Sacharidove vlny - dotazy


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Sacharidove vlny - dotazy  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Sacharidove vlny - dotazy
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Nejlepsi forma shazovani tuku je ?
CKD
25%
 25%  [ 22 ]
Sacharidovy vlny
74%
 74%  [ 63 ]
Celkem hlasů : 85

Autor Zpráva
SLABAK


PříspěvekZaslal: út únor 06, 2007 12:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Elrubio: dik

budu tedy ninja a budu drzet dal, laborovat nad tim, jestli ma 1 kureci prso 130g nebo 180g si myslim, ze je fakt o nicem, horsi by to bylo s ryzi a piskotama, ale jestli se mylim, rad se necham poucit.
Jo a uz se tesim na tu pauzu...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Topděfka


PříspěvekZaslal: út únor 06, 2007 12:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kdyz chces drzet vlny, pak Ti asi nic jinyho nez to "laborovani" nezbyde
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
idoktor


PříspěvekZaslal: út únor 06, 2007 12:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chlapi (i baby), pochopte, že dieta, obzvláště sacharidový vlny je založená na tom, že přesně vim co jsem sežral, znám svuj kalorickej příjem a na základě výsledků za určitý čas (týden) jsem schopen povcolit nebo utáhnout
Pokud budu žrát povězme 5x denně kus masa o kterym nevim jestli váží 130 nebo 180g, tak v "worst case" tu mám rozdíl 5x50 = 250g rozdíl, tj 7x250=1,75 kila masa za tejden. A divim se proč nehubnu nebo ztrácim svaly.
_________________
---------
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
SLABAK


PříspěvekZaslal: út únor 06, 2007 1:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ok, tak se zeptam fakt hodne laicky. Kdyz si koupim tedy 10kg kurecich prsou, tak si je vsechny ocistim a udelam si je vsechny tak, aby mela v syrovem stavu pozadovanych napr 150g? Takze kdy ma nektere 160g, tak to oriznete a a naopak, kdyz ma nektere 130g tak k nemu prihodite kousek do 150g a pak je to ready? Opakuji a jak jsem psal na zacatku, nikdy jsem tohle nedelal, tak se nesmejte....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Topděfka


PříspěvekZaslal: út únor 06, 2007 1:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kdo se smeje?

10g kousky z kurete zase ukrajovat nemusis,jde jen o to,ze musis vedet,kolik jsi toho sezral,a podle toho pak s jidelnickem hybat.kdyz to nevis,nemas jak delat skutecny vlny :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SLABAK


PříspěvekZaslal: út únor 06, 2007 1:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jasne, rozumim, ale u sah.vlny jsou dulezity zrejme nejvic ty sacharidy a jak tu nekdo psal, 1/2 pytliku ryze od celeho a odpocitat 20 piskotu zvladnu takze to maso asi neni az tak velky problem nebo....?pokud se to nelisi o 1,75kg masa tydne
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Topděfka


PříspěvekZaslal: út únor 06, 2007 1:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kdyz budes mit sacharidy pod kontrolou 20g masa za tejden Ti vlny nezkazi :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
elrubio


PříspěvekZaslal: út únor 06, 2007 2:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

gramy nepočítat, desítky gramů ano..tak to bylo mnou myšleno
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
lopez3


PříspěvekZaslal: út únor 06, 2007 5:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

elrubio napsal:
lopez3: to jsi mu teda poradil..

na vážení bych se s odpuštěním vysral, snad člověk pozná půl sáčku vod celýho, 90 kg potřebuje vlny nejméně s pohybem 100g S, a tam to poznáš..vážit 1g sem, 1g tam..nevidím smysl.
nesmysl je naopak trenink..vyser se na 12-15 opakování, síla ti půjde dolu, svaly taky. snaž se držet vetší váhy, 6-8 opak. max. Jednou týdně si můžeš dát vysoce intenzivní trénink (supersérie atd) místo aerobky, ale spíše ve dnech s vyšším přijmem S, jinak přijdeš o svaly. s aerobkou nepřehánět, určitě ne ze začátku.

další věc. týden je málo na posouzení. Mě osobně se začala váha hýbat až po dvou-třech týdnech. po 5-6 týdnech doporučuji dát 2-5 dní pauzu.


Poradil jsem mu podle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Samozřejmě že spousta lidí drží dietu a hubne a přitom jídlo neváží. Ale pak se nedá mluvit o vlnách a původní dotaz byl na sacharidové vlny. Myslím, ale že to už vyplynulo i z dalších příspěvků v tomto topiku.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SLABAK


PříspěvekZaslal: ne únor 18, 2007 4:04 pm    Předmět: za 3tydny -3kg Odpovědět s citátem

tak jsem se vlnil 3 tydny, kureci nijak dramaticky nevazil, hlidal si cukry a svete div se -3kg dokonce jsem si musel udelat dalsi diru na pasku. Tak si mylsim, ze to jeste dalsi tyden vydrzim. Dle rad odborniku jsem se vykaslal na cviceni s vyssim poctem opakovani a vratil se ke svemu obvyklemu poctu a rekl bych, ze i sila je vetsi Takze diky vsem za nazory a rady, jeste si na stara koleny koupim kreatiny a gainery a narostu mimochodem, v 35 jeste muzu narust nebo uz ne? samozrejme bez AS a podobne...
Pavka
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bimbuk


PříspěvekZaslal: st leden 23, 2008 2:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tak teda ozivim stary thread, bohuzel jsem nenasel nejaky novejsi na dane tema. Mel bych nekolik otazek k SV, bohuzel je pro me nemozne najit vsechno, toho cteni je moc a casu malo.

1)vadi nejak vek 16 let?
2)jak moc se projevi Jojo efekt? nemam v planu pocitat sacharidy donekonecna..
3)v dietach k sacharidum jsem neznamo proc nenatrefil moc casto na zminku o parcich..proc to? me to prijde jako skvela moznost, dle nutricnich hodnot na netu neobsahuji skoro zadne sacharidy a zaroven obsahuji celkem dost bilkovin.
4)projel jsem nekolik diskuzi a narazil na narazky na skodlivost sacharidovych vln. Jakozto clovek, ktery nema nejmensi umysl nejak obsirneji posilovat (opravdu neni cas, skola+sedave zamestnani) a potrebuje shodit nanejvys 5-6 kilo, by me tady ta polozka zajimala. Staci uvest anglicky nazev diety, zbytek si vygooglim (na sugar diet google mlci).
5)a takova hodne hloupa otazka: jaky ma vliv na svaly/cokoliv jineho proste zatnuti svalu.
Moc dekuji za odpovedi:)
bimbuk
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hynek


PříspěvekZaslal: st leden 23, 2008 10:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

1) nevadi
2) kdyz se po vlnach zacnes zase "prasit" tak samozrejme naberes rychle zpet, kdyz si alespon trochu budes hlidat co jis, tak nevidim problem.
3) Netusim, parky svym slozenim nebudou to prave orechove
4) Skodlivost v cem? V tom ze donutis telo spalovat vlastni tukove zasoby + ze si zacnes hlidat jidelnicek? Nemyslim. Jinak vlny jsou zalozene soucasne na pohybu, takze pokud chces hubnout jen tak mimochodem, tak to pujde velice, velice pomalu a hubnuti zpusobi pouze zmena jidelnicku.
5) Netusim co tim myslis? Nejaky impulz? Latkovou vymenu ve svalu?
_________________
www.kvfree.net - Freediving Karlovy Vary
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bimbuk


PříspěvekZaslal: čt leden 24, 2008 8:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

3)dle internetovych nutricnich tabulek ma 100g parku +-15g bilkovin a 1.5g sacharidu, navic celkem dobre zasyti.
4)me slo o to, ze si dovedu predstavit ze s energii celkove na tom budu celkem prachbidne, navic jeste s mym zivotnim stylem (skola, prace, polomrtvej doma furt dokola)
5)myslim proste zatnuti svalu.....zkratka "mobilizace" svalu v tele. Nebo treba nektere cviky se doporucuji cvicit ve stylu: "zvednete nohy, zatnete brisni svaly a zvedejte hlavu" (priklad vycucany z prstu)
Dik
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
yazi
(ban)


PříspěvekZaslal: st březen 26, 2008 5:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

192cm/115kg, po zimnim objemu musim shodit par kilo do plavek (idealne 10 a vice) :o)

trenink jedu heavy light, stylem vrsek,spodek,2+1

je to pater,obcas vymenim kureci za rybu nebo libove hovezi,abych se z toho nezblaznil

100g S +250g B

snidane 2vejce + 4 bilky + odmerka protejnu 50g B 3g S

svacina 200g kureci prsa varena + 70g ryze 50g B 50g S

obed 200g kureci prsa 50g B

svacina 200g kureci prsa + 70g ryze 50g B 50g S

vecere 200g kureci prsa 50g B



150g S + 250g B

snidane 2vejce + 4 bilky + odmerka protejnu + 70g racio 50g B 53g S

svacina 200g kureci prsa varena + 70g ryze 50g B 50g S

obed 200g kureci prsa 50g B

svacina 200g kureci prsa + 70g ryze 50g B 50g S

vecere 200g kureci prsa 50g B


200g S + 250g B

snidane 2vejce + 4 bilky + odmerka protejnu + 70g racio 50g B 53g S

svacina 200g kureci prsa varena + 100g ryze 50g B 77g S

obed 200g kureci prsa 50g B

svacina 200g kureci prsa + 100g ryze 50g B 77g S

vecere 200g kureci prsa 50g B


300g S + 200g B

snidane 2vejce + 4 bilky + 100g racio 35g B 85g S

svacina 200g kureci prsa varena + 120g ryze 50g B 100g S

obed 200g kureci prsa 50g B

svacina 100g kureci prsa + 60g ryze 25g B 50g S

svacina 100g kureci prsa + 60g ryze 25g B 50g S

vecere 30g protejnu + 20g racio 25g B 15g S


150g S + 250g B

snidane 2vejce + 4 bilky + odmerka protejnu + 70g racio 50g B 53g S

svacina 200g kureci prsa varena + 70g ryze 50g B 50g S

obed 200g kureci prsa 50g B

svacina 200g kureci prsa + 70g ryze 50g B 50g S

vecere 200g kureci prsa 50g B


300g S + 200g B

snidane 2vejce + 4 bilky + 100g racio 35g B 85g S

svacina 200g kureci prsa varena + 120g ryze 50g B 100g S

obed 200g kureci prsa 50g B

svacina 100g kureci prsa + 60g ryze 25g B 50g S

svacina 100g kureci prsa + 60g ryze 25g B 50g S

vecere 30g protejnu + 20g racio 25g B 15g S


400g S + 200g B

snidane 2vejce + 4 bilky + 100g racio 35g B 85g S

svacina 200g kureci prsa varena + 120g ryze 50g B 100g S

obed 200g kureci prsa + 120g ryze 50g B 100g S

svacina 100g kureci prsa + 60g ryze 525g B 50g S

svacina 100g kureci prsa + 60g ryze 25g B 50g S

vecere 30g protejnu + 20g racio 25g B 15g S

kritika vitana
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mmmaaatttyyy


PříspěvekZaslal: pá květen 16, 2008 8:55 am    Předmět: Sacharidy Odpovědět s citátem

Ahoj, chtěl jsem se zeptat, je moc dulžity jaky sacharidy si počitám, jestli jednoduchý a nebo složený? Teď sem začal vlny a minuly prazdniny sem byl s nimi spokojenej v celku, chodim 6x tydne behat a 6x fitko, kazdej den jeden sval, takze pohyb by mel byt v poho a v nedeli delam co se mi chce :) Ale zajimalo by me jestli vadi, kdyz mam den například s 300g sacharidy, jestli vadi kdyz tam treba zapocitam na snidani buchtu, ktera ma okolo 70, a nebo jestli mam jist radeji musli a nebo neco zdravejsiho. A pak v den s 500 jestli mohu jist jakykoliv sacharidy.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Sacharidove vlny - dotazy Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: