Cesta za ztracenou kondicí...


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 37, 38, 39  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Cesta za ztracenou kondicí...  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Cesta za ztracenou kondicí...
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jarack


PříspěvekZaslal: so březen 28, 2009 8:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No, je to prostě hra.. Ten gól 59.59 byl úžasnej a snad by si zasloužil kvalifikaci do borce nakonec ve sportovkách na Nově. Jinak kluci ze sebe vydali všechno a prostě padli, to je život. Akorát jsem nepochopil to střídání před nájezdama. Ale někdo v hospodě řikal, že má prej obrácenej gard, tak nevim. Jinak sem včera jel komplet, akorát jsem otočil kolo a běh, protože tam byla na pásu moc hezká paní
_________________
Ryba plave, pták lítá a člověk běhá..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jarack


PříspěvekZaslal: so březen 28, 2009 8:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Atti napsal:
Sry za OT ale musim si pobrečet u ňákýho Plzeňáka.To je v prdeli ten hokey,takový nervy sem nezažil, málem mi jeblo.Ale Slavii respekt,jen sme je pohly ještě potrápit 1,2 zápasy.
Jinak vela zdaru do cvičení a do boxu.Taky si chodim občas zabouchat, už dva měsíce ale léčim zápěstí a sliznici z rozmlácenýho rypáku
To s tou sliznicí musí bejt nepříjemný.. Ještě jsem se chtěl zeptat, kam chodíš.?? Já chci po první výplatě zavítat do Staru na Božkově. Slyšel jsem, že to tam ujde a řezat sám do pytle už mě moc nebaví. proto jsem taky teď dlouho nebyl..
_________________
Ryba plave, pták lítá a člověk běhá..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Atti


PříspěvekZaslal: so březen 28, 2009 9:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A nova celkově by si zasloužila kárný řízení za ty bludy co vysílá do éteru.
Jinak chodim naproti bazíku na slovanech,vede to tam kámoš,byl v repre v taekwondu,pak začal dělat full.Je to jen tělocvična bez pytlů,jedem jen lapy a sparing.
Jo, o Božkově vim,vede to tam Radek Seman, teď v sobotu pořádaly gala v Šeříkovce, na hlavnim webu je i reportáž z něj.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jarack


PříspěvekZaslal: so březen 28, 2009 4:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hm, já právě chodim do podobnýho gymu u zimáku. Jsme tam v pár lidech s pytlem ale kolikrát bez lap . Prej by se mělo v út něco měnit, ale to už jsem slyšel stokrát, takže Star nebo tak něco to jistí.. Jinak dneska jsem jel komplet akorát bez kola.
_________________
Ryba plave, pták lítá a člověk běhá..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jarack


PříspěvekZaslal: ne březen 29, 2009 9:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Komplet
_________________
Ryba plave, pták lítá a člověk běhá..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jarack


PříspěvekZaslal: út březen 31, 2009 3:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Včera byl komplet a teď razim na box, akorát eště nevim, jestli budu boxovat nebo zase řečit ňáký pí.... Ozvu se, až to skončí, možná pudu eště posilovat, ale to uvidim podle žízně
_________________
Ryba plave, pták lítá a člověk běhá..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jarack


PříspěvekZaslal: st duben 01, 2009 9:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Včera jsem absolvoval brutální dublovanej tréning. nejdřív box a pak thai. Strávil jsem tam dohromady něco okolo 3 hodin a nechal jsem tam skoro 2 kg (doufam, že vody ). Pak jsem objevil jeden zapadlej nonstop s moc hezkou barmankou a tak jsem tam sklopil pár Svijan, abych doplnil ty tekutiny . Jsou opravdu dobrý . Jinak dneska jsem si řekl, že po 8 dnech je třeba zařadit den regenerace, zvlášť když jsem se dostal k MP. Zatim
_________________
Ryba plave, pták lítá a člověk běhá..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jarack


PříspěvekZaslal: so duben 04, 2009 12:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Žádnej den volna nebyl.. Absolvoval jsem něco podobnýho jako před tim a regeneraci jsem zařadil až následující den. Dneska jsem jel klasicky komplet.
_________________
Ryba plave, pták lítá a člověk běhá..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jarack


PříspěvekZaslal: ne duben 05, 2009 8:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, tak včera jsem byl na trenálu, kde jsem nejel kolo a vykašlal jsem se na stretching. Pak jsem vyrazil ke kamarádovi na chatu. Bylo to fajn..
_________________
Ryba plave, pták lítá a člověk běhá..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jarack


PříspěvekZaslal: ne duben 05, 2009 4:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

La Complete . Propadla mi permice do posilovny, budu to muset nějak vymyslet. Zítra mam stejně regeneraci. V nejhorším budu chodit do Perlovky, takže cajk
_________________
Ryba plave, pták lítá a člověk běhá..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jarack


PříspěvekZaslal: čt duben 09, 2009 4:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak práce je na cajk. Horší je, že mi teď vyřezávali moudrák, takže se mi moc nechce korbit. Necham to vklidu zaléčit aby se mi do toho nedostala ňáká sračky. Dneska jsem byl na bojovejch nácvikách, kde se to docela kurevsky rozbolelo po těch pádech, pákách, kopačkách, atd
_________________
Ryba plave, pták lítá a člověk běhá..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jarack


PříspěvekZaslal: ne duben 12, 2009 8:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bolí to furt jak svině.. Už jsem nebyl tejden korbit a sem pěkně nasranej . Doufam, že pozejtří už budu moc zlehka zajít.
_________________
Ryba plave, pták lítá a člověk běhá..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jarack


PříspěvekZaslal: čt duben 16, 2009 4:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj všem.. Pořád to neni žádnej Hollywood, ale rozhodl jsem se, že dnes do toho už naskočim. V nejhorším zejtra zajedu za svojí zubařkou a pudu na kudlu. Mam výhodu, že jdu s jednou moc pěknou slečnou, kterou bych rád sbalil, takže motivace bude dvojnásobná
_________________
Ryba plave, pták lítá a člověk běhá..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johny HaRd


PříspěvekZaslal: pá duben 17, 2009 1:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak pak napis, z ktery strany si ji dostal
_________________
"To mi rve koule"

Eric Cartman
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Jarack


PříspěvekZaslal: pá duben 17, 2009 8:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Naštěstí žádný.. Zacvičil jsem si docela dobře, akorát jsem musel osekat stretchánek a kolo, protože moje 2 hodinový tréningy slečně moc nevyhovovaly . Ale tréning jinak velice dobrej. Nejlíp mi jde cvičit úplně sám nebo, když jdu s pěknou holkou. Má to na mě povzbuzující vliv. Teď je večírek, takže se ozvu, až zajdu na trenál. Zatim
_________________
Ryba plave, pták lítá a člověk běhá..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Cesta za ztracenou kondicí... Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 37, 38, 39  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: