Co vám leze na nervy 4


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 450, 451, 452 ... 1192, 1193, 1194  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Co vám leze na nervy 4  Úvodní stránka -> Ostatní -> Co vám leze na nervy 4
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pavelcb


PříspěvekZaslal: út leden 31, 2012 8:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

koubic napsal:
aha. no nekdo krade, aby si mohl zadarmo neco uzit a druhy krade by na tom vydelal. ale oba dva jsou zlodeji.

Kdo je bez viny,ať hodí kamenem..
_________________
Věci se nestávají..věci se tvoří !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Prasopes.


PříspěvekZaslal: út leden 31, 2012 8:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

koubic napsal:
aha. no nekdo krade, aby si mohl zadarmo neco uzit a druhy krade by na tom vydelal. ale oba dva jsou zlodeji.


stačí si stáhnou ikonku z google.com, obrazek z google.com, pozadi z google.com na pocitac, hru, pisnicku (i jedno) at uz z youbute ci odkudkoliv, staci si stahnout knizku z netu, staci si stahnout film ... atd. atd. a je z tebe "zlodej" dle zakonu :)
Velice by mne zajimalo jestli mas legalni windows, office, antivirovy program, ...

Ono se to hezky keca, ale pokud by mel prumernej cech platit uplne za vsechno, co se pocitace tyce, tak ten kompl muze hodit do popelnice protoze se nedoplati.

Ja nestahuju, protoze bych na tom nemel (to je druha vec), jsem priznivec opensource :) A co se tyce filmu/hudby/kultury a umeni myslim si, ze je hodne precenovana a ty penize co se tam tocej jsou neskutecny. Cili tak.
_________________
Bolest je jen psychická záležitost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Wojtkingson


PříspěvekZaslal: út leden 31, 2012 8:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To je o držku tohle no, by se celej internet musel předělat a přidat citace atd, aby to nebylo porušování autorskejch práv Jinak počítač bys vyhazovat nemusel, jen by začal rozvoj linuxu
_________________
The pain you feel today will be the strength you feel tomorrow
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
koubic


PříspěvekZaslal: út leden 31, 2012 8:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

v tom pripade asi prumerny cech na pc nema. notebooku mam nekolik, vsude legalni windows, software, vc. office, vc. vseho. vsechnu hudbu mam legalne bud na cd nebo mp3. vsechny filmy i dokumenty, vcetne simpsonovych atd. vse. a je docela smutny, ze to nekomu prijde nenormalni...

pokud nechces aby te nekdo okradal a chces mit svy prava, mel bys zacit u sebe.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
koubic


PříspěvekZaslal: út leden 31, 2012 8:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

p.s. a ze tobe to pripada precenovany, haha. znamena to ze o tom nic nevis nebo ze na to nemas...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: út leden 31, 2012 8:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Prasopes. napsal:


Ono se to hezky keca, ale pokud by mel prumernej cech platit uplne za vsechno, co se pocitace tyce, tak ten kompl muze hodit do popelnice protoze se nedoplati.

Ja nestahuju, protoze bych na tom nemel (to je druha vec), jsem priznivec opensource :) A co se tyce filmu/hudby/kultury a umeni myslim si, ze je hodne precenovana a ty penize co se tam tocej jsou neskutecny. Cili tak.

První odstavec je blbost. Průměrný chudý Čech prokouří za 2 - 3 měsíce to co by ho ten soft stál.

Neskutečný peníze se tam točej ze dvou důvodů.
1) Jsou vysoké náklady
2) Studia chtějí mít zisk
Pokud myslíš za nákup filmů, nemusíš je kupovat. Stačí se je půjčit v půjčovně.

koubic napsal:
v tom pripade asi prumerny cech na pc nema. notebooku mam nekolik, vsude legalni windows, software, vc. office, vc. vseho. vsechnu hudbu mam legalne bud na cd nebo mp3. vsechny filmy i dokumenty, vcetne simpsonovych atd. vse. a je docela smutny, ze to nekomu prijde nenormalni...

Je to nenormální. Protože tvé myšlení je silně neekonomické. Mít legální software je stejně nesmyslné (a časté ) jako aby třeba profesionální fotbalista ohlásil špatně písknutou penaltu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
koubic


PříspěvekZaslal: út leden 31, 2012 8:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak ja zitra prijdu k tobe domu a vezmu si veci co se mi budou libit, protoze kupovat je je silne neekonomicke. treba se ti to bude libit (a pochybuju ze by se mi u tebe doma neco libilo) ...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubaz


PříspěvekZaslal: út leden 31, 2012 8:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

koubo mam na to stejny nazor jako ty.. me napr. strasne serou ruzny jailbreaky a podelavky tech mobilnich marketu... kua ted mam galaxy sII a par lidi ze tridy taky.. a vsichni si to doma stahujou z warezu a jebou se s tim jak magori... kdyz uz mam 12 tacu na mobil tak snad muzu utratit par stovek za nejakou hru a software...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: út leden 31, 2012 9:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja si kupujem dvd,hry aj hudbu. Dokonca som jediny co ma legalny windows+office ale aj tak stahujem z netu - veci co mi tu proste nikto nedokaze predat a to je uz ich blbost
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lunreal


PříspěvekZaslal: út leden 31, 2012 9:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kubaz: Tak to bude asi jen u tebe "ve tride", at uz je to kdekoliv. Ceny mobilnich aplikaci a her jsou tak dobre nastavene, ze si je naopak vsichni moji znami vcetne me radeji zaplati a podpori tak vyvojare. Kdyby to pochopili i herni vyvojari (jsou vyjimky), filmovi a hudebni distributori, tak by piratstvi kleslo o 95% ze dne na den.
_________________
Liftin: Sem slyšel, že Popi po tom co nedal základ, normálně zdrhnul a ani nikomu nic neřekl... :-D
Popshoit:Je to tak..Ten rozhodčí to nemohl myslet vážně...
BMW-fan:chtěl po tobě, abys to zvednul, co?:-D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: út leden 31, 2012 9:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

já si hry nekupuji, protože je nehraji ( jen šachy co jsou nainstalované ve win). Souhlasím s kubazem,koubičem a Petey.
Win a office mám legal a mám klid. Pálím jenom práci a fotky a to jako zálohu.

Jinak:http://www.novinky.cz/internet-a-pc/257805-novy-megaupload-roste-v-rusku-pirati-tam-presouvaji-kradene-filmy-i-serialy.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
koubic


PříspěvekZaslal: út leden 31, 2012 9:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

lun: a kolik bys tak dal za hudebni cd nebo album v mp3 formatu?
dead: urcite to nevymizi uplne nikdy. ale velka cast spolecnosti si aspon uvedomi co vlastne dela...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: út leden 31, 2012 9:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

koubic napsal:
tak ja zitra prijdu k tobe domu a vezmu si veci co se mi budou libit, protoze kupovat je je silne neekonomicke. treba se ti to bude libit (a pochybuju ze by se mi u tebe doma neco libilo) ...

1) Jak jsem psal, vidíš svět černobíle. Věř mi, není. Jak piráti, tak vydavatelé se chovají jako zlodějský kurvy. Dokud si budou vydavatelé amorálně přizpůsobovat zákony a zneužívat svého oligopolního postavení, nebudu mít problémy se chovat jako kurva a zneužívat mezer v zákonech. Teď se nevymlouvám. Když mi někdo nabídne placené služby za rozumné ceny, klidně si to zaplatím.
V současné situaci máš dvě možnosti. Buď se chovat jako pitomec který si nechá vše líbit a nebo být zlodějem. Třetí cesta není (ok, je. Nekoukat se na filmy, neposlouchat hudbu. Ani z rádia a televizí, kde vysílají spíše reklamu než hudbu a filmy. To je sice legální, ale ten podíl reklamy z nás dělá ještě větší debily). Já si cestu vybral, ty také.
Tohle je docela zásadní důvod proč je tvá analogie hodně mimo. Lidé neumí používat analogie. Jen málokdy mě někdo překvapí že použije analogii která sedne jako prdel na hrnec. Většinou použije píčovinu podobnou tvé.
2) Pokud jsi svatý, měl bys být na nebi. Tady na zemi jsou z 99,9999999 % jen lidé.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: út leden 31, 2012 9:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je ten film/serial/hra/aplikace na internetu? Je volně ke stažení? Nebrání mi nic, abych ho stáhnul? Tak ho stáhnu...a? Kde koupím dvdčko se serialy, které se tu vůbec neprodávají? To na ně jako nemám koukat?
Víš, neuvědomuješ si jednu věc (koubic), a tou je fakt, že i když si ten serial (příklad) stáhnu, tak se na něj dívám, případně o něm někde na foru diskutuji, hodnotím ho - a TÍM ho podporuju, šířím a "propaguju", takže můžou být i za to rádi. Ale každý na to má jiný názor...
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Seva98


PříspěvekZaslal: út leden 31, 2012 9:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Frozz. napsal:
Je ten film/serial/hra/aplikace na internetu? Je volně ke stažení? Nebrání mi nic, abych ho stáhnul? Tak ho stáhnu...a? Kde koupím dvdčko se serialy, které se tu vůbec neprodávají? To na ně jako nemám koukat?
Víš, neuvědomuješ si jednu věc (koubic), a tou je fakt, že i když si ten serial (příklad) stáhnu, tak se na něj dívám, případně o něm někde na foru diskutuji, hodnotím ho - a TÍM ho podporuju, šířím a "propaguju" , takže můžou být i za to rádi. Ale každý na to má jiný názor...


Teoreticky, kdyz se to tak vezme, propagujeme neco, k cemu bysme vlastne nemeli mit ani pristup. Penize by z nas stejne jak vytahnout nemeli, kdyz je dany serial u nas nedostupny a takhle akorat pomahame vytvaret vetsi komunitu.
_________________
3x BW Deadlift (nakonec nepadlo, zraneni a pak Corona, nej 227 @ 79.7)
https://www.instagram.com/p/B5qIf6RAllb/?igshid=3ihnlexawod1

Moje CrossFit kalkulacka http://wodtimecalculator.com/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Co vám leze na nervy 4 Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 450, 451, 452 ... 1192, 1193, 1194  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: