Arašídové máslo


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 31, 32, 33  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Arašídové máslo  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Arašídové máslo
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
owar


PříspěvekZaslal: po leden 26, 2009 6:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pepicek.x napsal:
hnusný, skoro vůbec to není sladký a chutná to jako obyčejný arašídy. to si radsi dam nutelu.


bůhví cos to koupil..příště nejezdi do Polska, ty kritiku
_________________
cenzurováno..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ruhl


PříspěvekZaslal: po leden 26, 2009 7:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Po otevření tohoto topicu jsem ihned běžel koupit arašídové máslo v Lidlu...neměl jsem ho snad rok a tak jsem najednou spořádal celou tu sklenici Načež potom jsem se tak lekl, že jsem ujel přes hodinu a půl na rotopedu. Ale ar.m. bylo vynikající
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
katzenka


PříspěvekZaslal: po leden 26, 2009 7:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pepicek.x napsal:
hnusný, skoro vůbec to není sladký a chutná to jako obyčejný arašídy. to si radsi dam nutelu.





a mas recht
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: po leden 26, 2009 9:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kupuji v Tescu v nějakém jejich dia koutku Jori Pindakaas z Holandska. Prý pouze z metých arašídů a trochy mořské soli. Ne moc jemné...to nemám rád.

A to že ho jím a ne vyloženě žeru, zásadně lžičkou z pixly, je jednou z mých pravidelných zkoušek pevné vůle .....
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
elrubio


PříspěvekZaslal: út leden 27, 2009 8:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jori Pindakaas je vyýborný.. Vždycky se těším, když jedu do Amsterdamu, že si v hotelu naberu ty malý balení :-)
tos mě potěšil, že ho mají i tady
_________________
there is no point in being alive if you cannot do the deadlift¨

I am the Viking!

http://www.facebook.com/pages/Fitness-models-galleries/125473037559547
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: út leden 27, 2009 11:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ruhl napsal:
Po otevření tohoto topicu jsem ihned běžel koupit arašídové máslo v Lidlu...neměl jsem ho snad rok a tak jsem najednou spořádal celou tu sklenici Načež potom jsem se tak lekl, že jsem ujel přes hodinu a půl na rotopedu. Ale ar.m. bylo vynikající
Máš pravdu, je fajný to z Lidlu. Sice opravdu low cost značka a možná i mizerná kvalita, ale co z toho
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Abina


PříspěvekZaslal: út leden 27, 2009 3:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ruhl napsal:
Po otevření tohoto topicu jsem ihned běžel koupit arašídové máslo v Lidlu...neměl jsem ho snad rok a tak jsem najednou spořádal celou tu sklenici Načež potom jsem se tak lekl, že jsem ujel přes hodinu a půl na rotopedu. Ale ar.m. bylo vynikající


to jsi mě pobavil to mívám taky...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bosorka


PříspěvekZaslal: st leden 28, 2009 8:53 am    Předmět: Arasidove maslo Odpovědět s citátem

A v cem je to arasidove maslo tak dobre (krome chuti) ? Dyt je to samy tuk, ne?
_________________
Porušíš, prohraješ!
petraurbankova.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Petey


PříspěvekZaslal: st leden 28, 2009 9:07 am    Předmět: Re: Arasidove maslo Odpovědět s citátem

Bosorka napsal:
A v cem je to arasidove maslo tak dobre (krome chuti) ? Dyt je to samy tuk, ne?


Ale no tak,zereme aj horsie veci..toto aspon chuti dobre
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ruhl


PříspěvekZaslal: st leden 28, 2009 10:00 am    Předmět: Re: Arasidove maslo Odpovědět s citátem

Bosorka napsal:
A v cem je to arasidove maslo tak dobre (krome chuti) ? Dyt je to samy tuk, ne?

Když se podíváš na gramáž...tak je tam i spoustu bílkovin a ty tuky co tam su i některé dobré pro tvé zdraví.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
owar


PříspěvekZaslal: ne únor 01, 2009 2:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

včera jsem byl v Hypernově a co tam nevidím, tak jsem neodolal

_________________
cenzurováno..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pilot


PříspěvekZaslal: so únor 07, 2009 8:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já mám nejraději zn. Savory, made in India. Jedl jsem ho každý den, ale dozvěděl jsem se, že
1) buráky se nedoporučují pokud máte alergie jakéhokoliv druhu
2)bývají plný plísní jejichž jedy dost zatěžují játra. Nárůst rakoviny jater je prý způsoben právě těmito jedy.

Rád bych burákové máslo omezil, ale ještě mám 3 pixly a stejně to nevydržím být úplně bez něj.
To z Lidlu jsem nechtěl přímo vyhodit, tak ho používá přítelkyně na vaření:-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
v.net


PříspěvekZaslal: so únor 07, 2009 8:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No tak kdyby takhle volně prodávali mandlové máslo...tak to bych se neudržela..já sem na mandlích závislá...asi ho začnu vyrábět sama
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MikeJ Mezomorf


PříspěvekZaslal: so únor 07, 2009 8:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

arasidove maslo by som hodil do mixera ku nizkotucnemu mlieku a proteinu pokial by nemalo vyraznu chut a protein by bol s vynikajucou chutou...
_________________
"The Best combination mass and symmetry in years"... Muscular Development (2OO6)
[img:01070191d5]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1249282766_1.jpg[/img:01070191d5]
http://www.youtube.com/watch?v=otD4prOS09s&feature=channel_page
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
e4
(ban)


PříspěvekZaslal: so únor 07, 2009 9:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pilot napsal:
Já mám nejraději zn. Savory, made in India. Jedl jsem ho každý den, ale dozvěděl jsem se, že
1) buráky se nedoporučují pokud máte alergie jakéhokoliv druhu
2)bývají plný plísní jejichž jedy dost zatěžují játra. Nárůst rakoviny jater je prý způsoben právě těmito jedy.

Rád bych burákové máslo omezil, ale ještě mám 3 pixly a stejně to nevydržím být úplně bez něj.
To z Lidlu jsem nechtěl přímo vyhodit, tak ho používá přítelkyně na vaření:-)



No on je hlavne trik v tom, ze neni arasidove maslo jako arasidove maslo.
1) aby si nejedl buraky/aras. maslo pri JAKEKOLIV alergii neni pravda, jde o specifiske alergie

KVALITNI aras. maslo je jednim z nejlepsich zdroju vlakniny, ktery beznej clovek prijima vetsinou naprostej nedostatek, prumer odhadem jen kolem 10g na den, zatimco by mel mit 40+. Ve zkratce vlaknina = snizuje blood cholesterol, zpomaluje absorbci cukru.
Dalsi vyborna vec na aras. masle = vybornej zdroj antioxidantu, dokonce lepsi nez vetsina ovoce. Zhruba na stejny urovni jako jahody/boruvky.
Jak moc dulezity je dulezitej dostatcnej prijem antioxidantu co se tyce rakovin,apod snad nemusim psat. to za 2)
Dalsi vyhody aras. masla - niacin (kuze,nervy, bla bla). Dal monosaturated tuky, coz zase snizuje riziko srdecnich chorob, rakoviny atd.
Pokud se jeste dobre pamatuju z prednasky tak v Lyon Diet Heart Study prokazala 70% mensi sanci na srdecni choroby u pacientu s vysokym prijmem monosaturated tuku, oproti pacientum na prislusnych drogach.

Takze pro shrnuti - antioxidanty, vlaknina, monosaturated fats

Vsechno ale zavisi od kvality odkud to maslo je, firma, atd. Takze opravdu se to neda rict ani omylem o vsech aras. maslech.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Arašídové máslo Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 31, 32, 33  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: