CIZO


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 58, 59, 60  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - CIZO  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> CIZO
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Culda13


PříspěvekZaslal: ne srpen 08, 2010 8:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a nějaká další akce ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Atti


PříspěvekZaslal: ne srpen 08, 2010 9:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cízo, pěkný,stihl jsem jen kufříky,pneumatyku a kachní běh, pak jsem musel na trénink.Dobrý bylo jak jsi po těch kufříkách setrvačností zaparkoval v zákulisí Nechápu, jak s nima můžeš takhle vyklusávat, kolik že má jeden, 120kg?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: ne srpen 08, 2010 9:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Atti napsal:
Cízo, pěkný,stihl jsem jen kufříky,pneumatyku a kachní běh, pak jsem musel na trénink.Dobrý bylo jak jsi po těch kufříkách setrvačností zaparkoval v zákulisí Nechápu, jak s nima můžeš takhle vyklusávat, kolik že má jeden, 120kg?

neee, kufry jsem sel normalne, tohle bylo u kachniho behu a tam se neslo jen 150... nejak jsem chtel mohutne finisovat a zapomel jsem ze pak neni pri tom behu moc kde zabrzdit, musim podekovat Lukasovi Svobodovi, protoze to primo genialnim zpusobem zvecnil na fotce, dam ji sem do logu
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jirka_
Božena


PříspěvekZaslal: ne srpen 08, 2010 10:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak opakovaná gratulace. Škoda, že jsi v té dietě. Určitě by si na tom byl jinak líp
_________________
Já ti řeknu co dál. Zavolam pár zfetovanejch negrů z kleštěma a letlampou pro pana domácího, aby si tady hoši trochu zablbli. Slyšíš mě co řikam ty vidláku, eště jsem s tebou hochu neskončil, tvá prdel pozná středověk.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: ne srpen 08, 2010 10:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jirka_ napsal:
Tak opakovaná gratulace. Škoda, že jsi v té dietě. Určitě by si na tom byl jinak líp

brokolicova dieta nezabrala zkusim tu mrkvovou cos mi poradil!

(Jirka je moc hodny, radi mi s vyzivou abych pribral, minule mi poradil jist 6 dnu v tydnu jen brokolici, ale nezabralo to, takze tentokrat vyzkousim 3x denne kolecko mrkve)
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Atti


PříspěvekZaslal: po srpen 09, 2010 7:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:

neee, kufry jsem sel normalne, tohle bylo u kachniho behu a tam se neslo jen 150... nejak jsem chtel mohutne finisovat a zapomel jsem ze pak neni pri tom behu moc kde zabrzdit, musim podekovat Lukasovi Svobodovi, protoze to primo genialnim zpusobem zvecnil na fotce, dam ji sem do logu


soráč, jasně, trochu se mi to pomotalo :) tak fotky sem
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Reichenberk


PříspěvekZaslal: po srpen 09, 2010 7:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

CIZOPASNIK napsal:
Jirka_ napsal:
Tak opakovaná gratulace. Škoda, že jsi v té dietě. Určitě by si na tom byl jinak líp

brokolicova dieta nezabrala zkusim tu mrkvovou cos mi poradil!

(Jirka je moc hodny, radi mi s vyzivou abych pribral, minule mi poradil jist 6 dnu v tydnu jen brokolici, ale nezabralo to, takze tentokrat vyzkousim 3x denne kolecko mrkve)


Třikrát denně kolečko mrkve? No tos tedy hrdina, už jen jeden plný trakař je nadlidský výkon, doufám že k tomu nebudeš taky cvičit, to by nemuselo dopadnout dobře. Kolik se tak té mrkve do jednoho kolečka vejde, padesát kilo? To je tak 20000 kcal, to by ovšem zabrat mohlo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulíšek


PříspěvekZaslal: po srpen 09, 2010 7:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Moc pěkné! Velká gratulace...

V těhle závodech není tak důležité vyhrát, jako přežít ve zdraví
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pstruh103


PříspěvekZaslal: út srpen 10, 2010 6:22 pm    Předmět: . Odpovědět s citátem

Cizo pojedeš na golčův jeníkov budeme tam s naší partou takže fanoušky ikdyž asi jen 3 bys tu měl
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: út srpen 10, 2010 6:27 pm    Předmět: Re: . Odpovědět s citátem

pstruh103 napsal:
Cizo pojedeš na golčův jeníkov budeme tam s naší partou takže fanoušky ikdyž asi jen 3 bys tu měl

v Golcove s nejvetsi pravdepodobnosti nebudu... pokud to vyjde, budu se tou dobou pokouset ulovit spolecnou fotku s Koklyaevem a Savickasem
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: čt srpen 12, 2010 10:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

streda 11. 8.

lehky vrsek:

tlaky JR v sede do 6x40kg
bench na uzko do 1x140kg
protismerny kladky na hrudnik¨
biceps
triceps
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: čt srpen 12, 2010 10:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ctvrtek 12. 8.

"lehky" spodek:

tahy do 3x240 a 3x260kg (treti opakovani trvalo asi pul minuty, to me trochu prekvapilo )
superintenzivni predkopavani kazdou nohou zvlast
bricho
strecink
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: pá srpen 13, 2010 2:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

par fotek z Plzne - pruser na pneumatice a propadak v Atlas Stones




_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: so srpen 14, 2010 6:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tohle je to, co strongmanum u nas zatim chybi - kvalitni a atraktivne vypadajici naradi na discipliny. Soukoli je prakticky dokonala replika toho, ktere pouzivaji profesionalove napriklad na soutezi v Mohegan Sun:



Osu si mozna par kluku pamatuje z druheho kola Xtuning Strongman Cupu ve Zdaru a kola nechal Honza Salata ted vyrobit. Tohle je soukoli, ktere se nerozpadne, nezlomi a ktere je presne tak tezke, jak vypada

Dalsi prirustek bude 70kg jednorucka s drzadlem o prumeru 7,5cm (tedy stejna, jako meli loni profici v Teplicich, jen trochu lehci).
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubaz


PříspěvekZaslal: so srpen 14, 2010 6:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kolik je porodni vaha takoveho macka a na co vsechno se da vlastne krom axlu vyuzit ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - CIZO Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 58, 59, 60  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: