Papayův log


Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Papayův log  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Papayův log
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
papaya


PříspěvekZaslal: po říjen 31, 2011 10:07 pm    Předmět: Papayův log Odpovědět s citátem

Po hooodně dlouhé době jsem se odhodlal založit si tréninkový log. Věřím, že mě to alespoň trochu namotivuje k preciznějšímu dodržování jak treninku, tak stravy. A hlavně zde po pár měsících snad bude vidět nějaký progres..

Jinak něco o mě - je mi 21 let, studuju v Brně VŠ a cvičím zhruba 3 roky, bohužel poslední rok jsem to hodně flákal, takže všechna síla šla do pryč..
188cm, 85kg

Dnes jsem začal Korteho trenink, který pojedu jen 1. fázi - tedy 4 týdny, poté plánuji zařadit na 2 týdy GVT, pak asi nějaký těžo-lehký split, ale to je ještě čas..

Pokud budete mít nějaký dotaz/připomínku, tak klidně napište, budu jedině rád :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
papaya


PříspěvekZaslal: po říjen 31, 2011 10:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Maximálky, ze kterých budu pro Korteho vycházet, jsou následující:
Dřep: 100kg
Benchpress: 80kg
Mrtvý tah: 130kg

Začínám na 70% RM, přičemž každý týden se pokusím u dřepu a tahu přidávat po 5kg, u benchpressu 2,5kg.


31.10., Korte - trénink 1., týden 1.

Dřep
5 x 5 x 70kg

Benchpress
6 x 6 x 57,5kg

Mrtvý tah
5 x 5 x 90kg


Jídlo :
snídaně - 90g Go Pro + 5g Creatyne, 60g ovesné kaše s mlékem
oběd - 100g rýže, 150g vepřového masa, 30g Glukopuru + 5g Creatyne
svačina - 50g WPC + 30g Glukopur + 5g Creatyne
po treninku - 90g Go Pro + 5g Creatyne
večeře - 250g tresky, 100 g rýže, 100g vařené zeleniny
večeře 2 - 250 g odtučněný tvaroh

Suplementace : Glukopur, Creatyne monohydrate (Reflex), Go Pro 30 (Extrifit), WPC 80 (Extrifit)


Korteho zařazuji asi po třech letech s velkým očekáváním. Dnešní trenink jsem začal dřepy stylem ,,ass to grass,, což při mé výšce 188cm není žádná prdel. Těch pitomých 5 sérií bylo nekonečných a už jsem se těšil, až bude po nich.. Snad budu zvládat přidávat po 5kg/týden, pokud ne, přidám méně. Benchpress s muší váhou v pohodě, technicky, procítěně. Mrtvola trochu těžká, ale to bylo spíš tím, že jsem byl po těch rřepech docela vyšťavenej..

Těším se na středeční druhý trénink!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: út listopad 01, 2011 7:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Super, ze sis zalozil log, nekdy prijdu do posilovny na kontrolu :)
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
papaya


PříspěvekZaslal: út listopad 01, 2011 8:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

OK ..jinak nevím, jestli jsi to postřehl, ale ten, kdo se střídal s Kornym (psal jsi mu včera do logu) na těch dřepech, jsem byl já . A to ho ani neznám, prostě jsem včera projížděl fórum, narazil na jeho log, kouknu - a on píše, že se střídal s někým vysokým na dřepech Prostě haluz!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: út listopad 01, 2011 8:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo jo vsiml. Myslel jsem, ze to byl Zlutej, protoze to je taky takova cara a pod drepovacim stojanem v BG je od jeho prdele vytlacenej dulek
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
papaya


PříspěvekZaslal: út listopad 01, 2011 10:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnešní den proběhl ve znamení dobrého spánku, kvalitního jídla a odpočinku - ideální pro regeneraci a růst

Jídlo:

snídaně - 50g vloček s mlékem, 80g Go Pro + creatyne, celozrnný rohlík + 80g tvarůžků
oběd - 200g kuřecích prs + 100g rýže, Glukopur + creatyne
svačina - 80g Go Pro + creatyne
večeře - 100g těstovin + 100g sledě
večeře 2 - plátek celozrnného chleba + 2 plátky Eidamu 30%; 25g WPC + 30g glukopur + creatyne

Zítra 2. trénink korteho, nemůžu se dočkat!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
papaya


PříspěvekZaslal: st listopad 02, 2011 8:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2.11., Korte - trénink 2., týden 1.

Dřep
5 x 5 x 70kg

Benchpress
6 x 6 x 57,5kg

Mrtvý tah
5 x 5 x 90


doplňkové cviky:
stahování horní kladky neutrálním úchopem
1 x 10 x 60kg
1 x 8 x 70kg
1 x 6 x 75kg
1 x 8 x 60kg

zvedání spodní kladky na biceps
1 x 15 x 32kg
1 x 10 x 47kg
1 x 10 x 60kg


Jídlo:
snídaně - Go Pro 60g + creatine, 50g vločky, mléko
-trénink-
po tréninku - Go Pro 90g + creatine
oběd - masové kuličky, vařený brambor
svačina - 100g vepřového na paprice, houskový knedlík
večeře - 3 mega tortily s kuřecím masem, dresingem a zeleninou, Glukopur + creatine
večeře II - 250g tvarohu s mlékem a trochou müsli, glukopur + creatine


Trénink byl dobrý, jsem třetí den na creatinu a díky tomu mě pravděpodobně mírně pobolívá hlava, i když tekutin přijímám, myslím si dost (minimálně 2,5 l), nadruhou stranu cítím lehký nárůst síly, dnes to bylo cítit hlavně u mrtvoly, která mi přišla lehčí než posledně. Benchpress klasika s muší vahou, i když už začínám v posledních sériích cítit, že tam něco mám. Dřepy - klasika = bolest prdele . Jsem si jistý, že to je tím, že je jezdím tak hluboko, jak jen to jde. Druhou sérii jsem zkusil jen tak na paralel, ale příjde mi to prostě odfláklý, ten dřep je pak jednoduše třetinovej, takže jsem zbytek odjel i za cenu svalové bolesti opět stylem ass to grass.
Jinak všude kromě dřepů byly pauzy mezi sériemi maximálně 1 minuta, takže jsem stihl i nějaký ten doplňkový cvik.
V pátek mě čeká poslední trénink tohoto týdne, tak doufám, že nohy trošku odpočinou a že to odjedu poctivě a hlavně ve zdraví.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
papaya


PříspěvekZaslal: čt listopad 03, 2011 9:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnes jsem jídlo odflákl, stydím se za sebe!

snídaně - 50g vloček, glukopur + creatine
oběd - těstoviny se sýrovou omáčkou a trochou krevet, Go Pro 80g + creatine
svačina - 3 cheesburgery
večeře - čtvrtka pečeného kuřete, pytlík rýže, glukopur + creatine
večeře II - 250 g tvarohu, glukopur + creatine
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: čt listopad 03, 2011 10:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

esi tou ty burgry z MCdonaldu tak tj v pohodě oni tam přidávaj hormony a Dave Palumbo si je nemůže vynachválit
nahoru
papaya


PříspěvekZaslal: čt listopad 03, 2011 10:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to jsi mě uklidnil
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
papaya


PříspěvekZaslal: pá listopad 04, 2011 10:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

4.11., Korte - trénink 3., týden 1.

Dřep
5 x 5 x 70kg

Benchpress
6 x 6 x 57,5kg

Mrtvý tah
5 x 5 x 90kg


Na trénink jsem měl dnes vzhledem k časové tísni strašně málo času - zhruba 35 minut, proto jsem musel zvolit intenzivnější, rychlejší tempo. Ve výsledku přestávky snad pod minutu, hlavně u toho dřepu to bylo dost na krev. Silově trénink v pohodě, u dřepů mě příjemně překvapilo, že i když jsem zachoval stejnou hloubku, jako vždy - tedy maximální, perfektně mě to braly kvadricepsy Benchpress dynamicky - nebyl čas, a hurá na mrtvolu. Ta mi přišla hodně lehká, obecně mi příjde, že jde síla nahoru, což by vysvětlovalo, že creatin zabírá
Co se stravy a suplementace dnes týká, byla to bída.. Sem tam něco málo, aby se neřeklo, takže to dnes ani nebudu psát.. A jinak jsem dnes dokončil nasycovací fázi creatinu, takže od zítřka ,,jen,, 5g denně.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
papaya


PříspěvekZaslal: ne listopad 06, 2011 9:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Víkend se odehrával v plném pracovním nasazení, nebyl čas kromě spánku na nic.. Ale ode dneška jsem v Brně, takže to zase přes týden bude OK, alespoň co se stravy týče.

Zítra začínám druhý týden Korteho, takže je čas na zvyšování váhy. BP o 2,5kg - na 60kg, MT o 5 kg na 95kg. Dřep jsem chtěl po prvním tréninku zvednout max. o 2,5kg, ale po posledním tréninku si věřím na 5kg +, takže jedeme na 75kg. Zítra se ukáže
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
papaya


PříspěvekZaslal: po listopad 07, 2011 9:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

7.11., Korte - trénink 1., týden 2.

Dřep
5 x 5 x 75kg

Benchpress
6 x 6 x 60kg

Mrtvý tah
5 x 5 x 95kg


jídlo:
snídaně - 2 toasty zapečené s šunkou a sýrem
oběd - hovězí pečeně, vařený brambor
svačina - 2 odměrky WPC 80
před tréninkem - 1 odměrka WPC 80 + BCAA
po tréninku - 2 odměrky GO Pro + creatin + BCAA
večeře - kuřecí prsa, pytlík rýže
večeře II - tvaroh

Dnešní trénink jsem vzhledem k časové tísni absolvoval v BSBfit v areálu VŠ kolejí. Byl to první a na dlouhou dobu poslední trénink v této pofidérní posilovně. 10kg osy, nízké kotouče, stojan na dřepy bez zrcadla, málo místa, a za to za všechno 70Kč!
Co se cviků týče, tak dřepy byly těžké, ale vše jsem odjel poctivě až k zemi, i když při poslední sérii už jsem toho měl opravdu plné zuby.. Benchpress šel dobře, technicky, poslední série ale těžká. Mrtvý tah mě absolutně nebavil, neboť jak už jsem zmínil, ty kotouče jsou strašně nízké, takže osu jsem tahal asi z 12cm od země, což pro mě něbylo zrovna příjemné.. Už se těším na středeční trénink v normální posilovně
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
papaya


PříspěvekZaslal: st listopad 09, 2011 9:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

9.11., Korte - trénink 2., týden 2.

Legpress
5 x 12 x max.

Benchpress
6 x 6 x 60kg

Mrtvý tah

5 x 5 x 95kg


Jídlo:
snídaně - 100g ovesné kaše s mlékem, BCAA
po tréninku - 90g GoPro + 5g creatinu, BCAA
oběd - 200g hovězí roštěné, 300g brambor
svačina - chickenburger, tatranka
večeře - pytlík rýže, 130g tuňáka z plechovky
večeře II - 2 odměrky WPC 80


Dnešní trénink byl docela dobrý, i když jsem vzhledem k návštěvě školní posilovny,,Pod hradem,, musel zařadit na nohy legpress. Bohužel ne klasický legpress, ale takovej ten ležatej.. Max. zátěž tam byla nějakých 150kg, tak jsem si s tím hodil 5 sérií po 12ti opáčkách, ale myslím si, že to byla příjemná změna, asi to takto budu praktikovat každou středu (lepší legpress, než dřepy na multipressu, ke kterému mám odpor). Benchpress silově dnes opravdu hoodně v pohodě, až jsem se divil. No a mrtvola? Ta dneska docela v pohodě, i když poslední dobou z ní začínám cítit spíš kostrč než svaly .
Dnes jsem si ale udělal radost steakem z hovězí roštěnky, která byla za 212Kč/kg, což je na roštěnou super cena! A bylo to opravdu skvělé!

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: st listopad 09, 2011 9:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fuj ty brambory samej olej, to uz me telo neumi travit a navaluje se mne, jen tu mastnotu vidim, i kdyz chut bych na to asi mel :)
Jinak podle me v kortem porad lepsi drep na MP nez legpress, ale to je tva vec samozrejme a je to fuk. Nohy jsi procvicil.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Papayův log Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: