OSTATNÍ (nitrix, tribulus, HMB...)


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 72, 73, 74  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - OSTATNÍ (nitrix, tribulus, HMB...)  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> OSTATNÍ (nitrix, tribulus, HMB...)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mára


PříspěvekZaslal: po únor 12, 2007 9:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nechci se hádat...
Jenom chci říct, že jsem vyzkoušel už řadu suplementů, co se týká Nitrix od BSN, tak šlapal, měl už třetí balení, teď se chystám do čtvrtého. A dobrý, což může dokázat, třeba Bara, který zamnou jezdíval na tréninky, když jsem ho zrovna bral... záleží hodně na dávkování, a pokud na jiných nezabírá, tak mě jo, jen ta cena: ( ... A tak tohle bych netvrdil, ono je tady taky spousta lidí (čtenářů) co to ani nevyskoušelo, a nebo vyskoušelo při minimálním dávkování a píšou, že to je shit... já jsem jiného názoru, a klidně mě kamenujte... :)))))
_________________
Život je jako hra se smrtí, je jen na člověku jak dlouho tu hru vydží hrát.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
saty


PříspěvekZaslal: po únor 12, 2007 9:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

okrem pekneho napumpovania (co tu snad nikto nepopiera) ti to dalo co este?
_________________
"It’s ok to be drug-free, but don’t be brain-free"

Dave Tate: "smith machine could perhaps be the most dangerous piece of equipment ever invented"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Mára


PříspěvekZaslal: po únor 12, 2007 9:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

saty napsal:
okrem pekneho napumpovania (co tu snad nikto nepopiera) ti to dalo co este?


Saty odpověz mi upřímně, kolik jsi měl Nitrixu?
_________________
Život je jako hra se smrtí, je jen na člověku jak dlouho tu hru vydží hrát.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Jurass
(ban)


PříspěvekZaslal: po únor 12, 2007 9:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

saty napsal:
okrem pekneho napumpovania (co tu snad nikto nepopiera) ti to dalo co este?
osobně to popírám heh, na sobě sem nic nepozoroval a to byly dávky jaké tu asi nikdo nedává (trac xtreme no)

k teorii např. zde: http://www.t-nation.com/readTopic.do?id=1445574
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
saty


PříspěvekZaslal: po únor 12, 2007 9:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mára napsal:
saty napsal:
okrem pekneho napumpovania (co tu snad nikto nepopiera) ti to dalo co este?


Saty odpověz mi upřímně, kolik jsi měl Nitrixu?


zadny ... naco stracat prachy za vec co principialne nemoze fungovat?
_________________
"It’s ok to be drug-free, but don’t be brain-free"

Dave Tate: "smith machine could perhaps be the most dangerous piece of equipment ever invented"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
SCHWACA


PříspěvekZaslal: po únor 12, 2007 9:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

poměr cena a užitek , mi příjde jako vyhozeny prachy. pokud teda z toho nekdo ma pocit pumpingu a neni mu lito za to vyhodit takovy nehorazny prachy, tak proč ne.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Worth


PříspěvekZaslal: po únor 12, 2007 10:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

SCHWACA napsal:
poměr cena a užitek , mi příjde jako vyhozeny prachy. pokud teda z toho nekdo ma pocit pumpingu a neni mu lito za to vyhodit takovy nehorazny prachy, tak proč ne.


to je to nejhorsi co me po treninku potka trenovat aby se clovek nafoukl se kazdemu nezamlouva neboj schwaco
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bara


PříspěvekZaslal: po únor 12, 2007 10:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Určitě je lepší když si kluk jako Mára v sedmnácti jede pumping na Nitrixu,než aby tam rval Oxym.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Worth


PříspěvekZaslal: po únor 12, 2007 10:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bara napsal:
Určitě je lepší když si kluk jako Mára v sedmnácti jede pumping na Nitrixu,než aby tam rval Oxym.


jeste ze jsem do postu o AS nezabrousil, mohlo by me to zkazit
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sulima1


PříspěvekZaslal: út únor 20, 2007 4:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar hele jedu Tribulus v objemce ale bez vetsiho pribirani tuku a muzu jenom doporucit sice nevim jak je to s vyrysovanim ale podle me to mirne redukuje tuk.Ale hlavne jde o vynikajici regeneraci a chut do cviceni....ja osobne si ho chvalim..mel sem Tribulus od Weider650mg ale neboj se zvysit davkovani na ty dve tablety se nedivej klidne 3-4 ale klidne i vic...Mej se zatim
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roman_best


PříspěvekZaslal: so únor 24, 2007 9:17 pm    Předmět: Pro ty co chcou kupovat NO a HMB Odpovědět s citátem

napřed musíte mít zaklad to je dobrá strava s vitamíny, pak do toho zapojíme gainery a proteinaky, až pak dame creatin, kdyz mame todle a ještě nam zbydou cash tak koupíme NO a HMB....jestli chce někdo valit NO když nema ani pořadnou stravu tak fakt nechápu co od toho čeká...takdle to jedu ja,říkam tomu hardcore objem a fakt člověk nabere (ani ne za pul roku sem váhu zvedl o 15kg) na NO nedam dopustit ten pocit je famozní,..i kdyby to bylo jen blbé placebo stojí mi to za to (a přítelkyně to taky potěší). ktomu všemu bych nováčkum doporučil těžit z toho že jsou nováčci a první minimalně dva roky těžit jen z gaineru,proteinu a creatinu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
majkel


PříspěvekZaslal: so březen 03, 2007 9:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ganxterko napsal:
myslite ze ma vyznam brat HMB bez ostatnych suplementov?? (mozno maximalne s kreatinom ked našporim)
co se týče HMB,tak jej můžeš brát i samotné,ale musíš si uvědomi,že je to aminokyselina,né steroid,takže pokud schazuješ tuk,nebo podobně,velice se hodí,protože chrání svalovou hmotu a tělo bere aminokyseliny ze svalů,takže se "rozkládáš",pokud chceš brát HMB,jako na objem,je lepší podle mě,koupit si kvalitní protein s velkým obsahem aminokyselin,co se týče BCAA,tak v dávce by jsi měl mít alespoň 6g,což kvalitní proteiny mají.Zaručí ti to podobné účinky jako HMB, (BCAA=leucin,isoleucin,valin)vzhledem k tomu,že HMB se vytváří z leucinu..Co se týče objemu,tak stejně budeš potřebovat protein pro budování svalů a hlavně aminokyseliny,především BCAA,které jsou zastoupeny ve svalu,myslím okolo 30%!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
majkel


PříspěvekZaslal: so březen 03, 2007 9:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

saty napsal:
Mára napsal:
saty napsal:
okrem pekneho napumpovania (co tu snad nikto nepopiera) ti to dalo co este?


Saty odpověz mi upřímně, kolik jsi měl Nitrixu?


zadny ... naco stracat prachy za vec co principialne nemoze fungovat?
LKdyž jsi ho nikdy nezkoušel,tak názor že nefunguje je dost zavádějící,nehledně na to,že nevim,jak jsi přišel na to,že princialně nefunguje?to jsi chemik,kterej dělal rozbor a zjistil to?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
majkel


PříspěvekZaslal: so březen 03, 2007 9:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

saty napsal:
okrem pekneho napumpovania (co tu snad nikto nepopiera) ti to dalo co este?
Pokud dobře vím,tak NO suplementy mají za úkol hlavně účinky na krev,napumpování,různé formy argininu-ethyl ester apod.další produkty přidávají i esterové creatiny a tak,ale tento přípravek má způsobit napumbování,má zvyšovat schopnost organismu dodávat krev zatěžovaným svalům,takže to se podle mě taky od něj čeká a co jsem zkoušel,tak i dělá.Když vezmu v úvahu,že se nikdy přidává i kofein,tak se jedná o dost dobrý doplněk před tréninkem..dále obsahuje třeba esterove bcaa,takže i na ochranu hmoty je velice dobrý.Podle mě prokazatelné důvody a složení!ale názory se nemusí shodovat
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
drobeek


PříspěvekZaslal: ne březen 04, 2007 11:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mi povedz moj zlaty,na co ti je kreatin,Hmb,alebo tribulus,ked nezeres?zacni klasiku-kvalitny protein,maso (nemusi to byt svieckova,staci kura,perfektne ti pomoze aj kuracia pecienka,hovadzie srdcia alebo ine vnutornosti) a jedz vela ryze a cestovin.makaj jak fretka a vysledok pride.nepride za tyzden ani za dva ,ale do mesiaca uz nieco spozorujes.ked sa postup zastavi,mozes uvazovat nad inymi doplnkami.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Agrezz ® | Extrifit
Maximálně napumpované svaly, dokonalá koncentrace na trénink, skutečná intenzita!
699 Kč
N1 Shot | Nutrend
Profesionální stimulant v pohotovostní tekuté formě k okamžitému použití.
45 Kč
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - OSTATNÍ (nitrix, tribulus, HMB...) Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 72, 73, 74  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: