (druhá ruka lehce pomáhá,drží se gumy (z pavouka na autozahradku), ktera je prehozena pres hrazdu, uchop teto ruky je cca 60cm pod rukou, ktera svira hrazdu), pauzy 2minuty:

takze: 6x pravá, 6x levá ..docela to slo
5x pravá, 6x levá ...uz vytuh, nejde moc dotahovat
5x pravá, 5x levá ...jsem zvedav jak dojedu dnesni trenink s takovym zacatkem:) bicepsy jsou nafouklé, a to je jejich trenink teprv ceka....

2. upravene superserie siroka hrazda/pritahy uzkym uchopem v sede (stroj), pauzy 3-3,5minuty
takze: 6x (zatez 25kg), hned shodim na 15kg, udelam dalsich 6x, hned jdu na pritahy v sede, mala vaha, 15x
dalsi serie 6x25+6x0+15xstroj
dalsi 6x15+6x0+15xstroj

3. upravene superserie biceps jednoručky/biceps scott stroj, stejny system jako u hrazdy, stejna pauza
6x18kg+6x16kg+15xscott
6x16+6x10+15xscott
6x14+6x10+15scott

4. shyby naúzko podhmatem vetsi vahy, malo opakovani
4x55kg
4x55kg
4x55kg

5. kolo 15 minut

vazeni - 76,1 kg

suplementace: 5gr kreatin, cecko, gelactiv


Naposledy upravil Shixin dne út říjen 25, 2005 3:49 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Shixin


PříspěvekZaslal: so říjen 22, 2005 10:33 am    Předmět: ÚTERÝ Odpovědět s citátem

ÚTERÝ
dnes se necitim moc dobre, jsem rozlamany ze vcerejsiho treninku, ale mam to napsane, MUSIM to odjet...telo to vydrzi ;)

1. zaciname benchpressem, opet shazovaci superserie s doplnkovym cvikem, 3-3,5min pauza:
110kgx6, pak 90kgx6, dojizdim se rozpazkama (12kgx15op) ....nic moc, chybi sila, mam dost namozeny bicepsy a zada
110x6+80x6+10x15op ....musel jsem shodit, sparing dost pomahal
90x6+80x6+10x15 .....jsem naštvanej, citim ze nemam silu, ale snad se to casem podda

2. benchpress jedna serie do vycerpani. Vysledek 50kgx23 opakovani...absolutni vytuh


3. superserie kliky na bradlech s doplnkem stahovani kladky na triceps:
6x45kg+6x25kg+15xkladka ....citim se jak nejakej mamlas, bicepsy a tricepsy bolej, snad to priste pujde lip
6x30kg+6x20kg+15xkladka .....tak tohle vazne nejde : (
6x20+6x10+15xkladka .....dojizdim jen z nutnosti

4. bricho ....konecne si odpocinu (zkracovacky, uklony bokem, hyperextenze)

5. kolo

Citim, ze uterni treninky budou jiny nez jsem cekal, musim pocitat s tim, ze po pondelku budou vahy proste nizsi, nic se neda delat.
A to mam zitra dalsi...BOZE.........


Naposledy upravil Shixin dne út říjen 25, 2005 3:50 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
street


PříspěvekZaslal: so říjen 22, 2005 10:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

smekám
_________________
Johny: Baby nebude sedět v koutě!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jurass
(ban)


PříspěvekZaslal: so říjen 22, 2005 10:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

proč jezdíš do selhání, děláš vynucená opakování když máš hned po sobě jdoucí tréninky?

Bicepsy můžeš jezdit každý den, ale záda už se nevzpamatujou tak rychle.
bicepsy, ramena cvič s volnou vahou. Trénuj i na dynamiku, třeba shyby bez zátěže s co největší rychlostí směrem nahoru
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shixin


PříspěvekZaslal: so říjen 22, 2005 10:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

středa
na dnešek se tedy vazne netesim, vsechno docela boli,ale kdyz uz jsem to napsal, tak to MUSIM odjet.

1. shyby na lane. Jedna ruka cca o 70cm vys nez druha. Na opasku retez, ktery zvysuje zatez, cim vys se vytahnu. Tzn. dole je to cca 6kg, nahore 9-10kg
3serie na kazdou ruku, 2min pausa

2. shyby na hrazde, excentricky. Tzn. jednu ruku mam na hrazde, druhou cca 1,1metru pod ni na smyci. 4serie po 4opakovanich na kazdou ruku

3. shyby na hrazde, excentricky, tentokrat kratsi uchop (60-70cm), zatez
5x18kg
4x18
3x18
4x16
5x10

4. ctyrkombinace na ramena (3x8opakovani kazdy)
upazovani
predpazovani
arnoldky
upazovani v leze na lavicce na brise

Tak to me fakt vyridilo. Jeste ze mam zitra pauzu.


Naposledy upravil Shixin dne út říjen 25, 2005 3:50 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Shixin


PříspěvekZaslal: so říjen 22, 2005 10:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

čtvrtek

rano vsechno boli jako uz davno ne. Dneska mam jen pul hodinky beh....relax
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Shixin


PříspěvekZaslal: so říjen 22, 2005 11:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

pátek

a pomalu se vracíme do současnosti

Cítím se docela zregenerovaný, na trénink se těším (ne, nejsem magor:))

1.šplh na laně,ze sedu, bez přírazu, 6metrů, zátěž v podobě řetězu (takže dole zátěž cca 3kg, nahoře 12kg)
1.pokus 12sáhů, 8,00sec, nic moc
....další dva pokusy si ještě nechávám stopnout, dále již jedu bez času, celkem 8 pokusů (chtěl jsem dát 10,ale při osmém jsem si strhl kůži na palci...má zásada=jen do první krve:))

2. jednoruční shyby 3série, 3opakování (pomoc s gumou)

3. shyby pyramida, zátěž:
12x18kg
10x24
7x30
4x40
7x30
8x24
10x16kg

4. jednoruční stahování klady na stroji, do vyvěšení-k prsu:
8x40kg
6x45kg
4x50kg
12x35kg ...do selhání

5. obouruční adaptér na horní kladku, úzký úchop:
10x70kg
6x85kg
4x100kg
12x65kg ...do selhání


6. benchpress na úzko na triceps, jen doplněk:
8x70kg
4x90kg
6x80kg


Nejsem spokojen, chtěl jsem toho zvládnout víc, ale není čas. Cítím se dobře. Zítra budu mít další trénink..jsem ok.


Tak ted jsem vám sepsal historii tohoto tydne, dnes az odjedu trenink, tak ho dopisu. Odted budu uz psat v realnem case;). Doufam,ze tech info neni moc a ze to nekoho nenudi-resp. pokud ho to nudi, nemusi to cist tak zatím!!!


Naposledy upravil Shixin dne út říjen 25, 2005 3:50 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Shixin


PříspěvekZaslal: po říjen 24, 2005 8:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

neděle
tak, v sobotu jsem měl odpočinek, takže by to dneska mohlo byt ok. Pritelkyne je nemocna, doufam, ze to od ni nechytnu.

1.superserie jednoruční tlaky (30 stupnu lavicka) v kombinaci s pulloverem:
35kgx6+30kgx6+20kgx15pullover .....s tema jednoruckama jsem se trochu podcenil.dam si vic
40kgx6+35kgx6+20kgx15pullover .....jeste mam rezervu, ale nechci to prepinat
40kgx6+35x6+20kgx15pullover .....prijemne prokrveni, dal jsem tomu tak akorat

2.superserie pritahy cinky obouruc v predklonu na sikme lavicce v kombinaci s pritahy na latissimus ve stroji
55kgx6+40kgx6+15xstroj ....lehce pridam
60x6+45x6+15xstroj .....pri dojizdeni na stroji citim hrozne paleni v sirokem zadovem, presne jak chci
55x6+40x6+15xstroj ....dotahnu posledni opakovani a bolest je hrozna

3. čtyřkombinace na ramena (3x8opak)
upažování
předpažování střídavě
arnoldky
zapažování vleže na lavičce
.....pri techto cvikach si vzdycky oddachnu

4.
bricho (zkracovacky, uklony, hyperextenze)

5. kolo

jako každý den suplementuji 5gr kreatin, 2x500mg vit.C, 3tbl gelactiv


Naposledy upravil Shixin dne út říjen 25, 2005 3:50 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Shixin


PříspěvekZaslal: po říjen 24, 2005 9:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska, az odjedu trenink, provedu mereni telesnych proporci. Vysledky dam vedet.....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
johny_cz


PříspěvekZaslal: po říjen 24, 2005 9:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Po tomhle treninku musi byt normalni clovek (bez AS) pretrenovanej zhruba za tejden... tot muj nazor .. obzvlast kdyz tam vidim do selhani.. pali to a podobne blbosti.

Jurass mel k tomu spravne pripominky...
_________________
|-| 0 |\| 7_ /-\ T
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Prinz Eugen


PříspěvekZaslal: po říjen 24, 2005 9:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tento trenink je predimezovanej jako prase... delat ho dlouho se mi zda jako picovina.. dyt tam proboha nemas zadnej odpocinek ...
_________________
http://wwwyoutube.com/user/mrjohnymnemonic
Motion Graphics VFX Video
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shixin


PříspěvekZaslal: po říjen 24, 2005 9:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

toJohny: skoda, ze jsem tenhle log nevedl jiz v prvnim treninkovem cyklu. Velmi podobnym systemem (superserie...selhani atd.) a 4mi treninky tydne jsem se za 7 tydnu rekl bych nepretrenoval, naopak muzu zde udat nektere vysledky pokroku. Asi se nejak stiham regenerovat;)

Pro priklad:

17.8.2005 superserie benchpress 80kgx6+60kgx6+15x10kgrozpazky
to same 2.10.2005 130kgx6+100kgx6+15x12kgrozpazky

Jiny priklad:

19.8.2005 superserie kliky na bradlech 25kgx6+0kgx6+15xstrojstahovanikladky
to same 25.9.2005 60kgx6+40kgx6+15xstah.kladky

Po dobu tohoto cyklu jsem pocit pretrenovani nemel, spis jsem se toho nebal.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Miguelito


PříspěvekZaslal: po říjen 24, 2005 10:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

TOHLE JE HROZNE ZVLASTNI. ZNAM MINIMALNE DVA BORCE, KTERI CVICI PODOBNYM STYLEM, SILENE POCTY SERII PETKRAT TYDNE A TO SE MUSI PREMLOUVAT, ABY SI DALI DEN VOLNA, KDYZ SE TOTALNE NEVYRIDI, TAK JE TO PROSTE NEUSPOKOJI. OBA DVA MAJI NATURALNE HODNE SLUSNOU POSTAVU, JEDEN Z NICH K TAKOVYM TRENINGUM JESTE JEZDI PRES SEZONU STOVKY KILOMETRU NA KOLE. PROSTE OD PRIRODY VYSOKA HLADINA TESTOSTERONU, KTERY JIM DOVOLI SE Z TECH TRENINGU ZREGENEROVAT. JEDEN CLOVEK ZE STA TAKHLE MUZE CVICIT A PRESTO SE BUDE ZLEPSOVAT...
_________________
...ano,začal jsem fotit,začal jsem studovat,mluvit tady slušně...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slayter


PříspěvekZaslal: po říjen 24, 2005 10:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

za cca 2 mesice ses zlepsil na benchi z 80kg na 130kg v super serii s rozpazkama?? to ses hodne dobrej...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
street


PříspěvekZaslal: po říjen 24, 2005 10:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Slayter napsal:
za cca 2 mesice ses zlepsil na benchi z 80kg na 130kg v super serii s rozpazkama?? to ses hodne dobrej...

taky na to čumim jak puk a jelen a nevim co ještě
_________________
Johny: Baby nebude sedět v koutě!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - shixinův intenzivní trénink :) Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: