Svět tloustne


Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Svět tloustne  Úvodní stránka -> Ostatní -> Svět tloustne
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jak často navštěvujte Fast foody ?
Nikdy !
13%
 13%  [ 12 ]
Jednou za x měsíců
44%
 44%  [ 39 ]
1x za měsíc
20%
 20%  [ 18 ]
1x za 14 dní
12%
 12%  [ 11 ]
1x za týden
6%
 6%  [ 6 ]
více jak 1x týdně
2%
 2%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 88

Autor Zpráva
Reiben


PříspěvekZaslal: čt duben 21, 2011 7:43 am    Předmět: Svět tloustne Odpovědět s citátem

Zdravím, asi Váš nepřekvapí, že ve světě každým rokem přibývá strašné množství obézních. Nejhorší je tato situace samozřejmě v Severní Americe.
Zkuste si porovnat tyto dva následující obrázky.



VS



Pokud Vás toto téma zaujalo, tak doporučuji shlédnout dokument s názvem "Super Size Me", kde se jeden obyčejný Američan rozhodne, že po následujících 30 dní nebude jíst nikde jinde než v Mcdonalds.

_________________
"Neaktivně žít, znamená pasivně umírat."
„Můžeš mít buď výsledky nebo výmluvy. Nemůžeš mít obojí.“ - Arnold Schwarzenegger
„Jdi statečně dopředu, protože každá zkušenost je lekce.“ - Bruce Lee
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Merrao


PříspěvekZaslal: čt duben 21, 2011 8:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hmmm...tak v Americe buřtíci jsou, nicméně oni mají McDonalds, a češi mají knedlovepřozelo...Ono by to tak špatné jídlo nebylo, kdyby Češi uměli jíst (tzn. pár knedlíků, maso, zelí)

Znáte pana Vodochodského z "Tescoma s chutí"? Vypadá zhruba .. jako soudek od piva, prsty jako buřtíky, obličej jak sněhulák...

a jeho perly "jedině na sádle! pravá chuť je na sádle" nebo "lívanečky smažíme na sádle, protože je to zdravé..."
No, nevím.

Nicméně k americe: ty lidi to ani nevidí, a proto se za to nestydí. Mnohdy si o sobě myslí, že mají váhu v pohodě, a mají nadváhu. Ale takovou tu v pásmu víc jak 50% nadváhy. Nějaký průzkum to dokázal.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: čt duben 21, 2011 8:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Obezita je jedinej globální problém, kterej mě nezajímá... a proč? Protože za tohle si můžou vyloženě jen lidi sami. 70% lidí v mé rodině je obezních. Z širší rodiny jen já, můj bratr a bratranec děláme sporty.
Ostatní jsou hrdí na to, co jí - nebudou to měnit. Jsou hrdí, že se nehýbou - nebudou to měnit. Argumenty samozřejmě nic neznamenají, protože oni mlčí a nereagují na ně....

Ať si špekouni dělají co chcou a ať si užijí osud, který sami sobě připravili svým zdravotním stylem... já se tlustým lidem směju. Bylo mi jich líto, ale pak jsem zjistil, že k tomu není důvod.
nahoru
cipinek


PříspěvekZaslal: čt duben 21, 2011 8:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

"lívanečky smažíme na sádle, protože je to zdravé..."
ale on má pravdu, musíš jich sníst ale třeba jenom 4 ne 10,

to Merrao, četl jsem tvůj log, zdá se mi, že jsi pořád nějaká nafouklá a když jsem viděl tvoje jídelníčky, je naprosto jasné proč, jíš naprosto dementně, dávat k snídani jogurt a pak ke všemu pořád nějaké jablko nebo zeleninu, prostě nemáš kachní žaludek, musíš jíst velmi jednoduše, tak aby trávení bylo účinně a skoro dokonalé, absolutně nemá žádný smysl sníst v každém jednom jídle ovoce, zeleninu, tuky, cukry jako komplexní tak jednoduché, bílkoviny, atd...
měla bys to maximálně zjednodušit a trochu se inspirovat dělenou stravou, neříkám striktně, ale zkus to tak na týden...
_________________
Don't be afraid of doing what you're best at
rozvíjet vlastní osobnost je jedna z nejvíc naplňujících činností
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paye


PříspěvekZaslal: čt duben 21, 2011 8:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

od doby, co sem se dozvěděl, co tam zaměstnávaj za prasata a co jsou schopný s tim jídlem dělat, tak už bych si tam nikdy nic nekoupil.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Seva98


PříspěvekZaslal: čt duben 21, 2011 8:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

guruhonza napsal:
Obezita je jedinej globální problém, kterej mě nezajímá... a proč? Protože za tohle si můžou vyloženě jen lidi sami. 70% lidí v mé rodině je obezních. Z širší rodiny jen já, můj bratr a bratranec děláme sporty.
Ostatní jsou hrdí na to, co jí - nebudou to měnit. Jsou hrdí, že se nehýbou - nebudou to měnit. Argumenty samozřejmě nic neznamenají, protože oni mlčí a nereagují na ně....

Ať si špekouni dělají co chcou a ať si užijí osud, který sami sobě připravili svým zdravotním stylem... já se tlustým lidem směju. Bylo mi jich líto, ale pak jsem zjistil, že k tomu není důvod.

- Presne tak nema smysl se snazit vsechny nasmerovat na pomerne zdravou stravu, kdyz by to pro ne bylo utrpeni a stejne je jim to jedno jak vypadaji.

- Ja taky, protoze shodit neni opravdu tak tezke, zvlast kdyz v nekterych tech poradech na prime nebo kde to je maji +150kg zenu, ktera i v te blbe diete potajnu pojida sladke a nejvic me se*ou ty USA dokumenty o tech ultratlustych lidech jak je poslali na operaci, dali jim prisnou dietu, navic tam rodinna jeste rika jak je stastna ze uz konecne usetri za jidlo a delaji z nich uplne chudacky ze hubnou (Proc si nejaky 250kg tlustoch zaslouzi 30 minut slavy v televizi, kdyz se na tu vahu vyzral sam ? )

Edit: Na ty porady kde ty velryby hubnou se nedivam, ale bud to slysim od vedle z TV nebo mi to pak nekdo rekne ve skole
_________________
3x BW Deadlift (nakonec nepadlo, zraneni a pak Corona, nej 227 @ 79.7)
https://www.instagram.com/p/B5qIf6RAllb/?igshid=3ihnlexawod1

Moje CrossFit kalkulacka http://wodtimecalculator.com/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Study


PříspěvekZaslal: čt duben 21, 2011 8:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Třeba já fakt rád poslouchám jsou ty tipy na hubnutí: "Normálně kamoška zhubla 3 kila za týden, že nejedla." "Fakt? Tak to jdu do toho!" :D A nebo když kamoška celý den nic nejí, aby zhubla a pak si dá stejně jednou za den akorát musli tyčinku :D :D

To je vždy akorát škoda slov těm lidem něco říkat. To by bylo stejné jak z toho pořadu Jste to co jíte.
_________________
Chce to čas...

https://www.instagram.com/studynkapetr/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Seva98


PříspěvekZaslal: čt duben 21, 2011 8:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Study napsal:
Třeba já fakt rád poslouchám jsou ty tipy na hubnutí: "Normálně kamoška zhubla 3 kila za týden, že nejedla." "Fakt? Tak to jdu do toho!" :D A nebo když kamoška celý den nic nejí, aby zhubla a pak si dá stejně jednou za den akorát musli tyčinku :D :D

To je vždy akorát škoda slov těm lidem něco říkat. To by bylo stejné jak z toho pořadu Jste to co jíte.

Neco podobneho jsem tedkom zazil, protoze pritelkyne od kamarada chtela zhubnout, tak jsem se od ni pak dozvedel, ze uz kdysi zkousela zhubnout a ze za 1 mesic shodila 10kg, ale stylem, ze jedla 1 jidlo denne a po tom mesici se u ni zacaly objevovat epilepticke zachvaty
_________________
3x BW Deadlift (nakonec nepadlo, zraneni a pak Corona, nej 227 @ 79.7)
https://www.instagram.com/p/B5qIf6RAllb/?igshid=3ihnlexawod1

Moje CrossFit kalkulacka http://wodtimecalculator.com/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
70mMyW!53


PříspěvekZaslal: čt duben 21, 2011 8:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Knedlo, zelo vepro zas neni tak spane, prece zeli je zdrave, kdyz misto knedli dam brambory a vyberu libove maso, nevivim v tom problem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paye


PříspěvekZaslal: čt duben 21, 2011 8:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

a pak ze se hladovkou nedá zhubnout jak tu někteří odborníci tvrdí
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ikski


PříspěvekZaslal: čt duben 21, 2011 8:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Study napsal:
Třeba já fakt rád poslouchám jsou ty tipy na hubnutí: "Normálně kamoška zhubla 3 kila za týden, že nejedla." "Fakt? Tak to jdu do toho!" :D A nebo když kamoška celý den nic nejí, aby zhubla a pak si dá stejně jednou za den akorát musli tyčinku :D :D

To je vždy akorát škoda slov těm lidem něco říkat. To by bylo stejné jak z toho pořadu Jste to co jíte.


ono to je tezky ja byl jeste pred 3 rokama uplne stejnej pokazdy kdyz sem chtel hubnout tak sem proste prestal jist pres den a pak si dal jen veceri a nadherne sem ve vysledku pribiral ... lidem tezko vysvetlis ze bez pravidelny stravy a pohybu sadlo dolu nepujde oni budou dycky hledat nejjednodussi zpusob jak toho dosahnout a nez aby sli fakt cvicit tak si radeji koupi treba vibrabelt nebo jak se ta blbost z televize menuje
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paye


PříspěvekZaslal: čt duben 21, 2011 9:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ikski napsal:
Study napsal:
Třeba já fakt rád poslouchám jsou ty tipy na hubnutí: "Normálně kamoška zhubla 3 kila za týden, že nejedla." "Fakt? Tak to jdu do toho!" :D A nebo když kamoška celý den nic nejí, aby zhubla a pak si dá stejně jednou za den akorát musli tyčinku :D :D

To je vždy akorát škoda slov těm lidem něco říkat. To by bylo stejné jak z toho pořadu Jste to co jíte.


ono to je tezky ja byl jeste pred 3 rokama uplne stejnej pokazdy kdyz sem chtel hubnout tak sem proste prestal jist pres den a pak si dal jen veceri a nadherne sem ve vysledku pribiral ... lidem tezko vysvetlis ze bez pravidelny stravy a pohybu sadlo dolu nepujde oni budou dycky hledat nejjednodussi zpusob jak toho dosahnout a nez aby sli fakt cvicit tak si radeji koupi treba vibrabelt nebo jak se ta blbost z televize menuje


Aha, tak proto byl v koncentráku samej pupkáč
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
elrubio


PříspěvekZaslal: čt duben 21, 2011 9:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cipínek má pravdu, smažit na sádle je určitě zdravější než na většině rostlinných tucích (palmový, kokosový a v malé míře olivový olej je možné považovat za zdravé).
Líbí se mi, jaký názor má na výživu Kid, to znamená vše, ale s mírou, a vyhýbat se junk food typu fast food,polotovary (a to i konzervy, různé instantní věci, věci s dlouhou trvanlivostí, prostě sračky plné konzervantů a jiné chemie).
Největší vliv na obezitu mají vedle omezení pohybu tyto "prefabrikáty" plné skrytých sacharidů, a obecně velký příjem sacharidů.

Co se týče dělené stravy, její obecný princip je správný, jelikož nejhorší je míchat nálož sacharidů s tukem.. (ten typický hambáč či to knedlo, vepřo..)
_________________
there is no point in being alive if you cannot do the deadlift¨

I am the Viking!

http://www.facebook.com/pages/Fitness-models-galleries/125473037559547
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
blazen


PříspěvekZaslal: čt duben 21, 2011 9:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

můj spolužák taky vážil nějakých 90 kilo a chtěl zhubnout, takže prostě nejedl... maximálně ve škole si dal svačinu ale jinak celej den nic nejedl.. a světe div se, on tím zhubl.. ale jeho tělo mu za takovou "dietu" asi moc nepoděkovalo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: čt duben 21, 2011 9:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Paye napsal:

Aha, tak proto byl v koncentráku samej pupkáč

Až na to že tam měli jako jídlo trošku obilnin a opravdu tvrdě fyzicky pracovali (např. celý den nosili cihly).

Jinak tímhle stylem samozřejmě jde dolů nejdřív aktivní hmota (svaly).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Svět tloustne Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: