Hlouposti co jste viděli lidi dělat v posilovně


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 88, 89, 90 ... 183, 184, 185  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Hlouposti co jste viděli lidi dělat v posilovně  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Hlouposti co jste viděli lidi dělat v posilovně
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MAST3R


PříspěvekZaslal: čt září 20, 2012 6:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Octopuss napsal:


Viděls fotky Jasona ze show? =)
Chápu, ale vůbec nechápu ty řeči co tu proběhly. Vidím výřez z facebooku kde se hádá jeden větší idiot než druhej, a do toho tady někomu říkáš, že ho vytrolloval.


Konečně někdo pochopil, jak jsem to myslel.

Gurku: jinak vím, co je trollování, ale psát všude Bc. je spíš postižený, doufám, že ten titul aspoň má.
_________________
Do posilovny chodím jen proto, abych mohl říkat, že tam chodím.
Chvála je příjemná, kritika potřebná! - Jaromír Jágr 68.


Naposledy upravil MAST3R dne čt září 20, 2012 6:49 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAST3R


PříspěvekZaslal: čt září 20, 2012 6:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jinak já mám spíš debilní kecy z třídy typu: jeden kluk co doma cvičí (jenom ruce), vypadá furt stejně už prý cvičí přes rok (možná to bude rok a půl i dokonce více, to je fuck), tak vždycky najde na netu nějakou fotku, takovou tu zázračnou přeměnu a říká mi: " no vidíš, tady píšou, že tenhle cvičí rok a podívej jak vypadá a ty cvičíš déle a nevypadáš ani jak on", hlavně, že on sám šašek doma máchá s činkama a vypadá, jak když v životě necvičil.

Teď přišel, že si koupil 2x gainer od Aminostaru, že je to prý dobrá značka a jeho strava je: snídaně nic, ve škole za 5-8 hodin vetšinou nic, možná tak nějaká sušenka a doma bych řekl, tak max. 1-2 jídla ani to ne, hlavně, že pije GAINER S MLÉKEM!

A včera se mě ptal další kluk, že si koupil protein, že ho pil 3x denně, jídlo nehlídal, cvičil celý měsíc a prý taky nic, že je ten měsíc asi prý málo.

Jo a ještě k tomu prvnímu: Prý mu kámoš prodá nějaký prášky, na rychlejší regeneraci, že to jsou prý jen vitamíny, a že mu je nechá za 100,-. Když jsem mu minule řekl, že v zimě beru Vit. C, abych nebyl nemocný, tak mi řekl, že si dá radši jednu mandarinku.
_________________
Do posilovny chodím jen proto, abych mohl říkat, že tam chodím.
Chvála je příjemná, kritika potřebná! - Jaromír Jágr 68.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: čt září 20, 2012 7:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trollování je činnost, při které člověk píše např. "Bc." všude a nutí určitý typ lidí k tomu, aby se nad tím pozastavovali a měli k tomu připomínky. U některých to může vyústit až v pořádnej výbuch, když je bude troll trollovat opravdu intenzivně. Všechno, co napsal ten "Bc." je troll - celou dobu si utahuje z Jakuba Štěpánka, kterej podle všeho neví vůbec nic o tréningu ani AS. Jina se vsadím, že ten podpis má pod CTRL-V, aby to nemusel psát každý dvě minuty ;)

I tady na foru je pár trollů a pár lidí, kteří se moc rádi nechají trollovat, protože netuší. Jako poznávací znaky ti k tomu napíšu snad jen "Dennis Wolf", "Paul Dillet", " " ...
nahoru
Revin


PříspěvekZaslal: čt září 20, 2012 7:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

MAST3R: , nechodíš náhodou do zvláštní školy?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
John Chipsa


PříspěvekZaslal: čt září 20, 2012 8:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

MAST3R : Taky mě někdy příjde, že nechodíš mezi normální lidi. Jinak jak říkáš, já mám plno kamaradů, i na střední jsem měl, hlavně koupit gainer a protein, ale o stravě atp.. nevěděl nikdo nic. No taková je doba, ale časem na to taky příjdou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jir.ka


PříspěvekZaslal: čt září 20, 2012 8:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

MAST3R napsal:
Teď přišel, že si koupil 2x gainer od Aminostaru, že je to prý dobrá značka a jeho strava je: snídaně nic, ve škole za 5-8 hodin vetšinou nic, možná tak nějaká sušenka a doma bych řekl, tak max. 1-2 jídla ani to ne, hlavně, že pije GAINER S MLÉKEM!


vzpomnel jsem si na doby, kdy mi bylo 16-17. Akorat jsem nemel ani ten gainer :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
duke.dukem


PříspěvekZaslal: čt září 20, 2012 9:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

guruhonza napsal:
trollování je činnost, při které člověk píše např. "Bc." všude a nutí určitý typ lidí k tomu, aby se nad tím pozastavovali a měli k tomu připomínky. U některých to může vyústit až v pořádnej výbuch, když je bude troll trollovat opravdu intenzivně. Všechno, co napsal ten "Bc." je troll - celou dobu si utahuje z Jakuba Štěpánka, kterej podle všeho neví vůbec nic o tréningu ani AS. Jina se vsadím, že ten podpis má pod CTRL-V, aby to nemusel psát každý dvě minuty ;)

I tady na foru je pár trollů a pár lidí, kteří se moc rádi nechají trollovat, protože netuší. Jako poznávací znaky ti k tomu napíšu snad jen "Dennis Wolf", "Paul Dillet", " " ...


Guru, ty jsi tak sectelej... nejsi ty nahodou taky Bc.?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAST3R


PříspěvekZaslal: čt září 20, 2012 10:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No ten žalud píše to Bc. úplně všude.
Revin: narážíš na mě nebo na moje spolužáky?
John Chipsa: no moc lidi nevyhledávám, takže to jsou většinou spolužáci či lidi z fitka, bohužel jsou magoři.

Jinak se samozřejmě snažím vybírat ty největší extrémy.

Jinak ten první, toho znám od základky a byl se mnou i na střední, takže to vypadá, že když píšu, tak většinou píšu o tom samém.
_________________
Do posilovny chodím jen proto, abych mohl říkat, že tam chodím.
Chvála je příjemná, kritika potřebná! - Jaromír Jágr 68.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: čt září 20, 2012 10:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

MAST3R napsal:
No ten žalud píše to Bc. úplně všude.

=) to je smutný, že s tím máš takovej problém
nahoru
MAST3R


PříspěvekZaslal: čt září 20, 2012 12:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

guruhonza napsal:
MAST3R napsal:
No ten žalud píše to Bc. úplně všude.

=) to je smutný, že s tím máš takovej problém


Nemám s tím vůbec žádný problém, tak nevím co je na tom smutného, nemám ho v přátelích a nenavštěvuji stejné stránky na FB jako on, jen jsem na tom někde narazil a ty si jsem dal jinou diskuzi.

Nejsi to ty?
_________________
Do posilovny chodím jen proto, abych mohl říkat, že tam chodím.
Chvála je příjemná, kritika potřebná! - Jaromír Jágr 68.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: čt září 20, 2012 12:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ne, já trolluju zásadně jen lidi, který mám na fb v přátelích.
nahoru
MAST3R


PříspěvekZaslal: čt září 20, 2012 12:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě trolling neva, rád se zasměju, ale tohle mi vtipné prostě nepřijde.
_________________
Do posilovny chodím jen proto, abych mohl říkat, že tam chodím.
Chvála je příjemná, kritika potřebná! - Jaromír Jágr 68.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smazaný uživatel (071)


PříspěvekZaslal: čt září 20, 2012 4:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky mi to přišlo prostě jen blbý :P Ale holt každej má smysl pro humor někde jinde.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arnie_one


PříspěvekZaslal: ne září 23, 2012 1:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jen dle reakce Guru a Okta
https://forum.ronnie.cz/aktualni-formy-vii-t29941-885.html

Posledni dobou spis jezidm do jinych fitek, ale i u nas se to zacina hemzit "polocvičákama" :)
Je to asi zřejmě nová móda, která přichází na Český trh. Tady se snaží spousta lidi doladit techniku, aby to melo smyls pro dannou partii, nasledne je clovek pochvalen i zde , ze ma slusnou separaci svalu, proste je videt biceps od ramene, jednoduše kde co zacina a konci.
No abych se vypovidal, v posilkach zacinam videt 100-110kg mamuty (nnei videt, kde ma ruku a nohu vše pekne slito doohormady ), kteří neustale cvici s paskem na sobě, čím víc hekají, řvou a ještě víc řvou tím víc jsou "IN" ukončene cvičení efektně mlatí s JR z výšky pul metru, nasledne je pochvalen za dobre odeřvanou a odházenou praci :)
Pokud nekoho oslovim, ze me to nedela dobre, kdyz s JR praskne pomalu o holou zem, ze se vzdy leknu, poprosim ho zda by to priste nemohl delat jemně, nebo si dat dve, tři gumy pod JR, tak na me kouka, jako na čuráka co to po nem vlastne chci. Kdyz mu vzapeti reknu, ze by tedy mel jezdit s tim na co ma, je to pomalu na bitku, co si dovoluju zesmesnovat jeho nabubřelost.
(Neco jinyho jsou treba super crosfitovy zony, ala B1F, 10cm guma na podlaze)

Nejlepsi je patrne rozsah u oblibeneho bneche, at rovneho ci sikmenho, je to takove jen pokrceni rukou a nasledneho bičovani od sparinga, ze to bylo hoodne cool. Ja jsem jendou pronesl, ze to bylo hezke negativni opakovani, tak me chteli nest v zubech :)
Já s tímhle problem nemam, nahodim si sam i 60kg JR na bench zpatky na kolena, a pokladam bez naznaku zvuku i na holou zem, me to prijde absolutne normalni, neobezovat ostatni svym hlukem, hekanim a malcenim.

Krásnou větu jsem slyšel, od jedněch kluků co dřepovali. Jeden druheho povzbuzoval a vzápětí na nej zařval: Jen pokrčuj mírně nohy, nebo ti prasknou kolena a budeš do smrti mrzák. Nacož si naložil o dalších 20kg a vesele podřepoval dál :)

Včera jsem videl slušnej trenink Pajdule a jeho sparinga, intenzivni tezkej trenink od dvou obrovskych chlapu, ale ze by sem zaznamenal, nejaky naznak obtezovani z jejich strany to tedy ne. Nevim, proč teda ostatní na sebe upozornoujou takovouhle debiitou.

Tak sem se tu vyblil se svyma kecama a jedem dal, v pondeli jdu premierove do posilky v Lanškrouně, chci zkusit fitko u Djače, tak sem zvedavej, jaky to tam bude :)

Další věc je, že asi stárnu a nemám rád hluk a v mladých vidim jen dacany
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smazaný uživatel (071)


PříspěvekZaslal: ne září 23, 2012 1:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Čím větší nýmand bez techniky i síly, tím větší kravál a opruz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Hlouposti co jste viděli lidi dělat v posilovně Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 88, 89, 90 ... 183, 184, 185  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: