Smile04 - silová příprava na strongy, mám svůj cíl


Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 59, 60, 61  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Smile04 - silová příprava na strongy, mám svůj cíl  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Smile04 - silová příprava na strongy, mám svůj cíl
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

co je lepší pro někoho kdo začíná cvičit a má v normálu tuk i pomer vyska vaha?objemovka nebo rys??dumejte nad tim.
objemovka
80%
 80%  [ 112 ]
rysovacka
19%
 19%  [ 27 ]
Celkem hlasů : 139

Autor Zpráva
Smile04


PříspěvekZaslal: st leden 30, 2008 5:21 pm    Předmět: Smile04 - silová příprava na strongy, mám svůj cíl Odpovědět s citátem

jedte nekam nakonec tadyk neni nic zajimavyho :)


odkaz na začatek dietniho režimu (str.38)

https://forum.ronnie.cz/smile04-strongman-priprava-a-spc-gym-start-t18985-555.html?highlight=smile04


Naposledy upravil Smile04 dne po září 26, 2016 2:03 am, celkově upraveno 11 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Smile04


PříspěvekZaslal: st leden 30, 2008 5:33 pm    Předmět: maximalky Odpovědět s citátem

benčpress
110

mrtvý tah
180

dřep
160 (neaktualni)


pro zajimavost uvádím max. bicepsovy zdvih s velkou činkou 60-70kg

dale uvedu maximalky uživané v tréninku (běžně)

benč 100 (slaby ja vim )
mrtvola 150-160 (vyjimecne)
dřepy 140-160
tlaky v leže na prsa s jednoručkami 40kg...
leg press 200-250
bicák 60kg

nej vykony
dřep 6op*160kg
mrtvola 150*5op (jak nic)
bench 90*12 (normalni serka)
jiank spousta krasnych predkopavani :D...
taky stoji za reč ¨serie leg press o 60 a vice opakovani se střidanim poloh nohou...vaha různá

vic toho nemam nejak zaznamenany


nic prdim na to jdu cvičit :D


Naposledy upravil Smile04 dne pá únor 01, 2008 7:31 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: st leden 30, 2008 8:06 pm    Předmět: Re: maximalky Odpovědět s citátem

Človíčku, co vlastně chceš slyšet? Já nevím, jestli dnes mám jít spát v deset nebo až v jedenáct. Podumej mi taky nad tím.

Co si myslíš o těch maximálkách, které zvedáš běžně v tréninku? Je to hodně nebo málo?
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smile04


PříspěvekZaslal: pá únor 01, 2008 7:16 pm    Předmět: protoze Odpovědět s citátem

nenapadlo mě nic jiného na co bych se zeptal a tohle se mi zdá jako celkem zajímavý tema i když vypada dost obycejne...víš jde o to jestli je pro nekoho kdo začina cvičit lepší napřed skočit do objemu a pak to rysnout ( klasika) nebo napřed se zbavit tuku a pak striktní kulturistickou stravou pozvolna nabírat (tato varianta se stává populární)...o to tu jde...jinak co ti mám říct k maximálkám?...jsou takové jaké jsou...tohle je muj treningovy log a proto tu jsou informace o me a je mi celkem jedno co tu napisete...ja si tu delam takovej deniček pokroků...takže asi tak.jinak sempostupne budu hazet moje treninky¨, stravu a tak...at už třeba jako inspiraci pro nekoho nebo proste jenom tak abych to časem třeba mohl srovnat. to bude tak celý
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Smile04


PříspěvekZaslal: pá únor 01, 2008 7:23 pm    Předmět: doplnky stravy Odpovědět s citátem

doplnky které užívám
protein 100%
vitamíny, minerály,vitamin C
kloubní výživa
kofeinové kapsle
iontový nápoj
aminokyseliny
dříve (v objemu)
NITRIX BSN
CEE dymatize
creatin monohydrate
glutamin
gainer (hojně)


Naposledy upravil Smile04 dne pá únor 01, 2008 7:29 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Smile04


PříspěvekZaslal: pá únor 01, 2008 7:26 pm    Předmět: k tem vykonum Odpovědět s citátem

předevčirem sem se polepšil v MT na 140*6 160*3 (!!!striktní technika!!! i když to bolelo jak svině :D )


Naposledy upravil Smile04 dne čt únor 07, 2008 6:31 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
SCHWACA


PříspěvekZaslal: pá únor 01, 2008 7:28 pm    Předmět: Re: k tem vykonum Odpovědět s citátem

Smile04 napsal:
předevčirem sem se polepšil v MT na 140*6 160*3 (!!!prohnutá záda!!! i když to bolelo jak svině :D )


BLAHOPŘEJU
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smile04


PříspěvekZaslal: pá únor 01, 2008 7:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

o co jde??...jako co...to sou vahy v treninku...po naročnem treniku sem si dal ještě mrtvolu...příště to vidím na 180-200 max....nejsem žadnej vzpěrač
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
SCHWACA


PříspěvekZaslal: so únor 02, 2008 8:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Smile04 napsal:
o co jde??...jako co...to sou vahy v treninku...po naročnem treniku sem si dal ještě mrtvolu...příště to vidím na 180-200 max....nejsem žadnej vzpěrač


když to neutáhnes s rovnýma tak se na to vyser, o to tu jde ty troubo !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ChickenEater


PříspěvekZaslal: so únor 02, 2008 9:13 am    Předmět: Re: k tem vykonum Odpovědět s citátem

SCHWACA napsal:
Smile04 napsal:
předevčirem sem se polepšil v MT na 140*6 160*3 (!!!prohnutá záda!!! i když to bolelo jak svině :D )


BLAHOPŘEJU


dalsi pacient pro ortpedii
co zaradit jeste nejakou lepsi zebeposkozujici disciplinu? treba drzeni ruky v ohni? kolik vydrzis minut?

pokud jde o techniku mrtvoly, zeptej se cizopasnika, on ti rad poradi :-)
_________________
Tento princip je natolik obecny, ze jakekoli jeho konkretni pouziti je zhola nemozne
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smile04


PříspěvekZaslal: čt únor 07, 2008 5:34 pm    Předmět: JO TAKHLE... Odpovědět s citátem

tak to ste me kluci špatně pochopili....si jako myslíte že schválně píšu s vykřičníkama že to jedu špatnout technikou?? to určitě...myslím prohnutý jako na opačnou stranu...naopak sehnutý to je častá chyba při MT...už chápu proč ste si mysleli tohle...ale je to právě naopak jedu striktní technikou a chráním si bedra pásem ... nechci mít problémy se zády.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Smile04


PříspěvekZaslal: po únor 25, 2008 6:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

taaak mame konec unora tzn uz mesic pomale rysovacky ktera pomalu ale jiste prejde do intenzivnější formy.Držím na minimu tuky. snažíms e splnit denní příjem bílkovin a a k tomu laboruju se sacharidama.váha se moc nehýbe a nejde pod 84kg (pokud nepočítám např kratkodobe odvodnění).oproti tomu si ale myslím že určitě klesá poměr tělesného tuku, což je účel..poněvadž v zrcadle jsou změny již velice snadno viditelné.nyní mám dva týdny před silovým vícebojem středních škol kde potřebuji váhu bud pod 84 nebo pod 80..cílem je 83kg při minimálním úbytku síly.

pro zajimavost dilový víceboj středních škol se skládá
-benčpress s 75% hmotnosti...max opakování
-trojskok snožmo
-shyby na hrazde max opakování do naplých rukou +1 vteřina pauza dole (povinná)
-vznosy ve visu na hrazde (to si tak pekne vysíte na hrazde a zvedáte nohy nad hlavu...dotek hrazdy obema nohama)

výsledky z minuleho roku:
-28
-810cm
-14
-21
umistil sem se v jednotlivcích

vzhledem k letošnímu nabrání na nohách a celkovému zmohutnění očekávám zhoršení výsledku v oblasti shybů...naopak benč by měl být lepší
vznosy taky nejsou lehky ale ty cvičím často.
suplementy pred vicebojem...kofein kofein kofein...pseudoefedrin??

poradte dobry suplement na silu...kreatin neni spatny...ale ten neni uplne vhodny. (váha)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Smile04


PříspěvekZaslal: čt září 03, 2009 9:31 am    Předmět: smazat Odpovědět s citátem

smazat pls chci si udělat novej tady sem to začal blbě...

dík
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Smile04


PříspěvekZaslal: pá duben 27, 2012 7:58 pm    Předmět: Smile04 LOG RESSURECTION Odpovědět s citátem

NA ÚVOD, aby bylo jasno

No...to co bylo pred timto prispevkem ignorujte...nechci zakladat novy log i kdyz by to bylo asi nejlepsi protoze kvůli špatně popsanym cvikum me tu lidi lynčovali :D...takže prosím takove pičoviny mi sem nepiště mě to stejně nezajima a budu to ignorovat...pokud vás zajima jak cvičím tak si to přečtěte, pokud chcete s něčím poradit nebo tak se zeptat...tak s tim nemam problem od toho je to diskuzni forum...ale prispevky si lovte nekde jinde, kritici.

AKTUÁLNĚ

Jaký, že je současný stav?

tak o mě makám jak šrub, po praci si taky moc neodpočinu, proste v jednom kole,takže někdy nestiham vařit a podobny perfektni veci.

aktuální stav 93.3kg v dalo by se říct slabé formě proste to ještě chce dorysnout, ale pod 90 kg jít prostě nechci :). Abych neztratil sílu shazuju poněkud netradičním způsobem a docela pomalu.


TRÉNINK - pracovní název SUPERAWESOME light/heavy powerlifting strongman crossfit ripping hell on earth

trénink 5dní v týdnu za sebou ( pracovní dny) 2dny za sebou odpočinek (vikend)

styl tréninku různě obměnovaný trénink, který obsahuje,
-bench press na rovné, rozpažky na rovné, motýla, protismerny kladky
-široké shyby, shyby podhmatem,mrtvý tah,přítahy v předklonu, power clean
-dřepy,hackeny,předkopy,zakopy

...dalsi cviky ktere pridavam podle toho jak to v ten týden namíchám, NECVIČÍM PODLE ŽÁDNÉHO ROZPISU, ale podle pocitu a logiky zotavování svalů

abyste to pochopili tak pondelí úterý zarazuju jako první cvik hlavne vzperacské cviky , vyhazování jednoruček, nadhozy, trhy k tomu samozrejme dycky nacpu další doplnky (biceps,triceps,kraviny na ramena,trapezy) aby z teho byl nejaky trenink pořádný a na konci treninku dycky jezdim pičoviny ala břicho (vznosy, nebo na stroji)nebo třeba hyperextenze se zavažim,shyby nebo tak podle teho jak se cejtím, shyby podhmaten zařazuju zvlást od bicáku a zad kamkoliv v tydnu

potom středa například zádiska odjedu to je to co je v druhé odrážce výše

čtvrtek už byvam řádně v piči tak podle toho co nebolí to docvičím aby to taky bolelo :) vetsinou to znamená prídavné kladkové cviky na zada, tricak, bicak etc...

pátek , jednoznačně na konec treninkoveho tydne a díky následujícím dvou dnům volna logicky nohy...vyzvracet na hajzl...a další doplnkove cviky


no tak to je můj trénink :) jezdím velice intenzivně a střídám nyní lehký/těžký týden (za prvy protoze by se posral) a za druhe protože když mám lehký týden snažím se jet na krec stylem crossfit tzn.20-20-20 opak napr nebo i vice v jedne serii...pálí to jako divé :)
pred kazdym treninkem se zahrivam 5min na orbitreku kterej cloveka tak nejak rozhejbe :)...pred treninkem nohou se mi osvedcilo jet déle...s naplnenyma nohama krví...jo to je uplne vo necem jinym ty drepy :)

STRAVA

stravu jsem taky částečně ukradl crossfitákům :) oni temu řikaj paleodieta ale uplně šecko se mi v ní nelíbí tak jim na to sejřím :)

dopoledne- možu si hřešit...dostává mě to mozek do pohody a život je dost easy...hřeším třeba gyrosem v bulce (vyjimečně) ale hlavne ráno do sebe cpu rychlý cukry (tousty s marmeladou, medem, corn flakes s medem,mlikem,kavou) :) po treninku se narvu taky cukrama a je me uplne jedno jakyma v tu chvilu :) a odpoledne už utahuju sachry na hodne masa a trochu rejze k veceru idealni tvargle,cottage,vajca,tvaroh, nebo steak se zeleninkou to možu furt :) no a casto na to zapominam (i dneska) ale snazim se hodne ládovat vláknitou zeleninou, predevsim ledovym salatem, ponevadz chrest je sice super ale drahej a je to prcačka :D, vlaknina mi samozrejme pomaha hubnout, pro ty kdo neví.

jinak každýmu je jasný že sem čistej jako okvětní lístky leknínu a zarytej naturál (jako všichni,ehm), takže z doplnků beru jenom creatine pred trenalem 10g v dzusu a protein piju sem tam pres den a na vecer se snazim pit ale sem lempl v tomhle :). na klouby žerugumovy medvidky ale moc to nepomaha : ( ale zelatinu kupovat v lekarne kosticky na 20dni za 333 (dnes sem tam byl) to bych si radsi dal koleno vrtat :D


co vás jeste zajima nezajima napiste, vypisu nic vic me nenapada...

další post bude shrnutí tohoto tydne... (ale dycky stejne zapomenu vetsinu cviků co sem jel, ale v posilce jsem dycky pres hodinu a pul a cvičim intenzivně do mrtva)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Smile04


PříspěvekZaslal: pá duben 27, 2012 8:22 pm    Předmět: tento tyden - shrnutí Odpovědět s citátem

tento tyden byl tezky takze sem koncil na trojkách v drtíve vetsine hlavnich cviků kromě dřepů, tam sem jel šestky

moc si to nepamatuju tak jen zevrubně

po- hlavni cvik nadhozy nejak do 115kg (predchozi serky byly taky moc zajimavy :D) pro 3 opak zbytek si moc nepamatuju

ut - to sem asi trhal nebím jistě....ááá už víím :D světlo zablesklo...to byly trhy a pak premistování na prsa a z toho potom vyústilo krásné čelní dřepy jak to dělaj vzpěrači pěkně prdel na zem :) tam zastavit a pak nahoruuu :) to sem jel pouze s 80kg...poté sem shodil na trapných 50 kg, trhnul to nad hlavu a odjel dvě sérky overhead squat (dřepy s činkou nad hlavou), tím zlepšuji pevnost, koordinaci a hlavně stabilitu ramen, těla....prostě balanc :D pochpitelně prdelí na zem... (mě nějak neba ty poloviční dřepy,nikdy nevím, kde se zastavit :) )

středa- mrtvé tahy, chtel sem útočit na rekord pže sem se cejtil ale velký hovno akorát sem dorovnal můj osobák kterej byl na vyžraných 105 kg a to jest ohromných 230kg :o ( takže alespon tak...pak nejaky pritahy,shyby proste killer pro zada pak tricak klasicky taky do mrtva bradla se zatezi apod

čtvrtek- sem normálně vygumovanej.pak to editnu...to je ta praca plus k temu facebook a k temu zaroven delani webovek a psaní logu :D ale halvní cvik byl benchpress a docela sem byl při chuti tak posledni serka dost v pohodě 150*3 což na to že rejsuju je krásný pro mě :) (při 105kg BW sem měl pokusy na 180, ale lidi na mě kamoši hlavne pičujou že prej ma bluegym podvaženy osy a kotouče no...) ja je važil ty kotůče a podvažene jsou jenom 20tky, 25 jsou dokonce těžší...no nekdy zvažim i osy, ale posledni dobou si kradu dycky LIGO osu co tam mame jednu a ta má 21kg takže vata 8-)

-patek- dneska poprvy dřepíky s novým lifterskym tlustym koženym pásem...dost paradička...a síla jde nahoru...tak tri tydny zpatky to bylo sotva dřepy sem se trapil se 130kg a dneska super dřepovačka zakončená 2*6 150 (ano ano malinky vahy, setrime kolinka, bojime se drepovat bez sparoše v neuzavřené kleci) ale jezdime opravdu PRDELÍ NA ZEM!!!
ze začatku sem myslel že vybleju snidani bo sem pospichal tak sem moc nevytravil,ale dal sem par minut pauzu a ok...nakonec drepy super pocit nohy nafukly, pak sem dal hackeny lehky na multipresu nohy dopredu prdel na zem a jedem...pak zakopy lehounky ale pomalicku nahoru pomalicku dolu :) skvele...pak predkopy jen se 40kg ale pekne na konci kazde serie drzet svaly v kontrakci alespon 30 sekund a to se pak třesu jak osika :D
nemel sem čas tak sem utekl z posilky dneska o neco dřív...ale na to že jsem dřepoval víc, a poctivě, tak po tech 130 kg sem byval vice zničenej...žeby ten pasek měl kouzelnou moc? :D....schody sem vyšel a tedka se tu v praci nacpal toustama a tedka tu hladovim protoze sem linej jit si udelat nalozeny prsa s rejží co mam tadyk...tak zatím...a sorry že sem to tak odflakl ale sem nejakej rozhozenej asi doplnim kofeinek...a pak to třeba editnu...přišti tyden rozepišu dopodrobna :) uvidite že to nakonec bude zajimavy :-P

P.S. dneska zajimavost kupil sem si bandy na lokty, jo a trochu me kurvi rameno z vcerejsiho bence :-X

P.P.S.
minulý týden po odjetí těžkých jednoruček na prsa došel kámoš a zahráli jsme si pěknou hru, že jsme si navzájem nakládali činky...no moc pěkné on skončil někde na sériích s 220 na mrtvolu a já končil poslední tři sérky na military pres 80*15 (na krev) 90*10 (únava) a 100*3 (né ta svine mi priložila) (pri 100kg jsem uz musel pouzivat nohy)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Smile04 - silová příprava na strongy, mám svůj cíl Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 59, 60, 61  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: